Skocz do zawartości

Smartfony - temat ogólny


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4520 odpowiedzi na ten temat

#301 Gość__* Napisany 17 marca 2008 - 18:48

Gość__*
  • Goście

Ten po lewej przypomina bardziej iPoda aniżeli telefon :/

Ale chyba pisałem już wcześniej, że telefony SE z serii W są z profilowane głównie pod muze? :gwizdek: Pozatym mi osobiście się podoba taki minimalizm design'erski, a zresztą on iPoda przypomina tylko wtedy gdy jest "złożony" (jak na zdjęciu). Szkoda, że nie jest jeszcze w moim zasięgu cenowym. :cry:
  • 0

#302 Gość__* Napisany 18 marca 2008 - 21:49

Gość__*
  • Goście
http://www.gsmarena....review-96p7.php :zakochany:

Miał ktoś może taki telefon? Młodszy brat Nokii 6820, można sobie poczytać recenzję na poprzednich sześciu stronach. Zdecydowanie jedna ze słuchawek, którą będę brał pod uwagę przy kupnie nowego fonu.

A no i przy okazji powkurzam Robaczka tym, że biorę jakiś teflon zamiast PSP :^^:
  • 0

#303 Gość__* Napisany 17 marca 2008 - 18:48

Gość__*
  • Goście

Ten po lewej przypomina bardziej iPoda aniżeli telefon :/

Ale chyba pisałem już wcześniej, że telefony SE z serii W są z profilowane głównie pod muze? :gwizdek: Pozatym mi osobiście się podoba taki minimalizm design'erski, a zresztą on iPoda przypomina tylko wtedy gdy jest "złożony" (jak na zdjęciu). Szkoda, że nie jest jeszcze w moim zasięgu cenowym. :cry:
  • 0

#304 Gość__* Napisany 18 marca 2008 - 21:49

Gość__*
  • Goście
http://www.gsmarena....review-96p7.php :zakochany:

Miał ktoś może taki telefon? Młodszy brat Nokii 6820, można sobie poczytać recenzję na poprzednich sześciu stronach. Zdecydowanie jedna ze słuchawek, którą będę brał pod uwagę przy kupnie nowego fonu.

A no i przy okazji powkurzam Robaczka tym, że biorę jakiś teflon zamiast PSP :^^:
  • 0

#305 Shinigami Napisany 20 marca 2008 - 21:39

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 404 Postów:
No to mam nowy telefon, padło na to coś. SE K800i:
Dodany obrazek
Pełen bajerów, aparat 3.2 mega pixela, fajnie odtwarza empetrójki, 70mb pamięci wewnętrzej, poinstalowałem wczoraj trochę gier, więc jak dla mnie bomba :ninjadance:
  • 0

#306 Scorpio Napisany 20 marca 2008 - 21:48

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Możesz zapodać na dniach jakieś fotki zrobione w domku i dworze? Jestem ciekaw ich lepszości w porównaniu do K750i
  • 0

#307 Godot Napisany 21 marca 2008 - 11:00

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ja zamienilem moja klockowata N70 na takie cudo:

Dodany obrazek

E51 ma lepszy i wiekszy wyswietlacz, jest duzo ciensza, ma duzo lepsza baterie, 130mb wbudowanej pamieci no i symbiana w wersji 3 :) jak narazie jestem megazadowolony, poinstalowalem sobie oprogramowanie (Opera, GG i takie tam), gry sobie odpuszczam bo od tego mam DSa :)
  • 0

#308 Aleks Napisany 21 marca 2008 - 18:27

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
Ja se kilka dni temu kupłem Sony Ericsson W610i
Dodany obrazek

Polecam, świetnie odważa muzykę (w grałem se wszystkie piosenki VRock z Vice City i trochę innych), pełno gierek i innych bzdetów.

Polecam naprawdę dobry telefon. :^^:
  • 0

#309 Godot Napisany 22 marca 2008 - 10:37

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
telefon bez symbiana to syf ;]
zainstalowalem sobie emulator GBA (dziala IDEALNIE) i teraz mam nastepujace gry na telefoniku: Final Fantasy Tactics Advance, Final Fantasy 6, Fire Emblem, Zelda Minish Cap, Zelda Link to the Past i Super Mario Advance 4 - niech teraz ktos wyskoczy z tymi smiesznymi grami java (hi shini :D )
  • 0

#310 Gość__* Napisany 22 marca 2008 - 10:45

Gość__*
  • Goście
Emulator GBA (a ściślej mówiąc meBoy) można mieć również bez Symbiana, wystarczy telefon z dobrym prockiem - na K800i wszystkie gry działają bez problemu - sprawdzone.
  • 0

#311 Godot Napisany 22 marca 2008 - 11:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
noo ale to emulator Gameboya z tego co czytam a nie GBA
  • 0

#312 Gość__* Napisany 22 marca 2008 - 11:33

Gość__*
  • Goście
Chyba GBA też emulował, chociaż nie dałbym głowy - nie pamiętam :trup:
  • 0

#313 Yoori Napisany 22 marca 2008 - 17:27

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

telefon bez symbiana to syf ;]

Zgadzam się w 100% Mając symbiana można na telefon wrzucić wszystko.
  • 0

#314 Godot Napisany 22 marca 2008 - 18:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Chyba GBA też emulował, chociaż nie dałbym głowy - nie pamiętam


niet... nawet z gameboy color ma problemy
  • 0

#315 Shinigami Napisany 04 kwietnia 2008 - 23:44

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 404 Postów:
Byłem proszony o zdjęcia telefonem. Dwa z wycieczki do Balic i jedno z wykładu (bez flesza):
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#316 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2008 - 16:30

Gość__*
  • Goście
Mimo wszystko jakość podobna do tej z K750i.
  • 0

#317 AdamekPL Napisany 17 kwietnia 2008 - 18:21

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Teraz mam SE K750i, pierwszy dzień mam ten telefon, i jestem nawet zadowolony :)
  • 0

#318 Gość__* Napisany 22 maja 2008 - 15:42

Gość__*
  • Goście
http://www.allegro.p... ... azja_.html

Nie wiem czy to dobry temat, ale zaryzykuję :angel: Kup pan cegłę :-D
  • 0

#319 Wredna Napisany 30 czerwca 2008 - 11:21

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
A co powiecie o Samsungu D900i? Miał z nim ktoś do czynienia? Spisuje się?
  • 0

#320 Gość__* Napisany 30 czerwca 2008 - 11:39

Gość__*
  • Goście

A co powiecie o Samsungu D900i? Miał z nim ktoś do czynienia? Spisuje się?


Chciałem kupić taki telefon, miałem okazje przetestować. Napiszę tylko co mi się w nim nie podoba - słaba bateria, troche za słaba do tego modelu, i cholernie niewygodne menu (proste opcje poukrywane nie wiem po cholere gdzieś błębiej). Co mi się spodobało to bardzo przyzwoity odtwarzacz mp3 - czysty dźwięk i całkiem głośno gra jak na telefon, aparacik też całkiem całkiem, no i wygląd ;) Nie kupiłem go może nie dlatego że jest kiepski - to dobry telefon, ale ja poprostu muszę mieć nokie i tyle.
  • 0

#321 Wredna Napisany 30 czerwca 2008 - 12:52

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:

całkiem głośno gra jak na telefon

:o W porównaniu do mojego starego SE W200i jest cichutki!

Nie kupiłem go może nie dlatego że jest kiepski - to dobry telefon, ale ja poprostu muszę mieć nokie i tyle.

No i ja mam identyczny problem. Nokia, to Nokia..ew. jeszcze przekonałam się do SE. No ale, że dostałam go za free, to się nim może trochę pobawię. Jak nie zda egzaminu, to wymienię na coś lepszego :P
  • 0

#322 Kleksandra Napisany 30 czerwca 2008 - 15:15

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Też ponownie kupiłam Nokię, jakoś tak najbardziej mi te telefony pasują. Tym razem 5300. Aparat ma słaby ale ogółem jest funkcjonalny, łącznie z menu, które jest intuicyjne, bo jak mam się bawić, np. SE to trafia mnie szlag zanim choćby napiszę smsa XD
  • 0

#323 Shinigami Napisany 30 czerwca 2008 - 15:32

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 404 Postów:

jak mam się bawić, np. SE to trafia mnie szlag zanim choćby napiszę smsa XD

Amen XD Nie kupować telefonów tej firmy, bo są chore XD Do swojego przyzwyczajałem się chyba z tydzień i wiem, że już więcej SE nie nabędę :tak:
  • 0

#324 LechuCN Napisany 03 lipca 2008 - 00:26

LechuCN

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:

jak mam się bawić, np. SE to trafia mnie szlag zanim choćby napiszę smsa XD

Amen XD Nie kupować telefonów tej firmy, bo są chore XD Do swojego przyzwyczajałem się chyba z tydzień i wiem, że już więcej SE nie nabędę :tak:


Że co? Nie rozumiem co myślisz przez "chore". Według mnie telefony tej marki są łatwe w obsłudze - miałem już cztery modele i żaden nie sprawiał mi zadnych problemów jeśli chodzi o menu.

Osobiście rozważam zakup SE w 960i. Z tego co się dowiedziałem jest o wiele głośniejszy od mojego W810i.

Kleksandra - Ja piszę smsa po dwóch kliknięciach :-D
  • 0

#325 Shinigami Napisany 03 lipca 2008 - 09:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 404 Postów:

Że co? Nie rozumiem co myślisz przez "chore". Według mnie telefony tej marki są łatwe w obsłudze - miałem już cztery modele i żaden nie sprawiał mi zadnych problemów jeśli chodzi o menu.

Weź do ręki jakikolwiek telefon, a później weź SE. Soniaki mają praktycznie wszystko inaczej, zaczynając od przycisków. Jasne, może i dają one fajne opcje po dłuższym zapoznaniu się z fonem, ale przez dłuższy początek są praktycznie nie zrozumiałem dla normalnego posiadacza Simensa, Nokii, Samsunga, LG, czy innego badziewia ;)
  • 0

#326 LechuCN Napisany 06 lipca 2008 - 03:33

LechuCN

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:

Soniaki mają praktycznie wszystko inaczej, zaczynając od przycisków.


Hmm.
Biorę nokię znajomego.. klawisze numeryczne od 1 do 9.. *, 0, # , dwa klawisze funkcyjne, klawisz "cofnij"...
Co w przyciskach w SE jest inaczej?
Co do menu - miałeś kiedyś jednego ze starszych modeli alcatela? Przy nich SE to zabawki dla dzieci.

Jak dla moich potrzeb telefony SE maja jedną wadę. Mogły by mieć lepsze baterie.
  • 0

#327 Pico Napisany 06 lipca 2008 - 10:04

Pico

  • Forumowicze
  • 10 690 Postów:
Warto zainwestować w Nokię 5200 lub 5300? I czym tak konkretnie one się różnią, hm? No i czy allegro najlepszym wyborem czy jakie inne miejsce?
  • 0

#328 Kleksandra Napisany 06 lipca 2008 - 11:58

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
5300 możesz doładować do 2 GB, a 5200 bodaj tylko 1, poza tym 53 ma więcej klawiszy obsługujących muzykę, bez konieczności łażenia po menu w telefonie. Poza tym jest jej cena nie jest zaporowa - IMO warto, sama ją mam i jestem zadowolona, ale jeśli chcesz mieć mega wypas aparat fotograficzny, to zapomnij, bo 53 ma tylko 1,2 - mi akurat wystarcza, bo do fotek mam tradycyjną cyfrówkę ;)
  • 0

#329 Scorpio Napisany 23 lipca 2008 - 12:59

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dziś dokupiłem do mego k750i kartę 1GB oraz adapter na zwykłe słuchawki (ale z wbudowanym mikrofonem, dzięki czemu cały czas działa jako zestaw głośno mówiący). I w tej chwili nie chcę już żadnej innej komórki. Mam wszystko, co potrzeba ^^
  • 0

#330 lukaszSA Napisany 23 lipca 2008 - 14:43

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 964 Postów:
Ja mam Nokie N73. Ma Symbiana i nowe NGage czyli wszystko co mi potrzebne w komórce.
  • 0