Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii - Pogadanki


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
2051 odpowiedzi na ten temat

#1951 ACZ Napisany 30 maja 2010 - 17:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:

Czych używane Wii kosztują 500 zł ...

Pisałem o nówkach, za używaną to mogę dać maks 4 stówy.

Czychu, jak kupować, to tylko teraz, ta technologia nie odmłodnieje za parę lat, a Nintendo ma politykę nieobniżania cen, więc nie liczyłbym na jakieś radykalne upusty przed pojawieniem się kolejnej generacji.

Oj chyba się mylisz. Reggie ostatnio gadał, że jak konkurencja obniży ceny to oni zrobią to samo. A jest bardzo prawdopodobne, że MS na E3 pokaże X360 Slim bundlowanego razem z Natalem przez co gołe kloce (tym bardziej wersje Arcade) będą pchane w niższej cenie niż teraz, więc Nintendo będzie musiało poczynić odpowiednie kroki cenowe.
  • 0

#1952 Texz Napisany 30 maja 2010 - 17:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Po E3 będziesz zbierał na nowe PSP, albo inne cholerstwo ;-)
  • 0

#1953 ACZ Napisany 30 maja 2010 - 17:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Na 3DS. ;)
  • 0

#1954 Gość_Zero_* Napisany 30 maja 2010 - 17:54

Gość_Zero_*
  • Goście

Pisałem o nówkach, za używaną to mogę dać maks 4 stówy.


można wyrwać za 4 stówy :P
  • 0

#1955 Texz Napisany 30 maja 2010 - 18:20

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Niech Fingus się wypowie czy warto było brać Wii ;)
  • 0

#1956 Gość_Zero_* Napisany 30 maja 2010 - 18:23

Gość_Zero_*
  • Goście
http://allegro.pl/it...onsola_wii.html

do ilu warto byłoby to brać ?
  • 0

#1957 Texz Napisany 30 maja 2010 - 18:24

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
600 max
  • 0

#1958 Gość_Zero_* Napisany 30 maja 2010 - 18:29

Gość_Zero_*
  • Goście

600 max


hmmm ... za 700 mam używke black wii
  • 0

#1959 ACZ Napisany 30 maja 2010 - 18:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Sorry Taikun, ale kupowanie Wii na 2 tygodnie przed E3 nie jest dobrym pomysłem, nie wiadomo co się może na E3 wydarzyć, OLO.
  • 0

#1960 fingus Napisany 30 maja 2010 - 18:39

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 916 Postów:

Niech Fingus się wypowie czy warto było brać Wii ;)

Mam je dopiero tydzień, więc nie wiem na ile jestem racjonalny. No w każdym razie nie zdążyłem jeszcze odczuć ukłucia żalu z powodu źle wydanych pieniędzy. :^^: Jestem za to bardzo zadowolony z tego że zagrałem w Mario Galaxy. :tak: Ale jak zagram w więcej gier, będę miał pełniejszy ogląd.

Czychu - cokolwiek się wydarzy na E3 lub będzie tam pokazane, będziesz mógł to kupić nie wcześniej niż za pół roku, a kto wie czy i nie za półtora. Dlatego ja kupowałem Wii bez obaw.
  • 0

#1961 xell Napisany 30 maja 2010 - 18:46

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 381 Postów:

Czychu, jak kupować, to tylko teraz, ta technologia nie odmłodnieje za parę lat

Ale ta technologia już jest przestarzała, więc nie ma znaczenia,czy się zagra dziś czy za rok.
Zresztą mam taką teorię, że jak gra rzekomo staje się niegrywalna po kilku latach, to wcale nie była taka dobra i w chwili premiery. Wczoraj na shoutboxie mieliśmy dyskusję o skradankach i nawet najbardziej zadeklarowani fani MGS twierdzili, że w jedynkę gra im się słabo. A przecież w wydanego równolegle z MGS1 Thiefa 1 gra się równie świetnie jak 10 lat temu :mrgreen:
  • 0

#1962 fingus Napisany 30 maja 2010 - 18:53

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 916 Postów:

Ale ta technologia już jest przestarzała, więc nie ma znaczenia,czy się zagra dziś czy za rok.
Zresztą mam taką teorię, że jak gra rzekomo staje się niegrywalna po kilku latach, to wcale nie była taka dobra i w chwili premiery. Wczoraj na shoutboxie mieliśmy dyskusję o skradankach i nawet najbardziej zadeklarowani fani MGS twierdzili, że w jedynkę gra im się słabo. A przecież w wydanego równolegle z MGS1 Thiefa 1 gra się równie świetnie jak 10 lat temu :mrgreen:

W pełni się z tym zgadzam, dobre gry są zawsze dobre i jeśli stara gra, w którą kiedyś się zagrywaliśmy, wydaje się być crapem, to znaczy że od początku nim była, tylko tego może nie dostrzegliśmy, zauroczeni efektami czy czym tam. :^^: Ja nadal jestem w stanie (i jestem gotów) grać w pierwsze UFO, Master of Orion czy Might and Magic 5. :^^:
Ale skoro Czychu twierdzi, że teraz kupować nie teges, bo technologia przestarzała, to czy on myśli, że ubędzie jej lat? Co najwyżej zestarzeje się jeszcze bardziej. No ale dobre gry nadal będą dobrymi grami, tak jak teraz nimi są, mimo tekstur rodem z poprzedniej generacji. :tak:
  • 0

#1963 ramzes64 Napisany 30 maja 2010 - 20:32

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

LOL
Na razie co Ty sprawdziłeś na PS3 to KZ2 i Ratchet i tyle, a w Uncharteda to grałeś jedynie w demo, które absolutnie nie pokazuje jak wypada cała gra. Niestety, ale jesteś największym fanbojowym betonem tego forum, takich betonów nie ma nawet w kręgu sonybojów. Oczywiście, że narzekasz na każdego exa na PS3, bo sobie chcesz jedynie wytłumaczyć, że wyłącznie na platformach Nintendo są za***iste gry, a na konsolach Sony są gry gorszego sortu, gdyż ubzdurałeś sobie, że platformy Sony to Twój wróg. Dlatego kończąc całe 2 gry na PS3 wmówiłeś sobie, że już wszystko widziałeś i innych gier nie musisz sprawdzać, tym samym w zgodzie z samym sobą możesz sprzedać PS3 żyjąc dalej w obłudnej świadomości, że tylko na konsolach Nintendo są dobre gry. Chcesz grać całe życie jedynie na konsolach Nintendo to graj.


Co ty BETONIE gadasz (po pierwsze czy ja cie obrażam?) ... widocznie nie masz argumentów, więc wjeżdżasz na ludzi za ich poglądy.

Sprawdziłem Killzone 2 i jest dobre, Ratchet już średnio ... a że demo Uncharted jest kiepskie - to co ja poradze? Moja wina? Skoro demo jest do d*py i mnie nie zachęca, to dlaczego mam wydać kase? Powinni robić dobre dema, alno ich nie robić wcale. Dem nie robi Rockstar, wiec kazdy jest ciekawy, dem nie robi Nintendo wiec kazdy jest ciekawy i chce zagrac ... i albo sie wtopi, albno nie.... ale skoro mam DEMO do d*py, to swiadomie mam wydac kase na gniota?

Sony nie ma wogole platformowek - ten Ratchet jest podobno najlepszy (średnia ocen), wiec w sumie nie ma w co grać / a ten gatunek jest dla mnie priorytetem.

No powiedz mi w jakie gry mam zagrać na tym PS3? w te niby Exy / nie ma tu dla mnie gier i tyle... sprawdzilem to co mnie interesowalo i wystarczy! Wszystko inne mam na X360

jedyny plus to polska lokalizacja w Sony / gier / menu / PSN ... ale gry leżą - nie jestem ich targetem.
  • 0

#1964 Texz Napisany 30 maja 2010 - 22:11

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Sorry Taikun, ale kupowanie Wii na 2 tygodnie przed E3 nie jest dobrym pomysłem, nie wiadomo co się może na E3 wydarzyć, OLO.


Ja myślałem, że Taikun chce kupować Wii dla tego co jest obecnie dostępne, nie zostanie dopiero zapowiedziane. Choć o tym, że nowa Zelda jest na horyzoncie zdarzeń wiemy już od dawna.
ps. Jakoś gdy kupuję konsolę Nintendo, to zawsze pod koniec generacji właśnie na nią wskazuję, jako ta która przyniosła swoim zakupem najwięcej satysfakcji. Tak było z Gackiem.
  • 0

#1965 ACZ Napisany 30 maja 2010 - 22:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Mi nie chodzi o gry, na E3 może Ninny zapowie jakieś bundle lub obniżkę ceny.
  • 0

#1966 Kaxi Napisany 30 maja 2010 - 22:40

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:
Jeśli chodzi o E3, to akurat Czychu niegłupio gada. To już za dwa tygodnie, więc nie zaszkodzi poczekać i zobaczyć czy kupować już czy może się jeszcze chwilę wstrzymać.

Choć jak mówię, już teraz podstawowy bundle Wii black jest tak kuszący, że szok. :mrgreen:
  • 0

#1967 Texz Napisany 30 maja 2010 - 22:53

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nawet jeżeli cena Wii spadnie do 700 zł. nie wierzę żeby nagle używki kosztowały po 300, 200 stówy. Ci którzy kupili je za prawie tysiak dalej będą je sprzedawać po takiej cenie. Dopiero ci którzy kupili nówki za 700 będą je sprzedawać po relatywnie mniejszej cenie. Najwcześniej za pół roku przy takiej hipotezie będzie można zaobserwować jakieś większe zmiany cen.
  • 0

#1968 Texz Napisany 31 maja 2010 - 11:33

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Znalazłem coś ciekawego: http://www.neogaf.co...ad.php?t=396775
Jest trochę tego softu na Wii, nie można powiedzieć że nie ma w co grać na tej platformie.
  • 0

#1969 Gość_Carbon_* Napisany 31 maja 2010 - 18:33

Gość_Carbon_*
  • Goście
Muszę kiedyś nadrobić ostatnie Zeldy. Tylko nie wiem którą najpierw, czy Twilight Princess czy The Wind Waker? Cel-shading zabił mnie w V-Jurku, więc może w tę stronę?
  • 0

#1970 lukaszSA Napisany 31 maja 2010 - 19:46

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 961 Postów:

tylko nie wiem czy Twilight Princess czy The Wind Waker? Cel-shading zabił mnie w V-Jurku, więc może w tę stronę?

Oczywiście, że obie :rolleyes:
  • 0

#1971 Inuki Napisany 03 czerwca 2010 - 16:52

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:
Jakiś czas temu w necie pojawił się skan ostatniej strony jakiegoś magazynu, która mówiła o nowej dużej zapowiedzi gry na Wii w następnym numerze. Niestety nie pamiętam co to był za magazyn. Był to obrazek przestrzeni kosmicznej czy coś; spekulowano, że może to być nowy StarFox. Wiadomo może już coś o tej produkcji?
  • 0

#1972 Kaxi Napisany 03 czerwca 2010 - 21:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:
Najwyraźniej chodziło o Sonic Colors (o ktorym mamy już tu temat) - akcja ma dziać się w kosmosie, stąd te gwiazdy byly w teaserze pokazane.
  • 0

#1973 Malutki Napisany 11 czerwca 2010 - 09:00

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Taka mała ciekawostka :
GameSpot's E3 show floor map lists 'Baten Kaitos Origins' from Namco Bandai
Dodany obrazek
http://www.gonintend...y.php?id=126681
  • 0

#1974 me&myself Napisany 12 czerwca 2010 - 12:55

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Jedynka mi się podobała, dwójka nie dotarła do Europy (podobno sprzedała się tragicznie), więc jeśli ma to być port to jestem jak najbardziej za.
A tak w ogóle to byłoby miło gdyby nintendo wreszcie wprowadziło Player's Choice na DSa i Wii. Może coś ruszy w tym temacie na E3?
  • 0

#1975 Kaxi Napisany 12 czerwca 2010 - 13:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:
Nic dziwnego że się źle sprzedało Origins, skoro GCN już właściwie było wtedy martwe. Chętnie bym powitał konwerchę na Wii (graficznie prerenderowane tła na pewno się nie postarzały aż tak), choć mówi się na forach również o wersji na 3DS - o ile to nie jest zwykła pomyłka.

W Japonii działa już odpowiednik Player's Choice, od jakichs 2 miechów: obejmuje m.in. Little King's Story oraz trochę japońskiego dziwactwa.
  • 0

#1976 me&myself Napisany 12 czerwca 2010 - 16:08

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Postarzały się czy nie i tak bym w to zagrał.

To musi być bardzo mało adekwatny odpowiednik skoro program obejmuje tego rodzaju tytuły. Istotą Player's Choice było zawsze to, że dobierano gry które osiągnęły komercyjny sukces (o ile dobrze pamiętam minimum 400K). Ja się obawiam, że nintendo w ogóle nie wprowadzi PC w tej generacji i już do jej końca trzeba będzie płacić pełne ceny za kilkuletnie starocie :/
  • 0

#1977 Kaxi Napisany 12 czerwca 2010 - 16:47

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:
Te gierki są całkiem popularne w Japonii, choć nie na poziomie Mario czy Wiigames. Jest taka przygodówka SEGI nazwana 486 albo ille cyferki, i to na podstawie anime One Piece Adventure czy coś.

PC mialo to do siebie ze trafialy doń gry popularne, ale nie te, co się wciąż sprzedawało. Z tym że wtedy mało gier się sprzedawało tak jak teraz permament-sellery od N.
  • 0

#1978 me&myself Napisany 12 czerwca 2010 - 23:40

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Czy ja wiem do PC trafiał praktycznie wszystkie gry, nawet te które miały ładny ogon. Takie gry jak Mario Kart i inne wszelkie inkarnacje Mariana czy zeldy i inne topowe gry też regularnie gościły na liście Player's Choice, więc nie do końca się z tym zgadzam. IMO na Wii I DS jest mnóstwo gier zarówno tych z wielomilionową sprzedażą, jak i tych ciut mniej popularnych z których można by wycisnąć jeszcze więcej gdyby pojawiły się w PC z odpowiednią promocją, bo na pewno znajdzie się sporo graczy którzy chętnie uzupełnią swoją kolekcje o trochę "staroci". Pamiętam, że jak pojawiło się PC na NGC to sprzedaż klasyków dość mocno podskoczyła. Bardzo jestem ciekawy jaka będzie polityka Niny w tym względzie w najbliższych latach.
  • 0

#1979 Godot Napisany 18 czerwca 2010 - 21:13

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Mam pytanie: czy w grach SNESowych można sterowac wiilotem, czy muszę kupic pada?
  • 0

#1980 torq314 Napisany 18 czerwca 2010 - 21:28

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 513 Postów:

Mam pytanie: czy w grach SNESowych można sterowac wiilotem, czy muszę kupic pada?


z tego co pamiętam - musisz kupić pada. wilot ma za mało przycisków.
  • 0