Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Silent Hill in my head" - twórczość fanów SH


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
173 odpowiedzi na ten temat

#31 Psycho-Mantis Napisany 28 sierpnia 2006 - 15:59

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Dzięki :ninjadance: Niestety jeszcze moje umiejętnosci w robieniu figur są skromne. Bo ja "pancerniakiem" jestem. Piramidalny ma troszkę ubogi hełm, ale mam zamiar w przyszłości jeszcze raz podejsć do tematu :^^:
  • 0

#32 Woroq Napisany 28 sierpnia 2006 - 20:56

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Powtarzam ze Twoj Piramidoglowy oddaje klimacik SH duzo lepiej niz np. ten z filmu. Ten Twoj jest taki... nieczysty. Widac ze to prawdziwy demon z piekla rodem. Tfu. Nie zasne dzisiaj. Zglos sie do Lodzi, do wytworni SEMAFOR - moze to piekny poczatek storzenia adaptacji SH w technice kukielkowej. Jesli ktos ogladal "Gnijaca Panna Mloda" wie o czym tu pisze.
A helm jest OK - jego prostota powoduje ze czuje wiekszy respekt przed nim.

Jestem tak zainspirowany Twoja praca ze jede jutro do Geanta i kupuje modeline.

Fwank:
1. fotka jest chyba z oficjalnego plakatu SH3 - wiec sie nie liczy (tworczosc forumowiczow),
2. o co chodzi z ta flaga???
3. przy Twoich fotkach tez czuje rozne klimaty (to oko kojarzy mi sie z ktoras z okladek plyt y Marillion)
  • 0

#33 Psycho-Mantis Napisany 29 sierpnia 2006 - 22:32

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Dzięki :^^:

Jeszcze kiedyś zrobiłem takie cuś:

Dodany obrazek
  • 0

#34 AiszA Napisany 29 sierpnia 2006 - 22:52

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Brawo!!! Psycho-Mantis... Twoja prace dosłownie powalają, jeszcze nie doszłam do siebie, istne dzieło sztuki :D Inne (prócz moich ma się rozumieć :P) przy nich wymiekają ;-)
  • 0

#35 Psycho-Mantis Napisany 30 sierpnia 2006 - 00:42

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Hhehehe, dziękuję bardzo. :^^:
  • 0

#36 Woroq Napisany 30 sierpnia 2006 - 08:18

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Psycho-Mantis: Drzwi niezle, choc otoczka lepsza - chodzi o tlo. Czyzby wizyta na placu budowy (pustaki gazobetonowe)?

Martwi mnie tylko ten napis Patterson 05. Nie chce wietrzyc afery, ale...
  • 0

#37 AiszA Napisany 30 sierpnia 2006 - 09:24

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Psycho-Mantis... a może byś sprzedawał takie gadgety zatwardziałym fanom SH? Sądzę, że znalazło by się dużo chętnych, mógłbyś spróbować też z innych jak Resident, MGS, DMC, LOK, co kto woli ;) Na pewnym forum powstał sklepik, poprzez który ludzie z artystyczną duszą, właśnie handlują swoimi pracami :)

Pico... Co myślisz o takim topicu?
  • 0

#38 Psycho-Mantis Napisany 30 sierpnia 2006 - 15:05

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Hheheh, ciesze się, że prace się podobają. Niestety jak mówiłem, poziom robionych przeze mnie figsów jest jeszcze dość przeciętny. Może kiedyś jak poreperuję trochę zardzewiałe umiejętności. Przez ostatnie kilkanaście lat, tylko czołgi i czołgi.

To nie kanapa, tylko gąbki polerskie :^^:


Ale chciałbym poruszyć teraz kwestie praw autorskich. Dostałem prywatne wiadomości z oskarżeniami o przywłaszczanie sobie cudzych prac. Rzekomo drzwi i piramidalny nie są mojego autorstwa. Informuję, że są to domysły wyssane z palca. Zdjęcia podpisane są jako Patterson, bo jest to pseudo używane w modelarskim świecie przeze mnie.

Moje prace znaleźć można między innymi w poradnikach modelarskich czy na około 10 forach modelarskich. był tam również piramidalny.

Specjalizuję się w budowie różnych wariantów pojazdów na podwoziu czołgu Pz.Kpfw V. Stąd mój warsztat jest przez znajomych nazywany Patterson Panther Fabrik.

Moje znane w modelarskich kręgach logo Patterson i symbol "fabryki panther"

Dodany obrazek

Jedna z moich prac:

Dodany obrazek


Jeśli nadal ktoś nie wierzy, niech zajrzy (nie pamiętam do którego numeru, przeszukam gazety to podam) do NEO+. Dzięki łaskawości redakcji (kłaniam sie nisko :kult: ) drzwi były zamieszczone w gazecie :^^:



Nie będę robił z siebie idioty i stepował w tle figurki na dowód jej posiadania. Kto nie wierzy i chce złapać mnie na oszustwie, niech szuka. Dałem sporo słów kluczowych w swojej wypowiedzi. Bez problemu w googlach uzyska fora na których się pojawiam. Znajdzie moje imię nazwisko i twórczość z ostatnich lat. Jeśli znajdziecie gigse na forach jakiś to dajcie znać, moze ktos przywłaszcza sobie moją pracę i będę mógł zainterweniować :cmok:
  • 0

#39 Gość__* Napisany 30 sierpnia 2006 - 15:23

Gość__*
  • Goście
Psycho-Mantis, ty wyslales list ze zdjeciem tcyh drzwi do jakiegos numeru NEO+ jaesli sie nie myle :D drzwi niezle ;-0
  • 0

#40 Pico Napisany 31 sierpnia 2006 - 09:59

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:
Co nieco pousuwane, co nieco poedytowane... Jak komuś się to nie podoba, to niech tutaj nie pisze.
Albo dajemy jakiś swój rysunek/prace/zdjęcie/film albo konstruktywnie krytykujemy i oceniamy czyjeś prace. Posty nie na temat będą usuwane, a ich autorzy najwyżej mogą dostać za nie warna, nic więcej.

  • 0

#41 Gość__* Napisany 04 września 2006 - 20:19

Gość__*
  • Goście
Dla Psycha nalezy sie full szacun, bo to naprawde utalentowany i oddany modelarz :) Chociaz jego "powazne" prace robia znacznie wieksze wrazenie niz Piramidoglowy. Ale dosyc wazeliny, bo sie w niej potopimy.

Picek jak zawsze sie stara, fotki niezle (widzialem niektore z nich jakis czas temu), ale zbyt jasne (co mu juz mowilem). Tylko ze nie ma co chlopaka winic, mieszka w obskurniej dzielnicy i moze boji sie lazic po nocach (ja po swoim osiedlu sie boje, nie chodze :ninja: )

I wreszcie sedno:
Twoje sedno możesz wyrazić w PMce do zainteresowanej osoby. Dziękuję za uwagę. - pico
  • 0

#42 AiszA Napisany 07 września 2006 - 07:52

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Psycho-Mantis... Daleko mi do Twoich zdolności modelarskich, ale co powiesz na Vs kredki ;) Krótko pisząc, malarstwo to moja pasja, często dorabiam tym na życie, te prace pochodzą ze świetnego okresu innego forum, kiedy to Silent Hill wdarło się w moje życie niespodziewanie, te "przebłyski" kresek i teksty są tego najlepszym dowodem :) cdn...

Dodany obrazek

Zapomnij to, co dotychczas widziałeś...Zapomnij, że słodko jeszcze tej nocy spałeś... Spójrz w ciemność, jeśli masz odwagę... Twe oblicze szybko przybierze woal szarości i cmentarną powagę... Wzgórza spowite ciszą zmarłych znowu ożyją, chaos wedrze się siłą w Twe oczy i uszy... Nim Twoje usta zdążą się poruszyć, w koszmarnej i chorej głuszy...
  • 0

#43 Gość__* Napisany 07 września 2006 - 13:57

Gość__*
  • Goście

Krótko pisząc, malarstwo to moja pasja, często dorabiam tym na życie, te prace pochodzą ze świetnego okresu innego forum, kiedy to Silent Hill wdarło się w moje życie niespodziewanie, te "przebłyski" kresek i teksty są tego najlepszym dowodem :) cdn...


Niezle.

Btw - w przyszłości rozwijaj swoją wypowiedź. - pico
  • 0

#44 AiszA Napisany 07 września 2006 - 20:14

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:

Niezle.


Dzięki :) W takim razie dalej jadę z tym koksem ;)

Dodany obrazek

Jestem... Siedzę w moim świecie zamyślona... Trochę zdezorientowana, zagubiona, jednak przyjemnie podekscytowana i podniecona... Czekam... Jak dziewica na swego silentowego kochanka... Nocą, posłusznie oddaję się jemu cała, jak w transie hipnotycznym jedyna wybranka...
  • 0

#45 Psycho-Mantis Napisany 08 września 2006 - 11:44

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Witam

Prace rewelacyjne! Bardzo klimatyczne :^^:
  • 0

#46 AiszA Napisany 08 września 2006 - 17:37

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:

Prace rewelacyjne! Bardzo klimatyczne :^^:


Thanx :) Na to liczę, a w nagrodę ciąg dalszy ;)

Dodany obrazek

Uwielbiam czuć pulsującą w żyłach adrenalinę, ścierać zraszający moje czoło zimny pot i wsłuchiwać się w bicie serca... Miłuję ten stan, kiedy me ciało przeszywa lód, pętając kończyny gdy paraliż w nie się wwierca... Spoglądam wtedy niemym oporem i odzewem... Niczym Hefajstos kładę na kowadło swoją osobowość, grzmotem młota w nią walę wykuwając hartowne serce niespodziewaną złością, żądzą krwi i gniewem...
  • 0

#47 keogh Napisany 09 września 2006 - 20:22

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
. .
  • 0

#48 Shinigami Napisany 09 września 2006 - 21:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Ja niestety nie pochwale obrazków Aiszy. Niestety Twoje umiejętności nie są aż tak wielkie jak Ci się wydaje. Pracom brakuje życia i tego czego powinny mieć najwięcej, czyli klimatu. Najbardziej doskwiera to obrazkowi nr 2, który na pomniejszeniu wygląda na najmroczniejszy, lecz kiedy już się go powiększy nie jest już tak dobrze. Doczepić się także można do samej kreski, która jest nierówna. Nie wychodzą Ci także twarze postaci, z dłońmi jest lepiej. Gdybyś troche poćwiczyła rysowanie postaci ludzkich i lepiej dobierała kolory kredek mogłoby być lepiej ;) Mantisowi nie będe się już podlizywał bo wszyscy napisali, że jego modele są świetne :D

EDIT:
Ech, jak tu nie uwielbiać ludzi którzy nie potrafią przyjąć krytyki :lol: Osobiście nie umiem rysować, ale nie oznacza to, że nie moge powiedzieć co mi się nie podoba a co nie w czyichś "pracach". Ta najnowsza też nie jest zbyt piękna.

A teraz jako mod, powinnaś wrzucać więcej tych obrazków niż jeden na post. Po co nabijać sobie licznik?
  • 0

#49 AiszA Napisany 09 września 2006 - 22:31

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Kontynuacja :D Oczywiście dla tych co pracy trud doceniają... i jakieś pojęcie o malarstwie mają :P Kombinacja graficzna, olej, pastele w połączeniu z plakatem :) Zapraszam...

Dodany obrazek

Bez dodatkowego komentarza ;) Jestem pewna, że zaraz wybitne się pojawią :P
  • 0

#50 Ryan Napisany 09 września 2006 - 23:36

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Psycho-Mantis: widziałem foty Twojego modelu piramidogłowego na innym forum. Mega szacun - naprawdę mi się podoba. :) Dłubiesz coś w grafice 3D, czy pracujesz tylko w rzeczywistych materiałach?
  • 0

#51 Gość__* Napisany 09 września 2006 - 23:55

Gość__*
  • Goście
Aisza Twoje prace nie trafiaja do mnie wogóle. Kreska jest IMO słaba, kompozycja też, choć nie jest tragiczna. Tyle.
  • 0

#52 Pico Napisany 10 września 2006 - 15:12

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:

Tyle.

... i tyle starczyłoby, a nie prezentowanie prac nie związanych z SH. No a sama nazwa tematu mówi, że rozchodzi się o twórczość forumowiczów, a nie czyjąś (w tym przypadku na dodatek praca zupełnie nie związana z klimatem SH).
Dobrze, dopuszcze możliwość (modfikując nazwę topicu) prezentowania czyichś prac jeśli będą odpowiednio podpisane. I oczywiście chodzi o rysunki, artworki, filmiki i zdjęcia zrobione przez jakichś innych fanów. Ale pamiętacie o najważniejszym - NIE PODPISYWAĆ SIĘ POD CZYMŚ NIE STWORZONYM PRZEZ SIEBIE!


fwank, mam nadzieję, że ten filmik jest twojego autorstwa Dodany obrazek. Bo mam nieodparte wrażenie, że widziałem go już kiedyś, a nie był autorstwa pana fwank.

Shinigami, nagle pojawiłeś się w Silentarium? :o Tylko by pojechać po pracach Aiszy? Jeśli tak to n/c i nie będe tego tutaj tolerował. Nie musi się wcale podobać czyjaś praca, lecz nie krytykujmy po to, by dogryźć komuś. A może nagle zainteresowałeś się SH?


P.S.
Co nieco usunięte i zedytowane.

  • 0

#53 Shinigami Napisany 10 września 2006 - 17:26

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Shinigami, nagle pojawiłeś się w Silentarium? :o Tylko by pojechać po pracach Aiszy? Jeśli tak to n/c i nie będe tego tutaj tolerował. Nie musi się wcale podobać czyjaś praca, lecz nie krytykujmy po to, by dogryźć komuś. A może nagle zainteresowałeś się SH?[/color]

Jesteś śmieszny :lol: Teraz wyskakujesz do mnie z fochem na forum i piszesz per "Shinigami", a jak masz jakiś problem czy inną prośbę to kulturalnie na gg i "cześć Shini, mógłbyś...". Jesteś śmieszny o_O Poza tym, to jest forum i nie zabronisz mi pisania moich opinni na jakiś temat. Szczególnie wtedy kiedy topic poświęcony jest właśnie temu. Nie obchodzi mnie to, że Aisza jest Twoją koleżanką, napisałem jej kulturalnie co jest nie dobre w jej pracach (każdy by wytknął te same błedy co ja) i zwróciłem uwage na to, że jeśli nad tym popracuje na pewno będzie lepiej. Czy zbluzgałem ją tym? I don't think so. To ona jak zwykle zaczęła atakować mnie i innych. Ale co tam, ja się nie znam, to nie ja jestem modem na tym forum od długiego czasu i to nie ja wiem co tu można robić, a czego nie. BTW, w Silentarium nie pojawiłem się pierwszy raz, czynnie pisałem w temacie o RE4. No tak, zapomniałem. Seria RE to nie horrory i nie dorównują SH do pięt, więc się nie liczą. My bad.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 10 września 2006 - 17:35

Gość__*
  • Goście

Jesteś śmieszny :lol: Teraz wyskakujesz do mnie z fochem na forum i piszesz per "Shinigami", a jak masz jakiś problem czy inną prośbę to kulturalnie na gg i "cześć Shini, mógłbyś...". Jesteś śmieszny o_O Poza tym, to jest forum i nie zabronisz mi pisania moich opinni na jakiś temat. Szczególnie wtedy kiedy topic poświęcony jest właśnie temu. Nie obchodzi mnie to, że Aisza jest Twoją koleżanką, napisałem jej kulturalnie co jest nie dobre w jej pracach (każdy by wytknął te same błedy co ja) i zwróciłem uwage na to, że jeśli nad tym popracuje na pewno będzie lepiej. Czy zbluzgałem ją tym? I don't think so. To ona jak zwykle zaczęła atakować mnie i innych. Ale co tam, ja się nie znam, to nie ja jestem modem na tym forum od długiego czasu i to nie ja wiem co tu można robić, a czego nie. BTW, w Silentarium nie pojawiłem się pierwszy raz, czynnie pisałem w temacie o RE4. No tak, zapomniałem. Seria RE to nie horrory i nie dorównują SH do pięt, więc się nie liczą. My bad


Z tą roznica, ze jak ja napisalem wczesniej co nieco o fotach, to tez zostaly zedytowane na zasadzie "bo tak" I ten post pewnie tez zostanie usuniety. Pico sie zbytnio rozzuchwalil, trza z tym zrobic porzadek.
  • 0

#55 AiszA Napisany 10 września 2006 - 17:38

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Były obrazy... więc może czas na zmianę :) Żeby się zbytnio nie nudziło, tekstami moimi bądą przeplatane :P I żeby co nie co zmienić kąt patrzenia, a może i każdego z was nad sobą się zastanowienia, refleksji i ruszenie swojego sumienia ;) Na pierwszy strzał, recenzja SH4 w formie wiersza :]


...ASHFIELD / wtł POLE POPIOŁU / Ciche wzgórze 2....

Moc emocji i extazę strachu Ci da...
Horror powtarzający się cyklicznie. Wzywa Cię... A Ty powracasz traumatycznie...
Wywołujac nostalgię i chęć kontynuacji. Doswiadczenie zmierzające do fascynacji....
Stopniowo przeradzające się w obsesję, z której obłęd wyziera. Kończąc chorą sesję...
Dostajesz diagnozę. Jesteś uzależniony! Słyszysz urwane słowa... Przypadek odosobniony
Twoje życie zamienia się w cykl THE ROOM. Mroczny, brudny, nieludzki. Twój dom...
Zabiera w swe zamki i okowy, TWÓJ POKÓJ. Narusza bezpieczeństwo, prywatność i spokój...
Swobody już w nim nie czujesz Kiedy zmurszałe ściany i gnijace meble znajdujesz...
Obudzisz się zaraz szczęśliwy, że to tylko sen. Lecz kiedy ruszysz ku drzwi, uczucie to uleci hen...
Bo oto zacznie się I akt na scenie. I przywita cię... TWOJE WIĘZIENIE...
Nikt Cię nie usłyszy, choć ciągle ktoś woła. Kłódki, łańcuchy, zamknięte okna dookoła...
Klimat celi, Twoje ego poznawania tajemnic chłonie. Widząc tę samą regułkę, przez wizjer czyjeś dłonie...
Powoli nakręca spiralę schiz i psycho. Kiedy wnętrze wariuje… Czegoś obecnośc w mieszkaniu się czuje...
Czy to włącza sie tv, czy w łazience pęka sciana. Myślisz... O dolo ukochana...
Przed Toba odslania się nie zbawcze wyjscie z piekła. Tylko tunel, TWOJA PODRÓŻ, tamta myśl uciekła...
Na którego końcu nowy kadr sie zaczyna. Efekt klimatyczny, filtr do starego stylu nagina...
Obraz ze zniszczonej taśmy wyświetlany. A Ty czujesz się samotny, zapomniany...
Mimo, że możesz do mieszkania wrócić. I ponownie w ściany gardło się rzucić...
Lecz nigdy nie jest już tak samo. Choć design ten nosi SH miano....
Wszystko na osi Twoich zajęć " inny wymiar > mieszkanie". Jeden stały punkt jednak zostanie...
TWÓJ KOSZMAR. Wita Cię system metra, nieme podziemie. Z SH3 miejscówką znane skojarzenie...
Chociaż niewiele tutaj rewolucji i nowości. Lekkie "dejavu", jednak strach w Tobie zagości...
Kiedy będziesz przebijał się przez hordy potępieńców. Dostaniesz tylko kostuszych rumieńców...
Prześladować Cię będzie czas. A igrać z Tobą zacznie las...
Drzewa obwiązane bandarzami. Jakby borykały się z jakimiś ranami...
I te za plecami ciemne moce. Dla których łowy to tylko noce...
Wpadasz w dziwną pętlę, mgły opary. Myślisz, że to muszą być czary...
Wszystko zaczyna wariować. Efekt jak u Lyncha przyjmować...
W serii gości, szpital jak zawsze spotykasz. Podczas wyzyty w makabryczną operację wnikasz...
Pielegniarki jak wory mięcha Ci wtórują. Prędzej wgniotą Cię w ziemię niż uratują...
Zaczyna się wycieczka krajoznawcza. Firanki zwłok, wściekłe wózki-> ekipa badawcza...
I kompletnie chora jazda. Element kobiecej twarzy jak w salonie fiata nowa mazda...
Za grzechy nie ominie Cię bezkarność. Przywita Cię ... TWOJA ODPOWIEDZIALNOŚĆ....
Masz w opiece powabną kobietę. Lecz nie znajdziesz czasu na żadną podnietę...
Eileen mimo swej niewinności i delikatności. Niejednemu przystojniakowi przetrąci łancuchem kości...
Zawsze ruszy Ci z pomocą nie tylko fizyczną. Ale i słowną czy logiczną...
Zawiłość biegania, szukania i pilnowania. To wpłynie na ... TWOJE DOZNANIA...
Grafika... Niepojęte tu salta fika...
Szczegółowość-> rewelacja. Jak przy hamburgerze wystawna kolacja...
Ta podbita oprawa i ostre lokacje. Wrzucone w nie wartkie akcje...
Okryte zachwycającymi teksturami. Z lekkim brakiem rozbijania mroku wątłymi światłami...
Nie rozczarowują dźwięki. Gdzie wita nas anielski wokal, wycia i jęki...
Za chwilę obraz się zmienia. Jak w kolejnym akcie przedstawienia...
Nagłe wyciszenie. By wdarło się z impetem Twoje przerażenie...
Klimat wyrywa się z głośników. A na plan wychodzą zgraje obrzydliwych przeciwników...
Twoje poziomy pewności podnoszą i ulepszają. W kolejnych odsłonach coraz bardziej o ... TWÓJ BÓL dbają...
Atakują Ciebie duchy potężną siłą. Nie pokonasz ich, tego jeszcze nie było...
Nim zbliżysz się doń. By poczuć śmierci woń...
Odbiorą Ci energię w bliskim kontakcie. Lub wyssą życie w łaski akcie...
Oplatając swymi włosami. Jak kochanki rozpalonymi ramionami...
Żywcem wyjęte z "The Ring" kobiety zgarbione. Wiją się po ziemi to lewitują gdzieś przyczajone...
Nie sposób nie wspomnieć o chłopcu zagubionym. Jak się okaże związanym z przeszłością i dobrze znajomym...
Motyw dzieci do sierocińca Cię zaprowadzi. Zamęt i cierpienie do duszy Twej wsadzi...
Na koniec zostało jeszcze jedno... MOJA PRZYJEMNOŚĆ! I w tym jest rzeczy sedno...
Wizyta w The Room jest już za mną daleko. Zamknęłam więc rozdziału tego wieko...
Który raz zachwyca klimatem to znuża schematami. Jak z dziećmi bawi się z nami...
Ogólnie nie jest źle choć pomysłowości jest wciąż mało. Bo prawdziwym fanom serii więcej by się chciało...
Mam nadzieję w wersji finałowej, zobaczyć coś ambitniejszego, na miarę SH2 w scenerii po prostu schizowej...


SKARŁATNA KSIĘGA DOZNAŃ 2005_______________________________Aisza

  • 0

#56 keogh Napisany 10 września 2006 - 17:44

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
. .
  • 0

#57 AiszA Napisany 10 września 2006 - 18:20

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Aisza, jeśli nie masz zamiaru przyjmować obiektywnej krytyki, a za to besztać i poniżać innych to lepiej nie pisz nic. Fwank napisał, że nie umie rysować, ale to lubi i dlatego właśnie nie musi się chwalić swoimi rysunkami. Poza tym, to, że ktoś nie jest przez wszystkich nazywany "znawcą sztuki" nie znaczy, że nie może oceniać, prawda? Jeśli jednak jaśnie pannie coś takiego nie odpowiada to prosze pokazywać te obrazy na forum poświęconym sztuce. Jestem tutaj moderatorem i nie pozwole obrażać innych. Szczególnie komuś kto zachowuje się jak rozpieszczona smarkula. To jest moje pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. - Shinigami

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Żadna praca nie hańbi, nie wstydzę się jej... mam nadzieję, że rozwiałam wszelkie wątpliwości czym się, między innymi zajmuję :]
  • 0

#58 Gość__* Napisany 10 września 2006 - 18:32

Gość__*
  • Goście

Żadna praca nie hańbi, nie wstydzę się jej...

Uwe Boll tez sie nie wstydzi swoich filmów :ninja: a obrazy wyglądają po prostu tandetnie, takie odpustowe malarstwo.. wiersz to zwykla amatorszczyzna- bez ladu, skladu i po prostu slabo.. i nie, nie pisze tego, zeby komus "dopiec", po prostu jestem milosnikiem sztuki i przeciwnikiem tandety :ninja:

btw Pico, dlaczego nie wyedytowales poprzedniego posta i nie wyrzuciles z niego tych obrazow? przeciez to tworczosc niezwiazana z SH, co w przypadku innych osob tak surowo egzekwowales.. rowni i rowniejsi w Silentarium? :niepewny:
  • 0

#59 Gość__* Napisany 10 września 2006 - 18:33

Gość__*
  • Goście
serio te prace robiłaś? now I'm ipressed
z zasady sie nie wypowiadam na temat czudzych prac ale tu muszę bo widzę jakiś kompletny desonans.
pytałem cię o technikę tych obrazków z silenta bo sam nie wiedziąłm co mam myśleć, teraz to mam tylko daw wyjaśnienia:
-albo te rysunki sa z dawnych lat
-albo ta technika upupiła ich jakość (sam bawiłem się róznymi techinkami i wiem że nie można być mistrzem we wszystkich)
proszę o jakieś wyjaśnienie bo jestem skołowany......
  • 0

#60 AiszA Napisany 10 września 2006 - 18:44

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:

serio te prace robiłaś? now I'm ipressed
z zasady sie nie wypowiadam na temat czudzych prac ale tu muszę bo widzę jakiś kompletny desonans.
pytałem cię o technikę tych obrazków z silenta bo sam nie wiedziąłm co mam myśleć, teraz to mam tylko daw wyjaśnienia:
-albo te rysunki sa z dawnych lat
-albo ta technika upupiła ich jakość (sam bawiłem się róznymi techinkami i wiem że nie można być mistrzem we wszystkich)
proszę o jakieś wyjaśnienie bo jestem skołowany......


Tak maluję na ścianach, w pubach, restauracjach, wszelakich pomieszczeniach... jak również mam zamówienia na obrazy, ich nie wrzucałam tutaj... bo nie na temat... To tylko taka moja samoobrona przez chamstwem i atakami... ale jak jesteś zainteresowany, to mogę odsłonić ci moja galerię, kontynuum na PM :]

Pozdrawiam
  • 0