Skocz do zawartości

Zdjęcie

Need for Speed: Most Wanted

Criterion Games EA WiiU PS3 Vita X360 PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
471 odpowiedzi na ten temat

#31 ramzes64 Napisany 04 czerwca 2012 - 22:11

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
chyba się pościgamy ... CITERION!!!
  • 0

#32 Druciak Napisany 04 czerwca 2012 - 22:13

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Kupili mnie. :]
  • 0

#33 GrzesiekMB Napisany 04 czerwca 2012 - 22:58

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
burnout pod bandera nfs. na pewno wiesze bojnero od forzy horizon
  • 0

#34 Texz Napisany 05 czerwca 2012 - 06:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Model jazdy jak dla mnie nie tengens. W moim osobistym rankingu nie pobije Hot Pursuit. Będzie dobra gra, ale HP to było cudo nie do przebicia.
  • 0

#35 torq314 Napisany 05 czerwca 2012 - 12:28

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:
łykam w ciemno. obejrzałem filmik z gameplayu (akurat konferencji nie oglądałem na żywo) i jest okej - mi niczego więcej nie potrzeba niż dodatkowych mapek do burnouta paradise, a to tu tak własnie wygląda.
  • 0

#36 McTomass Napisany 05 czerwca 2012 - 15:08

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Będą zniszczenia !!! Need For Speed Most Wanted, jest jedną z moich ulubionych części tej ciągnącej się w nieskończoność serii. Pomimo posiadania przez tę gre u mnie takiego statusu nigdy jej nie ukończyłem, próbowałem chyba 3 razy i mi sie nie udało... Wraca policja i zapowiada się, że to będzie godna kontynuacja, która zapewni serii powrót na piedestał. Według mnie tylko Criterion powinien robić kolejne odsłony serii, bo wie jak się do tego zabrać i czego na prawdę gracz potrzebuje od ścigałki.
  • 0

#37 ACZ Napisany 07 czerwca 2012 - 15:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:
Matt Webster z Criterion:

"Need for Speed: Most Wanted zawiera całe najlepsze g**no z Burnouta, zderzone z zawartością Hot Pursuita. Stanowi on odwzorowanie naszych myśli na temat tego, jak powinien wyglądać sandbox. Hot Pursuit było o ślicznych samochodach i epickich wyścigach, ale nie pasowało to idealnie do tej konwencji. Do tej pasuje idealnie. Wszystko co stworzyliśmy do tej pory, tutaj pasuje wprost idealnie."


  • 0

#38 Heisenberg Napisany 07 czerwca 2012 - 15:55

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Ta, to ciekawe czemu po crashach furki wyglądają jak poobijane kartonowe pudła a nie jak przeorana kupa złomu tak jak w burnoutach?
  • 0

#39 Druciak Napisany 07 czerwca 2012 - 15:56

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Bo może to alpha/pre-beta i demko tylko na e3?
  • 0

#40 Danteusz Napisany 07 czerwca 2012 - 16:12

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Ta, to ciekawe czemu po crashach furki wyglądają jak poobijane kartonowe pudła a nie jak przeorana kupa złomu tak jak w burnoutach?

Z powodów licencyjnych
  • 0

#41 McTomass Napisany 08 czerwca 2012 - 14:50

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Ksztyr, Dante dobrze ci napisał, a ty zadajesz głupie pytanie. W Burnout Paradise ścigaliśmy się jakimiś samochodami, które były wymyślone przez twórców na potrzeby gry, a że były ich pomysłem mogli sobie z nimi robić co chceli. Myslisz, że dlaczego w serii Grand Theft Auto nie wozimy się Lamborghini tylko Infernusem ? Nie sądze, żeby kiedykolwiek Audi czy Ford pozwolił na totalne zniszczenie swoich samochodów w grze. Ciesz się, że przynajmniej są jakieś zniszczenia, które prezentują się lepiej niz w innych tego typu grach. Co do oświadczenia Webstera, to wierze mu na słowo, pokazali Hot Pursuitem i Burnoutem co potrafią zrobić, a teraz mają szansę zaprezentować pełnię swoich zdolności, więc pewnie tego nie zmarnują i dostaniemy tym razem dobrego Need For Speeda w przeciwieństwie do The Run.
  • 0

#42 Zumii Napisany 09 czerwca 2012 - 11:26

Zumii

    巴契約

  • Forumowicze
  • 1 163 Postów:
Co było złego w The Run?
  • 0

#43 Druciak Napisany 09 czerwca 2012 - 11:29

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Długość? Lekka monotonia?
  • 0

#44 Heisenberg Napisany 09 czerwca 2012 - 13:47

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:

Z powodów licencyjnych


No właśnie. Dlaczego więc panowie z Criterion wciskają bullshit że w nowym NfS będzie to za co kochamy Burnouty. Bo ja tam nie widzę ani modelu jazdy z Burnouta, nie widzę zawrotnych prędkości ani nie widzę megazajebiście epickich crashy których widok gniecie jądra. Widzę tam kolejnego Need for Speeda - takiego samego jak jak poprzednie tylko z lepszą grafiką.

Ksztyr, Dante dobrze ci napisał, a ty zadajesz głupie pytanie.


kutacz - ja zadałem pytanie a dante mi odpowiedział. Odwrotnie traci to sens.
  • 0

#45 ACZ Napisany 23 czerwca 2012 - 14:49

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:
Począwszy od tej gry, wszystkie następne odsłony będą robione wyłącznie przez Criterion.

"Nasze logo będzie na każdej grze z serii Need for Speed i Burnout. Odciśniemy na seriach nasz znak firmowy. Serie te nie będą już dzielone na różnych podwykonawców.
To co robimy teraz z Most Wanted będzie miało przełożenie na kolejne gry. Nie mówimy, że każdy tytuł będziemy w 100% sami tworzyć, ale nasz wpływ będzie największy.
A jeśli chodzi o Burnouta to nie zapomnieliśmy o kochanej przez fanów serii. Po wydaniu Burnout Crash było mnóstwo krytyki w naszym kierunku. Ale seria wróci na właściwe tory i na rynek. Będzie to szybciej niż możecie się spodziewać."


  • 0

#46 wrog Napisany 23 czerwca 2012 - 15:30

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Niekoniecznie.

Ward wouldn't confirm that all Need for Speed titles for the foreseeable future would developed wholly by Criterion, but he did say that the studio will have "strong involvement" in them.


  • 0

#47 Druciak Napisany 29 czerwca 2012 - 20:45

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
http://www.youtube.c...v=9FwoLUZ6R5A#!
16 minut o nowym NfS
NfS: Burnout
DO NOT WANT
:(
  • 0

#48 wrog Napisany 29 czerwca 2012 - 20:58

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

NfS: Burnout
DO NOT WANT
:(

Umrzyj. Burnout Paradise 2 <3
  • 0

#49 Cola Napisany 29 czerwca 2012 - 21:06

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Nowy NFS zapowiada się zacnie, w sumie to Burnout Paradise w nowych szatach i ze zmienionym tytułem. Cieszy mnie, że Criterion nie zapomniało o serii Burnout i będzie kolejna część. Burnout 3 rulez
  • 0

#50 McTomass Napisany 29 czerwca 2012 - 21:27

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Niech sobie będzie ten Need For Speed Burnout... Właśnie czegoś takiego mi brakowało. Need For Speed sam w sobie jest zbyt mało arcade'owy, a Burnout ma tego zbyt wiele, do tego w tej nowej wersji mogą wnerwiać zbyt częste rozbicia, chociaz nie wiem jak będzie tutaj. Do tego dostaniemy grafikę godna PlayStation 3, a nie to co było w Paradise, ale nie ma się co czepiać przecież to był 2008 rok. Jeśli nowy Most Wanted będzie miał połowę tego czegoś co miała ta stara wersja i połowę tego co Burnout to zapowiada się bardzo interesująca ścigałka. Przeszedłem w tym tygodniu Burnout: Paradise i jeszcze mi mało, ale nie będe grał w kółko na tych samych trasach, więc taki duchowy spadkobierca się sprawdzi, przynajmniej dla mnie. A do tego przeciez dostaniecie kolejnego core'owego Burnouta, więc na co narzekać ?
  • 0

#51 ACZ Napisany 14 sierpnia 2012 - 17:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:
nalezy przypomniec, ze jest to kolejna multiplatforma, ktora nie ukaże się na WiiU. :hihi:

trailer z gamescom:

  • 0

#52 McTomass Napisany 20 sierpnia 2012 - 19:41

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
WiiU to syf, przynajmniej tak piszą na PS3Site, a ja im wierze jak ksiedzu, nawet pomimo tego, że ostatnio za dużo owijaja tam w bawełne i przy newsie z cytatem w jego opisie powtarzaja go przynajmniej 3 razy :cf: Most Wanted będzie jedną z lepszych odsłon Need For Speed i tego możemy byc pewni, nie bedzie to Undercover czy The Run, a kawał dobrej ścigałki.
  • 0

#53 torq314 Napisany 20 sierpnia 2012 - 19:50

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:

WiiU to syf, przynajmniej tak piszą na PS3Site, a ja im wierze jak ksiedzu


jedno zdanie, nawet nie całe, bo tam jest jakiś dalszy ciąg, ale co najmniej trzy faile. niezłe ;)
  • 0

#54 ACZ Napisany 18 września 2012 - 23:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:
nowy filmik:

  • 0

#55 piterekd Napisany 19 września 2012 - 06:47

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Zanosi się na szukanie egzotycznych samochodów w najmniej spodziewanych miejscach :)
  • 0

#56 keogh Napisany 28 września 2012 - 13:54

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
miałem zajawkę na premierę, jednak ciepły mocz z uwagi na wrc3, no i to, że wole klasycznego nfsa, walić już internetową histerie legendy mw, bo i tak w gierkę nigdy nie grałem, olo;,
criterion po prostu nie umie nfsów robić (przynajmniej ten jedyny jak dotąd im nie wyszedł)
  • 0

#57 KoBik Napisany 28 września 2012 - 19:43

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Most Wanted? raczej spuścizna. Ta forma mi nie leży. Criterion idź już z tym tasiemcem.
  • 0

#58 Schrodinger Napisany 28 września 2012 - 19:45

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
criterion niech robi kolejnego burnouta karwa
  • 0

#59 KoBik Napisany 28 września 2012 - 19:53

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
True najlepiej w klimatach Takedown :)
  • 0

#60 Schrodinger Napisany 28 września 2012 - 20:09

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
dokładnie, dawać rozwałkę jak z Revenge + lajtowy klimat jak z Takedown i mamy hicior
  • 0



Inne z tagami: