Skocz do zawartości

God of War 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1055 odpowiedzi na ten temat

#61 Scorpio Napisany 26 marca 2006 - 10:39

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A ja sam jestem również ciekaw, ile stworów z porzuconych concept-designów ukazanych w God of War w extras przejdzie do drugiej części owej gry? Bo nawet ten duży stwór z trailera wygląda jakoś znajomo :P :P
  • 0

#62 Yoori Napisany 26 marca 2006 - 14:17

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

To chyba dobrze, ze bedzie w co grac na PS2 nawet za rok - nie sadzisz? Wolalbys aby po pojawieniu sie PS3, na starsza konsole nie ukazywaly sie juz zadne gry od Sony?

No pewno że dobrze, tylko obawiam sie że GoW2 może się gorzej sprzedać bo ludzie będą kupować PS3 i gry na nią zamiast kupować gry na czarnule, chociaż jeżeli PS3 ma być kompatybilne wstecz to nie będzie źle :)
  • 0

#63 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 16:50

Gość__*
  • Goście

No pewno że dobrze, tylko obawiam sie że GoW2 może się gorzej sprzedać bo ludzie będą kupować PS3 i gry na nią zamiast kupować gry na czarnule, chociaż jeżeli PS3 ma być kompatybilne wstecz to nie będzie źle

wiesz, nawet jeżeli komuś spodobała się pierwsza część GoW, to nawet pomimo iż kupi sobie PS3 to jestem przekonany że kupi również GoW2
  • 0

#64 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 18:15

Gość__*
  • Goście

To chyba dobrze, ze bedzie w co grac na PS2 nawet za rok - nie sadzisz? Wolalbys aby po pojawieniu sie PS3, na starsza konsole nie ukazywaly sie juz zadne gry od Sony?

No pewno że dobrze, tylko obawiam sie że GoW2 może się gorzej sprzedać bo ludzie będą kupować PS3 i gry na nią zamiast kupować gry na czarnule, chociaż jeżeli PS3 ma być kompatybilne wstecz to nie będzie źle :)


100 mln posiadaczy PS2 raczej nie kupi od razu PS3. Zwlaszcza pol roku po premierze. Nie mam obaw co do tego, ze GoW sprzeda sie znakomicie. Moze to byc ostatnia wielka gra na PS2, ale niekoniecznie - cos czuje ze na po E3, posiadacze PS2 którzy nie planuja kupowac PS3 zaraz po premierze, beda usatysfakcjonowani. :twisted:
  • 0

#65 Gość__* Napisany 23 kwietnia 2006 - 15:30

Gość__*
  • Goście
Troszke screenow

http://www.1up.com/d...dia?cId=3148722
  • 0

#66 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2006 - 08:52

Gość__*
  • Goście
http://www.gametrail... ... ype=wmv&f=
http://www.gametrail... ... ype=wmv&f=
są to 2 wysokiej jakości trailery GOW2 jeden z GDC a drugi nowy który pokazuje znacznie więcej gameplay'u zapraszam do oglądania :)
  • 0

#67 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2006 - 09:13

Gość__*
  • Goście

http://www.gametrailers.com/download.php?id=10180&type=wmv&f=
http://www.gametrail... ... ype=wmv&f=
są to 2 wysokiej jakości trailery GOW2 jeden z GDC a drugi nowy który pokazuje znacznie więcej gameplay'u zapraszam do oglądania :)


ja to pierwszy raz widze - niezla mlucka :o
w ogole to wiecej "energi" tu widac :D :P
i mi sie podoba takie cos :)
POLECAM
  • 0

#68 Yoori Napisany 24 kwietnia 2006 - 16:04

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Widze że Kratos nauczył się kilka nowych ciosów i dorobił się łuku :)
  • 0

#69 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2006 - 16:22

Gość__*
  • Goście
Adres do oficjalnej strony GoW 2


http://www.us.playst... ... 7481/site/


Na razie malo rzeczy tam jest :?
  • 0

#70 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2006 - 16:47

Gość__*
  • Goście
muszę przyznać że całkiem nieźle się zapowiada, chociaż część z tego co jest pokazane w tym "nowym" trailerze było już pokazane na GDC. Jedno mnie tylko martwi, a mianowicie termin wydanie- luty 2007 !!!!jak dla mnie to trochę za długo
  • 0

#71 ACZ Napisany 24 kwietnia 2006 - 16:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
No no no, jaka grafa. Sony sobie wypracowało niezłą killerską markę. Strach się bać, jak będzie wyglądał God of War 3 na PS3 :D

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#72 Zeus-Nelson Napisany 24 kwietnia 2006 - 18:02

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
zapowiada się coraz lepiej 8) coś czuje że Krotos zarzadzi poraz kolejny :twisted:
z nowych patentów intryguje mnie łuk-może nadać rozgrywce troche innego wymiaru...poza tym już z lekka boje się momentów ze skakaniem nad przepaściami dzieki zaczepianiu łancuchów o haki, itd :o
takto podabają mi się jeszcze nowe wykonczenia i ciekawi nowi przeciwnicy-szkielety, gryfy, itd...ciekawy jestem co w God of War II pojawi się z rzeczy widocznych na filmiki z czesci pierwszej z niewykorzystanymi patentami...bo mysle ze pare motywów niewykorzystanych w czesci pierwszej napewno sie pojawi :wink:
  • 0

#73 PomezZ Napisany 24 kwietnia 2006 - 19:27

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

http://www.gametrailers.com/download.php?id=10180&type=wmv&f=
http://www.gametrail... ... ype=wmv&f=
są to 2 wysokiej jakości trailery GOW2 jeden z GDC a drugi nowy który pokazuje znacznie więcej gameplay'u zapraszam do oglądania :)


No i wpadłem. Chce w to zagrać!! A pozostał jeszcze niemal rok. W oczy rzuciła mi sie poprawiona animacja postaci. Zresztą generalnie grafika prezentuje się cudownie i na sam koniec swojego żywota Ps2 dostanie chyba najładniejszą grę jaka sie na niej pojawiła.
  • 0

#74 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2006 - 20:29

Gość__*
  • Goście
Opóźnienie mi nie przeszkadza- kupimy go razem z Final Fantasy 12, albo od razu z PS3 :)
  • 0

#75 ACZ Napisany 24 kwietnia 2006 - 20:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
No ja już jakiś czas temu zdecydowałem, że GoW 2 i FFXII skończę już na PS3 (bo na początku napewno dobrego slashera i jrpga nie będzie) :)

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#76 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2006 - 22:00

Gość__*
  • Goście
Filmik - David Jaffe Interview

gametrailers.com
  • 0

#77 ACZ Napisany 24 kwietnia 2006 - 22:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Cały czas się nie mogę nadziwić, że PS2 jeszcze taką grafę potrafi wygenerować.
Na tych filmikch Kratos jest taki brutalny, że aż mi żal tych potworów :o
Sony dochowało się kolejnego wewnętrznego teamu, który potrafi stworzyć masakrujący engine graficzny :D Zacieram ręcę, jaka grafę nam zaprezentują na PS3 :D

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#78 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2006 - 06:51

Gość__*
  • Goście
Wkońcu obejrzałem trailer i przyznam że zapowiada się całkiem nieźle :mrgreen: . Na plus rozwinęcie elementów typowo zręcznościowych jak to przeskakiwanie nad rozpadlinami przy pomocy łańcuchów Krotosa (w jedynce patent z linami mocno kulał). Na minus mała ilość nowych ciosów :( . Co do łuku to patent ma duży potencjał i mam nadzieje że nie zostanie zmarnowany.
  • 0

#79 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2006 - 08:38

Gość__*
  • Goście
Akcja z przeskakiwaniem z jednego gryfa na drugiego - miodzio :D

A co do daty premiery, ja wole poczekac dluzej i miec za to pewnosc ze gra zostanie dopracowana w 100 %, wiec termin 2007 absolutnie mnie nie przeraza ;)
  • 0

#80 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2006 - 08:54

Gość__*
  • Goście
jeżeli miałbym do wyboru dostać grę teraz, ale zabugowana na maksa to też wolę poczekać do następnego roku
  • 0

#81 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2006 - 17:56

Gość__*
  • Goście

Akcja z przeskakiwaniem z jednego gryfa na drugiego - miodzio

Racja, racja. To może być jeden z tych momentów w grach wideo, ktory zapada ci w pamieci na bardzo, bardzo dlugo :D
  • 0

#82 Marbel Napisany 01 maja 2006 - 20:42

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Akcja z przeskakiwaniem z jednego gryfa na drugiego - miodzio

Mi się wydaje czy Kratos to przeskakuje z czarnego Pegaza na Gryfa? Ale to tylko szczególik i już się nie czepiam ;P Gierka będzie wypas! Tylko dlaczego trzeba czekać jeszcze rok? Rozochacają graczy a my musimy usychać z chęci powrotu do Królestwa Boga Wojny! ;)
  • 0

#83 Gość__* Napisany 12 maja 2006 - 16:15

Gość__*
  • Goście
Widzieliscie nowe filmiki przedstawiajace gameplay (sa na gametrailers.com)? Gra prezentuje sie swietnie :D Choc nie widac tam za wiele nowych ruchów (prawdopodobnie dlatego ze jest to poczatek gry - nawet pojawiaja sie jeszcze "hintsy" co trzeba zrobic aby otworzyc skrzynke itp.), ale kilka ciekawych akcji mozna wypatrzec. Akcja z odebraniem broni i potraktowaniem nia przeciwnika daje rade. Niezly jest motyw z plaskorzezba która zamienia naszego bohatera w kamien. No i luk - polubilem ta bron patrzac na same filmiki, miejmy nadzieje ze bedzie ona wykorzystana w pomyslowy sposob zwlaszcza w walkach z bossami (których w drugiej czesci gry przydaloby sie ze dwa razy tyle ile w pierwszej.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 12 maja 2006 - 16:56

Gość__*
  • Goście

Widzieliscie nowe filmiki przedstawiajace gameplay (sa na gametrailers.com)? Gra prezentuje sie swietnie Choc nie widac tam za wiele nowych ruchów (prawdopodobnie dlatego ze jest to poczatek gry - nawet pojawiaja sie jeszcze "hintsy" co trzeba zrobic aby otworzyc skrzynke itp.), ale kilka ciekawych akcji mozna wypatrzec. Akcja z odebraniem broni i potraktowaniem nia przeciwnika daje rade. Niezly jest motyw z plaskorzezba która zamienia naszego bohatera w kamien. No i luk - polubilem ta bron patrzac na same filmiki, miejmy nadzieje ze bedzie ona wykorzystana w pomyslowy sposob zwlaszcza w walkach z bossami (których w drugiej czesci gry przydaloby sie ze dwa razy tyle ile w pierwszej.




Na E3 podobno ma byc grywalna wersja gry moze nasi kochani redaktorzy zagraja i nam napisza w nowym numerku
  • 0

#85 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 14:58

Gość__*
  • Goście

Na E3 podobno ma byc grywalna wersja gry

no i było demko- trzeba przyznać że wygląda smakowicie, ale nowych ciosów Kratos nie ma, być może w dalszej grze będą jakieś nowe. Zresztą po tych gameplayach widać że gra jest jeszcze we wczesnym stadium proukcji, bo widać trochę pikselozę, cień bohatera też jakić niedokładny a animacja poruszania się szkieletów jest po prostu tragiczna
  • 0

#86 Scorpio Napisany 17 maja 2006 - 16:11

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Demko wygląda smakowicie ... ale jak Mission Pack :P Z drugiej strony: co mogłoby jeszcze zostać wywleczone propos mocy z PS2. Są limity.

Martwi obecność kościotrupów. Jeśli ktoś wszedł do galerii potworów w jedynce, ten wie że ten prjekt został porzucony i nie bez przyczyny. Czyżby wrzucanie wszystkiego co się nawinie? Z drugiej strony widać już kilka fajnych zagadek.
  • 0

#87 PomezZ Napisany 17 maja 2006 - 16:25

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Po obejrzeniu kilku trilerkow nie jestem nastawiony mega optymistycznie. Jedynie optymistycznie. Jedno jest pewne. Muzyka, podobnie jak w części pierwszej, jest REWELACYJNA i cudownie buduje klimat. Wiadomo, że nie będzie to już gra tak oryginalna jak jedynka ( która notabene orginalnością założeń też nie grzeszyła :P ), ale szykuje się potężny kawałek softu i najlepsza gra na pożegnanie Ps2.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 16:32

Gość__*
  • Goście

no i było demko



Demko wygląda smakowicie




Albo was nie zrozumialem ale chodzilo mi o to ze bedzie mozna zagrac w grywalnego GoW 2 ;-)


A z tym kosciotrupami moze byc roznie
  • 0

#89 Scorpio Napisany 17 maja 2006 - 16:49

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jako demko mówię filmiki z wersji playable :P
  • 0

#90 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 16:51

Gość__*
  • Goście
no to sie nie zrozumielismy ale w kolejce zeby zagrac trzeba pewnie z pare godzinek stac :P
  • 0