Skocz do zawartości

Uncharted: Drake's Fortune


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1614 odpowiedzi na ten temat

#1411 Sotaku Napisany 02 listopada 2011 - 01:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
ja w serii ide po kolei normal, hard, crushing
  • 0

#1412 Gość_Taikun_* Napisany 02 listopada 2011 - 01:26

Gość_Taikun_*
  • Goście
mięczak :olo: ja tak lecialem w U1, w U2-U3 lecę odrazu hard, crushing, a potem normal/easy i zbieram to co zostalo :^^:
  • 0

#1413 Sotaku Napisany 02 listopada 2011 - 01:28

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
pierwsze przejście to przeżywanie gry ze spokojem, ktory mam zagwarantowany na normalu, potem na hard zbieram wszystko, a na końcu crushing, gdzie zbieram niedobitki...i kto tu jest mięczak :foch:
  • 0

#1414 Gość_gofrowsky_* Napisany 02 listopada 2011 - 01:31

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Ten crushing to jakiś tryb czy coś w stylu "Very Hard" ?
  • 0

#1415 Gość_Taikun_* Napisany 02 listopada 2011 - 01:31

Gość_Taikun_*
  • Goście
na normalu jest za prosto ... na hardzie sie czuje że się ma do czynienia z twardzielami :cf:
  • 0

#1416 szczudel Napisany 02 listopada 2011 - 08:16

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Zgadzam sie z Debeefem. Uncharted najlepiej zaczac na normalu - wtedy mozna rozkoszowac sie grą, poszalec, skakac miedzy oslonami grac widowiskowo - od harda w góre po prostu trzeba sie kampić... smutna prawda.
Ale ja w sobie chyba nie znajde sily na przechodzenie kazdego U - 3 razy - a nie mam zamiaru zaczynac od harda.
  • 0

#1417 kowal Napisany 02 listopada 2011 - 10:29

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
na normalu dobrnąłem do połowy i zjebał mi się save więc drugie podejście zacząłem na hard i było lajtowo. podobne odczucia miałem w U2 gdzie po przejściu gry na normalu hard nie był już taki straszny. ale tutaj na crushingu kolesie mają takie sokole oko, że strach się wychylać, w dodatku jedna kulka może nas posłać do piachu. zauważyłem też, że o wiele częściej niż na niższych poziomach lubią szarżować. jeśli już jest czarno-biały ekran to mamy przesrane ale jeśli mamy dobrą miejscówkę z wyższym murkiem to można ich tak kosić jeden po drugim strzelając z biodra i kończąc piąchą/wślizgiem. w dwójce było zdecydowanie łatwiej bo jednak nie było tam tylu okazji do walki na kilka frontów, przeważnie przeciwnik był z przodu i bez większych możliwości na atak z flanki. będę próbował i pewnie wspomoge się czasem jakims poradnikiem żeby nie frustrować się za bardzo.
  • 0

#1418 Psycho-Mantis Napisany 02 listopada 2011 - 11:03

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Jedynka na "kruszingu" łatwa była, nieliczna przyjemna platynka, dlatego jest na mojej liście, była po prostu przyjemna.
  • 0

#1419 szczudel Napisany 02 listopada 2011 - 12:19

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
To co pisze kowal to niestety prawda. U na wyzszym poziomie trudnosci to kampienie. I wlasnie dlatego szkoda isc na szybka platyne - pomijajac normal - bo ta gra ma byc widowiskowa a nie przyklejanio-murkowa.
  • 0

#1420 Sotaku Napisany 03 listopada 2011 - 10:59

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
no właśnie
  • 0

#1421 kowal Napisany 03 listopada 2011 - 11:24

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
c**j. rezygnuje. ja nie wiem jak Wy to zrobiliście. widać za cieńki bolek jestem. w 4 rozdz.doczłapałem do miejsca, w którym Drake bierze mapę z wraku na drzewie i zjeżdża po linie. w tej samej chwili wyskakuje kilku kolesi i zaczyna się jatka. kiedy próbuje ich od razu atakować zachodzą mnie z 2 stron i zimny trup. nie nadążam ich ubić. kiedy chowam się za wyższy mur to stosują ciągle tą samą taktykę, czyli szarża z pieśnią na ustach. udaje sie ubić 3 (shotgun) ale to wszystko. jedna kulka i zdycham. naprawdę, szacun Panowie. szczególnie, że dla większości to był spacerek jak piszecie.
  • 0

#1422 Sotaku Napisany 03 listopada 2011 - 11:47

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
wow, jak już w czwartym masz problem to odpuść. Grałem w znacznie trudniejsze gry, żeby wspomnieć K2 na najwyższym lvl. Wszystko jest do przejścia niekiedy trzeba być cierpliwym, niekiedy trzeba obczaić zachowanie wrogów i wreszcie uda sie znaleźć rozwiązanie
  • 0

#1423 ACZ Napisany 03 listopada 2011 - 11:49

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
No gra miała kilka momentów trudnych na crushingu, ale bez przesady. Na pewno to nie były jakieś koszmary.
W tym fragmencie co jesteś teraz też trochę siedziałem, ale tak jak napisał Deb, trzeba obczaić zachowanie przeciwników. Jak tam wychodzą z tej bramy (chyba druga fala to jest) chyba to pociśnij granat, trochę ich da się przerzedzić.
  • 0

#1424 kowal Napisany 03 listopada 2011 - 12:10

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
nie wiem, może to brak cierpliwości albo leniwy się zrobiłem ale jak ginę 6-7 razy na tym samym fragmencie w ciągu 10-15min to mam ochotę cisnąć padem o tv. a od czasów PESa myślałem, że nic mnie już tak nie zdenerwuje.
  • 0

#1425 ACZ Napisany 03 listopada 2011 - 12:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
no to musisz miec bardzo slabą psychike skoro po tylko 6-7 próbach chcesz odpuszczac. tru story. :^^:
  • 0

#1426 Sotaku Napisany 03 listopada 2011 - 12:13

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Mnie by nie dalo spokoju, że inni to przeszli a ja nie :lukam:
  • 0

#1427 kowal Napisany 03 listopada 2011 - 13:09

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
proszę mi tu na ambicję nie wjeżdżać. następna generacja zbliża się wielkimi krokami, ledwo co się ukazały U3 i Batman a lista moich zaległości ciągnie się jak stąd do redakcji enplusa, więc wybaczcie ale chyba nie dołączę do Waszego ekskluzywnego klubu.
  • 0

#1428 Psycho-Mantis Napisany 03 listopada 2011 - 14:10

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Może po prostu zbyt ostro na nich idziesz, albo słabo się chowasz, ja sam nie lubię gier na hardzie, dlatego odpuściłem wiele platyn i zazwyczaj mi braknie trofika za hard właśnie. Ale jedynka jest do łyknięcia bez bólu, dosłownie ze 2 trudniejsze momenty. Uważam, że dwójka była trudniejsza.
  • 0

#1429 szczudel Napisany 03 listopada 2011 - 14:40

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Ja to nie lubie gier co mnie zmuszaja do kilkukrotnego przejsca celem zdobycia platyny.
Dlaczego nie moge wskoczyc na Crushing po normal?
Pewnei nie rpzejde ani UDF ani U2 na crushing bo mi sie nie bedzie chcialo. Za duzo gier wychodzi aby jedna gre konczyc 3razy.
  • 0

#1430 Psycho-Mantis Napisany 03 listopada 2011 - 14:52

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Taaa, to jest denerwujące , tanie tanie chwyty. Jak gra jest dobra to ie potrzeba takich sztuczek, z Fallouta 3 wycisnąłem już ostatnie soki, a i tak ciągle do niego wracam i nie potrzeba sztucznych blokad i trofików.
  • 0

#1431 szczudel Napisany 03 listopada 2011 - 15:00

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Fakt - rozumiem przytrzymywanie gracza przy pozycji przez trofiki i collectibles ale o ile w UDF skarby były fajne i mozna bylo je samemu znaleźć to teraz gram w U2 i tam są tak beznadziejnie pochowane że bez FAQa nigdy bym ich nie znalazł.
Ale przechodzeniu gier na kazdym jednym poziomie trudnosci i idiotycznym collectibles powiedzmy stanowcze nie !!

Jako przeciwwage podam Mass Effect 2 gdzie po jednym skrupulatnym przejściu bez Faqów miałem 90% teraz zostało mi przejście na insanity i jakis trofik z piacha i strzałem i bedzie platyna - to jest dobre podejście.

Sam osobiście nie sprzedaje gier ktore mi sie podobaly - laduja w mojej kolekcji - Wyjatkiem był bioshock ktorego wymieniłem bo wiem ze w Bioshock 3 1 bedzie dodana.

Na koniec dodam że Unchartedy to dobre gry - ale tak dobre jak filmy moga być - na raz max 2 razy i jesli nie ma multi to już cie przy takiej pozycji nic nie trzyma.
  • 0

#1432 kowal Napisany 03 listopada 2011 - 15:18

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
U2 przeszedłem 3-krotnie i nie po to żeby nabijać trofea, ani szukać skarby. ta gra po prostu była tak za***ista. a jak bym miał parcie na trofea to mógłbym je w tym czasie zaliczyć. ale nie miałem. i się teraz kurde sam sobie dziwie, bo po kiego grzyba mi platyna w tej grze? do tej pory olewałem na ten aspekt miłościwie nam panującej generacji ale kiedy trofea były przyjemne i "po drodze" to dlaczego nie. mam w Infamous i AC2 a to chyba jedne z najbardzie banalnych do zdobycia i zrobienie ich to była sama przyjemność. crushing w Uncharted już taki fajny nie jest.
  • 0

#1433 szczudel Napisany 03 listopada 2011 - 15:22

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Dla mnie osobiście trofea to znacznik progresu w grze tzn mam wysoki procent to znaczy ze przeszedłem ta gre i jestem w nia jako tako dobry. Dlatego denerwuje mnie jak przechodze gre w ktorej pierwsze skrzypce gra fabuła a onlineowe trofea zmniejszaja moj wynik do ponizej 50%. Staram sie w każdej grze mieć ponad te 70% - ale jak pisze przez online to nie zawsze sie udaje.

Plus:
Jesli mam duzo trofeów to znaczy ze wiekszosc featureow zaimplementowanych przez tworcow zobaczyłem i moge twierdzić ze zgłebiłem pozycje.
  • 0

#1434 Sotaku Napisany 03 listopada 2011 - 21:00

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Uncharted fajnie sie przechodziło i po crushingu chyba dwa trophy mi zostały...za walke wręcz i chyba granaty...i tak zdobyłem pierwszą platynkę, w serii fajnie sie wbija trophy więc je wbijam ;)
  • 0

#1435 Gość_Taikun_* Napisany 03 listopada 2011 - 21:06

Gość_Taikun_*
  • Goście
też swoją pierwszą platynę wbilem w Uncharted :)
  • 0

#1436 keogh Napisany 03 listopada 2011 - 21:16

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
do dziś nie skończyłem głupia była jazda na skuterze i chyba tam skończyłem, daleko do końca? może przejdę
  • 0

#1437 Sotaku Napisany 03 listopada 2011 - 22:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
baaardzo daleko :lukam:
  • 0

#1438 Kradziej Napisany 03 listopada 2011 - 22:27

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Oj, skuter był mega słaby, prawda to.
  • 0

#1439 Nexus Napisany 03 listopada 2011 - 22:32

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Szczęka opadała jak się płynęło pod górkę - na widoki po bokach.
  • 0

#1440 ACZ Napisany 03 listopada 2011 - 22:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
mi sie skuter bardzo podobal.
  • 0