Skocz do zawartości

Heavy Rain


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1659 odpowiedzi na ten temat

#91 ACZ Napisany 05 października 2007 - 22:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Na stronie Quantic Dreams jest informacja, że 8 października będzie nowy site. Być może pojawią się jakieś nowe informacje na temat Heavy Rain.
http://www.quanticdream.com/
  • 0

#92 Gość__* Napisany 09 października 2007 - 10:14

Gość__*
  • Goście
Dwa nowe filmiki z dziewczyną która gra w trailerze
http://www.ps3site.p...zka-powazna-gra
  • 0

#93 ACZ Napisany 09 października 2007 - 13:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Fajna dziewczyna z tej aktorki.
Mam nadzieję, że w końcu oficjalnie się wypowiedzą, że wersję X360 wycofują z produkcji.
  • 0

#94 Mani Napisany 09 października 2007 - 13:08

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
A to niby dlaczego ? Nikt głupi nie jest by pozbawiać się dodatkowej możliwości zarobienia "kilku" $ wiecej. No chyba że Czesław zasponsorujesz im co nie co.
  • 0

#95 Ryan Napisany 09 października 2007 - 13:09

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Bo?
  • 0

#96 ACZ Napisany 09 października 2007 - 13:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Wypadałoby.
  • 0

#97 Ryan Napisany 09 października 2007 - 16:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Się wysiliłeś... :buuu:
  • 0

#98 Gość__* Napisany 15 października 2007 - 11:23

Gość__*
  • Goście

że wersję X360 wycofują z produkcji.

A w ogóle taką zapowiedzieli?

W sumie umowa z Sony przedstawia sytuacje jasno, "jakaś" gra QD trafi tylko na PS3. Sądze, że to bedzie Cięzki Deszcz.


Nowe, stare wideo
http://www.ps3site.p...-motion-capture

Ten trailer niesie ze sobą ogromną dawkę emocji, świetną grę aktorską i zwykłą sytuacje, taką prosto z życia (celowanie do ukochanego który dopuścił sie zdrady, bywa i tak ;P )
Muzyka jest genialna, pewnie to juz pisałem, ale nie zaszkodzi jeszcze raz o tym wspomniec ;)
  • 0

#99 Ryan Napisany 15 października 2007 - 12:03

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

A w ogóle taką zapowiedzieli?

Od początku w materiałach od producenta było "for next gen consoles". Wałkowane setki razy. Powtórzę dla Ciebie:
http://www.quanticdr... ... 050706.pdf
"HEAVY RAIN™ is a new video game franchise, designed for next generation consoles and PC systems, based on emotional immersion and innovative game play mechanics."

Oczywiście możemy przyjąć, że chodzi o PS3 i Wii. :lol:
  • 0

#100 Gonzo Napisany 15 października 2007 - 12:12

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
Faktem jest jednak, że grafika i mocap w tym trailerze mogły robić wrażenie tylko w momencie debiutu. Teraz, po takim HS widać, że to wersja "cero-alfa" i, że masa roboty czekała ludków od silnika. Dlatego QD mogliby w końcu udostępnić coś świeżego.
  • 0

#101 Gość__* Napisany 15 października 2007 - 12:46

Gość__*
  • Goście

A w ogóle taką zapowiedzieli?

Od początku w materiałach od producenta było "for next gen consoles". Wałkowane setki razy. Powtórzę dla Ciebie:
http://www.quanticdr... ... 050706.pdf
"HEAVY RAIN™ is a new video game franchise, designed for next generation consoles and PC systems, based on emotional immersion and innovative game play mechanics."

Oczywiście możemy przyjąć, że chodzi o PS3 i Wii. :lol:

Tak było na początku. Gra była prezentowana tylko na stoisku Sony (E3), no i najważniejsze, umowa zawarta pomiedzy QD a Sony. Oczywiscie moze chodzic o zupełnie inny tytuł, ale nie sądze, ze tak mała ekipa jak QD ładuje sie w dwa projekty na raz. Czas pokaże.

PS. Na swojej oficjalnej stronie, szykaja ludzi do pracy przy PS3... tylko przy PS3 ;P
PS2. Z dwa miesiące temu widziałem skany z jakiegos magazynu, wywiad z QD. Na pierwszej stronie dwóch typków z QD trzymających PS3 i podpis "kocham PS3"... wywiad przeprowadzony po podpisaniu umowy z Sony ;)
  • 0

#102 Ryan Napisany 15 października 2007 - 12:54

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Od początku niewiele się zmieniło, poza tym, że ich stronia nie chodzi w Operze. ;) Ale poważnie: Asassin's Creed też był reklamowany jako gra, która ukaże się na PS3. Brakowało słówka "wyłącznie". To słówko wciąż jeszcze w kontekście HR się nie pojawiło. Czy to może być gra tylko na PS3? Jasne. Biorąc jednak pod uwagę potencjalny koszt takiego projektu oraz zapotrzebowanie na gry ambitne nie wydaje mi się, by korzystnym finansowo krokiem byłoby wydanie jej wyłącznie na PS3.

PS. A Blizzard poszukwiał wyłącznie programistów z doświadczeniem w programowaniu na Xboksa 360. I?
PS2. Jeśli Sony zrekompensowało $$$ potencjalny wpływ z wersji na 360 - nie ma się co dziwić. Tylko proszę mi następnym razem nie pisać o praktykach MS kupującego tytuły i o tym jakie to Sony jest szlachetne i nie kupuje exów. ;)
  • 0

#103 ACZ Napisany 15 października 2007 - 12:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Dla mnie to Sony zamiast kupować Evolution (które było i tak dev. 2rd party) mogli wyłożyć szmal na właśnie QD, ale liczę na to, że QD stanie się dla Sony conajmniej studiem 2rd party.
  • 0

#104 Ryan Napisany 15 października 2007 - 12:58

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie wiem po co Sony kolejne studio, którego gry się nie sprzedają. Omikron był rewelacyjny, ale niszowy. Indigo... było tylko dobre. Heavy Rain może i będzie grą świetną, ale już teraz wiadać, że niszową. Z tego kokosów nie ma, a Sony przede wszystkim potrzebuje kasy.
  • 0

#105 ACZ Napisany 15 października 2007 - 13:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Ale Sony lubi mieć studia, które robią gry nietuzinkowe i niekoniecznie przynoszą zyski (np. ICO Team, które raptem zrobili 2 gry przez dłuuugie lata, w tym jedna co nie przyniosła zysku - ICO).
Ja napiszę tak. Jeśli exem nie będzie Heavy Rain to znaczy, że tym exem będzie Omikron 2, no ale to śpiewja przyszłości, wstępne założenia debiutu gry to 2010-2011 rok.
  • 0

#106 Kaxi Napisany 15 października 2007 - 13:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 130 Postów:
Dla mnie Indigo (wolę Fahrenheit) jest jedną z najlepszych gier na PS2 i sequel (choćby duchowy) byłby jedną z pierwszych gier, których by mi na Xboxie 360 brakowało i w dalekiej przyszłości (posiadanie 3 next genów jest drogie, więc nie planuję PS3 w najbliższych kilku latach) mogłoby się przyczynić do rozważenia zakupu. Razem z Personą 4.
  • 0

#107 xell Napisany 15 października 2007 - 15:40

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 184 Postów:

Indigo... było tylko dobre.

Ale sprzedało się dobrze, było w pierwszej trójce w większości krajów europejskich w tygodniu premiery, co jest wynikiem niezłym.

Heavy Rain może i będzie grą świetną, ale już teraz wiadać, że niszową.

O założeniach gry nic nie wiemy!

IMO gra na 99% jest wydawana przez Sony i będzie exem na PS3. Jedyne czego nie rozumiem, to dlaczego nie zapowiedzieli tego na TGS, co mieli przecież zrobić (i chyba pokazać trailer).
  • 0

#108 Ryan Napisany 15 października 2007 - 15:44

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

O założeniach gry nic nie wiemy!

Ależ wiemy. :) Ze wszystkiego co do tej pory pokazano wygląda na grę filmową poruszającą trudne kwestie (tematy tabu?) w której śledzi się perypetie targanej uczuciami głównej bohaterki. To nie jest gra dla dzieci.
  • 0

#109 xell Napisany 15 października 2007 - 15:54

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 184 Postów:
Dotychczasowi posiadacze PS3 to w większości nie są dzieci. I w zależności od tego, jaką ten tytuł będzie mieć mechanikę rozgrywki i jak będzie promowany, może stać się popularny.
  • 0

#110 Ryan Napisany 15 października 2007 - 15:58

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Co nie zmienia faktu, że taplanie się w cudzych problemach to nie jest fun. Gdyby mnie coś takiego interesowało - poszedłbym do kina na dramat. Jeśli ci dorośli (?) userzy PS3 kupili PS3 jako plajerkę BD, to po tą grę IMO nie sięgną. Bo to wciąż tylko gra.
  • 0

#111 Gość__* Napisany 15 października 2007 - 16:02

Gość__*
  • Goście
Ta gra wogole wychodzi? Lubie dojrzale, smutne historie, wiec HR zapowiada sie dla Mnie cikawie.
  • 0

#112 Danteusz Napisany 15 października 2007 - 16:13

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Indigo też miało poważne założenia, nie było grą rozrywkową, a jak wspomniał xellos, sprzedało się nieźle.
  • 0

#113 Ryan Napisany 15 października 2007 - 16:21

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Lubie dojrzale, smutne historie

Zupełnie różne od Ciebie. :hejka:

sprzedało się nieźle

Jak nieźle?
  • 0

#114 Danteusz Napisany 15 października 2007 - 16:28

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:

Jak nieźle?

Nie posiadam dokładnych danych.
  • 0

#115 ACZ Napisany 24 października 2007 - 17:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Nowy filmik z mocapu:
http://www.play3-liv...-rain-5228.html
  • 0

#116 Gość__* Napisany 25 października 2007 - 02:07

Gość__*
  • Goście

Nowy filmik z mocapu:
http://www.play3-liv...-rain-5228.html

Genialna gra aktorska, genialna muzyka, genialny klimat.
:kult:
  • 0

#117 Gość__* Napisany 25 października 2007 - 15:43

Gość__*
  • Goście
Ale wsztretna grafa :ninja: Nie chodzi Mi o rozdzialke, tylko plastikowe postacie :trup: Ale podoba Mi sie ten motyw z motion capture na twarzach postaci :tak: Ogolnie Mi sie ta gra podoba (przynajmniej zapowiedzi), bo lubie takie historie.
  • 0

#118 Gość__* Napisany 15 listopada 2007 - 10:59

Gość__*
  • Goście
Prosto z blogu Surfer Girl - oczywiście informacja nie jest potwierdzona.

Heavy Rain: The Origami Killer continues two things from Fahrenheit, the player plays as multiple characters and levels and areas players
have access are incredibly small, thus the game looks amazing and much effort is made to highlight even the finest details.
  • 0

#119 Gość__* Napisany 22 listopada 2007 - 12:26

Gość__*
  • Goście
Mamy najlepsze zabawki na rynku
http://www.ps3site.p...abawki-na-rynku
  • 0

#120 ACZ Napisany 22 listopada 2007 - 16:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
W sumie raczej od dawna mieli najnowocześnijszy sprzęt do mocapu (tak pisano już dawno), teraz widocznie przeszli na jeszcze nowocześniejszy.
  • 0