Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cuphead

Studio MDHR Microsoft Studios XONE PC Switch PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
138 odpowiedzi na ten temat

#61 Tawotnica Napisany 08 października 2017 - 15:38

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Poza tym co wy chcecie od krzyżaka w standardowych padach od Xa? Ok, jest trochę płytki, ale w porównaniu do tego, co było w X360 tragedii nie ma.

Cuphead jest 4- czy 8-kierunkową platformówką?
  • 0

#62 Holden Napisany 08 października 2017 - 17:14

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
troche mnie oczy bola od tej grafiki stylizowanej na kreskowki z lat 30
nk powie czy da sie w to grac i czy trudnosc jest przereklamowana
  • 0

#63 Chewie Napisany 08 października 2017 - 20:51

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

mnie oczy bola od tych 24 klatek bo tak sobie wymyslili, moze bedzie na to jakis unlock


  • 0

#64 Holden Napisany 13 października 2017 - 13:42

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
pobralem wczoraj, pokonalem juz 4 bossow. Najwiekszego fuksa mialem przy zabach, bo maszyna dwukrotnie wylosowala zielone platformy, najlatwiejsze lmao. Super gierka, wyglada jak milion baksow a po kazdej przegranej widac ile brakowało a walki sa krotkie, wiec nie irytuje

Ten post był edytowany przez Holden dnia: 13 października 2017 - 13:43

  • 1

#65 Holden Napisany 16 października 2017 - 23:25

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
genialna walka :banderas: Szegolnie ostatnia faza, zaczynajaca sie w 1:30 :lol: Ta gra potrafi rewelacyjnie inkorporowac humor do gameplayu

Poza tym co wy chcecie od krzyżaka w standardowych padach od Xa? Ok, jest trochę płytki, ale w porównaniu do tego, co było w X360 tragedii nie ma.

Cuphead jest 4- czy 8-kierunkową platformówką?

nie wiem czy to pytanie, czy stwierdzenie. Osmio
  • 2

#66 Chewie Napisany 17 października 2017 - 02:26

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Wygląda jak pytanie. Chciałem czekać na promocje ale chyba nie wytrzymie


  • 0

#67 Hellmans Napisany 17 października 2017 - 09:07

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ależ to genialnie wygląda. Jak nie stanieje zanim ogram ścigałeczki to bierem za ile będzie.


  • 0

#68 Holden Napisany 17 października 2017 - 19:19

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

klocuch poleca
  • 2

#69 Sylvan Wielki Napisany 19 października 2017 - 04:22

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

pobralem wczoraj, pokonalem juz 4 bossow. Najwiekszego fuksa mialem przy zabach, bo maszyna dwukrotnie wylosowala zielone platformy, najlatwiejsze lmao. Super gierka, wyglada jak milion baksow a po kazdej przegranej widac ile brakowało

 

Otóż to. Przedwczoraj brakowało mi o tyle  :why: 

ufTW7m2.jpg
 


  • 0

#70 Chewie Napisany 19 października 2017 - 14:30

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

jakie lamy 

 


  • 0

#71 narvany Napisany 19 października 2017 - 21:35

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

Ja pykam na pc i jest fajnie, ale muszę podłączyć DS4, nie będę grał na klawiaturze jak zwierzę. 


  • 0

#72 Eldarion Napisany 20 października 2017 - 06:27

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:

kup pada od xboxa, będzie najlepiej a nie jakieś półśrodki ;)


  • 2

#73 Bzduras Napisany 20 października 2017 - 07:29

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Pad od DS4 bardzo dobrze nadaje się do grania na piecu
  • 0

#74 xell Napisany 20 października 2017 - 07:45

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Pad od DS4 bardzo dobrze nadaje się do grania na piecu

kup pada od xboxa, będzie najlepiej a nie jakieś półśrodki ;)

.
  • 0

#75 Razel Napisany 20 października 2017 - 07:58

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Nie wiem, co to za obiegowa opinia, ale jak swego czasu miałem podpiętego pada od Xa do kąputerka, to nie powiedziałbym, że te padło jest lepsze od DS.


  • 0

#76 Sajmonldz Napisany 20 października 2017 - 09:15

Sajmonldz

    Blanka

  • Forumowicze
  • 179 Postów:
Bo to ciagle opinia z poprzedniej generacji sie ciagnie gdzie faktycznie ds3 byl gorszy. Mi z pada od x strasznie nie wygodnie bylo przekladac palce z r2 na r1 i odwrotnie i to jego najwieksza wada.
  • 0

#77 narvany Napisany 21 października 2017 - 13:30

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

No jestem po paru godzinach grania na kompie z podłączonymi dwoma padami od ps4 (gram z dziewczyną) i jest rewelacyjnie. Rozmieszczenie funkcji na przyciskach bardzo intuicyjne, gdybym teraz miał grać na klawiaturze to odpuściłbym sobie i nie grał w ogóle.

 

Jak na razie padło 4 bossów i dziewczę zachwycone, a najbardziej to chyba działa na nią ten licznik na koniec walki, kiedy pojawia się wykres i pokazuje jak było blisko. ^_^  Naprawdę smaczna giereczka


  • 1

#78 Chewie Napisany 23 października 2017 - 16:57

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

 

duzo napracowania


  • 1

#79 Nyjacz Napisany 25 października 2017 - 13:07

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Jeatem po pierwszej wyspie, cudna giereczka. Myslalem, ze wiecej tu bedzie platformera, ale to sami szefowie do zwalczania. Swietni sa, zadnego nie przeszedlem za pierwszym razem, niektorzy padali po liczbie prob bliskiej dziesieciu.
  • 0

#80 drAKul Napisany 31 października 2017 - 07:28

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:

No jestem po paru godzinach grania na kompie z podłączonymi dwoma padami od ps4 (gram z dziewczyną) i jest rewelacyjnie. Rozmieszczenie funkcji na przyciskach bardzo intuicyjne, gdybym teraz miał grać na klawiaturze to odpuściłbym sobie i nie grał w ogóle.
 
Jak na razie padło 4 bossów i dziewczę zachwycone, a najbardziej to chyba działa na nią ten licznik na koniec walki, kiedy pojawia się wykres i pokazuje jak było blisko. ^_^  Naprawdę smaczna giereczka

 
 

Bo to ciagle opinia z poprzedniej generacji sie ciagnie gdzie faktycznie ds3 byl gorszy. Mi z pada od x strasznie nie wygodnie bylo przekladac palce z r2 na r1 i odwrotnie i to jego najwieksza wada.

 
 

Pad od DS4 bardzo dobrze nadaje się do grania na piecu

kup pada od xboxa, będzie najlepiej a nie jakieś półśrodki ;)

.

 
 

Pad od DS4 bardzo dobrze nadaje się do grania na piecu

 
 

kup pada od xboxa, będzie najlepiej a nie jakieś półśrodki ;)


Jesus przypomniało mi się jak Super Meat Boya, Bionic Command albo Metal Sluga przechodziłem na klawie. Parę retro gier przechodziłem na PSP to dopiero był ból dupy (mam PSP pierwszej generacji gdzie krzyżak jest zbyt wysoko ustawiony przez co można w zasadzie zapomnieć o robieniu skosów więc gra się non-stop na grzybku) No ale z drugiej strony są goście co DS przechodzą na gitarze. W sumie ja gram na padzie od X360 teraz, analogi są spoko, ale krzyżak jest tylko do przeżycia (no ale w Six Axis i DS2 to była padaka totalna). To mówicie że pady od DS4 i X1 mają w miarę sensowne krzyżaki. Może czas na upgrade??? Tawot doradź coś. A oba normalnie działają z windami???
  • 0

#81 Bzduras Napisany 31 października 2017 - 07:39

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

To mówicie że pady od DS4 i X1 mają w miarę sensowne krzyżaki. Może czas na upgrade??? Tawot doradź coś. A oba normalnie działają z windami???

Używałem DS4 i pada od Łoniaka z kompem (W10), na obu da się grać tak jak na konsoli w gierki, które obsługują XInput - starsze tytuły wolą DInput, więc mogą być problemy z działaniem. Ale jeśli grasz w tytuły nowsze (jak Cuphead) to różnica jest taka, że do działania DS4 potrzebny jest zewnętrzny programik, DS4Windows, który emuluje pada od Xboxa 360. Wszystko śmiga, krzyżaki są dobre - bierz tego, który Ci lepiej w dłoni leży.
  • 0

#82 drAKul Napisany 31 października 2017 - 08:28

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:

To mówicie że pady od DS4 i X1 mają w miarę sensowne krzyżaki. Może czas na upgrade??? Tawot doradź coś. A oba normalnie działają z windami???

Używałem DS4 i pada od Łoniaka z kompem (W10), na obu da się grać tak jak na konsoli w gierki, które obsługują XInput - starsze tytuły wolą DInput, więc mogą być problemy z działaniem. Ale jeśli grasz w tytuły nowsze (jak Cuphead) to różnica jest taka, że do działania DS4 potrzebny jest zewnętrzny programik, DS4Windows, który emuluje pada od Xboxa 360. Wszystko śmiga, krzyżaki są dobre - bierz tego, który Ci lepiej w dłoni leży.


A jeszcze się spytam czy ktoś z was miał może styczność z padem Logitech F710 albo F310?? Jakby coś to dla mnie ideałem d-pada jest saturnowski pad - po prostu nic nie może się mu równać. Pady od Ninny (NES, SNES i o dziwo NDS i 3DS) też mają taki szybki fajny feeling i są spoko.
  • 0

#83 Eldarion Napisany 31 października 2017 - 15:01

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:

 

To mówicie że pady od DS4 i X1 mają w miarę sensowne krzyżaki. Może czas na upgrade??? Tawot doradź coś. A oba normalnie działają z windami???

Używałem DS4 i pada od Łoniaka z kompem (W10), na obu da się grać tak jak na konsoli w gierki, które obsługują XInput - starsze tytuły wolą DInput, więc mogą być problemy z działaniem. Ale jeśli grasz w tytuły nowsze (jak Cuphead) to różnica jest taka, że do działania DS4 potrzebny jest zewnętrzny programik, DS4Windows, który emuluje pada od Xboxa 360. Wszystko śmiga, krzyżaki są dobre - bierz tego, który Ci lepiej w dłoni leży.

 

 

a jak jest w przypadku ds4 z klawiszologią na ekranie? kiedyś gralem padem od iksa w silent hill homecoming i pokazywaly mi sie oznaczenia z dualshocka, cięzko sie grało
 


  • 0

#84 ACZ Napisany 31 października 2017 - 15:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Świetny krzyżak ma tez Vita.


  • 0

#85 Bzduras Napisany 31 października 2017 - 17:13

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Eldarion - skoro program 'oszukuje' system, że DualShock 4 jest padem od X360 to system wyświetla oznaczenia przycisków pada od X360, ale kaman - jak ktoś ma problem to ogarnąć to chyba w ogóle nie powinien spoglądać w stronę tej gry
  • 0

#86 Holden Napisany 31 października 2017 - 22:42

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
ale macie problemy, ja gram na takim najtanszym padzie za 30 zl i sobie radze (a znacznie trudniejszego super meat boya prawie przeszedlem na klawiaturze), trzeba tylko ustawic strzelanie na R1, dashe na L1, dashe z invisible dashem to najwazniejsza umiejetnosc w tej grze, zaraz obok znajomosci zalet i wad broni i odpowiednim bombardowaniu pociskami. Dzis pokonalem ostatniego bossa i padal zwykle mega szybko, wlasnie z uwagi na podskakiwanie ze spreadshotem aby jak najwiecej pociskow w niego trafilo. Najtrudniejsza walka to zdecydowanie King Dice - w najgorszym przypadku trzeba pokonac 10 bossow pod rzad, trwalo to u mnie z 15 minut a smierc oznacza run od poczatku. Szczegolnie tanim rozwiazaniem jest ostatnie starcie z King Dice i marsz jego kart - kilka parry z idealnym timingiem pod rzadem albo strata hp. Wygralem ale oszustwem, po prostu chowalem sie za rekawiczka przed jego atakiem i strzelalem mu w ramie naprzeciwko pomiedzy atakami. Nadal pamietam jak sie trzaslem ze strachu i zaszczucia

Teraz pozostal jeszcze expert i pacifist run, za ktory dostaje sie fajny fitr (nie czarnobialy tylko ten drugi), przeszedlem dwa pierwsze levele na pacifiscie i 2 bossow na expercie ale ogolnie hardcore, raczej nie bedzie mi sie chcialo z tym walczyc

Ten post był edytowany przez Holden dnia: 31 października 2017 - 22:44

  • 1

#87 Eldarion Napisany 01 listopada 2017 - 19:55

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:

Eldarion - skoro program 'oszukuje' system, że DualShock 4 jest padem od X360 to system wyświetla oznaczenia przycisków pada od X360, ale kaman - jak ktoś ma problem to ogarnąć to chyba w ogóle nie powinien spoglądać w stronę tej gry

 

nie chodzi mi o cuphead, sa gierki gdzie jest np qte i pokazuje Ci na ekranie kompletnie co innego niż to co masz na padzie, z innej strony moja 6 letnia córeczka coraz chętniej sięga po pada, mam jej tłumaczyć że jak pokazuje jej nacisnij A to ma nacisnąc X ? kaman :lol2:

ale ok ktoś na dualshocku grał od wielu lat to i do takiego grania sie przyzwyczai
 


  • 0

#88 Holden Napisany 01 listopada 2017 - 20:08

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
dzieci nie powinny grac w gierki video, powinny sie rozwijac od najmlodszych lat a siegnac po pada w wieku ok 20 lat gdy rozwoj mozgu sie juz powoli zatrzymuje
  • 1

#89 Eldarion Napisany 01 listopada 2017 - 20:54

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
Taaa a kto mi będzie trofea wbijać ;)
  • 0

#90 Bzduras Napisany 01 listopada 2017 - 21:01

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:


Eldarion - skoro program 'oszukuje' system, że DualShock 4 jest padem od X360 to system wyświetla oznaczenia przycisków pada od X360, ale kaman - jak ktoś ma problem to ogarnąć to chyba w ogóle nie powinien spoglądać w stronę tej gry


nie chodzi mi o cuphead, sa gierki gdzie jest np qte i pokazuje Ci na ekranie kompletnie co innego niż to co masz na padzie, z innej strony moja 6 letnia córeczka coraz chętniej sięga po pada, mam jej tłumaczyć że jak pokazuje jej nacisnij A to ma nacisnąc X ? kaman :lol2:
ale ok ktoś na dualshocku grał od wielu lat to i do takiego grania sie przyzwyczai
Myślałem, że piszesz o sobie ;) Chcesz podłączyć pada do kompa - kup ten od X360/XO w takim przypadku.
  • 0



Inne z tagami: