Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mario Kart 8 Deluxe

WiiU Mario Kart Nintendo Mario Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
946 odpowiedzi na ten temat

#571 torq314 Napisany 23 września 2014 - 21:12

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 391 Postów:
Googlam i sporo ludzi ma takie problemy. Przed patchem, po patchu.

Chyba jak na kogo trafi.

Internet mam od lat taki sam i zdecydowanie po patchu jest gorzej.
  • 0

#572 lukaszSA Napisany 23 września 2014 - 21:15

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 888 Postów:

No to nie wiem.

 

Ja problemów nie mam, miałem w MK Wii. Tam mnie wywalało regularnie co 2-3 wyścigi.


  • 0

#573 Godot Napisany 24 września 2014 - 00:56

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja grałem kilkanaście razy i bez problemów
  • 0

#574 morciba Napisany 24 września 2014 - 09:54

morciba

    Pikachu

  • Narybek
  • 74 Postów:

Może jakaś ustawka forumowa?

 

Nie wiem czy na forum znajdziesz wystarczającą liczbę osób do zrobienia turnieju, ale jak ktoś jest zainteresowany to dosyć ciekawe turnieje organizuje w każdy weekend ppe: http://www.ppe.pl/bl...kart_8___4.html


  • 0

#575 lukaszSA Napisany 24 września 2014 - 10:40

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 888 Postów:

Grałeś tam?

Jaki poziom jest?


  • 0

#576 Kaxi Napisany 24 września 2014 - 10:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 130 Postów:

Ja od czasu do czasu staram się dołączyć do kogoś z Was albo do TurniejNikogo, ale rzadko ktoś tam jest. Na PPE nie grałem, ale na liju i 3ds.pl już tak. Tam jest spoko.

 

Może zróbmy tam tę ustawkę, o której mowa na poprzedniej stronie?


  • 0

#577 lukaszSA Napisany 24 września 2014 - 11:19

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 888 Postów:

Ja zawsze jestem chętny :tak:


  • 0

#578 morciba Napisany 24 września 2014 - 12:06

morciba

    Pikachu

  • Narybek
  • 74 Postów:

Grałeś tam?

Jaki poziom jest?

 

Dwa razy grałem. Poziom jest moim zdaniem dość wysoki, ale zawsze znajdzie się kilku słabszych zawodników :-) Na plus trzeba zaliczyć, że zawsze jest sporo osób. W innych turniejach zdarzało mi się ścigać z jednym czy dwoma przeciwnikami, a tam jest zawsze kilka-kilkanaście osób.

i dodatkowo próbują różnych trybów - w ostatni weekend, w niedzielę były np. zawody drużynowe.


  • 0

#579 lukaszSA Napisany 24 września 2014 - 12:46

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 888 Postów:

No to chyba w weekend wpadnę :hmmm:

 

Mam nadzieję, że dam radę :olo:


  • 0

#580 Cola Napisany 27 września 2014 - 04:54

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Dopiszczcie i mnie. Chetnie pogram.
  • 0

#581 Godot Napisany 28 września 2014 - 20:57

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jeżeli przy Zeldzie Nintendo tak przysiądzie jak przy Mario Kart to będzie gra wszechczasów. W MK wszystko jest po prostu perfekcyjne. Detale, płynność, efekty - techniczna strona to majstersztyk. Ale, co ważniejsze, design jest fantastyczny. Trasy mają w sobie polot, cały czas się coś dzieje, w zasadzie żadna nie jest nawet średnia. Postęp w porównaniu do MK Wii jest porażający. Nie spodziewałem się tego, ale Mario Kart 8 przywrócił mi wiarę w Nintendo
  • 0

#582 Pious Napisany 28 września 2014 - 21:32

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

I jeszcze dają niedrogie i pełne kontentu dlc.

 


  • 0

#583 Kaxi Napisany 28 września 2014 - 23:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 130 Postów:

Im dłużej gram w MK8, tym bardziej myślę, że mogli bardziej odlecieć z trasami, szczególnie rimejkowymi. Ale myślę, że właśnie trasy DLC tym będą: wykorzystaniem antygrawitacji do maksimum i postawieniem akcji na głowie jeszcze bardziej niż w nowym trasach z podstawki ;)


  • 0

#584 lukaszSA Napisany 29 września 2014 - 06:10

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 888 Postów:

Jedyne co boli, to zepsute losowanie itemów ze skrzynek. Nie mam pojęcia co za idiota pomyślał, że moneta jest dobrym przedmiotem do wsadzenia do skrzynki. Jeszcze gdyby pojawiała się czasami, ale nie - 80% zebranych itemów to monety :fp:


  • 0

#585 mic Napisany 29 września 2014 - 06:39

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Z tymi monetami to 100% racji, zupełnie bez sensu że można je wylosować.
  • 0

#586 lukaszSA Napisany 29 września 2014 - 07:21

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 888 Postów:

Jak jestem w czołówce na ostatnim okrążeniu, to jestem niemal pewny, że za chwilę spadnę na ostatnie miejsce bo poleci we mnie kilka skorup przed którymi nie będę mógł się bronić.

 

Kiedyś było tak, że liderzy dostawali itemy defensywne a reszta ofensywne. Teraz każdy ma monety :fp:


  • 0

#587 torq314 Napisany 29 września 2014 - 07:47

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 391 Postów:
A jak piszę że gra jest zwalona, to podobno się czepiam.

Tak, jest zwalona. Multi jest przez to trudno grywalne. Pamiętasz ostatnie nasze granie wspólne co to się tak złościłem bo mnie wywalało w kółko? Pierwszy wyścig wygrałem, a Ty byłeś powiedzmy piąty. Drugi wyścig Ty wygrałeś, a ja byłem ostatni.

Nie przez brak skila czy coś, tylko przez losowe itemy. Jako lider prawie nie dostajesz itemów defensywnych, szczytem bezsensu jest dla lidera czerwona muszla. Potrójne zielone, normalka w poprzednich częściach, tu nie zdarzają się chyba nigdy. Z kolei potrójny muchomor dla lidera, co się tu zdarza, to jest ewenement jakiś.

Z kolei jako ostatni, w poprzednich częściach mogłeś liczyć na rakietę, gwiazdkę albo coś ofensywnego. Tu - wylosujesz monetę jak piszesz albo zieloną muszlę.

To jasne, że grafika jest super i płynność. Ale już na przykład design tras, tych nowych, nie podoba mi się. Mało jest wariantowości, kombinowania, na trasach nic się nie dzieje. Pamiętasz wulkan chociażby gdzie na kolejnych okrążeniach jest coraz mniej trasy? Albo zamek bowsera gdzie jest coraz więcej lawy? Tu nie ma nic takiego, trasy są proste, a podklejanie ich "na wstęgę mobiusa" po obu stronach drogi to tylko taki patent maskujący niedostatki sprzętowe konsoli - bo niby cały czas dużo i fajnie widać, tylko że to ciągle to samo widać, tak jest np. na mario circuit czy na electrodrome.

No i dla mnie subiektywny największy fail - nie ma trybu coin runners, trybu w który z dzieciakami drużynowo dziesiątki jeśli nie setki godzin przeszarpaliśmy w mario kart wii i dziś, po ochłonięciu z mk 8, moja młodzież woli włączyć mario kart wii, mk8 je po dwóch torach nudzi, mnie tak samo. Pozdobywałem puchary w singlu, multi poza kanapowym, ma średni sens.

Dla mnie krok w tył, jeden z wielu powodów mojego rozczarowania Nintendo.
  • 0

#588 Luke Napisany 29 września 2014 - 18:31

Luke

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 755 Postów:
Czerwona muszla to skarb dla lidera, ponieważ każdy boi się wyprzedzić osobę z takim itemem. Z resztą narzekań już nie chce mi się niezgadzać, bo jestem tym zmęczony. Przestańce spamować żalami, premiera była 3 miesiące temu i czas s8kończyć.
  • 0

#589 torq314 Napisany 29 września 2014 - 18:37

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 391 Postów:

Z resztą narzekań już nie chce mi się niezgadzać, bo jestem tym zmęczony.

nie spodobała mi się forma tego sprzeciwu, występująca nie przeciwko argumentom, tylko przeciwko osobm je wypowiadającym.

jak Ci się "nie chce", to po co zabierasz głos?
  • 0

#590 Luke Napisany 29 września 2014 - 19:28

Luke

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 755 Postów:
Zabieram głos żeby dać wam do zrozumienia, że już za dużo, too much of this shit. Skomentowałem jeden aspekt taktyczny, który zresztą został opisany w poradniku do MK7 na my3ds.

Co rozumiesz przez "przeciwko osobom"? Mój post występuje przeciwko waszemu postępowaniu w tym temacie, nic osobistego.
  • 1

#591 lukaszSA Napisany 29 września 2014 - 20:39

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 888 Postów:

Czerwona muszla to skarb dla lidera, ponieważ każdy boi się wyprzedzić osobę z takim itemem.

 

Lider z czerwoną muszlą? Chyba dwa razy mi się trafiło.

 

Itemy są popsute i powinni je naprawić (i błagam, wywalcie te monetę).


  • 0

#592 Luke Napisany 29 września 2014 - 22:13

Luke

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 755 Postów:
Doceniłem monetę po dłuższym czasie jej przeklinania kiedy uświadomiłem sobie, że to po prostu podwyższa poziom trudności gry nie pozwalając ci miotać supermocami na każdym kroku. Jedyny mankament systemu to dobór itemów na ostatnim miejscu. Tu można autentycznie rzucić wiimotem.
  • 0

#593 Pious Napisany 30 września 2014 - 08:43

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Losowanie itemów jest dziwne, ale nic tak nie skopali jak zielonych skorup. W zasadzie w 8 lepiej mieć zieloną niż czerwoną, albo inaczej, można się bardziej bać zielonych niż czerwonych. Jakby były jakieś statystyki czym najwięcej oberwałem to byłaby to zielona skorupa. W zasadzie jak widzę, że przeciwnik nie trafił i skorupa leci obok mnie to wiem, że rykoszetem oberwę. Jestem skłonny stwierdzić, że w 95% tak też się działo.


  • 0

#594 Luke Napisany 30 września 2014 - 14:34

Luke

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 755 Postów:
Znowy w MK7 zielona była bezużyteczna :reggie: Tu przynajmniej można celować.
  • 0

#595 lukaszSA Napisany 15 października 2014 - 17:05

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 888 Postów:

Bz_Kqg_IIAIPh8_png_large.png


  • 2

#596 Kaxi Napisany 15 października 2014 - 17:46

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 130 Postów:

Już chciałem nie komentować, ale okazało, że to nie fanart, ale official... O_O


  • 0

#597 Pious Napisany 15 października 2014 - 17:49

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Kiedy dla ma premierę? Czekam z maksowaniem online do tego dnia.


  • 0

#598 Kaxi Napisany 15 października 2014 - 20:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 130 Postów:

Eponator!!


  • 0

#599 Pious Napisany 15 października 2014 - 20:56

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

:sadcf:Raczej Master Swordor

 


  • 0

#600 Kaxi Napisany 15 października 2014 - 21:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 130 Postów:

U Niemców Eponator ;)

 


  • 0



Inne z tagami: