Skocz do zawartości

Burnout: Dominator na PS2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
75 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 06 lutego 2007 - 23:12

Gość__*
  • Goście
Trailer 2
http://www.gametrail... ... mv&pl=game
  • 0

#32 leon Napisany 07 lutego 2007 - 14:22

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Wsłuchajcie się w ten nowy trailer. Będą kawałki z Burnouta 2 plus nowe. Bez wokali. Miałem racje pisząc o tym kilka postów wcześniej.
Czyli dostaniemy miks Point of impact, Takedown i Revenge ( muza, klimat, rozgrywka) + wyje**na w kosmos grafika :shock:
  • 0

#33 xell Napisany 07 lutego 2007 - 17:01

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Nazywanie jej wyje**nej w kosmos jest oczywistą nieprawdą - przecież to już dzisiaj archaik. :niepewny:
  • 0

#34 leon Napisany 07 lutego 2007 - 18:55

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Weż pod uwagę sprzęt na którym ta grafika chodzi. Chyba nie oczekujesz grafiki jakości X360 na ps2.
  • 0

#35 xell Napisany 07 lutego 2007 - 18:57

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Ale nie znajduję też żadnego powodu do podniecania się taką grafiką, tak samo jak nie widzę powodów do podniecania się grafiką z Ridge Racer 4.
  • 0

#36 leon Napisany 07 lutego 2007 - 18:59

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
A powinieneś bo to jedna z najpiękniejszych gier na ps2 na jednym z najlepszych silników.
Mówienie, że jest archaiczna jest bzdurą. GoW 2 też jest brzydki nie ?
  • 0

#37 xell Napisany 07 lutego 2007 - 19:20

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Nie tyle że jest brzydki, co jest sporo brzydszy od najładniejszych gier w jakie grałem. Tak samo z tym Burnoutem. Po prostu gry poprzedniej epoki i tyle (które i tak wyglądają gorzej od najładniejszych gier na Xboxa).
  • 0

#38 phsx Napisany 07 lutego 2007 - 21:31

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
No tak nie ma to jak prownywac grafike hd z sd :skacze:
  • 0

#39 Gość__* Napisany 08 lutego 2007 - 08:21

Gość__*
  • Goście
Burnout Dominator - Overview Trailer
http://www.gametrail... ... 0&type=wmv
  • 0

#40 Gość__* Napisany 08 lutego 2007 - 20:55

Gość__*
  • Goście
Screeny
http://www.jeux-fran... ... mages.html
  • 0

#41 Danteusz Napisany 08 lutego 2007 - 21:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Rozdzielczość 1 280 x 1 024 pikseli, chyba "odrobinkę" za dużo jak na PS2 ;]
  • 0

#42 phsx Napisany 08 lutego 2007 - 22:49

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Tylko troche :P Fajne te skriny.
  • 0

#43 Albertos Napisany 16 lutego 2007 - 18:06

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
Yes,yes,yes niemogę się doczekać. Dobre stare PS2, nigdy Cię nie opuszcze!!! (coś mi się zdaje że Cię nie sprzedan) bo choć jesteś gorsza od X360 to depczesz mu po piętach--choćby takimi wspaniałymi tytułami :hurra:
  • 0

#44 Texz Napisany 16 lutego 2007 - 21:05

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jedno mnie ciekawi. Co na to mój narząd wzroku, kiedy się znowu okaże, że na telewizorze SD rozróżnienie ruchu ulicznego od trasy będzie równie nieudane, jak dziś próba pojezdżenia sobie w Burnout Revenge 360 właśnie na tego rodzaju odbiorniku (co w Traffic Takedown skończyło się poczwórnym władowaniem się po kolei w ciężarówki).
  • 0

#45 Albertos Napisany 16 lutego 2007 - 23:10

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
Ja tam nie narzekam, a mam na co bo gram na tv-ku firmy "Provizion" który ma wyjebane w kosmos kolory !!! Właśnie skończyłem grać w Burnout-a i powiem Ci że dostrzegam ogromną różnice pomiedzy asfaltem, a jakimkolwiek pojazdem. :cojest: Nie wiem jak wygląda na x, bo go nie mam x, na ps2 wygląda znakomicie. :klaszcze: NIe spodziewam się cudów po Dominator-ze, ale spewnością nie będzie gorszy od poprzednich części!! Zachwycam się niom, bo nie wychodzi na konsolĘ next-gen lecz na uczciwą staruszkę!!!PS2!! I dlatego się tak cieszę o :ninjadance: :hurra:
  • 0

#46 Joint Napisany 18 lutego 2007 - 16:11

Joint

    Chocobo

  • Narybek
  • 11 Postów:
Ja nie wiem czy burnout dominator bedzie fajny.- to dobrze ze wychodzi na ps2 i psp, a nie na inne konsole
Jak ogladnolem sobie wszystkie to doszlem do wniosku ze bedzie to SHIT podobny do carbona!!!
Dziwne jest wszystko -- zaczynajac od samochodow do muzy ........
czy to wypali nie wiem..............
Albertos napisal ze nie spodziewa sie cudow ale tez ze nie bedzie gorszy od poprzednich czesci-------oby. Chlopak widac lubi serie burnout-a, a nawet kocha bo pewnie sklada teraz kase na nowa wersje B. (zamiast na tv,a moze odwrotnie?? ). Wiem jedno gra na telewizorku PROVIZION ---- to sie nazywa poswiecenie....... szacunek dla Ciebie Albertos!!!
  • 0

#47 Cola Napisany 18 lutego 2007 - 16:29

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Przeczytałem wczoraj w NEO+ że z nowego Burnouta wyleciał tryb Crash......... :cry:
Co jest dla mnie jedną z największych głupot jakie w życiu słyszałem!!!

SKANDAL

Zaczynam pomału wątpic w tą odsłonę Burnouta.
  • 0

#48 Texz Napisany 18 lutego 2007 - 17:25

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Prawda taka, że w takim Revenge niejako na siłę przechodziłem tryb Crash - byleby mieć dany chapter na Perfect - dobra decyzja ;)
  • 0

#49 Cola Napisany 18 lutego 2007 - 18:09

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Dla mnie tryb Crash jest ulubionym trybem gry w seri Burnout.

Od niedawna gram w Burnout Revenge i w tej odsłonie tryb Crash też daje rade.
Nowy Burnout bez trybu Crash to mała pomyłka.

Ale gre i tak kupie w końcu niema lepszych wyścigów arcade niż Burnout.
  • 0

#50 Joint Napisany 18 lutego 2007 - 18:13

Joint

    Chocobo

  • Narybek
  • 11 Postów:
Upadli na glowe !!!! takie cos nam gracza zrobic :blah: smiech lepiej by bylo, a zeby wyrabali Trafic atak bo to dopiero jest glupie. wogule bledem jest danie takiej opcji. nic nie poniza tak gry jak rozpedzenie sie do 200mph i wjechanie z ta predkoscia na drugi samochud i------- jego miszczac go doszczetnie, a sobie rysy na lakierku pojazdu nie zrobic!!!!!. W Burnout-cie 3 tego nie bylo i ciekawiej sie gralo>>> przynajmniej rozpedzenie sie do takiej predkosci bylo prawie ze pewna kraksa<<<<<<< bylo wiecej emocji, a tu rozpedzamy sie i co i nic, nic nas nie moze zatrzymac oprucz jadacego samochodu z przeciwka----------bez sasu!!! mam racje??
  • 0

#51 Cola Napisany 18 lutego 2007 - 18:17

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

lepiej by bylo, a zeby wyrabali Trafic atak bo to dopiero jest glupie


Seria wraca do korzeni i nie będzi już można taranowac samochodów jadących w tym samym kierunku co my.

Ale to było wiadome już od dośc dawna........
  • 0

#52 Gość__* Napisany 19 lutego 2007 - 15:34

Gość__*
  • Goście
nowe foty

http://www.jeux-fran... ... gomme.html
  • 0

#53 Danteusz Napisany 05 marca 2007 - 12:13

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
IGN-8.0
http://ps2.ign.com/a...0/770059p2.html
Solidna gra, ale brakuje kilku opcji (online).
  • 0

#54 Albertos Napisany 10 marca 2007 - 13:07

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
Nowy Burnout (którego już mam ) jest "taki sobie" tz. nie jest idealny odebrali z niego najfajniejszego moda co mnie bardzo zawiodło a dali jakiś "Maniac" który nie jest zbyt trudny bo np. na złoto musiałem zdobyć 20,000 ptk., a uzbierałem za pierwszym razem okolo 180,000 -więc nie jest za szczegulnie trudny! :^^: Bardzo fajny jest za to tzw. burning !!! (ładujemy busta do końca i dopi******my sobie i to na maxa) tyle że jak sie wprawimy to możemy przejechać całą plansze na na jednym "baku". :blah: . Grafa nie powala na kolana, ale nie jest tak źle (no czasem się zastanawiam czy to jest Burnout ). Ale za to przeciwnicy, dość często was zaskoczą !!! Chyba najtrudniejszym modem (według mnie) jest Burning Laps - tu dośc często można się "rozsypać", a czsa niubłaganie leci :blah: . Zbierając to w kał wychodzi nam chyba najszybsza część tego tytułu - warto pograć zwłaszczea przed next-genowym Burnoutem
  • 0

#55 graben Napisany 13 marca 2007 - 19:33

graben

    Mokujin

  • Narybek
  • 29 Postów:
lepiej by bylo ajkby zajeli sie dopracowaniem tego tyltulu tylko na psp niz wogole wydawaniem wersji na ps2 ;)
  • 0

#56 Pico Napisany 13 marca 2007 - 19:50

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:
Ja mam od dzisiaj. Na razie dwa nowe tryby obczaiłem i.. może się do tego przekonam, zobaczymy jak to będzie. Napiszę tu coś w weekend jak co nieco lepiej obczaję.
  • 0

#57 Grz3chu Napisany 13 marca 2007 - 21:15

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
jak z wczytywaniem się wyścigów ? Jest lepiej niż w "Zemście" na PS2 ?
  • 0

#58 Albertos Napisany 14 marca 2007 - 17:24

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
Tak naprawde to nie widze żadnych zmian... tz. czasami szybciej, a czasami wolniej ale mniej więcej ta sama prędkość co w "Zemście"


Mam policzyć ? :^^:
  • 0

#59 Grz3chu Napisany 17 marca 2007 - 18:22

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
ok nie musisz liczyć sam policzyłem dzisiaj w Saturnie i zostałem mile zaskoczony, bo były krótsze niż w Revenge.
No i jest wreszcie Quick Race :hurra:
  • 0

#60 Albertos Napisany 18 marca 2007 - 12:51

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
Tak kamera mnie dobija (ale nie chce jej zmienić, bo by nie było emocji), a "słońce" normalnie oślepia :trup:


Najlepszy jest tryb Maniac ---mój rekord to 789,152 ptk. przy łańcuchu 24x :hurra:
Kto mnie pobije??? :ninjadance:
  • 0