Skocz do zawartości

Final Fantasy XV

Square-Enix PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1517 odpowiedzi na ten temat

#61 baudolino Napisany 09 grudnia 2006 - 13:16

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Za to ty masz jakiegoś zajoba na punkcie Nomury i FF.

czego jak czego, ale "zajoba na punkcie Nomury i FF" nie mam. wiem jednak, co miałeś na myśli, i oświadczam Ci, że tego też nie mam. po prostu krytykuję totalnie syfiaste gry od SE - nie moja wina, że nad wszystkimi tymi grami siedzi lub siedział Nomura.

leonie

wybacz.
  • 0

#62 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 14:23

Gość__*
  • Goście

pseudowymaginoideowe

wymaginowe? ROFL

ale nie czaję czemu się czepiasz tarczy

Bo jest troszke kiczowato-matrixiarska IMO. Ten trailer wogole jest jakis dziwny. Klimat miesza sie w nim z kiepawym i kiczowatym elonomurostwem ;]
  • 0

#63 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 20:52

Gość__*
  • Goście
Wlasnie obejrzalem sobie trailer Versusa i po raz kolejny brak mi slow.
Z jednej strony filmik naprawde niezly, przypomina cudy na kiju z AC, ale co z tego skoro glowny bohater to transeksualista + kawal madafaki, ktory za pomoca swych mieczy potrafi robic cuda (o tarczy nie wspomne, litosci, kto wpadl na ten pomysl). Pioseneczka lecaca sobie w tle to jakies nieporozumienie i lepiej bedzie jesli SE wywali ja na zbity pysk (brzmialo to tak, jakby ktos kota kastrowal O.O). Samo logo nie zrobilo na mnie zadnego wrazenia. Zreszta.... zadna z gier FF nie robi na mnie wrazenia, przeciez to profanacja, ale co ja mowie, ludzie pewnie i tak ocenia ja na min. 9 :bue:

Sorry, ale Square upadlo i juz nikt nie odbuduje tej potegi. Mam rowniez nadzieje, ze Enix po wydojeniu max kasy z loga FF odlaczy sie i zostawi Nomure i reszte pokemonow na bruku.
  • 0

#64 Kevinus Napisany 11 grudnia 2006 - 10:24

Kevinus

    Mega Man

  • Narybek
  • 127 Postów:
Zazwyczaj jest tak ze sa to jak to okresliles transseksualne madafaki (calkiem smieszne sformuowanie :D) ale mimo tego gra sie przyjmuje. Osobiscie lubie taki styl bohatera, bo jest dosyc mroczy a co do tej tarczy to wydaje mi sie ze to jest pojawiajacy sie miecz ktory zatrzymuje pocisk. Flmik jest dosyc monotonny na koncu sie rozwija ale coz zbyt krotka akcja pokaz czystego dobrego renderu a logo mi sie podoba jest mroczne tak jak ta gra powinna byc. Podejrzewam ze FF13 to bedzie light side a Versus bedzie dark side :D
  • 0

#65 Kyo Napisany 11 grudnia 2006 - 16:35

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Ja tam w Versusie niczego prawdziwie mrocznego nie dostrzegam, jedynie szczyt tandetny i ewentualnie nachalne "umrocznienie", by gra się lepiej sprzedała :/ (coś jak PoP:WW).

Jak ktoś szuka mroczne JRPG, to niech sprawdzi Shin Megami Tensei :P .
  • 0

#66 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 12:33

Gość__*
  • Goście
Nowe swietnej jakosci scany ktore duzo nam mowia ;) hehehhe

http://img125.imagev... ... _365lo.jpg
  • 0

#67 Pavlis Napisany 01 stycznia 2007 - 15:32

Pavlis

    Mega Man

  • Forumowicze
  • 111 Postów:
Mnie natomiast gra sie podoba ,mroczny styl , kolo moze wyglada jak pedałek ,jednak juz nie takimi graliśmy , a on przynajmniej jest jakimś total bad Motherfuckerem,to gra napewno sie uda zobaczycie
Tylko mogli by puscic cos wiecej , ostatnio dziwna polityka square nic więcej poza screenami z których nic nie wynika :/
  • 0

#68 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 17:47

Gość__*
  • Goście

Nowe swietnej jakosci scany ktore duzo nam mowia hehehhe

Co ty chcesz piękna jakość :)
Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości zobaczymy screeny real-time
  • 0

#69 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 19:38

Gość__*
  • Goście
Pewnie pod koniec 2007 doczekamy sie takich screenow ;P
Co nie zmienia faktu ze VERSUS XIII i FFXIII (no i jeszcze MGS4) to najbardziej wyczekiwane gry na PS3 (oczywiscie chodzi o moja osobe ;P)
  • 0

#70 Gość__* Napisany 10 stycznia 2007 - 08:26

Gość__*
  • Goście
dla fanów nomurki :kocha:


"The versus trailer has been translated from it's original Latin text to english thanks to forum member The_One_Neo_Bahumut.

Latin
Tellus dormint
et liberi ingem faciunt numquam extiint.
Nec spertishi possi.
Homme vir dividit
tragoedia coram amandamque.

Et nocte pervehe tua e hem
vers dens alii onem.
Pavor omnivere pona
manes tempus
et per e escendi.

English
A kingdom sleeps
And children make graons that are never diminished
Nor can they hope.
A man is divided.
He faces a tragedy and is sent away.

And to travel at night from destruction
Is his other burden.
To bear every fear is his punishment
Which he must endure throughout time
And from it ascend."
  • 0

#71 xell Napisany 10 stycznia 2007 - 11:54

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Instant classic
  • 0

#72 Gość__* Napisany 10 stycznia 2007 - 19:09

Gość__*
  • Goście
Nowe scany (same rendery :buuu: )
http://www.jeux-fran... ... -tour.html
Klimat bardzo mi odpowiada
Nowe info
Final Fantasy Versus XIII (PS3):
System walki ma być podobnie skonstruowany do tego, który widzieliśmy niedawno w Kingdom Hearts. Szykuje się nam więc kolejny jRPG z dużą ilością „AKSZYN!!!11”. W połowie 2007 roku możemy oczekiwać nowego trailer'a który zaprezentuje nowe sceny bezpośrednio z gameplay’u.

Świat i historia:
Opowieść ma miejsce w ostatnim królestwie strzeżonym przez kryształ. To królestwo jest tak wysoce rozwinięte technologicznie, że może sobie pozwolić na odizolowanie się od reszty świata. Poza tym ludzie próbują je chronić za pomocą magii, podczas gdy obcy właśnie wtargnęli do miasta.
To początek walki o ostatni kryształ na ziemi. Początek nowej generacji.

System walki i główny bohater
Nomura podał kilka informacji odnośnie systemu. Jak już dawno przypuszczano gra zbudowana będzie na coś w stylu Kingdom Hearts. Oczywiście do systemu dojdzie mnóstwo nowych elementów, ale pewne jest, iż gra będzie mocno nastawiona na akcje.
Siwy wymiatacz, którego widywaliśmy tak często na skanach i trailerach nie będzie jedynym playable charakterem. Przyjdzie nam pokierować jeszcze przynajmniej dwoma innymi postaciami, które będą posiadać swoje własne umiejętności. Jeśli już przy głównym bohaterze jesteśmy to warto zaznaczyć, iż posiada on dosyć ciekawą „sztuczkę magiczkę”. Używa techniki, która pozwala mu teleportować się tam gdzie leży jego miecz.

Ponadto na serwisie SquareZone.pl przeprowadzono wywiad z Gipsim, który jest super fajnym newsmanem tego sajta i zdradził on, iż czeka niesamowicie mocno na ten tytuł a samo spojrzenie na głównego bohatera przyprawia go o szybsze bicie serca ;]

http://squarezone.pl/
  • 0

#73 Gość__* Napisany 10 stycznia 2007 - 21:48

Gość__*
  • Goście
Pozostaje tylko czekac na nowe informacje i ten trailer ukazujacy czysty gameplay (ktory podobno ma byc swietny) :]
"materiał z gry który pokaże SE ma być "świetny"/ "znakomity"
^^

czekam... :)
  • 0

#74 Gość__* Napisany 10 stycznia 2007 - 22:44

Gość__*
  • Goście

Nowe scany (same rendery :buuu: )


Świat i historia:
Opowieść ma miejsce w ostatnim królestwie strzeżonym przez kryształ. To królestwo jest tak wysoce rozwinięte technologicznie, że może sobie pozwolić na odizolowanie się od reszty świata. Poza tym ludzie próbują je chronić za pomocą magii, podczas gdy obcy właśnie wtargnęli do miasta.
To początek walki o ostatni kryształ na ziemi. Początek nowej generacji.



Na Boga czy nie dalo (nie da) sie wymyslic niczego nowego swiezego ? Te krzysztaly przyprawiaja mnie o odruch wymiotny. Fajnie, ze graly one duza role w FF I - V, z lekkim zaledwie rysem w FF XII, ale mamy rok 2K7 i jakos nikogo nie bedzie grzac ochrona duzej metropoli przed "obcymi" rycerzami z karabinami, ktorzy chca wykrasc krysztal aby zrealizowac niecny plan glownego badassa.
No coz, jesli ta gra zostanie zrobiona na "szybkensa", czyli niezly system walki, filmiki, walka, filmiki to juz teraz mozna mowic o daniu krzyzyka na droge.
  • 0

#75 Gość__* Napisany 11 stycznia 2007 - 21:33

Gość__*
  • Goście
Kilka nowych scanow (w wiekszosci starsze)
http://img71.imagesh...up164779up7.jpg
http://img411.images...up164780te7.jpg
  • 0

#76 Gość__* Napisany 11 stycznia 2007 - 21:39

Gość__*
  • Goście

Kilka nowych scanow (w wiekszosci starsze)

Gdzie tam starsze wczorajsze ale za to znacznie lepszej jakości, good work :jeee:
Gdyby gra wyglądała tak jak rendery Square. Mam nadzieję że doczekam sie takich czasów.
Dodam jeszcze że postać ze skanów wygląda bardzo fajnie
  • 0

#77 Kyo Napisany 12 stycznia 2007 - 00:27

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Kafei zarzucił w temacie o FFXIII takim niusem dot. FFXIII:Versus

gdy niebieskowłosy bohater wpada w tryb bojowy i chwyta miecz, to jego oczy zmieniają kolor na czerwony, a podczas szybkich przeskoków między żołnierzami, jego włosy błyskają na biało. Tetsuya Nomura (reżyser) nie obiecuje na bank, ale planuje sprawić, by oczy bohatera zmieniały się w różne kolory, w tym zielony.


:cooo: Buahahahahahahahah!... Hahahahahahaha...! :trup:
  • 0

#78 Gość__* Napisany 12 stycznia 2007 - 07:56

Gość__*
  • Goście
nom chłopak będzie mógł na disco chodzić i robić za lampki do choinek :ninja:
  • 0

#79 Gość__* Napisany 12 stycznia 2007 - 10:16

Gość__*
  • Goście

Kafei zarzucił w temacie o FFXIII takim niusem dot. FFXIII:Versus

gdy niebieskowłosy bohater wpada w tryb bojowy i chwyta miecz, to jego oczy zmieniają kolor na czerwony, a podczas szybkich przeskoków między żołnierzami, jego włosy błyskają na biało. Tetsuya Nomura (reżyser) nie obiecuje na bank, ale planuje sprawić, by oczy bohatera zmieniały się w różne kolory, w tym zielony.


:cooo: Buahahahahahahahah!... Hahahahahahaha...! :trup:

o kur*wa prawie leze pod stołem, nie moge buhahaha

:ninja:
  • 0

#80 logan Napisany 12 stycznia 2007 - 10:36

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
"When the morning gathers the rainbow,
Want you to know, I'm a rainbow, too."

:ninjadance: :ninjadance: :ninjadance:

Tak mi sie skojazylo, ale pewno i tak nikt nie wie o co chodzi :ninjadance:

[Mielu]

A powaznie. Widzialem juz bardziej glupie rzeczy w grach. Jakos mi to nie przeszkadzalo(no moze nie az tak bardzo). Wielkim fanem FF nie jestem, ale i tak kupie ta gre jesli dostanie przyzwoite oceny i bedzie do przejscia w kilkadziesiat godzin. Dobra gra, ktora daje mi np. 50 godzin zabawy jest dla mnie tyle samo warta co swietna gra do przejscia w 10h. :ninja:
A w tej chwili nie moge powiedziec, ze gra okaza sie super tylko pod wzgledem dlugosci :)
  • 0

#81 Sylvan Wielki Napisany 01 listopada 2007 - 19:23

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Może z tymi gałkami to jakiś motyw berserek mode on :niepewny:
  • 0

#82 ACZ Napisany 05 listopada 2007 - 17:07

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Macie ptysie screeny, niestety nic nowego na nich nie ma:
http://www.play3-liv...crans-5423.html
  • 0

#83 Mani Napisany 05 listopada 2007 - 17:18

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Stare screeny :/
  • 0

#84 Gość__* Napisany 05 listopada 2007 - 21:21

Gość__*
  • Goście
Damnnn i po co tyle kombinują ? Nie mam zielonego pojęcia jak zmiana kolorów oczu, będzie się przestawiać w grze (i czy będzie mieć jakikolwiek głębszy przekaz O.o), ale podejrzewam, że komicznie :) Przecież i tak wszyscy wiemy, że nie dostaniemy mega krwawego slashera, w którym nasz bohater jednym ciachnięciem miecza czyni z kobiet całe populacje wdów, ale typowo Nomuro- wesołą historie, gdzie nawet gdy ktoś umrze to zostanie "Wniebowzięty"
  • 0

#85 ACZ Napisany 13 listopada 2007 - 19:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
S-E uraczyło nas 4 screenami:
http://www.play3-liv...-xiii-5499.html
  • 0

#86 Gość__* Napisany 13 listopada 2007 - 19:36

Gość__*
  • Goście

http://www.play3-live.com...-xiii-5499.html

o chojne SE dziekujemy Ci zęś raczyło dac nam nowe screeny z najlepiej zapowiadajacej sie gry ever :sztandarpartii:
  • 0

#87 Lady Luck Napisany 13 listopada 2007 - 19:39

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Nie wiem czemu, ale.... na tych screenach koleś przypomina mi Clouda z tych wszystkich kompromitujących kompilacji...... :ninja:

A poza tym, to full mhrock, jakby elektrownia prąd zabrała :ninja:

Ciekawe, co z tego wszystkiego będzie :hmmm:
  • 0

#88 Kyo Napisany 13 listopada 2007 - 20:29

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Nie wiem czemu, ale.... na tych screenach koleś przypomina mi Clouda z tych wszystkich kompromitujących kompilacji......


A mi Gackta. Heh, w sumie wygląd Clouda w kompilacji był wzorowany na aparycji GackaPlacka....

A poza tym, to full mhrock, jakby elektrownia prąd zabrała


Właśnie - mhrok, nie mrok.

Ciekawe, co z tego wszystkiego będzie


Tą grę robi Nomura i jego Kingdom Hearts Team? Będzie gra, która sprzeda miliony, a która w rzeczywistości będzie przereklamowanym sHitem. Tako rzecze moja szklana kula.

Poza tym te screenshity już były, a przynajmniej wydają się bardzo znajome :( ...
  • 0

#89 rikku100 Napisany 13 listopada 2007 - 21:44

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Nie wiem czemu, ale.... na tych screenach koleś przypomina mi Clouda


A mi Zacka z Crisis Core......

Bosze.....idzcie mi z tym, niech cholerne SE pokaze lepiej ten trailer dla wybranych :/ co to wogóle jest, zeby się kryc ze zwiastunami :/
  • 0

#90 Lady Luck Napisany 14 listopada 2007 - 19:47

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

A mi Zacka z Crisis Core......


Na drugim, czy trzecim screenie, dokładnie.

co to wogóle jest, zeby się kryc ze zwiastunami


...widać wstyd :lol:

Tą grę robi Nomura i jego Kingdom Hearts Team?


Pamiętajmy, że KH1 było po prostu sympatyczne bez uniesień i orgazmów ;]
Reszta to "zupełnie inna historia jeszcze prawdziwsza" :rower:

Poza tym te screenshity już były, a przynajmniej wydają się bardzo znajome


ja wiem, skąd, ja wiem! :skacze:

Z trailera starego :mrgreen:
  • 0



Inne z tagami: