Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox One - Pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3679 odpowiedzi na ten temat

#91 twilitekid Napisany 21 maja 2013 - 21:34

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

 rozumiem, że bez internetu sobie w singla nawet nie pogram już ? ja jebie ...

Pograsz. Ma nie być always-online. 

 

Z tego co rozumiem po przeczytaniu njusa na CVG musisz aktywować grę na XBL. Czyli taki Steam. Bez podłączenia konsoli do netu nie pograsz.


  • 0

#92 burnstein Napisany 21 maja 2013 - 21:36

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

I'TS ALIVE

 

tSoG2aL.jpg

trochę jak

vzyfgzy.jpg


  • 0

#93 cwany-lis Napisany 21 maja 2013 - 21:37

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

k-bigpic.jpg

 


to fejk ? kartony czarne O_O
 


  • 0

#94 Pawlik Napisany 21 maja 2013 - 21:40

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

trzeba mieć jaja aby w 2013 pokazać światu najbrzydszy magnetowid VHS ever. Seriously, zastanawiam się czy Jonathan Ive właśnie nie jest reanimowany na ER po tym jak zgwałcono mu poczucie estetyki.

Konsola wygląda jakby projektowało ją dwóch niezależnych designerów i MS nie umiał się zdecydować która wersja jest brzydsza, toteż postanowił skleić oba projekty kropelką i wyszedł najbrzydszy kawał kloca w historii.


  • 0

#95 fingus Napisany 21 maja 2013 - 21:42

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Wygląd by nikogo, gdyby pokazali na to coś jakieś koszące gry, a nie sport i filmy.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 21 maja 2013 - 21:42

  • 0

#96 Schrodinger Napisany 21 maja 2013 - 21:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Ej proszę mi tu nie pisać o Ive i nowego konsoli MS w jednym zdaniu!


  • 0

#97 Pawlik Napisany 21 maja 2013 - 21:45

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ja się po prostu o niego martwię, nie wiem ja ktoś z tak wysokim wyczuciem estetyki jest wstanie spojrzeć na to coś, mnie odpycha a co dopiero jego :)


  • 0

#98 Cr0ss2500 Napisany 21 maja 2013 - 21:46

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:

15 exów z czego 8 to nowe IP ... ciekawe i to wszystko niby na E3 ? :D


  • 0

#99 BeSOS Napisany 21 maja 2013 - 21:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pewnie polowa na kinkieta, nie problem w ten sposob zrobic niwe ip :cf:
Ale fajnie by bylo gdyby chodzilo o GRY dla nirmalnych graczy.
  • 0

#100 Schrodinger Napisany 21 maja 2013 - 22:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

15 exów z czego 8 to nowe IP ... ciekawe i to wszystko niby na E3 ? :D

 

 

Pewnie polowa na kinkieta, nie problem w ten sposob zrobic niwe ip :cf:
Ale fajnie by bylo gdyby chodzilo o GRY dla nirmalnych graczy.

 

 

w tym dwie normalne gierki, a reszta szrot wykorzystujące 'unikalne mozliwosci kinecta 2.0' oraz popierdoly z xbla


  • 0

#101 Blizzard Beast Napisany 21 maja 2013 - 22:13

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Kolejna paskudna konsola. Nie pamiętam ładnej od.... hmmm... Wii?

 

Nie ma to i tak znaczenia dla mojego zakupu, tak tylko se piszę.


  • 0

#102 Stan Napisany 21 maja 2013 - 22:50

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Ciekawe czy chociaż w USiA sie to gufno sprzeda? :hmmm: 


  • 0

#103 torq314 Napisany 21 maja 2013 - 22:54

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:


Nie ma to i tak znaczenia dla mojego zakupu, tak tylko se piszę.


Dla naszego też, pisz sobie :tak:
  • 0

#104 madziekman Napisany 21 maja 2013 - 23:18

madziekman

    Pikachu

  • Narybek
  • 72 Postów:

To odnośnie używek... :

 

19e10e78fdba4779.jpg


  • 0

#105 Malutki Napisany 21 maja 2013 - 23:24

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Here's how the system works: when you buy an Xbox One game, you'll get a unique code that you enter when you install that game. You'll have to connect to the Internet in order to authorize that code, and the code can only be used once. Once you use it, that game will then be linked to your Xbox Live account. "It sits on your harddrive and you have permission to play that game as long as you’d like," Harrison said.

But what if you want to bring a game disc to a friend's house and play there? You'll have to pay a fee—and not just some sort of activation fee, but the actual price of that game—in order to use a game's code on a friend's account. Think of it like a new game, Harrison says.

"The bits that are on that disc, you can give it to your friend and they can install it on an Xbox One," he said. "They would then have to purchase the right to play that game through Xbox Live."

"They would be paying the same price we paid, or less?" we asked.

"Let’s assume it’s a new game, so the answer is yes, it will be the same price," Harrison said.

http://www.neogaf.co...ad.php?t=560478


  • 0

#106 torq314 Napisany 21 maja 2013 - 23:28

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:
Taki Offline Pass
  • 0

#107 madziekman Napisany 21 maja 2013 - 23:35

madziekman

    Pikachu

  • Narybek
  • 72 Postów:

Czyli jak nie mam internetu ,to nie uruchomie gry , bo nie bede w stanie jej aktywowac ?


  • 0

#108 torq314 Napisany 21 maja 2013 - 23:38

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:

Czyli jak nie mam internetu ,to nie uruchomie gry , bo nie bede w stanie jej aktywowac ?


Niekoniecznie. Mogą zrobić tryb aktywacji offline, znaczy - logujesz się przeglądarką w miejscu gdzie masz internet, aktywujesz grę wpisując kod, ściągasz od nich jakiś pliczek z tymże kodem podpisanym ich certyfikatem i oba - kod i pliczek - dostarczasz do swojej konsoli.

Technicznie to jest wykonalne, tylko upierdliwe dla użytkownika byłoby.
  • 0

#109 fingus Napisany 21 maja 2013 - 23:42

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Można załatwić to prościej - zainstalować gwoździa w napędzie i rżnąć płytkę po instalacji. :cf:
  • 0

#110 torq314 Napisany 21 maja 2013 - 23:44

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:
Ruskie by to shakowały. Jakoś widelec by się wpychało w napęd albo coś.
  • 0

#111 madziekman Napisany 21 maja 2013 - 23:45

madziekman

    Pikachu

  • Narybek
  • 72 Postów:

Nie wierze w aktywacje gier przez internet. Wyraznie powiedziane bylo po pokazie przez Mattricka ,ze granie w gry nie bedzie wymagalo podlaczenia do internetu. 

 

 


  • 0

#112 torq314 Napisany 21 maja 2013 - 23:47

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:

Nie wierze w aktywacje gier przez internet. Wyraznie powiedziane bylo po pokazie przez Mattricka ,ze granie w gry nie bedzie wymagalo podlaczenia do internetu.


Granie nie. Pierwsze uruchomienie - tak. To nie to samo.

Nie wiem jak mieliby to przeskoczyć. Konsola offline nie ma szans zweryfikować poprawności kodu jeśli ten kod nie jest sygnaturą kryotograficzną z czyjegoś klucza prywatnego. A te są zbyt długie - nie chciałbyś przepisywać kodu który ma kilkaset znaków.
  • 0

#113 madziekman Napisany 21 maja 2013 - 23:52

madziekman

    Pikachu

  • Narybek
  • 72 Postów:

Bez internetu w ta gre i tak nie zagram, bo jej nie aktywuje  wiec wychodzi dokladnie na to samo, nieprawdaz ? 

Ja chcialbym tylko wlozyc plytke i grac. Wychodzi na to ,ze bede ale na platformie Sony.

 

 


  • 0

#114 fingus Napisany 21 maja 2013 - 23:53

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nie wspominając o tym, że nie zweryfikuje, czy nie został wykorzystany na innej konsoli offline.
  • 0

#115 twilitekid Napisany 21 maja 2013 - 23:54

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
No to SteamBox jak nic. Takie nawiazanie do przeszlosci. Pierwszy Xbox był nazywany pecetem, a teraz Xbox One bedzie pecetem z pecetowa aktywacja giereczek.

Ciekaw jestem czy takie rozwiazanie nie ubije gier średnich i tylko dobrych. Wcześniej można było coś kupić, sprawdzić i najwyżej puścić dalej. Teraz gracze mogą być ostrozniejsi.
  • 0

#116 ramzes64 Napisany 21 maja 2013 - 23:58

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

wkleje tu moja wypowiedz z innego forum

Konsola wygląda jak jakiś odtwarzacz VHS - ogolnie nie wygląda bajerancko. Wii U od samego poczatku zaciekawiło mnie kształtem.... ale tu nie o tym.

gry będa na E3, a to co pokazali to FORZA ktora mnie nie grzeje wcale. Ten Quantum Break ciekawie wygląda - jak dobry film katastroficzny/akcji - także robi wrażenie - pewnie kulminacyjny moment filmu pokazali. Jeśli to gra to może być słabiej, choć ciekawy zarys. CoD - gram teraz w MW4 na Wii (wcześniej ograłem na X360 singla), w kolejne czesci nie gralem. Nie porwe sie na nową część, gdy nie ogram wcześniejszych, a zanim je ogram, to ta już będzie tak stara, że będą kolejne cztery już wydane tych ghostow przeplatane z Modern Warfare, albo black Ops i może jeszcze jakas inna. ... ale tak zachowuje sie osoba grająca bardziej w retro i używki, a nie nowosci po 200zl - także to nie ja.
Halo mnie rowniez nie interesuje, a serial Spielberga moglbym obejrzec - ale on bedzie na konsoli do ogladania wylacznie?

Gdyby w naszym kraju dogadali sie z IPLA, TVN player i innymi VOD to moze by to coś dało. Ale tak to sorry. U nas cyfryzacja dopiero wchodzi. Kto chce HBO i jakies VOD lub PPV gal bokserskich i MMA ma to w NC+ lub Polsacie. Amerykańce mają to w konsoli przez neta. My jesteśmy zabardzo zacofani, aby cieszyć sie tym wszystkim. U nas konsola = granie. Używacie innych usług w konsolach?

ja na Wii oglądałem sobie serial z Kirbym - czasami te ich filmiki. Na 3DS oglądałem Eurosportowe WATS UP - ale to gówno było 2minutowe. Jak był serial animowany o jaszczurce Oscar (coś tam..) to było fajne, ale 1minutowy baranek to też gówno takie, bo za krótkie. Gdyby co tydzień była jakaś animacja, film, w odcinkach jak Kirby - to bym oglądał - bo tylko to bym miał, a jest to coś "konkretnego", gdy 20min moge posiedzieć. A 1minutowa animacja to dla mnie badziew.

YouTube - podoba mi sie na konsolach, ale zaleznie od systemu różnie on działa. Czasami sobie cos odpale, ale ogolnie nie jestem na tyle wkrecony aby cos konkretnego odpalac systematycznie. A chwilowo jak wejde, to klikam byle co. Moglby w tym byc jakis potencjal, ale jeszcze nie umiem go wydobyć. Na X360 ostatnio sciagnalem Machinima (kojarzę po filmikach na YouTube)... no i w zasadzie to samo, tyko odzielna aplikacja. na ich stronie nigdy nie bylem, dla mnie to YouTube. teraz jakies VEVO z teledyskami sprawdzalem. Fajne, ale konsole odpalam do grania, a nie codziennie aby byl wlaczony jak dekoder polsatu, gdy ogladam TV. Inne uslugi jak NBA... za konkretne dostepy trzeba tez chyba placic dodatkowo dla NBA, a tak jakies ogolne info.... a przeciez i tak trzeba placic za korzystanie z tych aplikacji na X360, a do tego placic za internet. Takze tu do mnie to wogole nie przemawia.

Wracajac do Xbox One - co oni jeszcze pokazali? Narazie Urządzenie multimedialne, ktore chca postawic pod TV jako dekoder podpiety do internetu z mozliwoscia grania. Wszystko w jednym - taka jest wizja Microsoftu. Jesli na E3 nie pokażą konkretnych gier, marek, tytułów na wyłączność to będzie nieciekawie. Fani i tak kupią.

Ja X360 kupowałem z myślą o GTA IV - dodatki były na wyłączność, pare gier mnie intereowało. A że gram ponad to co chciałem... no ale każdy ma inny punkt widzenia. Dla mnie Nintendo na pierwszym planie - konsola do gier. Reszta to dodatki, z ktorych i tak niebede korzystal. Jesli ktos uzywa tych funkcji to fajnie, ale ja raczej nie zakladam. To tak samo jak w Polsacie chcieli przytrzymac mnie przy abonamencie, na przedluzenie umowy z gratisami (dodatkowe kanaly na ileś miesięcy)... ale ja i tak niebede z tych kanałów korzystał. W telefonii komórkowej też ceny nie maleją, oferują więcej minut, smsoe, internetu... ale ja i tak tego nie wykorzystam. Ja chce mniej placic i miec to samo. Moze jestem inny - ale do mnie argumenty wiecej i wiecej nie przemawiaja, bo jestem uzytkownikiem niewykorzystującym danej mi oferty.

Także tylko gry mogą zainteresować, będa ładniejsze, może ciekawsze pomysły na rozgrywkę, ale i tak większość pary pódzie w grafike.

Nie jestem zainteresowany PS3, ani Xone na chwilę obecną. Mam WiiU na ktorym narazie nie gram - bo wystarcza mi Wii, X360 i 3DS. Gry są tanie, gry są fajne... i jestem pewnie w gronie niszowym w skali globalnej. ... bo gracze chcą NOWYCH ŁADNYCH GIER... a CASUALE będą chcieli posiadać nowy gadżet. Także mam swojego nextGENA - WiiU ... tylko teraz trzeba zacząć na nim grać.


  • 2

#117 Tawotnica Napisany 22 maja 2013 - 00:10

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Offline pass, aktywacja gier przez net, pad znowu na paluszki AA, brak wstecznej kompatybilności, funkcje tv poprzez podpięcie do receivera, nazwa równie udana co WiiU i na craptaku co chwila pojawiają się nowe megatony typu "wymagane bycie online raz na 24h", wow.

Konsola offline nie ma szans zweryfikować poprawności kodu jeśli ten kod nie jest sygnaturą kryotograficzną z czyjegoś klucza prywatnego. A te są zbyt długie - nie chciałbyś przepisywać kodu który ma kilkaset znaków.

To brzmi jak coś, co Nintendo mogłoby zaimplementować jak technologicznie dogonią PS4/XO za cztery lata, wydając WiiW

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 22 maja 2013 - 00:11

  • 0

#118 torq314 Napisany 22 maja 2013 - 00:21

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:
Piszą gdzieś na kotaku że to dziala inaczej, wymaga połączenia raz na 24h

Wtf :hmmm:

http://kotaku.com/xb...lay-o-509164109
  • 0

#119 Cola Napisany 22 maja 2013 - 04:34

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Ciekawe czy chociaż w USiA sie to gufno sprzeda? :hmmm:


Burgery konsole kupią na pewno...i chyba tylko tam ma się szanse sprzedać. Sorry, ale telewizję ogladam raz na dwa lata, a widać, że nowy klocek tym będzie stał. Obejrzeć NFL i popykać w nowego Coda - o to co oferuje XONE. Design konsoli jest straszny, moje pudełko do kablowki wygląda znacznie lepiej. PORAŻKA.
  • 0

#120 MaxVarEmreis Napisany 22 maja 2013 - 06:41

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

pad znowu na paluszki AA,
 

Przecież na prezentacji była wyraźne wspomniane, że pad ma wbudowany akumulatorek.


  • 0