Skocz do zawartości

Smartfony - temat ogólny


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4520 odpowiedzi na ten temat

#211 wasu77 Napisany 04 września 2007 - 20:33

wasu77

    Mokujin

  • Narybek
  • 45 Postów:
Każdy z symbianem! No i moze jakis Walkman najlepiej W950i . Aktualnie w posiadaniu E50, swietny telefon.
  • 0

#212 lavatekk Napisany 04 września 2007 - 22:29

lavatekk

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:
Nokia5510 -> Siemens M65 -> Nokia 6630 -> Nokia N95
a następny na tą chwilę to najprawdopodobniej Nokia N81
  • 0

#213 Gość__* Napisany 05 września 2007 - 19:26

Gość__*
  • Goście
Mam Motke V3. Z chcecia przygarne Nokie w rodziny "N" lub Nokie 5700 ;)
  • 0

#214 Sotaku Napisany 05 września 2007 - 21:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

jakaś stara monochromatyczna nokia>Siemens s55>SE k500>SE k700>SE k750>SE k800 aktualnie + 4 GB SanDisk, Hpm-82.


Nie masz problemów z taką pamięcią, słyszałem że gdy weźmiesz więcej niż 1GB zaczyna wszystko strasznie żółwić
  • 0

#215 Wredna Napisany 05 września 2007 - 21:35

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
Obecnie jakas Motka bodajze V3, SE W200i i Nokia 3510i. Chetnie wymienie wszystkie 3 na porzadna Nokijke..
  • 0

#216 Century Child Napisany 05 września 2007 - 22:07

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:

Nie masz problemów z taką pamięcią, słyszałem że gdy weźmiesz więcej niż 1GB zaczyna wszystko strasznie żółwić

Co Ty stary 4 gb (co prawda zapchane jedynie do jakichś 60 %) śmigało mi jeszcze na najstarszym sofcie :^^:. Na nowym podobnie, a już w Maju 08' czekam na M2 8gb! :ninjadance:
  • 0

#217 Sotaku Napisany 05 września 2007 - 22:18

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

Nie masz problemów z taką pamięcią, słyszałem że gdy weźmiesz więcej niż 1GB zaczyna wszystko strasznie żółwić

Co Ty stary 4 gb (co prawda zapchane jedynie do jakichś 60 %) śmigało mi jeszcze na najstarszym sofcie :^^:. Na nowym podobnie, a już w Maju 08' czekam na M2 8gb! :ninjadance:

Na stronie producenta jest napisane żeby więcej nie wkładać niż 1GB, potem rozmawiałem z kumplem, który zlał takie ostrzeżenie i kupił 2GB, stwierdził że strasznie mu teraz żółwi, dlatego też stałem się posiadaczem 1GB M2
  • 0

#218 Century Child Napisany 05 września 2007 - 22:28

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:

Na stronie producenta jest napisane żeby więcej nie wkładać niż 1GB

Spytaj się pierwszego lepszego "znawcę" SE, każdy Ci powie - gdy pisano te specyfikacje na rynku istniały TYLKO 1gb, teraz jak widzisz są i 2 i 4 i wkrótce 8-gb. Nie masz czym się przejmować, ja mam zarówno 4gb, która cały czas jest w tel. i służy do mp3 i 2 gb, na której mam głównie zdjęcia. Ani w tej, ani w tej nic mi się nie tnie. A Twój kumpel może kupił podróbkę? Napisz w jakiej cenie i kiedy, to Ci odpowiem, bo już po tym łatwo się zorientować.
  • 0

#219 Sotaku Napisany 05 września 2007 - 22:30

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
no cena rzeczywiście była kosmiczna...2GB za 70 zł...ja za 1GB (firmowy) dałem 90zł
  • 0

#220 Century Child Napisany 05 września 2007 - 22:34

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:

no cena rzeczywiście była kosmiczna...2GB za 70 zł...ja za 1GB (firmowy) dałem 90zł

No to już z miejsca mogę stwierdzić, że to podróbka - porównaj swoją 1 gb z jego, przyłóż obydwie do siebie, jego powinna być nieco cieńsza, w ogóle z dobrym okiem znajdziesz wiele różnic, zarówno wizualnych, jak i technicznych... pierwszą wadą jest właśnie zamulanie telefonu, a i żeby Twój kumpel się kiedyś nie zdziwił gdy pewnego dnia cała karta będzie pozbawiona danych, a po podłączeniu do PC nie będzie mógł nawet jej otworzyć...
  • 0

#221 Sotaku Napisany 05 września 2007 - 22:51

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
No pewnie się nie zachwyci gdy mu to powiem...a tak się ze mnie śmiał że przepłaciłem...czyżby chytry dwa razy traci??
  • 0

#222 Mani Napisany 05 września 2007 - 23:28

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
obecnie nadal 6610i Nokia za niedługo to niewiem ale chyba SE k610i.
  • 0

#223 leon Napisany 10 września 2007 - 12:47

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Obecnie K510i ale niedługo K550i :)
  • 0

#224 Matt Napisany 30 września 2007 - 12:06

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Jak dobrze pójdzie, to w ciągu tygodnia wezmę się wreszcie za Nokię N95! Proszę, jeśli znacie kogoś, kto bluzga na ten sprzęt, "bo coś tam" - napiszcie mi. Czytam recenzje tej maszyny od 4 tygodni i normalnie płonę :) Sprzedaję w cholewę SE k750i - trzeba mieć tę nokię :)
  • 0

#225 lavatekk Napisany 30 września 2007 - 18:12

lavatekk

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:
N95 ma parę wad - bateria trzyma krótko, moduł gps to bardziej gażdżet niż prawdziwa nawigacja (nawet jeżeli mamy opłaconą pełną opcje), no i potrafi się zamulić (za mało ramu) - pojemniejszą baterie i więcej ramu ma wersja 8GB, ale tak poza tym to świetny phone :D
  • 0

#226 ACZ Napisany 30 września 2007 - 18:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Jak dobrze pójdzie, to w ciągu tygodnia wezmę się wreszcie za Nokię N95! Proszę, jeśli znacie kogoś, kto bluzga na ten sprzęt, "bo coś tam" - napiszcie mi. Czytam recenzje tej maszyny od 4 tygodni i normalnie płonę Sprzedaję w cholewę SE k750i - trzeba mieć tę nokię

LOL
Ciekawe z ilu opcji będziesz korzystał na codzień ;]
  • 0

#227 vagrant3 Napisany 30 września 2007 - 21:11

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Sony Ericsson K750i od lipca jakoś. Wszyscy teraz takie mają, choć nie był za złotówkę :] Styka
  • 0

#228 Matt Napisany 30 września 2007 - 22:41

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

LOL
Ciekawe z ilu opcji będziesz korzystał na codzień ;]


:gwizdek:

N95 ma parę wad - bateria trzyma krótko, moduł gps to bardziej gażdżet niż prawdziwa nawigacja (nawet jeżeli mamy opłaconą pełną opcje), no i potrafi się zamulić (za mało ramu) - pojemniejszą baterie i więcej ramu ma wersja 8GB, ale tak poza tym to świetny phone


Dzięki za pomoc. Ja natomiast boję się zapychającego się buforu danych. Ponoć na początku Nokia działa super, ale po godzinie zwykłe przejście z radia do menu głównego zajmuje jej godzinę! :cooo: No, ale raz kozie śmierć. Telefon w cenie X360 Elite musi być mocny w klawiaturze :D
  • 0

#229 Mani Napisany 01 października 2007 - 08:28

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
A ja bym chciał LG Prada. Toż to jest cudeńko.
  • 0

#230 luck1985 Napisany 21 października 2007 - 19:48

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

N95 ma parę wad - bateria trzyma krótko, moduł gps to bardziej gażdżet niż prawdziwa nawigacja (nawet jeżeli mamy opłaconą pełną opcje), no i potrafi się zamulić (za mało ramu) - pojemniejszą baterie i więcej ramu ma wersja 8GB, ale tak poza tym to świetny phone




Bateria trzyma krotko ? Napisaly to osoby na necie , ktore po 1 ladowaniu przez 2 dni 24h robili zdjecia , sluchali mp3 i grali w gry ;) Pozniej 3/4 opini na necie brzmi tak samo " bo bateria za slaba"
Jak cos jest do wszystkiego , to jest doniczego ;)
Jak sie chce miec w telefonie GPS to sie kupuje 6110 NAVIGATOR
Jak sie chce miec telefon do lansu , to 8800 SIROCCO
N95 to zabawka ;) Telefony z symbianem to maja do siebie , ze sa wolne i sie wieszaja :D To jest system operacyjny - ma prawo . Podreczna pamiec sie zapycha wszystkimi operacjami ktore sie wykonuje na telefonie i znowu to samo , E50 jest do bani , bo wolno chodzi itp itd Kazdy telefon z symbianem ma to do siebie ,ze trzeba go wylaczyc i wlaczyc zeby znowu smigalo wszystko ladnie i pieknie ;>
A za cene N96 wybral bym Iphone , mimo paru wad ,braku paru rzeczy , to jednak ten ekran , wielkosc , bardziej by mnie jaral :D Pomijam aparat 2 mp , to nedza ze strony Apple , ale Ci nigdy nas nie rozpieszczali , za to kochaja nas kasowac z $ .
Nie trawie Sony i tel ale K800 daje rade ;> Nie rzucal bym sie tez na tel z "dzojstykami" to awaryjny szmelc i nie jest zawsze dokladnie jak sie tego chce :D

:jeee: Lubie postawic kropke na I :hejka:
  • 0

#231 Gość__* Napisany 21 października 2007 - 20:00

Gość__*
  • Goście
A ja mam Sony Ericsson K750i i nie chciał bym mieć innego telefonu, jest najszybszy, najłatwiejszy w obsłudze aparat 2 mpix, wszystkie bajery, genialna bateria!! No i Cena=jakość to najlepszy obecnie wybór, super wyświetlacz no i karta MS Duo którą mogę sobie wymieniać z moim PSP:-) a wiem co mówię bo sprawdziłem już takie telefony jak: SE K800i, N3250, N6280, SE K610i, Samsung D900i :skacze:
A Nowe modele SE robią z nowymi nokiami dokładnie to >> :rower: :klaszcze:
  • 0

#232 Devil Napisany 21 października 2007 - 20:55

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Ja mam Sony ericsson k510i i jestem z niego zadowolony :]

Dodany obrazek
  • 0

#233 Matt Napisany 22 października 2007 - 08:47

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
A ja postanowiłem sprawdzić wreszcie wszystkie te plotki na żywca i kupiłem N95! O matko! Jedyną plotą, którą mogę potwierdzić jest ta, że Symbian to system operacyjny prosto z piekła i wiesza się zawsze przy bardziej skomplikowanych operacjach. Czasem stanie, gdy podłączam kabel USB, czasem leży, gdy odpalam funckę LIFE BLOG, czasem powiesi się, gdy odświeżam album ze zdjęciami. No ale nie dzieje się to jakoś nagminnie, a poza tym ilość plusów tego telefonu to już prawdziwa masakra :P

- GPS jest fenomenalny! Zassałem darmowe nokia maps i bujam się po polsce z dokładnością co do jednego centymetra :D

- aparat 5mpx wymiata - pod warunkiem oczywiście, że zdjęcia robione są na dworze, a całe otoczenie nieruchomieje na czas robienia fotki :) W przeciwnym wypadku może wyjść kupka :)

- kamera rządzi! już teraz wepchałem tradycyjną kamerę do szafy i nagrywam filmy na karcie pamięci! Na 1GB wchodzi średnio 45 minut nagrania.

- odtwarzacz filmowy PWNZ! :ninjadance: Absolutnie, ale to ABSOLUTNIE JAKOŚĆ UMD VIDEO!

- odtwarzacz MP3 - LEGENDARNY :) Nokia zerwała wreszcie z przygupią tradycją montowania jakiś wymyślnych wyjść na suchawki i zainstalowała najzwyklejszy na świecie jack 3,5 mm! Podłączycie KAŻDE słuchawki!

- ekranik LCD 240x320, 16,7 mln kolorów to po prostu MEGAWYPAS!


- a resztę funkcji sobie jeszcze odkryję. Internet ugina się od masy aplikacji do symbiana. W tym FULL SCREEN CALLER - program, który wyświetla osobę dzwoniącą na cały ekran, MP3 PLAYER, GG i temu podobne. N95 rządzi! A iPhone... poczekałbym, aż w pOLSCE pojawi się oficjalna wersja tej maszyny, bez amerykańskich simlocków. Dlaczego? iPhone lubi sobie upgrade'ować oprogramowanie, a jak podczas tej operacji wykryje, że masz amerykańskiego, przerobionego biosa, to ci wysypie system i generalnie zamieni to cudo w czarną cegiełkę :)

Aha - Nokię N95 kupiłem za 850zł! W sklepie! Ktoś widział taniej? :D
  • 0

#234 Kleksandra Napisany 22 października 2007 - 09:54

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Aha - Nokię N95 kupiłem za 850zł! W sklepie! Ktoś widział taniej?

Można zapytać jakim? :cojest:
O ile dobrze pamiętam w Trójmieście teraz mieszkasz, right? :ninjadance:
  • 0

#235 Matt Napisany 22 października 2007 - 10:47

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
jest taki pasaż sklepów na ulicy Bora Komorowskiego. Na szydzie mają napisane KOMÓRKI, SPRZEDAŻ, WYMIANA, KUPNO, AKCESORIA, ROBIMY CIĘ JAK CHCEMY (żart) itp. Nazwy sklepu oczywiście nie pamiętam, ale pamiętam nazwę ulicy - bora komorowskiego. Podchodzisz do megasympatycznego pana (zabija wzrokiem na wejściu), pan wykłada Ci na ladę wszystkie n95, które zdobył wciągu ostatniej nocy (niektóre z wyrytym logiem T-Mobile, niektóre z naniesionym ORANGE, jeszcze inne z VODAFONE. Telefony sprzedają wyłącznie z samą ładowarką - zapomnij o full zestawie z kablem video, słuchawkami, czy płytą DVD. Anyway - po półgodzinnej batalii wybrałem sobie słuchawkę, która miała najmniej poluzowany slider (wada nokii n95, do czasu wydania linii z logiem NSERIES) i nie miała żadnych operatorów. Czy polecam ten sklep? Sam nie wiem. Wiem natomiast, że wykładając 920 zł mam n95, 1GB MiroSD i kabel video. Nadal się opłaca.

Tak, mieszkam w trójmieście. WORST CITY EVER (paw, jak wodopad!)
  • 0

#236 Kleksandra Napisany 22 października 2007 - 12:47

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
OK, dzięki :)

Tak, mieszkam w trójmieście. WORST CITY EVER (paw, jak wodopad!)

Zależy jak na nie patrzeć XD
  • 0

#237 luck1985 Napisany 27 grudnia 2007 - 00:04

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Nokia 6120 :]

Dodany obrazek

Ma symbiana i szybki procek , co obecnie daje jeden z najlepszych modeli chodzacych na symbianie . Dlaczego ten tel ze sredniej polki bije wszystkie inne lacznie z seria N na czele ? Ma wlasnie szybki procek , ktory nie muli i nie zawiesza symbiana.
Ogolnie do symbiana musi byc dosyc duzy ekran , ale ten daje rade bo bije po oczach rozdzialka :D

Nokia dala nam klasyka bez zbednych gowien z symbianem :D :zakochany:
  • 0

#238 Sylvan Wielki Napisany 03 stycznia 2008 - 16:48

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
Sony Ericsson K 850i CS
Co by nie rzec, prezentuje się jak mala PS3 , choć design 800ki bardziej mi sie podoba , jednak 850i jest bardziej nowoczesny i ma 5MP a nie 3.2. No i to prezent na 25 ur od Brata wiec nie wypada narzekać :P

Dodatkowo N73 , którą wybrałem w walce trójcy - N73, Prada, Shine. Ten trzeci jednak tylko ślicznie wygląda a Prada jest takim PSPkiem z designu , czyli niezwykły i znakomity design ma jednak jest slaby. sama Nokia jest całkiem niezła, wygląda zdecydowanie gorzej niż 6300 -jeden z najładniejszych modeli w ogóle - jednak jest takim multimedialnym kombajnem.
  • 0

#239 Shinigami Napisany 03 stycznia 2008 - 22:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Chciałbym tylko zauważyć, że faceci chwalący się nowymi, super najnowszymi telefonami mają często kompleks małego... wiecie czego :ninja: Tak przynajmniej wynika z badań psychologów.

Już lece, bawcie się dobrze :ninja:
  • 0

#240 luck1985 Napisany 03 stycznia 2008 - 23:51

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Juz pisalem o tym wczesniej :klaszcze:

To takie normalne u facetow - pokazywanie sobie wacka , porownania wielkosci itp itd :D
Z telefonami jest tak samo , wyciaganie na forum innych , debaty , porownania ;> Kiedys dobrze koles to opowiadal na Discovery :D
  • 0