Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alien: Isolation

Creative Assembly Sega PS4 PS3 XONE X360 Switch PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
487 odpowiedzi na ten temat

#211 michalmarek77 Napisany 11 stycznia 2015 - 15:17

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Nie napisze, zebys mnie nie wysmial :cf:

Koncze Shadow Warrior, I:SS i biore sie za A:I.

 


  • 0

#212 BeSOS Napisany 11 stycznia 2015 - 15:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Czyli godzinę :hihi:
To jeszcze może skończyć jak EW ;)
  • 0

#213 twilitekid Napisany 11 stycznia 2015 - 21:40

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

MM77 zachwalał Aliena tak jakby go już przeszedł. Ale czy powinno to kogoś dziwić?


  • 3

#214 BeSOS Napisany 11 stycznia 2015 - 22:16

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja nie znałem metod MM, teraz juz wiem ze to słomiany zapał: :cf:

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 11 stycznia 2015 - 22:16

  • 0

#215 burnstein Napisany 11 stycznia 2015 - 22:38

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 149 Postów:

Raczej natrętna akwizycja, myslę, że wydawcy mu za to płacą.


  • 0

#216 michalmarek77 Napisany 12 stycznia 2015 - 10:13

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Śmieszne insynuacje :sir: Zanim grę kupiłem spędziłem z nią trochę czasu, pogralem kilka godzin, przed obcym spieprzalem nie raz. Miałem "przyjemnosc" pobrania w dalsze etapy na hardzie:) mój fapping rozpoczął się od dnia gdy pierwszy raz zobaczyłem grę na PS4, kilka tygodni przed zakupem. Inna sprawa, że przeczytajcie moje posty i sprawdźcie do czego się odnoszą. A fapowac A:I będę zawsze :) anyway, ciekawe czemu nikt poza mną nie wrzucił szotow z tej genialne gry do skrinszotow :cf:
  • 0

#217 BeSOS Napisany 12 stycznia 2015 - 10:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

ja zrobilem kilkadziesiat ale zbut czasochlonne ejst wrzucanie screenow wiec olalem :cf:


  • 0

#218 michalmarek77 Napisany 12 stycznia 2015 - 10:20

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Pewnie podobnie myśli Szroto o podłączeniu headseta i dlatego ciągle jest niemowa w D...Wstydź się! :sir:
  • 0

#219 Raikoh Napisany 12 stycznia 2015 - 17:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Oceny serwisow Raikosza.

 

Escapist - 9/10

Destructoid - 8.5/10

Joystiq - 8/10

EDGE - 8/10

GiantBomb - 8/10

Eurogamer - 8/10

 

Dlatego zawsze powtarzam - trzeba wiedziec komu ufac i srednie brac ze swoich serwisow.


  • 0

#220 BeSOS Napisany 12 stycznia 2015 - 17:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
IGN 5.9
GS 6
GT 7.5 chyba
A to są najpopularniejsze serwisy wiec widak jak łatwo można gierke skrzywdzić.

Ja zawsze czytam EG, Kotaku, GS i GT i te dwa ostatnie mnie zawiodły mocno....
  • 0

#221 Raikoh Napisany 12 stycznia 2015 - 17:36

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Tyle, ze kazdy wie, ze IGN, GS i GT to syf - Ty tez juz bedziesz wiedzial. Polecam moje :)


  • 0

#222 BeSOS Napisany 12 stycznia 2015 - 17:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Z ocenami GT akurat w 90% się zgadzalem do tej pory, na palcach jednej reki podalbym chujowe (dla mnie) oceny. IGN od dawna nie slycham, GS kiedyś szanowalem ale od jakiś dwóch lat tez zaczęli odpoerdalac. Zwracalem uwagę na to jedynie ze ludzie głównie te serwisy czytają....
  • 0

#223 michalmarek77 Napisany 12 stycznia 2015 - 18:29

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

ja, jesli w ogole, to sugeruje sie jedynie joystiq'iem , troche eurogamerem, choc tu nie interesuje mnie kompletnie ocena, a tylko sama recenzja. No i kiloma kanalami, ktore subuje na youtube. Reszta ma wiarygodność niczym Druciak aka "Duke Nukem Forever to bardzo dobra gra" :cf:


  • 0

#224 twilitekid Napisany 12 stycznia 2015 - 20:30

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

GS było dobre, kiedy byli tacy recenzenci jak Gerstmann czy mistrz Kasavin (takie rzeczowe i konkretne recenzje to dziś rzadkość). Teraz w miarę jeszcze jest ten VanOrd, ale też się shipsterzył chyba od czasu kiedy przyznał się że jest gejem :D. No i on dał 6 Alienowi...


  • 0

#225 Raikoh Napisany 12 stycznia 2015 - 21:54

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

GS było dobre, kiedy byli tacy recenzenci jak Gerstmann czy mistrz Kasavin (takie rzeczowe i konkretne recenzje to dziś rzadkość). 

No tak, dlatego kazdy zorientowany przesiadl sie na GiantBomb, bo za Jeffem poszli swietni Schoemaker, Navarro czy swietej pamieci Davis. Kasavin za to zrobil Bastiona.


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 12 stycznia 2015 - 21:55

  • 0

#226 twilitekid Napisany 12 stycznia 2015 - 22:02

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

No tak, cała GSowa "smietanka" to teraz GiantBomb. Kasavin akurat bardziej pasował mi jako recenzent niż twórca gier (Bastion mi nie podszedł)


  • 0

#227 ACZ Napisany 12 stycznia 2015 - 22:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:

Kto czyta ich recki to jego problem. Z ciekawości zerknalem teraz - 3.5. Tragiczna oprawa, brak klimatu i chu***e AI wszystkiego co się rusza. Na plus smaczki dla fanów Aliena i tłumaczenie PL :hihi:

tyle dostal krap Aliens: Colonial Marines.

Isolation nie recenzowali.


  • 0

#228 Aszyn Napisany 12 stycznia 2015 - 22:35

Aszyn

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 829 Postów:

Wrócę do meritum sprawy, czyli samej gry. 

Jestem w 6 rozdziale, gram na hardzie... Powoli, bo powoli, ale wyczuwam już tego gnoja. Jak tylko chce mi zaleźć za skórę, to cap pod biureczko, cap do szafeczki (tam akurat od czasu do czasu zagląda :pac: ), cap do rogu i jakoś mi idzie od savepointa, do savepointa. Raczej staram się zwiedzać bazę, stąd też chadzam na około, częstokroć wpadając na Aliena, który bestialsko rzuca moje zwłoki o ścianę i dobiera się do gardła. No no no, muszę pochwalić CA za piękne scenki grozy, które zawsze mi się włączają przed wczytaniem save'a  :raikoh: ...

Najlepszy jest hałaśnik, który rzucam w grupę ludzi, a pan Alien ich pięknie traktuje ze swojego double blasta z połykiem. Jak nie ubił jednej panny i się kręciła gdzieś po salce, to nie poszedł na zasłużony odpoczynek do kanałów, tylko jej "aktywnie" szukał. Dobry Alien. Teraz dałem mu chwilę spokoju, ale zaraz wracam. Coś czuję, że szybko wpadnie trofka za 100 zgonów z rąk tej kreatury :D


Ten post był edytowany przez Aszyn dnia: 12 stycznia 2015 - 22:51

  • 0

#229 twilitekid Napisany 12 stycznia 2015 - 22:50

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Ja w pierwszej chwili wabiłem Aliena na ludzi, ale w sumie po załatwieniu grupki zaczynał polowanie i na mnie. Jednak wolałem później ominąć ludzi, a Aliena zostawić, żeby śmigał sobie po tych wentylacjach :)


  • 0

#230 BeSOS Napisany 12 stycznia 2015 - 22:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No dokladnie, zabawianie sie z alienem to sam ???? ;)
  • 0

#231 AndrzejSon Napisany 14 stycznia 2015 - 09:29

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:

Boszsz, ależ ta gra jest zajebista, już dawno tak się nie bałem. Jestem w ósmym rozdziale, cały czas na krawędzi fotela. Broda osiwieje mi do reszty od tego ciągłego stanu zagrożenia. Wiem co mnie zabije, wiem jak, nie wiem tylko ile sekund/minut zostało. Klimat tej gry to mistrzostwo świata, smaczków dla koneserów jest co nie miara, podczas czytania danych z komputerów nie sposób nie mieć dreszczy, czy dam rade przeczytać czy zginę? Historia w grze jest solidna i intrygująca, wizualnie jest dobrze, a muzyka doprowadzi mnie do zawału.

 

Rozumiem, że nie każdemu odpowiada symulator chowania się w szafkach czy pod biurkiem, ale pisanie, że gra jest nudna to jawna bzdura, backtracking również mi nie przeszkadza. Nie moge się doczekać powrotu z pracy, przygaszę światła, odpalę konsolę i będę siedział jak mysz pod miotłą w szybie wentylacyjnym nasłuchując czy juz sobie poszedł. I będę się bał.


  • 0

#232 DanteTDH Napisany 14 stycznia 2015 - 10:11

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:

Zgadzam się z powyższym - przez cały czas mojego grania (nie wiem ile mi zajęło przejście gry na hardzie) czułem, że moje nerwy znajdują się na gejplejowej granicy. Starcia z Obcym, ukrywanie się, stres - to wszystko sprawiło, że stanąłem na wirtualnych palcach, by wyjść z przygody bez szwanku. Nie wiem ile razy Obcy mnie zanihilował, ale pojęcia tym bardziej nie mam jak można to przejść, zdobywając trofkę za brak śmierci. Dobra gra - moje osobiste 10/10 w tym roku.


  • 0

#233 twilitekid Napisany 14 stycznia 2015 - 10:24

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Za pare miechow odkupie i na pewno dojde do konca. Juz tesknie za alienem :(
  • 0

#234 BeSOS Napisany 14 stycznia 2015 - 10:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

ja tez tesknie i z checia bym 2gi raz zaczal :tak:

musze DLC na YT przejsc :cf:

Pewnie za pol roku w plusie bedzie to sie ogra :)


  • 0

#235 michalmarek77 Napisany 15 stycznia 2015 - 09:25

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Zacząłem wczoraj od początku...Dlaczego? 

Granie w tę grę powinno być dopuszczalne jedynie w dobrym zestawie słuchawkowym. Wczoraj poznałem tę grę na nowo...OMG...

Jesli ktoś nigdy nie wystraszył się grając, nie doznał niemal autentycznej, "dotykalnej" paniki niech zagra w to w słuchawkach.

:bowdown: przed inżynierami dźwięku pracującymi nad nim w tej giereczce. Wspominałem, że jestem niemal świeżo po maratonie z Prometeuszem, Alienem i Aliens, i wrażenia w giereczce biją na łeb to czego jesteśmy w stanie doświadczyć z tymi filmami.

Gra, choć genialna na długo zanim zagrałem w słuchawkach, teraz nabrała kompletnie nowego wymiaru. "Pełne spektrum dźwięków" które możemy wybrać w menu grynie jest tylko pustym frazesem...

Odłożyłem wieczorem grę, bo niemal palpitacji serca dostałem, a panika zaczęła stawać się na tyle realna, że robiło się to niebezpieczne...Musiałem odreagować w DC :) 

A jako , że leniom nie chce się wrzucać skrinów z tej gry to wiadomego tematu szykujcie się /czy chcecie czy nie/, że bedę go skrinami z giereczki nagminnie spamował...:sir:


  • 0

#236 Schrodinger Napisany 15 stycznia 2015 - 09:26

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:

sziet, MM77 ograł w tym roku dwie gry a już wśród nich znalazł trzy GOTY


  • 1

#237 michalmarek77 Napisany 15 stycznia 2015 - 09:59

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Coż, ktoś jara się giereczkami video dla dzieci a ktoś inny wpisami na pudelku czy brandzlowaniem do zdjęć takich czy innych modelek...

Rożni ludzie , różne hobby :sir:


Ten post był edytowany przez michalmarek77 dnia: 15 stycznia 2015 - 10:04

  • 0

#238 BeSOS Napisany 15 stycznia 2015 - 10:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Akurat Alien zasluguje na te poklony MM wiec Szrot downie zaluj ze nie kupiles mojego egzemplarza :sir:

 

I popieram, warstwa audio w Alienie to GENIUSZ....odglosy aliena wyskakujacego/wchodzacego do szybu wentylacyjnego strasza bardziej niz sam Alien :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:


  • 0

#239 Schrodinger Napisany 15 stycznia 2015 - 10:31

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:

Twojego nie chce bo pewnie smyrałbyś się nim po rowie zanim byś mi podesłał


  • 0

#240 BeSOS Napisany 15 stycznia 2015 - 10:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

nie ale zrobilbym to jakbys poprosil :cf:


  • 0



Inne z tagami: