Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bloodborne

PS4 From Software rajkoch leszczyk GOTY2015

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5011 odpowiedzi na ten temat

#1381 fingus Napisany 27 marca 2015 - 00:22

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Ja skrót do kleryka znalazłem wcześniej od kleryka. ;) To jest tu fajnie zrobione: soldnie pozakręcane lokacje i wiele dostępnych dróg. Żaden tam prosty korytarz i droga w jedną stronę, żadne "od lampy w prawo i dojdzie do bossa", jak niestety bywało w Soulsach (zwłaszcza na początku). Tu od startu mamy wiele dróg i możliwości. Ja nim poszedłem do kleryka, widziałem trzy inne (jakieś loszki ze szczurami, winda (chyba) za dwoma grubasami i coś za klatkami z psami). :dunno:
  • 0

#1382 Raikoh Napisany 27 marca 2015 - 00:22

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Hola, hola. Juz taki odwazny, a jutro znow bedzie blaganie :cf: To nawet nie jest 1% :clown:


  • 0

#1383 Kurzy Napisany 27 marca 2015 - 00:23

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

Otwórz sobie ten skrót na most do kleryka, dochodzisz ma most w 20 sekund.

Żeby go otworzyć

Spoiler

Pozniej sie skapowalem ze tak mozna. Całe kanały przeżyłem i przewalczylem żeby to zrobic a droga była krótsza :olo:
  • 0

#1384 Schrodinger Napisany 27 marca 2015 - 00:25

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

Hola, hola. Juz taki odwazny, a jutro znow bedzie blaganie :cf: To nawet nie jest 1% :clown:


Raikoh - legenda DS, DkS, DkS2 a nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie z początku gry, beka? nie, żenada :^^: ogarnij się chłopku, masz większą wiedzę to się dzielisz i pomagasz jak było w Destiny, nie, to japsko w kapsko i pucuj rogala w samotności
  • 1

#1385 torq314 Napisany 27 marca 2015 - 00:35

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:
Kużwa, za tym jakby kościołem jest drabina w dół do jakiejś fosy, a z niej znów tyle dróg, że czacha mi pęka. W tym jedna z dróg z powrotem na górę, windą taką samą jak ta w soulsach z firelink.

Cały czas bosa nie ubiłem tego pierwszego, bo tam w ogóle nie idę, tylko zwiedzam okolicę. Tip: nie walczę, tylko omijam. Zwiedzanie ma być bezstresowe.

Póki co ta pierwsza lokacja wydaje mi się OLBRZYMIA, pozakręcana jak rogalik poznański, a możliwości pójścia jest jeszcze z tysiąc.

Taikun: tak, biegnij po prostu, omiń te dwa psy, za nimi w lewo albo w prawo i sobie otworzysz ten skrót.
  • 1

#1386 Schrodinger Napisany 27 marca 2015 - 00:38

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
Spoko, już mi Kurzy też to opisał, a Raikoh ciągle milczy, jaki on nie zajebisty bo w końcu może w czymś błysnąć. Lokacja jest ogromna a ja tak naprawdę jeszcze nic tu nie widziałem, loadingi aż tak nie męczą bo nie ginę znowu co dwie sekundy ale to trochę beka żeby to tyle trwało
  • 0

#1387 Raikoh Napisany 27 marca 2015 - 00:40

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Tez pomoge jakby co, wiadomo, ze forumek. Jutro i w sobote jak cos. 


  • 0

#1388 Schrodinger Napisany 27 marca 2015 - 00:42

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
Jak się czuję gdy Raikoh napisał że ma GS i będzie najazdy robił



edit. i możesz Raikoh odetchnąć, giereczka jest fpisdeczke i gdyby nie to że mam jeszcze robotę i rano muszę wstać to bym orał dalej

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 27 marca 2015 - 00:44

  • 0

#1389 fingus Napisany 27 marca 2015 - 00:46

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Pro tip: graj offline. :cf:
  • 0

#1390 Schrodinger Napisany 27 marca 2015 - 00:47

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
nie wiem czy pomoże, Omar potrafił zabijać nawet jak ktoś się zabunkrował w melinie :ninja:
  • 0

#1391 Kurzy Napisany 27 marca 2015 - 01:16

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Poszedł 1 boss :cf:

Masakra ta gra;>
  • 3

#1392 Juras Napisany 27 marca 2015 - 03:22

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Znalazlem zbroje w moim stylu na epickiej mapie Unseen :bowdown:
Teraz tylko bron Greatsword ktora mi sie zajebiscie podoba kupie za 20tys i upgrade robie i bedzie cudo!! :bowdown:

Spoiler

Zdajesz sobie sprawę że próbujesz biegać w tym i z tym co ja od dwóch dni?
 
fuVsGuP.png


Zabraniam...
  • 0

#1393 Ney Napisany 27 marca 2015 - 06:23

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Ja jestem kawałek za drugim bossem i grafika jakby się robiła lepsza i lepsza albo to design masakruje jeszcze mocniej niż wcześniej :)

 

Zwykli przeciwnicy robią się co raz trudniejsi, tęsknie za "chłopami" z początku, a jeszcze ceny mołotowów poszły w górę :olo:

Dalej nie czaje do czego służy to "arcane", ale raz musiałem podnieść żeby móc używasz miotacz ognia. Shotguna chyba też zaczne pakować bo staggery robię często, timing mam jeszcze zwalony, ale jak się uda to zrobić idealnie to kolejny wyprowadzony atak zadaje masakryczne obrażenia.  

Raikoh mistrzu - po perfekcyjnym staggerze trzeba cios zadawać L1 czy obojętne jaki cios wyprowadzimy żeby wyszła ta super kontra?

 

Ciągle używam laski z początku, bicz z niej ma dobry zasięg, ale obrażenia małe, nie wiem czy jednak nie wymienić tego na coś lepszego skoro nawet po ulepszeniu +3 zwykłe psy muszę walić ze 3/4 razy R1. Ktoś tutaj jeszcze używa tej broni? Polecacie coś innego? Tylko musi być duży zasięg bo ja defensywna pipka :foch: Pamiętam jak walczyłem pierwszy raz z DS i Torq polecił mi lightning spear, ależ wtedy ruszyłem :king:


  • 0

#1394 michalmarek77 Napisany 27 marca 2015 - 06:36

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Ja uwielbiam swój toporek...w długiej wersji, ulepszony na +3 ratuje zycie...
  • 0

#1395 AndrzejSon Napisany 27 marca 2015 - 07:39

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:
Topór w przedłużonej wersji albo młot, ten drugi ma mniejszy zasięg niż pierwszy, ale wieksze pierdyknięcie.
  • 0

#1396 burnstein Napisany 27 marca 2015 - 08:08

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 134 Postów:

Ja jestę po pierwszym bossie, potem pokręciłem się w okolicach kanałów gdzie otworzyłem skrót tam gdzie jest fontanna i duży typ walący w bramę. Pykam drugą postacią bo pierwszej coś tam z sejwem się zwaliło, zaczynałem grać bez pacza, jak się ściagnął i zainstalował to odpaliłem giereczkę od nowa, ale przy próbach continue i load wywalała jakiś dziwny komunikat. Takim sposobem moja pierwsza postać (obrzyn + meat cleaver) przedwcześnie zakończyła przygodę, może i dobrze bo to łajza była, dwa razy padła na Cleric Beast (w sumie przez niecierpliwość trochę bo dwa razy przy końcówce, a za pierwszym razem to miałem już typa na szczała) i ogólnie jakoś strasznie się miotała, ale przynajmniej zdobyła trochę nieocenionego know-how. Z tym know-how druga postać poszła już jak burza... ale z opóźnionym zapłonem, postanowiłem przetestować inne bronie (pistolet + toporohalabardę) do tego na bakgrąd wybrałem ten 'uuuuu, jesteś chu*owy, nie powinieneś się nawet urodzić łajzo' przez co startowałem z lvl 4 i poszło kilka dziwnych zgonów zanim się przyzwyczaiłem, za to potem pierwszy boss klęknął przy pierwszym podejściu. Czardżowany atak halabardą pod R2 to cudeńko :banderas:


  • 1

#1397 torq314 Napisany 27 marca 2015 - 08:19

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:
Też mam ten skrót otwarty mimo ze jeszcze nie pokonałem tego bosa. Ogólnie to na razie poznaję świat, biegam i otwieram przejścia, cieszę się designem i trochę leveluję.

Bez sensu wybrałem, coś co mi dało 15 skill ale mało pozostałych. A tymczasem ten skill to do niczego się na razie nie przydaje. Tym sposobem mam leszcza, który pewnie dopiero koło 20 levelu będzie miał statsy siły, zręczności i health takie jak powinien mieć.
  • 0

#1398 michalmarek77 Napisany 27 marca 2015 - 08:35

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
No, długi toporek + czardz na R2 załatwia jednym szczałem większość mobkow nawet w Old Yrnham. Generalnie, kilku jak dobrze taki atak odpalimy. Przedłużona wersja jest na tyle szyba i fajna, że praktycznie w 90% tak gram...choć trochę żal mi gana, staggery + finishery pięknie wchodzą. Co kto lubi...
  • 0

#1399 Ney Napisany 27 marca 2015 - 08:40

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Ja mam tą laskę o której pisałem, ona zmienia się w bicz. Zabity szczur dał mi jeszcze dzido-piłę, ale atak identyczny więc nić z nią nie robiłem. W hunter's dream mogę kupić chyba tylko duży młot - to jest to super o czym mówicie? Czy jak to się nazywa?

Mam nadzieję, że przedmioty do ulepszenia broni znajduje się potem często...


Ten post był edytowany przez Ney dnia: 27 marca 2015 - 08:40

  • 0

#1400 michalmarek77 Napisany 27 marca 2015 - 08:42

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
To Andrzej poleca, my (ja i burn) mówimy o toporze, który możesz wybrać na początku ew. Kupić w hunters dream. Normalnie to topór ale po wydłużenie zmienia się w halabarde. Jak ktoś kochał Black Knight Halberd w Soulsach - broń marzenie :P
  • 0

#1401 Ney Napisany 27 marca 2015 - 08:52

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Kochałem :zakochany:

Jak on się nazywa z angielskiego? ;) Mam nadzieję, że będę mógł kupić jeszcze :( Póki co tylko młot sprzedają w HD...


  • 0

#1402 Rudolf Napisany 27 marca 2015 - 09:15

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 742 Postów:
W kanałach w odnodze w prawo jak idziesz w stronę świniaka jest ghoul (ten szajs co po ziemi pełza) i trup z odznaką, która daje możliwość kupna startowych broni w sklepiku.


Teraz moje pytanie: skąd masz miotacz ognia..?
  • 0

#1403 Ney Napisany 27 marca 2015 - 09:23

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Przy drugim "ognisku" (central Yarnham) jest okno gdzie można pogadać z kaszlącym człowiekiem, ja z nim rozmawiałem regularnie i po ojczulku G dał mi miotacz.

 

 

Kurdę a w tych kanałach to chyba wszystkich załatwiłem i nic nie dostałem/nie znalazłem...Poszukam dzisiaj.


Ten post był edytowany przez Ney dnia: 27 marca 2015 - 09:25

  • 0

#1404 BeSOS Napisany 27 marca 2015 - 09:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

ney - ja latam z ta srodkowa bronia kiedy tworzysz postac. Nie tasak (saw cleaver) tylko topor (hunter's axe). Jest cudo, przelaczyem sie na Cleavera bo juz zdobylem i dwa razy dluzej trzeba walic w mobkow...teraz podpakowalem jeszcze ja nieco i juz wiekszosc jest na ejdnego chlasta z R2 :)

 

Staggery cudnie wchodza tym trollom z ceglami - L2 jak podnosi lape i R1....warynek, tzreba stac blisko bo inaczej wykonamy zwykly atak a nie ten masakryczny finisher :) Zabilem tak tego swiniaka w kanalach, az sie zdziwil chlopak jak wybiegl na mnie a ja go wybebeszylem hehehe.

 

Teraz jestem na 2 bossie (cmentarz), zjechalem my 70% energii ale mialem tak spoconego pada (5 min wczesniej zabilem Cleric Beast) ze mi sie paluchy slizgaly na galkach :olo:

 

Ogolnie lvl 18 mam, czesto wracam levele wykupowac, najwiecej stracilem 5kafli dusz (po zatluczeniu Cleric Beast zabil mnie piesek  a pozniej w drodze do niego wiesniak podpalil :reggie:) ale co tam.....pamietam do dzisiaj jak w DSII stracilem 20.000 zaraz po zabiciu pierwszego bossa bo wszedlem przypadkowo od razu na drugiego :lol: Piekno tej gry :cf:

 

Gierka :banderas:


  • 1

#1405 BeSOS Napisany 27 marca 2015 - 09:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Przy drugim "ognisku" (central Yarnham) jest okno gdzie można pogadać z kaszlącym człowiekiem, ja z nim rozmawiałem regularnie i po ojczulku G dał mi miotacz.

 

 

Kurdę a w tych kanałach to chyba wszystkich załatwiłem i nic nie dostałem/nie znalazłem...Poszukam dzisiaj.

 

w kanalach tych co sie koncza slepym zaulkiem lezy martwy koles a na nim caly komplet lepszego armora :tak:


  • 0

#1406 BeSOS Napisany 27 marca 2015 - 09:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

LOL

 

1365408050.jpg


  • 2

#1407 fingus Napisany 27 marca 2015 - 09:30

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
A ja najpierw zacząłem toporem, ale wydał mi się zbyt wolny, więc nową postacią wybrałem piłę. :olo: Planowałem jeszcze stworzyć trzecią, aby spróbować tego lasko-bicza, ale na razie olałem. Do kupienia mam tylko młot.
  • 0

#1408 BeSOS Napisany 27 marca 2015 - 09:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

ja Solusy II przelazlem z dlugim ciezkawym mieczem wiec nawyk mam juz zeby uderzac z zalozeniem ze cios dluzej bede wyprowadzal...ale jaki dmg w zamian :cf:

 

A MM zwracam honor, od tylca podchodze do trolla, przytrzymuje R2 i pozniej finisher R1 :banderas: Kocham ten dzwiek sygnalizujacy do ataku :D


  • 0

#1409 Ney Napisany 27 marca 2015 - 09:38

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

To ja finiszery chyba robię L1...Najpierw R2 z tyłu charge, a potem właśnie L1...Czyli z R1 też się da?

 

Ok, czyli w tych kanałach znajdę lepszą zbroje i przedmiot do kupienia broni. Chodzi o kanały gdzie są szczury i te zombi bez nóg? Czy gdzieś bliżej świniaka?


  • 0

#1410 Kurzy Napisany 27 marca 2015 - 09:39

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Co to jest za wskaźnik poniżej dusz i do czego jest?
  • 0



Inne z tagami: