Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lords of the Fallen

Deck13 City Interactive PS4 XONE PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
217 odpowiedzi na ten temat

#121 Shinigami Napisany 28 października 2014 - 10:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 402 Postów:

Ważne żeby Torq nie musiał omijać żadnych wysep podczas walk, bo może być dramat.


  • 0

#122 fingus Napisany 28 października 2014 - 10:02

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Deddi też się tak tłumaczy. :cf: Poza tym, to mi wygląda na dość słabą motywację: "nie mam czasu grać, to przynajmniej ponarzekam, aby nie było mi przykro". ;)
  • 0

#123 torq314 Napisany 28 października 2014 - 10:03

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 513 Postów:

Ważne żeby Torq nie musiał omijać żadnych wysep podczas walk, bo może być dramat.

ani też żadnych bomb do rozbrajania ma nie byc :tak:
  • 0

#124 nole Napisany 28 października 2014 - 10:08

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 736 Postów:
Ocenki, ocenki...

IGN – 7.4
Eurogamer – 7/10
Polygon – 7.5
Gamespot – 8/10
Videogamer – 6/10
Game Informer – 8.5
God Is A Geek – 7.5
Game Trailers – 7.3
TheSixthAxis   – 6/10
  • 0

#125 AndrzejSon Napisany 28 października 2014 - 10:40

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:
Walczyłem z jakimś sporym pająkiem i jego dziećmi, ale to nie był boss. Na gejmplejach pokazywali przecież jakiegoś pająkowatego bossa, ale tez zakutego w zbroję. Podejrzewam, że jeszcze sporo przede mną. Mam limitkę z mapą, i jestem nadal na początku. Ta gra cholerny labirynt, do tego coraz trudniejszy. Pojawili sie kolesie potrafiący jednym ciosem zabrać 70% hp, do tego są tak zakuci i ciężko ich zajść z tyłu. Potafią być pomieszczenia zaczynające się od takiego tanka, zaraz za nim dwóch szmaciaży, z których każdy potrafi się do ciebie przyssać i zablokować na chwilę, co daje czas innemu na do*banie mi. Na domiar złego potrafią być ubezpieczani przez kusznika z płonącymi bełtami. Więc albo jest wyzwanie, albo mam marne uzbrojeni.
  • 0

#126 Dixi Napisany 28 października 2014 - 10:50

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

A czy gdy bossowi rozpada się powoli zbroja to robi się on coraz bardziej mobilny po każdej takiej akcji ? W znaczeniu, że boss tracąc dodatkowy balast staje się szybszy i bardziej zwinny, czy jest to raczej tylko taki graficzny element nie wpływający na walkę?


  • 0

#127 BeSOS Napisany 28 października 2014 - 10:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zabawne ze w reckach krytykują gre za fabułę a w DS nigdy nie było to wadą :hihi:
Ale ogólnie nie spodziwwalem się więcej jak 7 wiec w sumie i tak maja dobre recenzje.
  • 0

#128 MaxVarEmreis Napisany 28 października 2014 - 10:55

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Gdyby kogoś, dodatki w wersji PC z kartami nVidii.


  • 0

#129 AndrzejSon Napisany 28 października 2014 - 10:58

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:
@Dixi

Tak, bossowie po stracie pancerza stają się szybsi, jeden po stracie tarczy złapał miecz w dwie ręce i zaczął pięknie wywijac, zmieniając i łącząc ataki.

Fabuła, phi..zbierzesz jakiś plik audio, zaczyna gadanie i w tym czasie atakuje dwóch typów. Nie ma czasu na fabułe.
  • 1

#130 BeSOS Napisany 28 października 2014 - 11:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jest tearing?
  • 0

#131 iluck85 Napisany 28 października 2014 - 12:23

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Stan- kupujesz na PC? Czy czekasz az zrobisz updte budy? 

Wymagania nie sa kosmiczne i chyba wezme na PC... 


  • 0

#132 GrzesiekMB Napisany 28 października 2014 - 15:40

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Srednia spadla juz ponizej 70. W sumie beka bo najwazniejsze serwisy wystawily ponad 7, a szczury branzy recenzenckiej ok 6
  • 0

#133 Raikoh Napisany 28 października 2014 - 19:43

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Zabawne ze w reckach krytykują gre za fabułę a w DS nigdy nie było to wadą :hihi:
Ale ogólnie nie spodziwwalem się więcej jak 7 wiec w sumie i tak maja dobre recenzje.

Bo W Soulsach jest zajebista fabula tylko nie wystawiona na tacy jak w reszcie gier i z tad casuale mysla co mysla.


  • 0

#134 burnstein Napisany 28 października 2014 - 20:01

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 146 Postów:

No, z pewnością te recki Soulsów napisane po pięciu dniach ciorania uwzględniają tę zajebistą fabułę :reggie: Lore to nie fabuła, fabuła Soulsów to wysyłanie mnie przez chu*wiekogo chujwiegdzie po chujwieco i nagle jestem królem świata.


  • 0

#135 Schrodinger Napisany 28 października 2014 - 20:11

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 985 Postów:
fabuła w DkS jest tak samo rozwiązana jak w Destiny, jak kocham giereczke od Bungie i mam przeorane 120h tak uważam taki ruch za skrajnie idiotyczny i wiecznyn czaterłajtowy kutach w dupsko Bungie za ten ruch, żeby mnie odsyłać na strone gdzie są jakieś notatki o fabule? karwa to nie czasy Ultimy I czy innych gówien
  • 0

#136 BeSOS Napisany 28 października 2014 - 22:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No niestety było oczywiste zw gierka będzie porównywana do DS bo jest jej jawną kopią i skoro nic szczególnego jej nie wyróżnia a dodatkowo kilka elementów jest slabszych to nie czaje po co Gop kopiował Soulsy. Jak juz się brać za kopiowanie króla to tylko jeśli ma się pewność ze się go zdeklasuje...Soulsow zdeklasowac się nie da bo robienie takich gierek w DNA maja tylko Japonce.
  • 0

#137 GrzesiekMB Napisany 28 października 2014 - 23:01

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Przeciez tu chodzilo o czysta kalkulacje biznesowa. Firma jest powaznie zadluzona, enemy front to calkowity niewypal, a gierek w tym klimacie na currenty jeszcze nie ma. Dla mnie to recyckling ip, ale zycze dobrej sprzedazy.
  • 0

#138 AndrzejSon Napisany 28 października 2014 - 23:59

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:

Również życzę dobrej sprzedaży, zwłaszcza, że gra jest naprawdę dobra. Zdecydowanie systemem walki stoi, systemem, który mimo jawenej kopii spawdza się świetnie. Po kilkugodzinnej rozgrywce nie męczy i nie zniechęca jak soulsy. Gra jest mnie frustrująca i taka pewnie miała być. Ja jestem zadowolony. Na liczniku 7h, czterech lordów ubiłem, jestem zdowolony. 


  • 0

#139 Stan Napisany 29 października 2014 - 00:05

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

Stan- kupujesz na PC? Czy czekasz az zrobisz updte budy? 

Wymagania nie sa kosmiczne i chyba wezme na PC... 

Updejt. 


  • 0

#140 Texz Napisany 29 października 2014 - 08:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Po tym co pokazało ostatnio From Software wcale się nie dziwię, że wszystkim przejadła się konwencja DkS. 


  • 0

#141 Kradziej Napisany 29 października 2014 - 08:54

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
lucek, obecnie wersja PC jest podobno mocno zrąbana, często kraszuje itd.
  • 0

#142 Pawlik Napisany 29 października 2014 - 14:27

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ale mi się ta giereczka podoba wizualnie, ledwo się wczoraj powstrzymałem w empiku. Dawajcie kolejne wrażenia i może pęknę i kupie :)


  • 0

#143 fingus Napisany 29 października 2014 - 14:39

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Zeszłej generacji ludzie kręcili nosem na dziewiątki "że nie w moim guście, chyba odpuszczę", a teraz się jak rzucają na siódemki (niepełne!). :mog:
Spoiler

  • 0

#144 Pawlik Napisany 29 października 2014 - 15:00

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Mnie zachęcił turtorial z polygami. Początek wygląd ślicznie, koleś porównał do diablo ;) teraz musisz kupić :potter:

Na tej generacji 7 to nowe 9 :D
  • 0

#145 Raikoh Napisany 29 października 2014 - 21:05

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

 Po kilkugodzinnej rozgrywce nie męczy i nie zniechęca jak soulsy

Wut?

 

Nie badzcie smieszni. Sorry, ale nie ta liga.


  • 0

#146 Sylvan Wielki Napisany 29 października 2014 - 23:11

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

Jakby ktoś ominął "Kulturalny....".

Pozwolę sobie raz jeszcze moje słowa przytoczyć.

b9AJXVc.jpg
Sporo dobrego wyczytałem o tej grze w owych magazynach, zatem postanowiłem ja sprawdzić. Właśnie gram. Reedycja Demon's/Dark Souls na tym silniku to byłoby coś. Ogrom detali, znakomite efekty świetlne. Co prawda tylko trzydzieści klatek, ale gra jest dobrze animowana i niespecjalnie idzie co psioczyć w tym segmencie. To tylko liczby, a gra i tak jest jedną z najlepiej prezentujących się na bieżącej generacji.
Niestety podobno i tak potrafi zgubić klatki. Na szczęście tego nie uświadczyłem. Obraz chrzani się nieco podczas grania, ale zasysam aktualizację. Oby pomogła. W grze czuć ciężar bohatera i tego co na sobie ma. Wybrałem najwolniejsza klasę i nieco mnie mozolność irytuje - zupełnie jakby gra na średnim PC została puszczona i zwalniała subtelnie z tytułu, że komp nie wyrabia. Chyba zmienię na średnia klasę.
Mechanika rodem z DkS i to od razu widać. I dobrze. Audio bardzo w porządeczku. Potęguje klimat.

W południe ubiłem pierwszego bossa. Też mnie na tamten świat raz wysłał.

Walka z Pierwszym Strażnikiem była satysfakcjonująca. Póki co, odkładam DriveClub i Metro.

Mam już całkiem niezłą kolekcję gier na PS4 i przyznam, że LotF to zdecydowanie górna półka jeżeli chodzi o grafikę - choć to, żaden wyczyn, biorąc pod uwagę, że większość pozycji to reedycje, ewentualnie tytuły wieloplatformowe. Póki co nie uświadczyłem zwolnień/szarpań animacji (a podobno takowe występują), jednak synchronizacja pionowa daje łupniaka oczom. Niby po łatce jest lepiej, ale niechciany efekt dalej nawiedza gracza.

To co mi się nie podoba w tej grze, to sceny przerywnikowe. Niby na silniku gry, a bohater zmienia ekwipunek co rusz. Kiepsko to wygląda. Harkyna gestykuluje przy dialogu, jak wywołany do tablicy gimba z ADHD, taki co to się nie przygotował do odpowiedzi, rzecz jasna. Ale najgorsze jest to, że ruch warg kompletnie nie odpowiada temu co postaci wypowiadają. Żadne słowo nie jest zsynchronizowane. Fuszerka, a powinno być co najmniej jak w L.A. Noire. Kurde, przecież to nowa generacja.


Ten post był edytowany przez Sylvan Wielki dnia: 30 października 2014 - 10:10

  • 0

#147 iluck85 Napisany 30 października 2014 - 14:47

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Jakby gra miala premiere przed Soulsami, to pewnie jakiś hit w okolicach 9/10

Początek i imo to coś okolica 6, moze 7/10. Jak na PL produkcje i tak nice, ale widać, ze Soulsy głównym motywem przy tej produkcji. 

Gram na PC i problemow na razie nie mam, a gra sama wszystko ustawiła wysokie parametry. 


  • 0

#148 Sylvan Wielki Napisany 30 października 2014 - 15:22

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

Walcząc z drugim bossem nie wyświetliły mu się tarcze ochronne. Stał w bezruchu, aż sprzedałem mu kilkadziesiąt strzałów ostrzegawczych w tył pleców. Niezbyt honorowe, ale sam zaczął - nie dość, że bydle silniejsze, kilka razy bardziej żywotne, to z pomagierami przyszedł na spotkanie.

Szkoda też, że choć gra pod względem ilości detali, tekstur, poligonów, jak i efektów wszelakich to bardzo wysoka liga ledwie wyciąga te biedne 30 k/s. Jak już combo fHD + 60 k/s nie jest standardem, to niech się twórcy nie wygłupiają i nie wypuszczają gry mającej problem z trzydziestoma klatkami, MAŁO TEGO czasami zwalniającej.


  • 0

#149 Raikoh Napisany 30 października 2014 - 20:57

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Tomasz Gop nazwał jedna zbroje na moja czesc o czym pisali w grupie gry - Living Legend Armor. :bowdown: 

 


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 30 października 2014 - 20:58

  • 0

#150 Dixi Napisany 30 października 2014 - 21:00

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Teraz mi się przypomniało, że chyba przedwczoraj skończyłem grać jakoś po północy w TLoU i zacząłem skakać po kolejnych kanałach, żeby zobaczyć czy jest coś ciekawego do obejrzenia. Akurat leciał Teleexpress extra, więc zostawiłem to na chwilę i jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że właśnie zapowiadają materiał o Lords of the Fallen  :mog:

Według Teleexpressu jest to hit, który może zawojować świat i już zbiera świetne recenzje !! :cf:

 

Jak ktoś ma chęć obejrzeć sobie ten fragment to:

Lords of the fallen w teleexpressie

 

Oglądać tak od 10:55


  • 0



Inne z tagami: