Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fallout 4

Bethesda XONE PS4 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
849 odpowiedzi na ten temat

#811 Chewie Napisany 29 stycznia 2016 - 23:33

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

nie


  • 1

#812 Danteusz Napisany 11 lutego 2016 - 17:09

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nowy patch zrównuje grafikę na konsolach z high na PC, za wyjątkiem cieni na medium
  • 0

#813 torq314 Napisany 12 lutego 2016 - 01:13

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
Różnica jest widoczna, w liczbie detali i jakości tekstur. Nieźle to zaczyna wyglądać :tak:
  • 0

#814 Schrodinger Napisany 12 lutego 2016 - 01:28

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

jakieś porównania? 


  • 0

#815 torq314 Napisany 12 lutego 2016 - 01:35

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
Też cżekam az ktoś wrzuci, sam mam jedynie subiektywne odczucia.

O, tu jest

http://www.eurogamer...raphics-quality

Ten post był edytowany przez torq314 dnia: 12 lutego 2016 - 01:38

  • 0

#816 DarthMother Napisany 16 lutego 2016 - 21:53

DarthMother

    Blanka

  • Narybek
  • 204 Postów:
Bethesda zapowiedziała wreszcie część zawartości season passa i zapowiedziała że 1 marca podwyższy cenę do poziomu ponad 200 zł :olo: ujawniona zawartość to straszna bieda nawet za te 120 zł co teraz za to biorą
http://blog.eu.plays...plan-announced/
  • 0

#817 Chewie Napisany 16 lutego 2016 - 22:53

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Zapowiedzieli też hardcore mode ale to już nikogo bo creation kit tuż tuż. I tak moderzy zrobili by to lepiej.


  • 0

#818 torq314 Napisany 17 lutego 2016 - 08:17

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
czym dłużej gram, tym bardziej podoba mi się gra. w tej chwili jestem w takim momencie, że liczba dostępnych zadań jest przytłaczająca, a mapy odsłoniłem tak powiedzmy połowę. biorąc pod uwagę że to jest jakieś 50h do tej pory, to jeszcze ze dwa razy tyle mnie pewnie czeka.
  • 0

#819 Chewie Napisany 17 lutego 2016 - 13:57

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

jak nie używasz fast travel to 150 spokojnie


  • 0

#820 torq314 Napisany 17 lutego 2016 - 15:11

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
trochę używam, ta mapa aż taka mała nie jest.
  • 0

#821 Chewie Napisany 25 lutego 2016 - 15:54

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

 

Fallout 4 Survival Mode Full Overview (extracted from in-game files) (self.fo4)

dodane 

1 dzień temu  przez rayQuGR

Is the struggle of this world merely a pleasant game for you? Do you long for a more brutal take on a life lived post apocalypse?

If you answered "Yes and yes!", then Survival difficulty is for you!

Survival upends many of the rules of life in the Commonwealth for maximum challenge. For a full list of these changes, see below.

To enable Survival, press [Pause], select "Settings," then "Gameplay" and choose "Survival" from the "Difficulty" options.

Saving

Manual and quicksaving are disabled. To save your game, you'll need to find a bed and sleep for at least an hour.

Combat

Combat is more lethal for everyone. You now deal, but also take, more damage. You can increase the damage you deal even further with "Adrenaline" (see below).

Fast Travel

Fast Travel is disabled. If you wish to be somewhere, you'll have to physically travel there.

Weighted Ammo

Bullets and shells now all have a small amount of weight, which varies by caliber. Heavier items such as fusion cores, rockets, and mini-nukes can really drag you down.

Compass

Be sure to keep your eyes peeled, as enemies will no longer appear on your compass. As well, the distance at which locations of interest will appear has been significantly shortened.

Adrenaline

Survival automatically grants the Adrenaline perk, which provides a bonus to your damage output. Unlike other perks, the only way to increase your rank of the Adrenaline perk is by getting kills (hostile or otherwise). The higher your Adrenaline rank, the higher the damage bonus. Sleeping for more than an hour, however, will cause your Adrenaline rank to lower. You can check your current Adrenaline rank at any time in the Perks section on the Stat tab in your Pip-Boy.

Wellness

You'll find it difficult to survive without taking proper care of yourself. You must stay hydrated, fed, and rested to remain combat-ready. Going for extended periods of time without food, water, or sleep will begin to adversely affect your health, hurting your SPECIAL stats, adding to your Fatigue (see "Fatigue" below), lowering your immunity (see "Sickness" below), and eventually even dealing physical damage to you.

Fatigue

Fatigue works like radiation but affects your Action Points (AP) rather than your Hit Points (HP). The more Fatigue you've built up, the less AP you'll have for other actions. The amount of Fatigue you've accumulated is displayed in red on your AP bar.

Sickness

A comprised immune system and a few questionable decisions can end up getting you killed. Eating uncooked meat, drinking unpurified water, taking damage from disease-ridden sources, such as ghouls and bugs, or using harmful Chems all put your body at increased risk for various ill effects. When you are afflicted with an illness, a message will appear onscreen. You can view specifics about your current illnesses by navigating to the Status section on your Pip-Boy's Data tab and pressing [RShoulder] to view your active effects.

Antibiotics

Antibiotics, which can be crafted at Chem Stations or purchased from doctors, heal the various effects of sickness.

Bed Types

The type of bed you're sleeping in determines the length of time you are able to stay asleep. A sleeping bag will save your game and may help save your life when you're desperate, but it will never allow for a full night's rest and the benefits that come with it.

Crippled Limbs

Crippled limbs will no longer auto-heal after combat and will remain crippled until healed by a Stimpak.

Carry Weight

Exceeding your carry weight reduces your Endurance and Agility stats and periodically damages your legs and health. Think of your back!

Companions

Companions will no longer automatically get back up if downed during combat and will return home if abandoned without being healed.

Enemy and Loot Repopulation

Locations you've cleared will now repopulate enemies and loot at a significantly slower rate.

credits: /u/ShaneD53

 


  • 0

#822 Cudak Napisany 09 marca 2016 - 21:26

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Skończyłem dziś, do końca trzymałem z Bractwem stali i w sumie jestem zadowolony z zakończenia. Resztę obadam na YT, bo gra leci na sprzedaż.

 

Ogólnie, pierwsze kilkadziesiąt godzin nabite w pierwsze kilka tygodni od zakupu było znakomite, robiłem wszystko co się dało, chodziłem, lizałem ściany. Ale potem przez brak czasu nastało solidne kilka tygodni przerwy od Playstation i kompletnie wypadłem z klimatu, nie dałem rady wrócić, szczególnie, że wszystkie najlepsze misje poboczne ukończyłem wcześniej (kilka było naprawdę znakomitych), podstawowy set spluw i perków do nich dopakowany, walka rzadko kiedy stawiała wyzwanie, i gra zaczęła mnie irytować zamiast bawić. Ukończyłem główny wątek byle szybciej, okazał się całkiem przyjemny i nara. Jednak F3 > F4, tam mogłem wracać i wracać, tutaj po jakimś czasie gra straciła dla mnie urok.


  • 0

#823 ACZ Napisany 14 marca 2016 - 19:42

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

w przyszlym tygodniu pierwsze DLC - Automatron.

 

pssite.com:

 

Automatron, bo taką nazwę nosi, opowie nam historię morderczych robotów wypuszczonych na nas przez tajemniczego i złowrogiego mechanika. Jedną z opcji dodatku będzie opcja złożenia własnego robota. W DLC pojawią się także nowe elementy ekwipunku dla nas i robotów.

Dodatek pojawi się w PS Store 22 marca i dostępny będzie bez dodatkowych opłat dla posiadaczy przepustki sezonowej. Pozostali zapłacić będą musieli 42 zł.

 


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 14 marca 2016 - 19:43

  • 0

#824 torq314 Napisany 16 marca 2016 - 19:03

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
Gram cały czas, to kapitalna gra.

Podpowiadam że fajny jest perk z wytrzymałości, z którego można pływać w wodzie bez nabierania promieniowania.

Wczoraj wieczorem fajną akcję miałem w okolicach lotniska, tam gdzie jest jakaś miejscówka która wygląda jak tor do wyścigów robotów. Kawałek dalej zaczepiła mnie królowa błotniaków, level 50, co przy moim 27 oznacza zero szans. Ona dodatkowo wypluwa małe błotniaki z siebie.

Ale wywabiłem królową na ten tor wyścigowy, oblepiony przez bandytów, z których szefu miał w ogóle level 37.

No i chyba z 20 minut trwała jatka którą obserwowałem z odległości.

Na końcu została królowa z ułamkiem paska energii który jednym strzałem z atomówki skończyłem.

Podoba mi się to w grach od beth, że świat "żyje", czyli poszczególne grupy walczą ze sobą w czasie rzeczywistym, bez względu na to co robi gracz.

Połowę mapy map jeszcze nie odkrytą. Liczba miejscówek w tej połowie ktorą mam odkrytą, a których jeszcze nie ruszyłem, mnie onieśmiela.

Wiesiek co prawda jest lepszy fabularnie, ale swobody i contentu jest tu więcej w falloucie.
  • 1

#825 Chewie Napisany 16 marca 2016 - 20:06

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

sam świat jest b. dobry jak zawsze w grach beth, za to perki są z dupy, np można mieć postać co kosi wszystko po wyjściu z krypty jak się da percepcję na 10, jedyny czynnik który wpływa na celność


  • 0

#826 torq314 Napisany 16 marca 2016 - 21:41

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
dla mnie na 27 poziomie miejscówki z 10 supermutantami między 14 a 21 poziomem (bo teraz tak mi się skaluje) to nadal emocje, zwłaszcza jak atakują grupami, w tym z dystansu. przy czym, celowo trochę zaniedbuję temat sprzętu, żeby trochę choć wysiłku od czas do czasu się pojawiało.

kilka dni wstecz robiłem questa ostatni rejs uss constitution i z kolei sama końcówka questa

Spoiler


były całkiem fajne.
  • 0

#827 bartezoo Napisany 17 marca 2016 - 10:32

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Pamietam jak te królowe błotniaków (to tłumaczenie xD dlatego zawsze lepiej grać po ang) w forcie biłem chyba przez dobre 30minut z snajperki bo była przegięta.


  • 0

#828 Dixi Napisany 04 maja 2016 - 15:45

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Trailer dodatku:

 


  • 0

#829 ACZ Napisany 29 maja 2016 - 18:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

DLC na konsolach działa fatalnie. Najgorzej na PS4, gdzie płynność spada do kilkunastu klatek.

Bethesda w formie.


  • 0

#830 Ryan Napisany 13 czerwca 2016 - 19:41

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
OMG OMG OMG TAK BARDZO NIKOGO!

http://www.theverge....virtual-reality
  • 0

#831 ACZ Napisany 17 czerwca 2016 - 16:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Todd Howard:

 

Myślę, że nasi fani przywykli do tego, że co jakiś czas próbujemy czegoś nowego. Czasami nam coś wyjdzie. Jestem zadowolony ze strzelania w Falloucie 4. Oczywiście są też rzeczy, które nam nie wyszły jak system dialogów. Staraliśmy się zrobić coś bardziej angażującego i tworzącego ciekawsze konwersacje, ale nie wyszło to tak dobrze jak inne aspekty gry. Bierzemy do serca uwagi graczy i mówię to z myśleniem długofalowym.

 


  • 0

#832 Sylvan Wielki Napisany 31 grudnia 2016 - 00:18

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Daddy śmiało atakuj dodatek Far Harbor. Niezwykle klimatyczne, udane DLC.


  • 0

#833 ACZ Napisany 10 sierpnia 2017 - 21:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Premiera 26 września.

DG34VQqXoAAj3y3_jpg%20orig.jpg


  • 0

#834 Zois Napisany 16 sierpnia 2017 - 16:50

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

OMG OMG OMG TAK BARDZO NIKOGO!

what he said
  • 0

#835 Grz3chu Napisany 11 stycznia 2018 - 12:21

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

już dawno nie grałem w żadnego Fallouta a zakupiłem wersję GOTY. Czy poza wydaniem tych 21 punktów na samym początku gry to czy w ciągu gry mam możliwość uzyskania jeszcze takich punktów ?


  • 0

#836 Zois Napisany 11 stycznia 2018 - 13:32

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

mówisz o tym poniżej ? Perkach ? No to normalnie z tego co kojarzę w trakcie gry te punkty zdobywasz i rozdajesz. Chyba co level po prostu

 

file_11880_fallout-4-perkchart-firsthalf


  • 0

#837 Chewie Napisany 26 lipca 2018 - 02:30

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
Fallout Miami > F76


  • 0

#838 Chewie Napisany 17 września 2018 - 03:45

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
https://youtu.be/997PAfxFiGE
  • 0

#839 Tynio Napisany 14 listopada 2018 - 22:16

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:
Czy opłaca się kupić za grosze F4 i zagrać?
Może lepiej odpuścić i zagrać w coś z nowszych gier.
  • 0

#840 Kurzy Napisany 14 listopada 2018 - 23:31

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Tynio. Mam na bazarku giereczkę i chętnie sprzedam bo Fallout 4 będę ogrywał na bestii.
  • 0



Inne z tagami: