Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ustawki Rocket League


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
241 odpowiedzi na ten temat

#181 Sotaku Napisany 20 września 2015 - 13:45

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Dajcie znać co i jak z dzisiejszym graniem, bo na razie młody siedzi na konsoli i muszę wiedzieć kiedy go odgonić ;)
  • 0

#182 Kazuo Napisany 20 września 2015 - 15:50

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Porażka, dzisiaj wszyscy graliśmy jak sieroty. Wieczorkiem, tak około 21 na świeżo możemy spróbować jeszcze raz.


  • 0

#183 Sotaku Napisany 20 września 2015 - 15:51

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Porażka dzisiaj...zawaliłem tyle tego, że ciężko opisać, najgorsza moja partia ever :( dostaliśmy niezły łomot :(
  • 0

#184 Kazuo Napisany 13 października 2015 - 04:36

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ale miałem akcje z jednym typem w tej grze, normalnie tak kosiliśmy że z rankingowego silver 1 w ciągu godziny podskoczyłem na silver 2 i gdyby nie to, że koleś musiał lecieć do pracy, to pewnie do rana wbilibyśmy golda :kult: Przyznam, że mi też nieźle szło, aeriale i long shoty wpadały jak poyebane, ale to co robił ten gość to już podchodziło momentami pod Kronoviego - wszystkie, WSZYSTKIE kierwa jego aeriale były celne i zawsze trafiały tam gdzie chciał. Mało tego, nawet na ziemi tak dryblował piłką, że przeciwnicy nie wiedzieli co się w ogóle dzieje. Kosmos. Już od jakiegoś czasu mam go w znajomych, ale dopiero dzisiaj pograliśmy tak na serio. Jarecki, musimy zrobić z nim jakąś ustawkę na trzech, ale będzie orańsko dup :)


  • 2

#185 leon Napisany 13 października 2015 - 15:54

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Z takim typem gold murowany :banderas:


  • 0

#186 leon Napisany 15 października 2015 - 19:53

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Z czyszczenia dysku z powtórek

 


  • 3

#187 Kazuo Napisany 15 października 2015 - 20:17

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

2:05 nasza wspólna akcja :blush:


  • 0

#188 Sotaku Napisany 15 października 2015 - 22:42

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
nadal wymiatacie :)
  • 0

#189 Kazuo Napisany 15 października 2015 - 22:57

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Są lepsze i gorsze dni. Myślałem, że MGO mnie bardziej wciągnie, ale jednak okazało się nie być aż tak dobre, więc teraz więcej czasu będę poświęcał Rocketowi. Zaproszeniem do wspólnego pykania na pewno nie pogardzę :)


  • 0

#190 Schrodinger Napisany 16 października 2015 - 10:52

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

Kazek marnujesz życie, przy twoim poziomie nołlajfstwa idealna pozycja to Destyny :cf: 


  • 0

#191 Kazuo Napisany 16 października 2015 - 13:22

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Wierz mi, że sporo o tym myślałem czy się nie wkręcić w Destiny, w sumie dalej to rozważam. Koniec głupiego trollowania - mam świadomość że gra jest kozak. Tylko problem w tym, że ciężko mi się wkręcić w FPSy, ten gatunek średnio mi podchodzi (gdyby to była strzelanka TPP to już dawno bym grał), no i wiem że już macie swój stały skład na Raidy, więc raczej nie znalazłoby się dla mnie miejsce podczas rzeźniczenia online  :unsure:  W listopadzie na pewno kupuję Fallouta, później długo nie będzie żadnej gry, która by mnie interesowała, więc to będzie dobry moment, żeby spróbować Destyniacza, MOŻĘ akurat się wciągnę. Z ilością czasu jaką przeznaczam na gry powinienem Was szybko dogonić :olo:


  • 0

#192 Hellmans Napisany 16 października 2015 - 13:26

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

W Battlefroncie masz TPP :^^:


  • 0

#193 Schrodinger Napisany 16 października 2015 - 13:38

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

ze stałego składu który odpalał gierkę od pierwszego dnia to regularnie pyka tylko Ney, Burn i Ja, na samym początku był jeszcze Jedyn, Szynka i michalmarek, ale tych dwóch ostatnich się szybko wykruszyło, na ich miejsce wskoczyli jakoś po miesiącu fingus z dedim, potem yoori zastapil dediego gdy ten miał dramy z odstawianiem narkotyków i wódki :cf: na chwilę obecną jest 5 osób ze "stałego" składu (Ney, Burn, Fingus, Yoori, ja) szósty zawsze jest Dedi, Jedyn, taki THC którego Neyek gdzieś w grze spotkał. 

 

Zmierzam do tego że tam i tak prócz rajdów jest masa do roboty, szczególnie po dodatku, a i są jeszcze nowi co weszli z dodatkiem, leon, Starh, Kradziej, Aszyn ostatnio mocno gra, jest też sporo osób które poznaliśmy w trakcie gry jak Lornick, Kymel, Jir, więc zebranie ekipy na rajd to obecnie żaden problem. Szczególnie że teraz kazdy ma taki lvl i gear że nowy rajd to maks 2-3h więc luz.


  • 0

#194 Kazuo Napisany 16 października 2015 - 13:39

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nie grałem w betę, ale jak wyjdzie już pełna wersja, to obadam sprawę. Najbardziej czekam za Division i w tym multiplayerze pokładam wielkie nadzieje. Ubisoft, nie spieprzcie tego pls.


  • 0

#195 filip Napisany 16 października 2015 - 16:30

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Szrot, to nieprawda ze z zebraniem ekipy na raid nie ma problemu.

Bez stalej ekipy trzeba się ustawiać na jakichś grupach fb wczesniej albo wchodzić na różne psnowe imprezy i liczyć ze akurat będzie miejsce.
Dlatego w D wielu graczom brakuje matchnakingu. Niekoniecznie w takiej formie jak w strikeach ale np. w formie zakładania "pokoju" z gra i ewentualnym opisem z wymaganiami, językiem itp.

Gram calkiem sporawo a oryksa nie ubilem. Ale medal ma dwie strony bo coraz bardziej wkręcam się w pvp :)

Ten post był edytowany przez Filipeniek dnia: 16 października 2015 - 16:41

  • 0

#196 leon Napisany 16 października 2015 - 19:35

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Kaz bierz D. Pamiętaj, że nie będziesz orał sam bo zawsze mogę się dołączyć nawet na robienie głupiego story jak będziesz zaczynał i mógłbym zrobić drugą lub trzecią postać w godzinach takich w których grasz bo innych raczej nie będzie :) Robię akurat tytanicę a jest jeszcze warlock do zrobienia. A o raid się nie martw ja jeszcze nawet nie ruszyłem :lol:


  • 1

#197 Kazuo Napisany 17 października 2015 - 02:06

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Kusicie strasznie :pf:


  • 0

#198 Shinigami Napisany 17 października 2015 - 08:13

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Idealna gra dla nolife'a jakim jest Każ. Z drugiej strony, będzie to też niezła hipokryzja z jego strony ;)
  • 0

#199 burnstein Napisany 17 października 2015 - 09:26

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 134 Postów:

Ne pierwsza nie ostatnia, więc łatewer  :dunno:


  • 0

#200 Schrodinger Napisany 17 października 2015 - 09:47

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

po tym jak kupił PS4 dla kotleta rimejka DMC już bardziej sie nie można zeszmacic ;)


  • 0

#201 Kazuo Napisany 17 października 2015 - 13:07

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ten kotlet miał ze 200% więcej contentu niż jakikolwiek inny remaster w jakiego grałeś, więc wiesz... no, ale HEJ, "przy okazji" konsolkę kupiłem też dla Wieśka i Bloodborna.

 

 

Idealna gra dla nolife'a jakim jest Każ

 

Już mi tak nie słodź :blush:

 

 

 


  • 0

#202 Spuczan Napisany 19 października 2015 - 10:04

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 061 Postów:

Ależ się tu rodzinnie zrobiło. Aż serce się raduje kiedy człowiek widzi takie pojednania.

 

A wracając do tematu. Zacząłem grać w Rocketa i wczoraj wysłałem zaproszenie do leona. Odpisał (!), zagraliśmy (!!), komplementował mnie na czacie (!!!) a tak poza tym to oraliśmy dupska (!111111111111oneoneeleven)  :please:. A ja niczym Tycoon siedzę jak mysz po miotłą i nawet słowa nie napisałem bo nie ograniam czata. Pisanie i granie wcale mi nie wychodzi. Nie ma co ukrywać, że nam wychodziło. Leon podaje, strzela i broni jak pro. Ja też dorzuciłem parę trafień do puli. Miałem dziś stworzyć krótki filmik z naszymi dokonaniami ale się nie udało. Nadrobię to jak najszybciej bo brameczki pierwsza klasa. Warto wspomnieć o jednym zajebiście zaciętym meczu gdzie overtime trwał prawie tyle co regulaminowy czas gry. Bramkarz w drużynie przeciwników wyjmował takie piłki, że co chwilę rzucałem pod nosem jakieś przekleństwa. Ostatecznie polegliśmy ale bilans mamy dodatni. Fajnie tak pograć z kimś kumatym  :cf: . Największą bolączką Rocket League jest to, że czasem ludzie opuszczają mecz i gra się 1vs3.

 

Teraz chciałbym zagrać z Kazuo i leonem  :oops:  . Jakby co to staram się grać codziennie po 22.00. Jak kogoś zobaczę to od razu wyślę zaproszenie.


  • 2

#203 Kazuo Napisany 19 października 2015 - 17:40

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Powiem krótko...

 

 

 

.... dupy zaorane :banderas:


  • 1

#204 Spuczan Napisany 19 października 2015 - 18:30

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 061 Postów:

 



Powiem krótko...

 

 

 

.... dupy zaorane :banderas:

A ja się trochę rozpiszę.

 

Rocket_League_20151019175332.jpg
Od lewej: ja, leon i Kazuo.
 
Co się dzisiaj działo to głowa mała. Kazuo & leon wyprawiają takie rzeczy, że aż trudno to opisać słowami. Poza jedną wpadką zamiataliśmy wszystkich na prawo i lewo. Sytuacje z jakich chłopaki tworzą akcje, strzelają gole lub bronią można by oglądać bez końca. Coś tam mi się dziś udawało ale widać, że różnica w skillu między mną a nimi jest ogromna. W końcu udało mi się ogarnąć czata  :cf:. Dziękowałem, przepraszałem i podziwiałem jak reszta. Pewnie pograłbym z wami dziś dłużej ale niestety nie spałem dziś całą noc i muszę to odespać. Jak będziecie chcieli jeszcze kiedyś pograć to śmiało zapraszajcie. Ja też postaram się odciągać was od Destiny bo szkoda waszego skilla na takie gierki.
 
Jutro spróbuję sklecić obiecany filmik z meczyków z leonem. Tego dzisiejszego rozpierdolu niestety nie nagrywałem.

 


  • 1

#205 Kazuo Napisany 19 października 2015 - 19:03

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Powiem Ci Spuczan, że jak na Twój lv. to grałeś bardzo spoko i też niezłe gole Ci wychodziły. Niby miałem się totalnie odciąć od innych gierek na rzecz Destiny, ale z Rocketa nie potrafię zrezygnować. Kocham tę grę, a z takim teamem jak dziś mogę orać non stop :)


  • 1

#206 leon Napisany 20 października 2015 - 03:04

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Dzisiejszy rajd w D uświadomił mi gdzie jest mój skill. Skakanie na statkach i przy siostrach będzie mi się śniło po nocach a przecież to było takie proste. Dzięki Spuczan mi też grało się świetnie ale ja tylko stukam w przyciski i i modle się żeby coś z tego wyszło. Skoro takiemu bolkowi jak ja bez skilla coś w tej grze wychodzi to każdy da sobie świetnie radę. Nie uważam, że gram rewelacyjnie. Czasem coś wyjdzie i tyle. A głupie błędy robię cały czas i nie umiem się ich oduczyć.Wcale po tobie nie widać, że grasz od niedawna :)

Czekam na filmik :cf:


Ten post był edytowany przez leon dnia: 20 października 2015 - 03:50

  • 1

#207 Spuczan Napisany 20 października 2015 - 13:48

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 061 Postów:

Wszyscy stukamy w przyciski ale ty stukasz jakoś lepiej i w odpowiednim momencie. Każdemu zdarzy się co jakiś czas strzelić samobója lub ma się po prostu zły dzień. Bywa też, że przeciwnikom wchodzi wszystko i nic nie zrobisz  :dunno: . W każdym razie wiedz, że twoje aeriale wymiatają.

 

Mam jeszcze pytanie do Kaza i leona. Wolicie grać 2vs2 czy 3vs3? Wiadomo, że jak wszyscy trzej jesteśmy online to chętnie zagram 3vs3 ale z randomowymi boćkami wolę nie grać. 2vs2 nie grałem jeszcze tak dużo więc musicie być wyrozumiali jak czasem minę się z piłką bo każda strata to duża szansa na gola przeciwników. 

 

Najpierw słowo wstępu coby się wytłumaczyć trochę z tego tworu. Nie miałem tyle czasu, ochoty i widzy żeby zrobić wszystko jak należy za pierwszym razem. Akcje nagrywałem z replayów dlatego nie są tak efektowne jak powinny być. Starałem się umieścić jak najwięcej bramek i akcji. Na początku widać moje gole a dopiero pod koniec leon i jest go trochę mało bo nie wszystko zdołałem zapisać. Niestety ale za wcześnie wciskałem przycisk share i dlatego większość akcji kończy się gdy piłka wpadała/wpadła do bramki. Wyszło ch*jowo ale przynajmniej jest dużo bramek. Nie zdołałem też wyeliminować wszystkich części niepotrzebnych za co przepraszam. Teraz już wiem jak mamy nagrywać więc kolejne będą lepsze.

 

Miłego oglądania.

 

 

 

 

 


Ten post był edytowany przez Spuczan dnia: 20 października 2015 - 13:52

  • 3

#208 Kazuo Napisany 20 października 2015 - 21:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Kiedy jesteśmy wszyscy w trójkę to wtedy wiadomo, 3vs3, a jak kogoś brakuje to tylko i wyłącznie 2vs2. Nie cierpię grać z randomami.


  • 0

#209 leon Napisany 20 października 2015 - 21:16

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Spuczan ja nie zachowuje replayów z gry. Jak wpada dobra akcja to czekam aż gra puści na żywo powtórkę po jej zakończeniu wciskam "share" na padzie i kwadratem zachowuje filmik i szybko wracam do gry. Potem z tych filmików łatwo sobie zrobić całość i powycinasz niepotrzebne fragmenty. Szybko i przyjemnie.


Ten post był edytowany przez leon dnia: 20 października 2015 - 21:17

  • 0

#210 leon Napisany 20 października 2015 - 21:25

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Dla mnie liczy się przede wszystkim fun z gry. Jak jest ekipa to zagram nawet 4vs4. Nawet jak nie idzie i przegrywamy to i tak za chwilę może wpaść ta jedna jedyna akcja dla której warto było grać do końca. Na przykład pamiętam,że graliśmy ze spuczanem ranking plus jakiś randomem tryb 3vs3 który przegraliśmy ale co z tego skoro miałem najlepszą obronę od kiedy gram w tej grze :banderas: Wszyscy byli pod bramką przeciwnika a piłka szła centralnie mocno po ziemi w naszą bramę, ja na turbo sam na piłkę myślę "H*j nie dam rady" ale kilka metrów przed bramką udałomi się na turbo wjechać pod piłkę i uderzyć ją bicycle hitem i poszła w bandę :)


  • 0