Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mario Kart 8 Deluxe

WiiU Mario Kart Nintendo Mario Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
946 odpowiedzi na ten temat

#361 BeSOS Napisany 26 maja 2014 - 16:13

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Pogralbys w MK8, przyznaj sie suko!

 

(I know I would :gusta: )


  • 1

#362 Texz Napisany 29 maja 2014 - 09:34

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Już jedzie do mnie mój Marian Kart 8. Mam numer przesyłki i wsio. Best Play się spisał. Oprócz bonusów dołączanych do gry mają mi osobno wysłać jakieś jeszcze pierdoły z Nintendo za fraj. Wszystko przez to, że się zgłosiłem na forumie PE do gościa, który prowadzi sklep w Białymstoku i dla ludzi z forumka robi promocję. 

 

A teraz porozmawiajmy o dbaniu o klienta i wizerunek firmy. 


  • 0

#363 lukaszSA Napisany 29 maja 2014 - 10:20

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Pierwsze zapowiedziane DLC (w Japonii)

630x.jpg

 

http://www.nintendol...ee_mercedes_car


Ten post był edytowany przez lukaszSA dnia: 29 maja 2014 - 10:20

  • 1

#364 Kaxi Napisany 29 maja 2014 - 10:36

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Warto dodać, że darmowe :)


  • 0

#365 fingus Napisany 29 maja 2014 - 10:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Paskudztwo.
  • 0

#366 cybercotlet Napisany 29 maja 2014 - 11:48

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:

Jak zwykle mistrzowski marketing ze strony mercedesa  :cooo:

Jeździłbym


  • 0

#367 burnstein Napisany 29 maja 2014 - 11:50

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Teraz Greg będzie musiał sprzedać Infiniti i kupić Merola :(


  • 0

#368 Tawotnica Napisany 29 maja 2014 - 11:55

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Już jedzie do mnie mój Marian Kart 8. Mam numer przesyłki i wsio. Best Play się spisał. Oprócz bonusów dołączanych do gry mają mi osobno wysłać jakieś jeszcze pierdoły z Nintendo za fraj. Wszystko przez to, że się zgłosiłem na forumie PE do gościa, który prowadzi sklep w Białymstoku i dla ludzi z forumka robi promocję. 

 

A teraz porozmawiajmy o dbaniu o klienta i wizerunek firmy. 

 

ja już dostałem: 

 

REQ8p8f.jpg

 

oprócz zestawu widocznego na zdjęciu była polska "ulotka", taka jak na targach urodzinowych CD Action i instrukcja jak zarejestrować drugą darmową grę. 

 

Jedziemy! 


  • 0

#369 Kaxi Napisany 29 maja 2014 - 11:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Też już dostałem, tylko muszę odebrać i wrócić do domu, żeby grać :)


  • 0

#370 Texz Napisany 29 maja 2014 - 13:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

U mnie pewnie też jest. Byle do 15...


  • 0

#371 Pious Napisany 29 maja 2014 - 13:38

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Tylko ja czekam na amazon do jutra? Akurat mam wolne! I nie mam tv i net 2mb! Cudownie.. 


  • 0

#372 burnstein Napisany 29 maja 2014 - 13:45

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Prawdziwy brytyjski hajlajf.


  • 1

#373 BeSOS Napisany 29 maja 2014 - 13:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Co robisz w UK Pious?


  • 0

#374 Kaz Napisany 29 maja 2014 - 13:59

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Gdzie zamawialiście chopaki? Fajnie że już macie... ja dostanę dopiero jutro pewnie.


  • 0

#375 torq314 Napisany 29 maja 2014 - 14:05

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:
Ultima na razie nie daje znaku życia.
  • 0

#376 Kaxi Napisany 29 maja 2014 - 14:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Co robisz w UK Pious?

 

 

Na pewno nie gra w MK8...  :gwizdek:


  • 0

#377 Texz Napisany 29 maja 2014 - 14:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jest. jest kuffa jest!
  • 0

#378 fingus Napisany 29 maja 2014 - 14:57

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Uuu, do mnie wczoraj przyszło jakieś awizo, ale olałem, bo myślałem, że to pewnie nowe komiksy z tej kolekcji Marvela, z której czytaniem i tak nie nadążam. Jeśli to Mario Kart to pięknie się urządziłem. :sciana: Lecę na pocztę zaraz po robocie.
  • 0

#379 lukaszSA Napisany 29 maja 2014 - 16:05

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Też dzisiaj będę miał :^^:

 

Spoiler


Ten post był edytowany przez lukaszSA dnia: 29 maja 2014 - 16:05

  • 0

#380 Kaxi Napisany 29 maja 2014 - 19:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Ja dostałem Bullet Billa :D

 

 

Pierwsze obrazki i filmik już na Miiverse i YouTube!


  • 0

#381 Texz Napisany 29 maja 2014 - 19:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jestem onlineowym mistrzem 3 miejsca. Kaxi chyba wie o co chodzi. Tak to jest jak się nie zna plansz
  • 0

#382 Pious Napisany 29 maja 2014 - 20:24

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Co robisz w UK Pious?

Pracuje, bo dluzej juz nie moglem stac w miejscu, w ktorym bylem pracujac w szkole. Potrzebowalem zmian.

 

Amazon juz wyslal.


  • 0

#383 torq314 Napisany 29 maja 2014 - 21:02

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:

Pracuje, bo dluzej juz nie moglem stac w miejscu, w ktorym bylem pracujac w szkole. Potrzebowalem zmian.

i co, jest lepiej?
  • 0

#384 fingus Napisany 29 maja 2014 - 21:05

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Ja dostałem Bullet Billa :D

Ja mam złotego grzyba. :|
  • 0

#385 gruby Napisany 29 maja 2014 - 21:07

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
I jak te karty?
  • 0

#386 fingus Napisany 29 maja 2014 - 21:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Jeszcze nie odpalałem. :P
  • 0

#387 fingus Napisany 29 maja 2014 - 21:45

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Hej, kiedy ta premiera? Jak teraz odpalę, to Nintendo nie zbanuje mi konsoli? :ftopa:
  • 0

#388 Tawotnica Napisany 29 maja 2014 - 21:47

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Ja na razie singla męczę. Zapomniałem przez te 2 i pół roku po masterowaniu Mario Kart 7 jaka ta seria potrafi być frustrująca, jeżeli się robi *** w 150cc i wzwyż. Nowa tuba do niszczenia niebieskich skorup wypada bardzo rzadko, a znienawidzonym itemem często zdarza się ze dwa ray podczas jednego wyścigu oberwać. 

 

Jeżeli chodzi o trasy to pierwszy raz od dłuższego czasu jest świetna zimowa - Mount Wario. Tyle tam się dzieje, że spokojnie ze trzy plansze można by z niej zrobić. Najpierw góry, potem rzeka na końcu zjazd ze stoku narciarskiego. Good shit. Cloudtop Cruise, trasę w chmurach trochę podobną do tej z Mario Kart: Super Circuit też zapamiętałem dobrze, bo leci w niej aranżacja z Mario Galaxy. Świetny jest też dom strachu, Bowser's Castle i trasa pustynna. Nowy Rainbow Road niestety nie robi. Krótki, mało hardcorowy i wydaje mi się, że "dyskotekowa" plansza nawet wyszła ciekawiej. 

 

Remaki starszych tras mnie na pierwszy rzut oka trochę zawiodły. W porównaniu do zakręconych nowych projektów świecą pustkami i tylko gdzieniegdzie mają wycięty fragment, żeby wcisnąć anty-grawitację.

 

Co do mechaniki to jest bez zaskoczeń. Bardzo przyjemnie się odczuwa szybsze wyciąganie z wody/przepaści przez Lakitu. Podczas jazdy w anty-grawitacji kolizja z innym pojazdem powoduje obrót dookoła własnej osi - nie tak spowalniający jak banan, ale traci się na chwilę kontrolę nad sterowaniem. Item slot, który się nie zwalnia gdy trzymamy banana czy skorupę przy dupsku to na pewno spoko pomysł na multi, na singlu dodatkowo utrudnia zabezpieczenie się przed chamskim gumowym AI.  

 

Motory z Wii wróciły i dalej mi się nie podobają, go-karty poza standardowymi i paroma w miarę nowocześnie wyglądającymi prezentują się tak jak ten Mercedes z zapowiedzianego DLC, czyli w ogóle nie pasują do większości postaci w rosterze. 

 

Mario Kart TV jeszcze się nie bawiłem, ale niesamowicie mnie wkurza, że po przejechanym wyścigu pierwszym wyborem menu jest "view highlight reel" zamiast "next race", bo z przyzwyczajenia naparzam w A, żeby zacząć dalej jeździć a tu mi się powtórka włącza. 


  • 0

#389 Pious Napisany 29 maja 2014 - 22:55

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Pracuje, bo dluzej juz nie moglem stac w miejscu, w ktorym bylem pracujac w szkole. Potrzebowalem zmian.

i co, jest lepiej?

Kiedyś Tapczan wrzucił wypowiedź Jobsa, która nakłaniała do zmian, gdy czujesz, że dłużej się nie da. Pod tym względem, tak, jest lepiej. Jest reset, marazm i frustracja odeszły, a było naprawdę krytycznie. Czy jest lepiej w ogólnym rozrachunku? Niekoniecznie, ale musiałem sobie udowodnić, że potrafię podjąć odważną decyzję i nie skazywać się na kolejne lata żalu i wątpliwości. Przygoda, jak poczuje, że to nie to to po prostu wrócę i będę szukał swojego miejsca dalej.

 

Tawot, grałeś na padlecie? Dużo gra traci? Powiedz, że nie :patyk:


  • 0

#390 Kaz Napisany 29 maja 2014 - 23:29

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Ale sparingi to sparingi. W finale zająłem po emocjonującym ostatnim wyścigu (po trzech wyścigach 3 osoby miały zapewnione podium i miały szansę na zwycięstwo) drugie miejsce. Wygrał mój kolega, który jak się okazało wygrał też turniej na CDAction Expo, a jego dziewczyna wygrała w Katowicach. Mają 3 MK8 i 0 Wii U :olo:

Trochę Cię wkręcili chyba ;] Rozumiem że mówisz o Moczanie i Chmurce. W Katowicach wygrał też Moczan więc to było jedo trzecie zwycięstwo na waszym turnieju. Dobry jest. U nas w Kato było tak troche inaczej że do ścisłego finału wchodziło 2 graczy "profesjonalnych" i dwóch graczy "amatorów" którzy nie mają 3DSów więc oczywiście w samym finale byli mięskiem na pożarcie "pro" ale dzięki temu jedna gra powędrowała do leszczyków, choć przez to sam finał był mniej emocjonujący.

 

Półfinał był bardziej emocjonujący bo po kilku wcześniejszych grupach w półfinale spotkało się 8śmiu najlepszych graczy i tam Moczan znowu dał radę zwyciężając a Chmurka była chyba na 4 bądź piątym miejscu więc dobrze się pokazała... ja byłem na 3cim więc zabrakło mi jednego do awansu do ścisłego finału :(

 

Gratuluje zajętego miejsca i nagrody. Ja zastanawiałem się nad przyjazdem do was do Wrocka bo z Gliwic nie jest znowu jakoś mocno daleko ale termin w środku tygodnia całkowicie odpadał... to chyba było jeszcze w godzinach pracy mojej. Szkoda że nie łykendzik bo bym z chęcią pozbierał różowe puzzelki z wrocławia.

 

Best play wyslał w czwartek więc mam nadzieję że jutro dostanę... pogram w sobotę ale już wam zazroszcze że gracie ;]

Mam nadzieję że nie rejestrowaliście kodów do clubu nintendo jeszcze bo wtedy one przebadają i nie ma szans na darmowe gry ;] 


  • 0



Inne z tagami: