Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed 3: Liberation

Ubisoft PS3 Vita X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
88 odpowiedzi na ten temat

#31 Ney Napisany 15 sierpnia 2012 - 06:59

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Mi się podoba. Szkoda, że w tym przypadku crossbuy nie zadziała ;)
  • 0

#32 Pawlik Napisany 15 sierpnia 2012 - 09:18

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Puste te miasto, wieje biedą niestety.
  • 0

#33 ACZ Napisany 15 sierpnia 2012 - 16:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
prawie 5 minut gejpleju:

  • 0

#34 Mateo Napisany 18 sierpnia 2012 - 12:27

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Jak się wam widzi nowy Asasyn na PSVITA? :)
  • 0

#35 Kaxi Napisany 18 sierpnia 2012 - 13:25

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
początek gejpleju od czycha jak MGS Snake Eater :P
  • 0

#36 Cola Napisany 19 sierpnia 2012 - 02:57

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Jak się wam widzi nowy Asasyn na PSVITA? :)


Przede wszystkim fajnie, że będzie. Gra prezentuje się bardzo dobrze, grafika dobra jak na otwarty świat. Widać też, że nowe sztuczki jak zabijanie w biegu czy zza rogu są też na Vicie. Czekam, Day 1.
  • 0

#37 ACZ Napisany 29 października 2012 - 22:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
amerykanska reklama:

  • 0

#38 Pious Napisany 30 października 2012 - 07:28

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Słaby ten spot, ale gry jestem ciekaw na maksa. Może wreszcie będzie coś poza Uncharted na tą konsolę co mnie skusi.
  • 0

#39 Texz Napisany 30 października 2012 - 10:40

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
NY metro i nikogo z iPodem w uszach.
  • 0

#40 Ney Napisany 30 października 2012 - 18:38

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Są recenzje i mogło być lepiej (z czterech wychodzi średnia pewnie coś ok 7,5), przeczytałem recke tylko na IGN narazie i największe wady to framerate ( :( :( ) i na siłę zrealizowane "patenty dotykowe".
Ja sobie jutro ściągne bo idea przenośnego Assasyna (nawet takiego na 7,5 :) ) mnie ciągle jara ;)
  • 0

#41 Kaxi Napisany 30 października 2012 - 18:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
na PSP grałeś?
  • 0

#42 Ney Napisany 30 października 2012 - 18:47

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
W Assassins Creed?
Nie grałem bo to na bank jakiś crap był.
Na Vite jest pełnoprawny "dwugałkowy" i freeroamingowy Assassin tylko trochę taki zminiaturyzowany :)
Poczytałem opinię graczy co już mają Liberation i wszyscy zachwyceni :)
  • 0

#43 Kaxi Napisany 30 października 2012 - 18:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Z początku też dostawał siódemki i też był freeroamingowy i tylko trochę taki zminiaturyzowany ;) Tylko względem jedynki, a nie trójki. Just sayin' ;)

Edit: choć moje pytanie bardziej nawiązywało do twojego głodu na przenośnego asasyna.
  • 0

#44 GrzesiekMB Napisany 30 października 2012 - 18:55

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
gra jest niewypalem, bo jak inaczej nazwac system-seller-to-be, ktory dostaje oceny w granicach 7,5? najwiekszy tytul na vite w tym sezonie!!1 wiadomo, ze fanboje sony i fanboje asasyna kupia, ale czy pociagnie to katastrofalna sprzedaz sprzetu? watpie.
  • 0

#45 Ney Napisany 30 października 2012 - 19:12

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Kaxi:
Kiedyś w N+ chyba czytałem recke tego Assassyna na PSP, ale on był jakoś strasznie ograniczony (już nawet nie mówię o braku drugiej gałki itp), a ten na Vite chyba mimo wszystko to jest TO, jeśli chodzi o miniaturyzację Assassyna.
Chociaż najlepszym małym Assassinem będzie ten na WiiU i przeniesienie go na GamePada i pójście na kibelek :)

GrzesiekMB:
Poczekajmy na recki CoD'a na Vite. Pewnie 5/10 to będzie najwyższa nota ze wszystkich :)

Ja tam swoją Vitkę autemtycznie uwielbiam, gier na niej dla mnie dostatek (a niedługo jeszcze genialna Persona4) tylko rzeczywiście sprzedaje się słabo i pewnie zginie za rok :( A to będzie smutne bo to najlepszy sprzęt jaki Sony wyszedł IMO...
  • 0

#46 Kaxi Napisany 30 października 2012 - 19:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Sam tę reckę pisałem :) Tamtą na PSP. Co do Wii U, nie wiem czy AC III ma mieć funkcję off-screen play, nie każdy tytuł ją ma. Trzeba by to sprawdzić.

CoD mógłby uratować Vitę gdyby zrobiło go Activision, a tak to będzie szrot. Sam Asasyn nic nie zdziała. I dziwne, że wielkie świąteczne tytuły na Vitę nie są od Sony (niby CoD trochę jest, ale wiadomo o co chodzi). Jedyne co S przygotowało to porty z PS3, ale one list sprzedaży nie podpalą, jakkolwiek imponującym osiągnięciem technicznym są.
  • 0

#47 Ney Napisany 30 października 2012 - 19:31

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Niby jest Most Wanted który powinien zbierać świetne oceny, ale czuje, że przy takim natłoku gier on przejdzie bez echa. Będzie Battle Royale (tu czuje klapę finansową i oceny na poziomie 7), będzie Ratchet, Persona4, CoD (crap, ale może akurat się sprzeda tak jak słaby Medal of Honor mimo tych ocen). Konsolka ma ledwo ponad pół roku, a ja mam na memory cardzie już 13 gier (jutro dojdzie kolejna), w USA już wyszło kapitalne Dokuro na które czekam, no nie przypominam sobie kosoli żebym w ósmym miesiącu jej życia miał tytle tytułów i zaraz miały wpaść kolejne :)
  • 0

#48 GrzesiekMB Napisany 30 października 2012 - 19:37

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
ney - wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazuja, ze vitowy cod bedzie crapiszczajem pokroju resistance.

gdzies juz na tym forumingu pisalem, ze vita to dreamcast obecnych czasow - tonie uwieziony w potrzasku miedzy current genem, ktory dostarcza tluste tytuly, a tabletami/smarfonami, ktore za smieszne hajsy hajsy oferuja chwile przenosnej rozrywki/internet etc. granie on the go w tytuly za 150zeta sie konczy.
  • 0

#49 Kaxi Napisany 30 października 2012 - 19:39

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
ale most wanted, ratchet, battle royale to te same gry co na ps3. ich wpływ na sprzedaż vity będzie śladowy, jeśli nie zerowy.
  • 0

#50 Ney Napisany 30 października 2012 - 19:48

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Wiem, wiem...Tak jak napisałeś dziwne, że Sony nie uderza z jakimś killer-appem exclusivem od siebie (którego by nie było na PS3). Na pewno liczą na Assassina i CoD'a i nie chcieli się między nie wpieprzać :) W 2013 przecież będzie Killzone (tu już się szykuje solidny tytuł) i ta gra od Media Molecule.

Mi koncept gier z PS3 na Vite bardzo odpowiada bo pracę mam siedzącą i nudną na dłuższą metę i możliwość grania w duże tytuły praktycznie bez kompromisów to coś niesamowitego (a to że jeszcze w domu mogę kontynuować zabawę na PS3 z tego save'a to kosmos :) ). A jak mam tylko chwilkę to odpalam trasę w Wipeout, SuperStardust albo Zen Pinball i też czas leci szybciutko :) Córa przechodzi za to Raymana :) Kocham Vitkę :)
Tylko o ile do mnie trafia Sony z Vitą w 100% tak widać ja jestem w mniejszości...
  • 0

#51 Ney Napisany 30 października 2012 - 20:12

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Wracając do tematu...
Kolejne recki:
GamingTrend – 84/100
TeknoConsolas (Spanish) – 7/10
CheatCC – 4.8/5
Eurogamer Italy - 9/10
Czyli średniak to nie jest...po prostu dobra gra.
  • 0

#52 Godot Napisany 30 października 2012 - 20:19

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Szkoda, że ta Vita jest taka droga. Bo bym kupił żeby w Lumines pograć. A tak szkoda kasy na konsolę bez gier
  • 0

#53 GrzesiekMB Napisany 30 października 2012 - 20:48

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
dobra, srednia..who cares? mial byc HIT, system seller
  • 0

#54 Kaxi Napisany 30 października 2012 - 20:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
system sellerem jeszcze może się okazać, spokojnie. new super mario bros 2 to nie jest żaden hit, a systemy sprzedaje ;)
  • 0

#55 GrzesiekMB Napisany 30 października 2012 - 21:53

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
krzysiu, nie porownujmy zasluzonej, przelomowej i kultowej serii siegajacej lat 80 ubieglego stulecia, do franchise'u, ktory zadebiutowal na tej generacji sprzetu...
  • 0

#56 Kaxi Napisany 30 października 2012 - 21:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
chodziło mi o to, ze system sellerem się staje bez względu na oceny. znamy tylko oceny, nie znamy wyników sprzedaży, więc wyrok przedwczesny, ponieważ brak danych.
  • 0

#57 Pious Napisany 03 listopada 2012 - 14:32

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ktos gra? Fajne to?
  • 0

#58 Ney Napisany 03 listopada 2012 - 15:34

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Fajne, ale żaden killer-app to nie jest. Jestem na 4 sekwencji i w sumie dopiero się rozkręca gierka.
Nowy Orlean jest mały i niewiele w nim ciekawego (ale wygląda ślicznie), Bayou dużo ciekawsze, a teraz mam lokacje której się tu niespodziewałem i zobaczymy co pokaże :) Ale zapowiada się super.
Gameplay bardzo klasyczny, tylko tu jest motyw z tymi personami (poruszamy się jako dama, asasyn albo niewolnik i ma to spory wpływ na rozgrywkę).
Jak przejdę to na pewno tu podsumuje Liberation :)
  • 0

#59 Pious Napisany 03 listopada 2012 - 18:12

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
No ale giereczka dla dzieci jest spoko? Zainwestować można jak się już ma konsolkę? Kusi mnie to diabelstwo.
  • 0

#60 Godot Napisany 03 listopada 2012 - 18:32

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Pious, chyba żartujesz. W rok ograłeś 4 części tego samego. Teraz wyszła piąta. I jeszcze chcesz na handhelda? Wariat!
  • 0



Inne z tagami: