Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cyberpunk 2077

CD Projekt Red CD Projekt PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3213 odpowiedzi na ten temat

#1981 cwany-lis Napisany 12 grudnia 2020 - 19:11

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 576 Postów:

Ta, każdy randomowy enpec powinien opowiadać historię swojego życia.


zwłaszcza kokoty!
  • 0

#1982 ACZ Napisany 12 grudnia 2020 - 19:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 201 Postów:

 

Ta, każdy randomowy enpec powinien opowiadać historię swojego życia.

To wiadomo, a reszta? Bo już nawet w starych GTA np. samochody wymijały jak zostawiłeś grata na środku drogi.


  • 0

#1983 filip Napisany 12 grudnia 2020 - 19:54

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Rozumiem że wszyscy już na SeXie, choć ja się ciągle zastanawiam jak to sobie (nie)radzi na KoXie. Czytając tę opinię jak wklejone przez Starha jestem przerażony. Kompa na pewno nie będę miał w kolejnej dekadzie do tej gry, więc zostaje konsola... Czyli koncertowo zmaścili na konsolach. Dobrze że nie było tej premiery w kwietniu ;)

Te opinie jak starha to owczy ped i zbiorowy lincz juz. Duzo emocji, malo rozumu

Gram na pro i jest okej. Tak jak pisalem — sa bugi, ale to zadne dealbreakery dla mnie.

Czytajac te lamenty polecilbym zrobic przerwe od gierek na jakis czas. Ludzie robia co moga by zepsuc sobie wszystko to, co w tej gierce jest zajebiste przez technikalia.

A przeciez jedna z lepszych gier ostatniej dekady jest takie BotW, ktore technicznie jest jeszcze o dekade starsze. Pomijam, jak kiedys gralo sie w RE4 na ps2 czy odpalalo gierki na pc na low i bylo okej.

No ale pamietam tez, jak dla niektorych wiedzmak byl “niegrywalny” na ps4 zaraz po premierze

Ten post był edytowany przez filip dnia: 12 grudnia 2020 - 19:54

  • 3

#1984 oranje Napisany 12 grudnia 2020 - 20:00

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
No ja właśnie czytam, że W3 był niegrywalny na ps4 i aż nie wierzę, bo od dnia premiery grałem.
  • 0

#1985 filip Napisany 12 grudnia 2020 - 20:11

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
No i troche pochrupalo w Novigradzie, Plotka polazilo troche po drzewach ale jakos nie powstrzymalo to opadu szczeny przy quescie z Baronem na koncu dnia.

I to sie pamieta, a nie mikroskopijna czcionke czy crashe co 5h

Ten post był edytowany przez filip dnia: 12 grudnia 2020 - 20:14

  • 1

#1986 cybercotlet Napisany 12 grudnia 2020 - 20:33

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:
A żona się wczoraj że mnie śmiała że już sklepy jestem, dobrze wiedzieć że nie tylko ja
  • 0

#1987 lukaszSA Napisany 12 grudnia 2020 - 21:25

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 957 Postów:
Miałem kilka freezow na kilkanaście sekund ale do menu konsoli na szczęście mnie nie wyjebało
  • 0

#1988 Danteusz Napisany 12 grudnia 2020 - 21:46

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 894 Postów:

A żona się wczoraj że mnie śmiała że już sklepy jestem, dobrze wiedzieć że nie tylko ja

Od razu mówię że ja nie jestem sklepem
  • 0

#1989 Kazuo Napisany 12 grudnia 2020 - 21:48

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dobrze, że mi się nie spieszy z tą grą. Leży już grzecznie pod ręką, ale chyba poczekam jeszcze z tydzień-dwa aż ją nieco połatają, póki co i tak mam w co grać. Generalnie takie bzdety jak lewitujący NPCe czy okazjonalne freezy można przeżyć, ale jakby np. zgliczowało mi na dobre jakiegoś sub-questa albo zesrał się save na którym miałbym nabite ładnych kilka godzin (czytałem również o takich przypadkach) to bym się wkurzył. Niemniej lament graczy jest dla mnie jak najbardziej zrozumiały, bo CDP ładnie poleciało sobie w kuleczki ukrywając do samego końca stan tej gry w wersji na starsze konsole, no i ciekaw jestem przy okazji ile zapłacili niektórym portalom za milczenie (na PPE dalej żadnej recenzji gry na PS4/Xboxa One). 


  • 0

#1990 oranje Napisany 12 grudnia 2020 - 22:00

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Z drugiej strony po prostu musieli już te grę wydać. Boli tylko, że zataili stan gry na konsole.
  • 0

#1991 Kazuo Napisany 12 grudnia 2020 - 22:12

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Cóż, przynajmniej niektórzy już skończą pierdolić jakie to CDP jest wspaniałe, jakie to niesamowite gry wypluwa i jak dobrze masuje prostatę graczom. Nasmrodzili tak, że odór odchodów jeszcze długo będzie się za nimi unosił.


  • 0

#1992 lukaszSA Napisany 12 grudnia 2020 - 22:15

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 957 Postów:
Oglądałem recenzje Arhn.eu i niestety wygląda na to, że fabuła jest kiepska. Nie będzie drugiego Barona :(
  • 0

#1993 Shinigami Napisany 12 grudnia 2020 - 22:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 397 Postów:
Przeciek z CDPR odnośnie ich reakcji na to wszystko
Spoiler

  • 4

#1994 GrzesiekMB Napisany 12 grudnia 2020 - 22:35

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Fakt, ze do tej pory nie ma ani jednej sensownej recki wersji na current geny to hanba najwyzszego sortu. Nie wiem czy media sa sparalizowane dysonansem jakościowym miedzy platformami czy tez sa umoczone w te giga manipulacje na 4 mln graczy, ale przejdzie to do annałów branzy.

Ten post był edytowany przez GrzesiekMB dnia: 12 grudnia 2020 - 22:35

  • 1

#1995 Kurzy Napisany 12 grudnia 2020 - 22:42

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
O na Xboxika tez wjechał update. Zaraz będzie orane w mesjasza :cf:
  • 0

#1996 Aszyn Napisany 12 grudnia 2020 - 22:59

Aszyn

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 829 Postów:

Ja w sumie wierzyłem w cdp, kibicowałem im i ostatecznie nie miałem za złe przesunięcia premiery na grudzień. Miałem im za złe to pierdolenie o crunchu. Już lepiej by było w ogóle o tym nie wspominać. Niedawno kończyłem Wieśka jedynkę i oglądałem jakieś reportaże twórców. Cześć ludzi przychodziła i odchodziła przy każdej części wiedźmina, gdyż praca tam była męcząca. Podejrzewam że często tak jest, programiści za psie pieniądze dłubią tam giereczke. Gość napierdziela 10k drzew dziennie przez rok w różnych konfiguracjach gatunków, wielkości i lokalizacji. Można się wkurzyć.

 

Co do CP77 miałem już dwie sytuacje, gdy Jackie się zawiesił gdzieś z tyłu i nie dało się popchać fabuły, restart. Miałem sytuacje rozmowy w której nie mogłem wybierać opcji dialogowych, tylko pierwsza zaznaczoną można było potwierdzić. Lewitujące skrzynki, pieniądze...

No cholera grafa nawet zaczyna mi się podobać, chodzi płynnie, coś już ogarniam, choć HUD jest zjebany i mikroskopijny, a drzewko umiejętności przegięte... no ale panowie, nie można tak spieprzonej gry wydawać. Od kilku lat nie grałem w taki tytuł. No niepamiętam gry w której musiałem przeładowywać stan bo coś się zjebało.... ...A nie! pamietam! To był Witcher 3 na Skellige jakiś quest poboczny w górach z jakimś wilkiem czy coś. Naprawili go po dwóch latach. A w sercach z kamienia nie da się mieć u mnie 100% bo jacyś goście na koniach się zawiesili w wiosce...

Sekunde temu wywaliło mi gierkę na ps5 jadąc samochodem. No jest źle. Serio dobrze im życzyłem, sobie także, no ale cholera, czemu to będzie grywalne dopiero za 3 miesiące??


  • 1

#1997 filip Napisany 12 grudnia 2020 - 23:16

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Nawiazanie do the office z “heart surgeon, world best” :banderas:

Cdpr :banderas:


Ten post był edytowany przez filip dnia: 12 grudnia 2020 - 23:27

  • 2

#1998 Schrodinger Napisany 13 grudnia 2020 - 01:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 982 Postów:
Dobre w chuj, szkoda że ta morda wygląda jak z gry sprzed 10 lat
  • 0

#1999 Hellmans Napisany 13 grudnia 2020 - 01:43

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Chyba w nic się tak od W3 nie wkręciłem jak w CP2077. To jest to, o to chodzi - śmigam sobie po najlepszym mieście jakie giereczkowo widziało (różnorodność różnych części miasta i przywiązanie do detali - różne języki, kultury, ubrania, muzyka, ilość detali na uliczkach i we wszelkich zakamarkach, no sztos), czytam sobie wpisy, czyszczę mapkę, bawię się w supermena kiedy bezbronni obywatele Night City wołają o pomoc, koksuję chłopka (double jump kupcie jak najszybciej - game changer), zbieram tony sprzętu który potem rozbieram żeby ulepszyć wieśniackie spodnie z tureckim wzorem i snajperkę która urywa ryje https://gamerdvr.com...video/118993293, wkurwiam sąsiadów OSTkiem, walę konia do Judy, walę konia do Keanu, pluję na polygony, gejspoty, forumowych znawców co nawet nie grali i wykopowe ludzkie śmiecie i utwierdzam się w przekonaniu, że internet nadaje się tylko do memów. I będę nakurwiać mimo bugów, a potem pewnie drugi raz, a potem pewnie po next gen paczyku jeszcze trzeci raz. 

 

I wlatuje właśnie paczyk 15 GB i jutro nakurwiam cały dzień OOOOooOOOoooo

 

 

NIE POZDRAWIAM


  • 7

#2000 nole Napisany 13 grudnia 2020 - 02:04

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 734 Postów:

Sony takie dobre  :olo:

 

https://www.pushsqua...ps5_ps4_players


  • 0

#2001 Stan Napisany 13 grudnia 2020 - 03:49

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

8h grania no stop i miałem słownie 1 buga, teczka z flatheadem mi sie zawiesiła przed wejściem do pokoju hotelowego i tyle. No ale ja gram na PC. :cf: 


  • 0

#2002 Danteusz Napisany 13 grudnia 2020 - 08:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 894 Postów:
Dziwię się że na Twoim legendarnym kompie masz jakiegokolwiek buga ????
  • 1

#2003 Kurzy Napisany 13 grudnia 2020 - 10:49

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

W ogóle wydaje mi się, że po tym patchu gra na XSX wygląda o wiele lepiej. Ale prawie jednocześnie wyłączyłem w opcjach te rozmazania i efekty. No i powiem, że bardzo często ta gra wypala gałki oczne jakością graficzną oO A przed tym patchem i zmianą w opcjach byłem lekko zawiedziony. Coś się raczej zmieniło i jest dobrze. Ciekawe od kiedy pracowali nad 1.04 i ile patchy kolejnych w drodze. Będzie dobrze!


Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 13 grudnia 2020 - 10:51

  • 0

#2004 lukaszSA Napisany 13 grudnia 2020 - 10:52

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 957 Postów:
Wypala?

Jedyne co moze wypalić to ten beznadziejny interfejs na OLEDzie
  • 0

#2005 Kurzy Napisany 13 grudnia 2020 - 10:55

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

Z tym interfejsem to jak sobie przypomnę brak kategoryzacji w Wiedźminie 3 na początku to póki co nic mi nie przeszkadza. Ale gram dopiero 4,5h.


  • 0

#2006 Aszyn Napisany 13 grudnia 2020 - 10:59

Aszyn

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 829 Postów:
Menu postaci w przeciwieństwie do wiedźmina przynajmniej się szybko wczytuje na ps5 (na starej generacji ponoć padaka).
  • 0

#2007 filip Napisany 13 grudnia 2020 - 11:19

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Gra jest piekna.

Co jakis czas wychodzi gierka, przy ktorej gracz zatrzymuje sie popatrzec na scenerie. Bylo tak przy wiedzmaku, jest tak i tutaj.
  • 2

#2008 Kurzy Napisany 13 grudnia 2020 - 13:10

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

Byłem właśnie na pieszej wycieczce po Night City. Pierwszy raz tak na luzie i kurdę...w tym mieście nic nie da się zrobić oprócz automatów do sprzedaży/kupna? Nawet hot doga nie można zamówić? Z tego co widzę to faktycznie mało "życia" jest. Żadnych losowych dialogów, scenek, miejsc gdzie można wejść, porozmawiać, nic. Mój spacer jakoś długi nie był.

 

No dobra, nic, w strip clubie i burdelu będzie lepiej.


  • 0

#2009 Daddy Napisany 13 grudnia 2020 - 13:18

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:

Co jakis czas wychodzi gierka, przy ktorej gracz zatrzymuje sie popatrzec na scenerie. Bylo tak przy wiedzmaku, jest tak i tutaj.

Mam dokładnie tak samo. Gram wolno, bo sprawdzam większość kątów, a nie brnę na przysłowiową pałę, jak w większości gier. W pierwszej windzie siedziałem ponad 10 minut, aż wiadomości, reklamy i ten chat show nie zaczną się powtarzać :olo:


  • 0

#2010 filip Napisany 13 grudnia 2020 - 17:31

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:


Co jakis czas wychodzi gierka, przy ktorej gracz zatrzymuje sie popatrzec na scenerie. Bylo tak przy wiedzmaku, jest tak i tutaj.

Mam dokładnie tak samo. Gram wolno, bo sprawdzam większość kątów, a nie brnę na przysłowiową pałę, jak w większości gier. W pierwszej windzie siedziałem ponad 10 minut, aż wiadomości, reklamy i ten chat show nie zaczną się powtarzać :olo:
Oj tak Panie Zloty :banderas:

21h na liczniku, 2 akt, a weekend jeszcze nie skonczon. Nie da sie od gierki oderwac.

Co za szpila

Ten post był edytowany przez filip dnia: 13 grudnia 2020 - 17:35

  • 0



Inne z tagami: