Skocz do zawartości

Zdjęcie

PS4 pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
616 odpowiedzi na ten temat

#391 Schrodinger Napisany 13 września 2016 - 19:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

plujesz jak dmuchasz? 


  • 0

#392 Chewie Napisany 13 września 2016 - 19:20

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

czy sony serwisuje swoje konsole czy tak jak z aparatami wysyłają wuj wie gdzie do firmy 3rd party? śmieszna firemka


  • 0

#393 lukaszSA Napisany 13 września 2016 - 19:42

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

plujesz jak dmuchasz? 

 

Rozumiem, że oprócz problemów z nerkami masz też problemy ze śliniankami? 


  • 0

#394 Chewie Napisany 13 września 2016 - 19:47

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

przynajmniej nie ma obrośniętego grzyba


  • 0

#395 Daddy Napisany 13 września 2016 - 21:59

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Ja mam czasem takie migotanie, pomaga wyłączenie konsoli i wyjęcie kabla ale widać u ciebie już się spierdolilo po całości.

możemy juz k***a ten temat uznać za zamknięty?????

 

Jeszcze nie, ale postaram się już nie robić dram na 2 strony :cf:

 

Jezusmaryja dlaczego trzymacie konsole na stojąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Weź teraz konsole obróć do góry nogami to cyna wróci na swoje miejsce i wszystko będzie ok :cf:

 

Bo było można i często było to dla mnie wygodne :ok: Ale teraz konsola właśnie leżała mi kilka godzin, wracam a tu się nadal świeci :potter: Od dziś nie stawiam na pionowo, tylko leży. Oczywiście nie poleruję jeszcze kazika, bo to dopiero 1. raz, ale dobrze rokuje.

 

Nadal pozostaje kwestia gniazda HDMI, ale tym się zajmę jutro.


Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 13 września 2016 - 22:00

  • 0

#396 Daddy Napisany 15 września 2016 - 17:52

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Ostatni (na razie) update z moją dramą z gniazdem HDMI.

 

Kupiłem wczoraj zestaw Małego Taikuna, niestety dmuchanie Małym Taikuna nie pomogło - to samo.

 

No to dziś pojechałem do sklepu, gdzie wymieniam gry, bo tam też jest serwis. Chłop mówi, żeby jeszcze u niego na monitorze sprawdzić. Podłączamy - oczywiście działa bez zarzutów jak na moim jednym TV :yao: To dzwoni do kolesia, który dla nich naprawia i mówi jaka jest sytuacja. Koleś, że może zmieniłbym rozdzielczość w konsoli i sprawdził. To jadę do domu, podłączam monitor, włączam 720p albo 1080i i działa bez śnieżenia, 1080p - śnieży. Kierwa, nie wiem o co chodzi.

 

Czyli na jednym TV mam 1080p, na monitorze mogę grać w 1080i, a na TV w pokoju córki będę ustawiał 720p (tam i tak jest TV HD Ready, więc i tak zawsze miałem taką rozdzielczość jak grałem u niej). Na razie tak mi musi wystarczyć, bo zara premiera dodatku do D i cieszę się, że jednak nie muszę oddawać do serwisu, może kiedyś, albo popytam znajomych, co się znają na lutowaniu i elektronice czy nie rzucili by okiem na to gniazdo, bo koleś w sklepie też powiedział, że to pewnie coś z nim.

 

qmcR3YN.gif


  • 0

#397 Spuczan Napisany 15 września 2016 - 18:04

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:

Cieszę się, że się dobrze skończyło ale trochę mi smutno, że to już koniec.


  • 0

#398 Ney Napisany 15 września 2016 - 18:18

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Daddy miałem dokładnie to samo, snieżenie po 1080 p, może nie tak duże jak u Cebie, ale jednak. Poczytałem fora bo okazuje się, że sporo osób ma taki problem i mówili "zmień rozdziałkę", zmieniałem na 720p i luz. Jednak po graniu w 1080p zejść niżej to tragedia :)
Na 1080p jak ekran zaczął mi świrować wystarczyło zmienić kilka razy program AV np na TV i wrócić do obrazu PS4 i się "naprawiało" więc taką małą niedogdność olałem, o dziwo z czasem samo przeszło praktycznie zupełnie. Raz na 100 odpaleń może znowu muszę AV zmieniać żeby obraz był czyściutki. Na xbox one też były takie problemy podobno, ale tam w ustawieniach obrazu jest coś czego nie ma w PS4 i odpowiednia opcja pomaga (chodzi o HDCP albo coś takiego, na PS4 jest tylko on i off, a na xbone coś jeszcze).
Ja mam premierową PS4 pewnie niedługo padnie, ale mogłaby Rise of Iron jeszcze wytrzymać ;)
  • 0

#399 Daddy Napisany 15 września 2016 - 19:33

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Dzięki za poradę, na pewno to sprawdzę i dam znać :)

 


  • 0

#400 Iras Napisany 15 września 2016 - 19:43

Iras

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 150 Postów:

Btw, ważne informacje dla tych którym się jednak nie zj***la konsola i zrobili update do 4.0- zmiencie sobie w ustawieniach obrazu przestrzennego kolorów z automatycznej na RGB bo nie wiedzieć czemu te ustawienia się resetuja po updacie (dla nie obeznanych to taki HDR dla ubogich :cf:)

 

Zakres RGB automatyczny/ograniczony/pełny? Nie, po aktualizacji nic się nie zmieniło.

 

Czyżbyś był jednym z tych "wyjątkowych" użytkowników PlayStation, którym po każdej aktualizacji regulaminu włącza się automatyczne odnawianie plusa? :hihi:


  • 0

#401 Daddy Napisany 15 września 2016 - 23:36

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Cieszę się, że się dobrze skończyło ale trochę mi smutno, że to już koniec.

 

No się ciesz (choć wyczułem sarkazm), bo to nie jest koniec :reggie:

 

Przed chwilą zj3bałem sobie odbiór 1080p w tym jedynym telewizorze, gdzie to działało :yao: Włączyłem normalnie, ale wbiłem w opcje obrazu i przełączyłem HDR z Automatycznego na Wyłączony nie wiedząc, co to zrobi. A zrobiło tyle, że obraz stał się czarny, na ułamki sekund się pojawiał, więc po kilku dobrych chwilach jakoś wyszedłem z tego do 1080i i teraz tylko taki mam obraz :ok:

 

Kierwa, jestem chyba jedynym lolkiem na świecie, któremu nie działa 1080p w PS4 :newell: To, co wyprawia to gniazdo wideo przechodzi ludzkie pojęcie, olo.

 

Ale spoko luz, nic się nie dzieje, ja nie lubię narzekać, więc przekułem to od razu w pozytywny klimat, że po prostu teraz będę miał taki obraz i to coś nietypowego.

 

Spoiler

 

Co ciekawe dodam na koniec, to 1080i na dużym TV nadaje obrazowi filtr ziarnisty, a na małym monitorze filtr blurrowaty.

 

Albo tak sobie tłumaczę ból własnego tylnego gniazda po byciu strollowam przez gniazdo HDMI :dad:


  • 0

#402 fingus Napisany 15 września 2016 - 23:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:
To kiedy wrzucasz do szopingu swoje nowe ps4pro?
  • 0

#403 Nexus Napisany 16 września 2016 - 05:35

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Boje Daddy'ego z jego konsolą wejdą do jakiegoś przyszłego rozszerzonego wydania Kamasutry.
  • 0

#404 Daddy Napisany 16 września 2016 - 06:39

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

:olo: 

 

To kiedy wrzucasz do szopingu swoje nowe ps4pro?

 

Oby jak najpóźniej, w ogóle nie mam ochoty (i kasy) na zmianę konsoli :ok: 

 


  • 0

#405 BeSOS Napisany 16 września 2016 - 08:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:


Btw, ważne informacje dla tych którym się jednak nie zj***la konsola i zrobili update do 4.0- zmiencie sobie w ustawieniach obrazu przestrzennego kolorów z automatycznej na RGB bo nie wiedzieć czemu te ustawienia się resetuja po updacie (dla nie obeznanych to taki HDR dla ubogich :cf:)


Zakres RGB automatyczny/ograniczony/pełny? Nie, po aktualizacji nic się nie zmieniło.

Czyżbyś był jednym z tych "wyjątkowych" użytkowników PlayStation, którym po każdej aktualizacji regulaminu włącza się automatyczne odnawianie plusa? :hihi:

Ja mialem na off wiec japsko w kapsko.
  • 0

#406 burnstein Napisany 16 września 2016 - 08:40

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Dedi pewnie w młodości notorycznie wysyłał swoje niesamowite historyjki do Bravo.


  • 0

#407 Daddy Napisany 16 września 2016 - 11:26

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Nie, ale od młodości lubiłem pisać historyjki. Kiedyś nawet książkę napisałem z historią z jednego dnia z życia mojego i moich znajomych (fikcja pomieszana z faktami), ale gdzieś mi wcięło na dysku.

 

Jest szansa, że kiedyś będziesz mógł kupić moją książkę (ale nie tę powyżej), mam kilka pomysłów w głowie, może kiedyś jakiś zrealizuję. Ale to już inna para wellingtonków i nie w tym temacie. EOT


  • 0

#408 vagrant3 Napisany 16 września 2016 - 11:38

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Kiedyś nawet książkę napisałem z historią z jednego dnia z życia mojego i moich znajomych (fikcja pomieszana z faktami), ale gdzieś mi wcięło na dysku.

:uff:


  • 0

#409 Daddy Napisany 16 września 2016 - 14:30

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

 

Kiedyś nawet książkę napisałem z historią z jednego dnia z życia mojego i moich znajomych (fikcja pomieszana z faktami), ale gdzieś mi wcięło na dysku.

:uff:

 

 

Też tak myślę, sam nie chciałbym tego pewnie teraz czytać ;)


  • 0

#410 Schrodinger Napisany 16 września 2016 - 14:36

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Kiedyś nawet książkę napisałem z historią z jednego dnia z życia mojego i moich znajomych (fikcja pomieszana z faktami), ale gdzieś mi wcięło na dysku.

:uff:

 
Też tak myślę, sam nie chciałbym tego pewnie teraz czytać ;)


Jestem pewny że koledzy z Destiny chętnie posłuchali by takiego słuchowiska podczas grania w giereczkę
  • 0

#411 BeSOS Napisany 17 listopada 2016 - 17:16

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pytanie - stare ps4 ma karte sieciowa w standardzie 2.5ghz i targa wifi max n? Bo nie moge znalezc, jedynie info ze w slum dali juz 5ghz...

Edit, nevermind.

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 17 listopada 2016 - 17:44

  • 0

#412 Chewie Napisany 17 listopada 2016 - 17:50

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

musisz kupić nowe


  • 0

#413 cwany-lis Napisany 17 listopada 2016 - 22:07

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

j


  • 0

#414 cwany-lis Napisany 17 listopada 2016 - 22:07

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

j


  • 0

#415 Sotaku Napisany 18 listopada 2016 - 09:51

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

j

???
  • 0

#416 Cudak Napisany 18 listopada 2016 - 15:50

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

dostałem dziś mejla od playstation, że zmieniłem mój identyfikator do psn, tyle, że nic takiego nie robiłem. mam nadzieję, że żaden gamoń mi się na konto nie wpierdolił, bo nie mogę się zalogować żeby usunąć dane karty ani nic. poszedł email do /support i jeszcze pogoniłem sony messangerem do playstation polska na fb, ale na razie zero odzewu. chujufka max.


Ten post był edytowany przez Cudak dnia: 18 listopada 2016 - 15:51

  • 0

#417 filip Napisany 18 listopada 2016 - 15:53

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Czyżby kolejne przypały z psnem?

 

:popcorn:


  • 0

#418 Spuczan Napisany 18 listopada 2016 - 15:56

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:

Panowie jak korzystacie z karty na PSN to po wykonaniu jakiejkolwiek transakcji kartę należy usunąć! Zawsze!

 

A powiedz jeszcze Cudak czy bawiłeś się w udostępnianie konta lub jakieś zrzutki? Serio pytam.


  • 0

#419 nole Napisany 18 listopada 2016 - 16:00

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Koniecznie też ustawcie sobie dwustopniową weryfikację logowania na PSN. Wiadomka, troche to upierdliwe za każdym razem "sesemesa" wpisywać, ale ja za często na PSN kupuje żeby co chwilę kartę usuwać ^_^.


Ten post był edytowany przez nole dnia: 18 listopada 2016 - 18:29

  • 0

#420 Dixi Napisany 18 listopada 2016 - 16:03

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Ja kupuję po bożemu, doładowania za stufkę z allegro  :fa:

A dwuetapową weryfikację też mam włączoną i polecam  :tak:


  • 0