Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cuphead

PC XONE 1930

94 odpowiedzi na ten temat

#91 Eldarion Napisany 02 listopad 2017 - 07:36

Eldarion

Dante

• Forumowicze
  • 1654 Postów:

Eldarion - skoro program 'oszukuje' system, że DualShock 4 jest padem od X360 to system wyświetla oznaczenia przycisków pada od X360, ale kaman - jak ktoś ma problem to ogarnąć to chyba w ogóle nie powinien spoglądać w stronę tej gry

nie chodzi mi o cuphead, sa gierki gdzie jest np qte i pokazuje Ci na ekranie kompletnie co innego niż to co masz na padzie, z innej strony moja 6 letnia córeczka coraz chętniej sięga po pada, mam jej tłumaczyć że jak pokazuje jej nacisnij A to ma nacisnąc X ? kaman :lol2:
ale ok ktoś na dualshocku grał od wielu lat to i do takiego grania sie przyzwyczai
Myślałem, że piszesz o sobie ;) Chcesz podłączyć pada do kompa - kup ten od X360/XO w takim przypadku.

no z tymi qte i silent hillem to mój :ok:

Ten post był edytowany przez Eldarion dnia: 02 listopad 2017 - 07:37

• 0

#92 Kazuo Napisany 02 listopad 2017 - 21:23

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9356 Postów:

dzieci nie powinny grac w gierki video, powinny sie rozwijac od najmlodszych lat a siegnac po pada w wieku ok 20 lat gdy rozwoj mozgu sie juz powoli zatrzymuje

Właśnie dlatego wszyscy forumowicze zaczęli grać w wieku około 6 lat. 

• 1

#93 Nyjacz Napisany 08 listopad 2017 - 12:25

Nyjacz

IDKFA

• Forumowicze
  • 6746 Postów:

Najtrudniejsza walka to zdecydowanie King Dice - w najgorszym przypadku trzeba pokonac 10 bossow pod rzad, trwalo to u mnie z 15 minut a smierc oznacza run od poczatku. Szczegolnie tanim rozwiazaniem jest ostatnie starcie z King Dice i marsz jego kart - kilka parry z idealnym timingiem pod rzadem albo strata hp. Wygralem ale oszustwem, po prostu chowalem sie za rekawiczka przed jego atakiem i strzelalem mu w ramie naprzeciwko pomiedzy atakami. Nadal pamietam jak sie trzaslem ze strachu i zaszczucia

Teraz pozostal jeszcze expert i pacifist run, za ktory dostaje sie fajny fitr (nie czarnobialy tylko ten drugi), przeszedlem dwa pierwsze levele na pacifiscie i 2 bossow na expercie ale ogolnie hardcore, raczej nie bedzie mi sie chcialo z tym walczyc

LOL. Właśnie pokonałem typa i są o wiele trudniejsi szefowie w tej grze. Po pierwsze nigdy nie wykonałem więcej niż 3 walki, trafienie w kostkę to 95% skuteczności trafienia w to, co chcesz, więc zawsze zbierałem wszystkie serca i omijałem resztę bossów. Po drugie, ci bossowie są hiper banalni, może małpa z tym losowaniem kart albo domino sprawiają problemy, ale reszta nie powinna cię nawet musnąć, bo mają 1-3 ataki, w dodatku łatwe do uniknięcia i mają mało hp. Po trzecie, ostatnie faza ze specialem trwa może ze dwie talie.

Co do expert, to widziałem gościa, co grał na YT i bossowie nie różnią się niczym, tylko mają szybsze ataki. Gość powiedział, że symboliczna różnica.

• 0

#94 Holden Napisany 08 listopad 2017 - 15:56

Holden

je m'appelle Ferdinand

• Forumowicze
  • 8490 Postów:
ktory jest trudniejszy, moze smok ewentualnie, na pewno walki z nimi sa krotsze, wiec automatycznie prostsze
  • 0

#95 Nyjacz Napisany 08 listopad 2017 - 21:28

Nyjacz

IDKFA

• Forumowicze
  • 6746 Postów:
Tylko, ze walka z wiekszoscia bossow to walka o zycie w kazdej sekundzie, a te sa po prostu banalne. O wiele dluzej powtarzalem klauna, ten robot sprawil wiecej problemow, smok, a dzis diabla nie pokonalem przy pewnie 50-ciu probach.
  • 0

Dodaj odpowiedź

Inne z tagami: