Skocz do zawartości

Smartfony - temat ogólny


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4520 odpowiedzi na ten temat

#241 Sylvan Wielki Napisany 04 stycznia 2008 - 00:46

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:

Chciałbym tylko zauważyć, że faceci chwalący się nowymi, super najnowszymi telefonami mają często kompleks małego... wiecie czego :ninja: Tak przynajmniej wynika z badań psychologów.

Nie czytaj tyle Bravo. Poza tym nie ma się czym chwalić, no chyba że ktoś ma 14 lat i super nowoczesny aparat za kilka k $ a jakieś Nokie czy SE które można kupic biorac dany abonament za ok 940 zł .... faktycznie, lans balans koko-dżambo :ninja:

Choć miło miec w kom. 5MP aparat, przynajmniej nie muszę wszędzie brać aparatu :^^:
  • 0

#242 Shinigami Napisany 04 stycznia 2008 - 00:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Wystarczy poszukać badań na necie.

Poza tym nie ma się czym chwalić, no chyba że ktoś ma 14 lat

Choć miło miec w kom. 5MP aparat, przynajmniej nie muszę wszędzie brać aparatu

:clown:
  • 0

#243 Gość__* Napisany 02 lutego 2008 - 14:02

Gość__*
  • Goście
Zagląda ktoś jeszcze do tego działu?

Ja zamówiłem SE K750i. Teraz tylko czekać na przesyłkę.
  • 0

#244 Gość__* Napisany 02 lutego 2008 - 14:04

Gość__*
  • Goście
Zmienilem Motorole V3 na V3i.
  • 0

#245 MacDoombek Napisany 02 lutego 2008 - 15:24

MacDoombek

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:

Zmienilem Motorole V3 na V3i.


Godna zamiana:)
  • 0

#246 luck1985 Napisany 02 lutego 2008 - 15:35

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
LOL

A soft nie mozna zmienic ?? Ludzie robili z K750 K800I :] Roznica byla w aparacie tylko , roznica pikseli.
  • 0

#247 AdamekPL Napisany 02 lutego 2008 - 16:46

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Mam: Sony Ericsson K510i
Chciałbym: iPhone
  • 0

#248 luck1985 Napisany 02 lutego 2008 - 18:05

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
A ja mam alcatela z 98 roku , bede mial intro jak w noki z raczkami ??


:trup:
  • 0

#249 Arasz Napisany 02 lutego 2008 - 18:36

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
- miałem 6030 ale zgubiłem niedawno po %.
- chciałbym? Coś co dzwoni i wysyła sms. Nie jest tak, że nie lubię technofilskich telefonów bo np. zwykłym SE k750i bym nie pogardził ale zapewne żył bym w strachu z nim ;).
  • 0

#250 Gość__* Napisany 03 lutego 2008 - 22:06

Gość__*
  • Goście
Chwilowo posiadam Sony Ericssona D750i, brat bliźniak K750i. Tylko trochę rzadszy i odrobinę różniącej się obudowie. Od jakiegoś czasu myślę nad kupnem HTC Touch'a, pewnie już byłby mój gdyby nie chwilowy brak funduszy. Poczekam aż stanieje i dam czadu :gwizdek:
  • 0

#251 Młody Napisany 03 lutego 2008 - 22:30

Młody

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Chciałem i niedawno zakupiłem Nokię 6300 (do tej pory miałem 6610i) - głównie ze względu na wygląd i wyświetlacz ;P
Lepszego fona mi nie potrzeba. Pewnie znowu z nim potrzymam dobrych kilka lat, aż zacznie siadać.
  • 0

#252 Gość__* Napisany 03 lutego 2008 - 22:31

Gość__*
  • Goście
Przekozacki telefon :) Ja od kiedy znalazlem sluchwaki do mojej Motki V3i, nieczego do szczescia juz nie potrzebuje.
  • 0

#253 Gość__* Napisany 03 lutego 2008 - 23:00

Gość__*
  • Goście

A soft nie mozna zmienic ?? Ludzie robili z K750 K800I :] Roznica byla w aparacie tylko , roznica pikseli.

A co ta zmiana daje?
  • 0

#254 luck1985 Napisany 03 lutego 2008 - 23:34

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
A co dala wymiana V3 na V3i ?? Wieksza liczba pikseli na ekranie ? dodatkowy guzik w telefon czy co ?
  • 0

#255 Gość__* Napisany 03 lutego 2008 - 23:36

Gość__*
  • Goście

A co dala wymiana V3 na V3i ??

-mozliwosc rozszerzania pamieci
-aparat 1.3 MPXL
-sprawnie dzialajacy odtwarzacz MP3
Dodam tylko, ze telefon kupilem za 110€, czyli 40€ taniej, niz V3.
  • 0

#256 Zeus-Nelson Napisany 04 lutego 2008 - 09:45

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
A ja sobie zakupiłem takie cudo:
Dodany obrazek
http://www.astel.be/IMG/jpg/K770.jpg

Po raz pierwszy od parunastu lat "zdradziłem" Nokie na rzecz SE :ninja: Ale telefon jest porządnie wykonany, ma ładny wyświetlacz, dobry aparat i wszystkie niezbędne funkcje...no i sprawdza się jako odtwarzacz mp3 :^^:
  • 0

#257 Gość__* Napisany 04 lutego 2008 - 11:11

Gość__*
  • Goście

A soft nie mozna zmienic ?? Ludzie robili z K750 K800I :] Roznica byla w aparacie tylko , roznica pikseli.

A co ta zmiana daje?

Zamiana softu z D/K750i na tego z W800i dodaje nowy odtwarzacz MP3... i w sumie to raczej wszystko. Dodatkowo po zmianie obudowy na tą z W mało kto się skapnie, że masz K :ninja:

Poza tym na necie dużo jest bajerów jak sterowniki do aparatu z lepszych SE czy też Battery Hack wydłużający życie baterii o parę dni na jednym ładowaniu. Wystarczy tylko odrobina czasu, chęci, samozaparcia i szczęścia coby telefon nie padł ;)
  • 0

#258 Sylvan Wielki Napisany 04 lutego 2008 - 17:27

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:

Zagląda ktoś jeszcze do tego działu?

Jak widać....

Ja zamówiłem SE K750i. Teraz tylko czekać na przesyłkę.

Miałem go zanim na wyższy model się nie przerzuciłem. Nie zawiedziesz się. kawał solidnego sprzętu. Dobra lampa błyskowa. A zdjęcia w dzień pomimo iz ma tylko 2.0Mp wyglądają znakomicie.

No i design. Kapitalna sprawa.

Chciałem i niedawno zakupiłem Nokię 6300 (do tej pory miałem 6610i) - głównie ze względu na wygląd i wyświetlacz ;P

Heh, jeden z najlepiej prezentujących się telefonów. Gdyby był ciut lepszy (lampa, i przynajmniej 3.2 ) też bym go juz miał. Wygląda niczym kultowy i prześliczny C75

Aktualnie szukam jakieś obudowy na swojego K850i by przypominał wcześniejsze modele - vide K800 , bowiem design jakiś taki nijaki - zresztą podobnie jak w 810 (buttony) .

A ja sobie zakupiłem takie cudo:


Dobry wybór Zeusie.
  • 0

#259 Gość__* Napisany 04 lutego 2008 - 17:54

Gość__*
  • Goście

Jak widać....

Zanim zadałem to pytanie to nie było tego widać ;)

Zamiana softu z D/K750i na tego z W800i dodaje nowy odtwarzacz MP3... i w sumie to raczej wszystko. Dodatkowo po zmianie obudowy na tą z W mało kto się skapnie, że masz K

No to w sumie mi niepotrzebne. Z odtwarzacza MP3 w telefoni nie będę korzystać, bo zawsze w kieszeni mam irivera.
  • 0

#260 luck1985 Napisany 04 lutego 2008 - 20:46

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Nie trawie telefonow KE - kazdy siedzacy w temacie jedzie na te menu w tych tel - nie rozumiem dokladnie o co biega , ale pisza na forach ze nadal jest "dziwne" Dla mnie KE tylko istnieje na rynku dzieki dobrym aparatom , bo robia calkiem niezle foto . Jak dla mnie nokia jest numer jeden. Reszta to gratisy przy zakupie Dosi w Tesco :gwizdek:
  • 0

#261 Gość__* Napisany 04 lutego 2008 - 22:13

Gość__*
  • Goście

Nie trawie telefonow KE - kazdy siedzacy w temacie jedzie na te menu w tych tel - nie rozumiem dokladnie o co biega , ale pisza na forach ze nadal jest "dziwne" Dla mnie KE tylko istnieje na rynku dzieki dobrym aparatom , bo robia calkiem niezle foto . Jak dla mnie nokia jest numer jeden. Reszta to gratisy przy zakupie Dosi w Tesco

W sensie SE?
Jeśli chodzi o menu to jest takie same jak w nowszych Nokiach (czyli tych z symbianem i o wiele starszych, np. 6610i).
Kiedyś byłem zagorzałym fanem Nokii, teraz jednak uważam, że to SE robi najlepsze telefony (głównie chodzi mi o te nowsze).
  • 0

#262 Gość__* Napisany 06 lutego 2008 - 12:08

Gość__*
  • Goście
ja w końcu rzucę się na NOKIE N93i - http://www.nseries.c...l=products,n93i

w końcu, bowiem ceny spadły do rozsądnego poziomu.
  • 0

#263 Marbel Napisany 06 lutego 2008 - 18:31

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

wielki lol dla osob ktore co poł roku zmieniają komorke, aby miec lepszy aparat czy odtwarzacz mp3 :lol:

Ja byłbym za tym by z komórki wyleciało mp3 za cenę mniejszą o 50 zł. Po co to? Muzyka żre baterię "w oczach", i jest w ogóle nie przydatne, a słuchawki dodawane do komórek to masakra :blah:
Na razie jestem zadowolony z mojego samsunga D600 i nie zamierzam go zmieniać. Wszystko co mi potrzebne ma. Ewentualny kolejny krok to zmiana na koma z Symbianem/Windowsem - ale na razie nie widzę konkretnych zalet systemu operacyjnego w komórce.

A co dala wymiana V3 na V3i ??

Motorola V3 to chyba najbardziej przereklamowany telefon ever - kulałem się ze śmiechu gdy się dowiedziałem, że ma funkcję mp3 a pamięć wewnętrzna to chyba 5 MB (bez możliwości jej rozszerzenia o kartę pamięci)! :lol: V3i chyba dawała możliwość wsadzenia karty pamięci i lepszy aparat (bodajże 0.3 Mpx -> 1.3Mpx).
  • 0

#264 Gość__* Napisany 06 lutego 2008 - 18:35

Gość__*
  • Goście

V3i chyba dawała możliwość wsadzenia karty pamięci i lepszy aparat (bodajże 0.3 Mpx -> 1.3Mpx).

Dokladnie. Pamiec w V3 to poprostu porazka i rozboj w bialy dzien :trup:

a słuchawki dodawane do komórek to masakra

Niby tak, ale mam do mojej Motki takie sluchawki, ze poprostu lepszych nie trzeba. Na sniadanie zjadaja nie jedne sluchawki Phillipsa, Sony, Apple itd. Bass jest boski, dobrze leza w uszach i co najwazniejsze sa wygodne.
  • 0

#265 Kleksandra Napisany 06 lutego 2008 - 18:39

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
A ja mam starą Nokię 7210.
Dodany obrazek
Z jednej strony wymieniłabym ją na coś nowszego, z drugiej ma się dobrze, a ja jak na razie nie widzę godnego zastępcy w rozsądnej cenie o_O
  • 0

#266 Gość__* Napisany 06 lutego 2008 - 18:55

Gość__*
  • Goście

wielki lol dla osob ktore co poł roku zmieniają komorke, aby miec lepszy aparat czy odtwarzacz mp3 :lol:

Ja byłbym za tym by z komórki wyleciało mp3 za cenę mniejszą o 50 zł. Po co to? Muzyka żre baterię "w oczach", i jest w ogóle nie przydatne, a słuchawki dodawane do komórek to masakra :blah:

Sony Ericssony dają radę. Dokupiłem do mojej D750i przejściówkę do słuchawek na 3.5mm, do tego Creative'y EP-630 i dają radę, nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że grają świetnie :^^: Niestety miesiąc temu zepsuła się przejściówka za 3 złote z allegro (dwa razy taniej niż sama przesyłka owego adaptera :trup: ) i nie przekazuje dźwięku do jednej ze słuchawek. No ale who cares ;)

A co do V3, to fakt, chyba najbardziej przereklamowany telefon w historii. Pomijam już fakt, że Motorola = problemy, ale chęć posiadania go tylko dlatego, że to wszyscy go mają to przesada. Ach ten marketing :hmmm:
  • 0

#267 Gość__* Napisany 07 lutego 2008 - 18:39

Gość__*
  • Goście
Ja tam w ogóle nie używam MP3 w komórce. Powód- mam iRivera więcn nie widzę potrzeby :) No chyba żeby używać muzyki jako dzwonek/budzik czy słuchać na głośniku.

BTW
K750i- świetny telefon.
Jedyny mankament- nie dający się wyłączyć dźwięk robienia zdjęcia (wyciszenie nic nie da, mam w Erze). Wiecie jak to załatwić?
  • 0

#268 MacDoombek Napisany 08 lutego 2008 - 10:32

MacDoombek

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:

Jedyny mankament- nie dający się wyłączyć dźwięk robienia zdjęcia (wyciszenie nic nie da, mam w Erze). Wiecie jak to załatwić?

Zmiana softu->modyfikacja=utrata gwarancji:)

Niestety miesiąc temu zepsuła się przejściówka za 3 złote z allegro (dwa razy taniej niż sama przesyłka owego adaptera :trup: ) i nie przekazuje dźwięku do jednej ze słuchawek. No ale who cares ;)

Kup słuchawki HMP-70 , wypnij to co daja w zestawie i podepnij pod to swoje-jakosc wykonania tej przejsciowki jest zajebista:)

ja w końcu rzucę się na NOKIE N93i

Prosze Cie-nie rob tego-kupilem telefon nowke w sierpniu, a w listopadzie zaczely sie z nim problemy-mimo iz bardzo o niego dbalem. Klapka,sluchawki,karta pamieci sama wyskakujaca,pogubione zaslepki na aparat i pop-port. Lepiej zainwestuj w jakies SE, lub jesli chcesz nowego N-Gage w Nokie N82, N81:)

kazdy siedzacy w temacie jedzie na te menu w tych tel

No dobra, ja i cala masa ludzi pracujacych ze mna, "siedzimy w temacie", i nikt zlego slowa na SE nie powie, co wiecej-wiekszosc ludzi w branzy mobile, uzywa wlasnie SE- to nie przypadek:)
  • 0

#269 Gość__* Napisany 08 lutego 2008 - 18:08

Gość__*
  • Goście

Zmiana softu->modyfikacja=utrata gwarancji:)

Telefon kupiłem używany i jako taką gwarancę mam na 3 miesiące.
A poza tym można to podobno zmienić w jakiś mało znaczący dla softu sposób, ale wciąż nie wiem w dokładnie jaki...

No dobra, ja i cala masa ludzi pracujacych ze mna, "siedzimy w temacie", i nikt zlego slowa na SE nie powie, co wiecej-wiekszosc ludzi w branzy mobile, uzywa wlasnie SE- to nie przypadek:)

Menu w SE (przynajmniej w moim, z wygodnym joyem) jest baaardzo wygodne i szybko i intuicyjnie można się po nim poruszać.
  • 0

#270 Sotaku Napisany 13 lutego 2008 - 19:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
ja się szybko do menu z SE przyzwyczaiłem...do tego wydało mi się ono podobne do tego z Motoroli 398 którą miałem poprzednio
Ps joy jest super
  • 0