Skocz do zawartości

Zdjęcie

GOTY [insert year] Swawolne Pogaduchy

podsumowanie roku goty giera roku giera de bila

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
875 odpowiedzi na ten temat

#61 BeSOS Napisany 16 grudnia 2015 - 12:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

wiem to, nie raz juz psialem ze ejstem uzalezniony od D (jak cala reszta Nikogo fireteamu :)) Bungie to geniusze :)


  • 0

#62 bartezoo Napisany 16 grudnia 2015 - 12:13

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Aha. Też pewnie nie zechcesz rozwinąć myśli?

 

Ale co mam tutaj rozwijać? Destiny-worship jest tak mocny na tym forum, że na każde słowo krytyki zlatuje się banda ch,uja która broni tego crapa. Co kto lubi. A MGS V to bezsensowna gra w każdym calu, nie wiem po co w ogolę Kojima to stworzył. 


  • 0

#63 Kaxi Napisany 16 grudnia 2015 - 12:25

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

wiem to, nie raz juz psialem ze ejstem uzalezniony od D (jak cala reszta Nikogo fireteamu :)) Bungie to geniusze :)

 

Raczej manipulanci, hochsztaplerzy i con-artyści ;)


Ten post był edytowany przez Kaxi dnia: 16 grudnia 2015 - 12:26

  • 0

#64 BeSOS Napisany 16 grudnia 2015 - 12:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Gdyby Splatoon mia podobny system to bys oral do konca zycia ;)


  • 0

#65 filip Napisany 16 grudnia 2015 - 12:47

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

 

Aha. Też pewnie nie zechcesz rozwinąć myśli?

 

Ale co mam tutaj rozwijać? Destiny-worship jest tak mocny na tym forum, że na każde słowo krytyki zlatuje się banda ch,uja która broni tego crapa. Co kto lubi. A MGS V to bezsensowna gra w każdym calu, nie wiem po co w ogolę Kojima to stworzył. 

 

 

 

 

nie no zarówno destiny (olo) i mgs v to raczej do plebiscytu top beka 2015 trafiają a nie goty

 

 

To nie jest krytyka tylko hejt. I to właśnie nie poparty konkretami hejt w kierunku Destiny obecny jest na forum dużo prędzej, niż ślepy fanatyzm czy "worship".

 

Co jest naprawdę ciekawe, to gdziekolwiek ktoś napisze coś dobrego o D na forum to zaraz złażą się trolle. To nie ma nic wspólnego z krytyką, to są przeważnie jakieś Sylvanowe równoważniki zdań i banda plusujących je słupów.

 

A najbardziej krytyczni wobec Destiny są właśnie ci Destiny-worshipperzy


  • 1

#66 fingus Napisany 16 grudnia 2015 - 14:46

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
No właśnie też jestem ciekaw gdzie te bandy fanbojów broniących crapa przed krytyką. Chyba że to znów przenoszenie wrażeń z innych forów. Ja tam chętnie rzeczowo podyskutuję, a do Destiny sam mam sporo krytycznych uwag, którymi się dzielę w stosownym temacie. Tylko prosiłbym o mniej "rzucę chujem, to post dostanie +10 do siły".

@Kaxi: wypominanie sobie uzależnienia od giereczki na forum o giereczkach... :yao: Mamy tu grupę grających w Drivecluba, inne grupa ora w Splatoona, ktoś tam inny może nawet w Fifę czy Pesa - w czym lepsze (albo gorsze) jest to od jakiejś grupy grającej w Destiny? :dunno: Że tak długo i nie słabnie? No gierka dobra, to się gra długo i regularnie, skąd zdziwienie? W Diablo 3 też gram (z przerwami bo z przerwami) od premiery. :cf: Albo Dark Souls 2 - nie dość, że skończyłem na X360, teraz oram na PS4. Ale taki powiedzmy Wiedźmin wciągnął mnie średnio, to sobie popykuję lajtowo od pół roku z parutygodniowymi przerwami. Ale już np. Batman, Tomb Raider czy Majora Maska zassały tak mocno, że orałem wytrwale bez odkładania na półkę aż do skończenia. Dobre gry wciągają. :^^:
  • 2

#67 Tawotnica Napisany 23 grudnia 2015 - 13:54

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Zostawię to tutaj, wpis o wybranych "grach roku" z perspektywy Nintendofila:

http://blognintendo....2015-know_naim/
  • 2

#68 Stan Napisany 23 grudnia 2015 - 13:55

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Same crapy. :cf: 


  • 0

#69 Texz Napisany 23 grudnia 2015 - 21:49

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Oprócz gierki na WiiU reszta to crapy AAA. 


  • 0

#70 Sotaku Napisany 06 stycznia 2016 - 06:48

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Nie wiem jak bardzo rygorystycznie będzie do tego podchodził Tawot, ale podkreślił, że nazwa gry ma być pełna, bo inaczej głos jest nieważny...jeśli będzie podchodził rygorystycznie połowa Wieśków i chyba te kilka MGSów nie będzie się liczyć...sam poprawiałem
  • 0

#71 Tawotnica Napisany 06 stycznia 2016 - 07:38

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Na luzie, na tą chwilę wszystkie posty są w miarę czytelne, więc nie będę wydziwiał. Chociaż nie powiem, że korci nie liczyć postów bez "dzikiego gonu", żeby Bloodborne wygrało :cf: 


  • 0

#72 Sotaku Napisany 06 stycznia 2016 - 08:20

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
No to teraz właśnie straciłeś szansę ;)
  • 0

#73 Starh Napisany 10 stycznia 2016 - 21:14

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Takie szybkie podsumowanie top 5 poprzedniego roku

1. Wiedźmin 3
Miejsce należy się za wszystko co CDRed umieściło w tym tytule. Wieśmin posiada cechy gry, która zdarza się raz na generacje (max dwa razy) i trzeba jednak pochylić się przed pracą CDRed, bo dali rade, nawet mimo tych konsolowych niedoróbek. Zresztą i tak gierka rozwija skrzydła dopiero na PC z włączonymi modami - widziałem screeny, filmiki właśnie z takich wersji i grafika przypomina tę z pierwszych trailerów. Dlatego wiem, że w przyszłości i tak zakupie "smoka" po to, aby zagrać w najlepszą wersje wiedźmina 3. 
 
W3 jest jedyną produkcją tego roku, na którą czekałem i dostałem grę lepszą niż się spodziewałem. To jedyna gra, która W PEŁNI sprostała oczekiwaniom. Ba powiedziałbym, że dostałem grę lepszą niż się spodziewałem
 
Zresztą do tej pory pamiętam ten trailer :banderas:
 
2. Life is Strange
Przytoczę tu kilka cytatów z mojej recenzji
"Nie lubię pisać o grach. Szczerze? Wolę w nie grać, ale czasami... czasami po prostu jako gracz mam obowiązek. Obowiązek promować, pisać, pokazywać perełki, które mnie ujęły. Dziwne, że gracz mający wieloletnie "doświadczenie" dotyczące elektronicznej rozgrywki jaką są gry wideo odczuwa nadal momenty, w których pragnie wstać i zaklaskać widząc napisy końcowe. Dziwne, że ten francuski twór smakuję całkowicie inaczej przy pierwszym poznaniu i odwrotnie przy samym jego końcu. Francuska gra, którą niczym Le Petit Prince odbieramy inaczej przy spotkaniu w wieku 10 lat, 20, 30...lat (wiecie o co mi chodzi). 
 
Piękna gra skłaniająca do refleksji. Polecam każdemu ;)
 
3. Bloodborne
Nie lubię tego typu gier, ale BB przypadł mi do gustu. Klimat, otaczająca gracza gęsta atmosfera. Wszelkie taktyki, czytanie poradników na necie, moment "oswajania" się z grą tj. pierwsze kroki w Yharnam. To wszystko składa się na grę niemal doskonałą, idealną, pozbawioną wad. A jednak, gra nie jest dla każdego! Mimo jej ocen nie podejdzie ona każdemu, a część gracy rzuci ją w kąt po kilku zgonach. Inni, którzy się "przełamią" i będą grać dalej ujrzą magie, magie którą ten tytuł emanuje, która sprawia, że nie można oderwać się od telewizora nawet na moment. "Jeszcze jedna próba, tylko zbiorę znów plamę krwi, tylko wyczyszczę ten rewir". 
 
Magia tak po prostu :)
 
4. Ori and the blind forest
Gra, którą my gracze nie powinniśmy nazwać grą lecz PEREŁKĄ. To istny klejnot w koronie obecnej generacji. Tytuł, który od pierwszej sekundy po prostu urzeka. Piękna oprawa wizualna, świetna ścieżka dźwiękowa i prawdziwy, żywy antagonista! 
 
Ori to cudo, które należy polecać każdemu. Chyba tylko największy abderyta nie uzna tej gry, za piękną, nie pochlebi twórcą jakie majstersztyk wyszedł z ich rąk. Szkoda, że tak mało gier tego typu wychodzi na obecny sprzęt. Wszędzie tylko odcinanie kuponów, a tu proszę można stworzyć coś pięknego, nietuzinkowego, a zarazem  łapiącego za serducho.
 
Cytując mistrza
"Można? Można!"
 
5. Mad Max
Długo wahałem się nad ostatnim tytułem jaki umieszcze na dole listy. Wybrałem Mad Maxa, ponieważ zwyczajnie w świecie na to zasługuję. Według mnie MM jest jedynm z tych tytułów, które zostały skrzywdzone zarówno przez wydawcę jak i recenzetów. Grę wydano w czasie premiery MGS'a V (strzał w kolano), ale to jeszcze mogę zrozumieć. Nie rozumiem natomiast ilości negatywnych ocen poświęconych tej grze.
 
Mad Max to świetna piaskownica, która perfekcyjnie oddaje ducha filmowych pierwowzorów. Mamy tu wszystko zaczynając od brutalnych starć, upadku humanitaryzmu, kończąc na walce o każdy litr paliwa. Walka zarówno pojazdami jak i "pieszo" to istne cudo. Ulepszanie naszego wózka zwanego Magnum Opus (z łac. wielkie dzieło) jest główną osią gry. Jedziemy, zbieramy złom, rozwalamy kilku zawszonych oponentów, zajmujemy obozy, rozbudowujemy poszczególne twierdze. 
Gra jest ogromna i dzięki temu zapewnia piorunujące widoki. Grafika w MM (szczególnie trzeci plan) to opad szczęki. Często zatrzymywałem się na chwile, tylko po to, aby popatrzeć na widoki w oddali, dymy z faktorii naftowej, zaspy piasku i wiele innych. Fabuła to faktycznie marność nad marnościami i wszystko marność.. ale wszystko inne stoi na najwyższym poziomie :)
(screen z gameplayu, a nie cutscenki)
IvBTg78.png

Ten post był edytowany przez Starh dnia: 19 stycznia 2016 - 14:56

  • 5

#74 Shinigami Napisany 11 stycznia 2016 - 09:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

My tu gadu gadu, a GT odlicza dziesiątkę najlepszych growych lat. 2015 też się załapał :tak:


  • 0

#75 Schrodinger Napisany 11 stycznia 2016 - 09:20

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
jeśli nie ma 94 to lista jest do kosza
  • 0

#76 Kazuo Napisany 11 stycznia 2016 - 10:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

2005 >>>>>>> wszystko

 

 

 

Resident 4, Shadow of the Collosus, God of War, Splinter Cell: Chaos Theory, Burnout: Revenge, Devil May Cry 3, Ninja Gaiden: Black, Jade Empire, GT4, San Andreas, Half Life 2 oraz Doom3 na xboxie, Tekken 5, Time Splitters 3, Fahrenheit

 

 

 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 11 stycznia 2016 - 10:02

  • 1

#77 drAKul Napisany 11 stycznia 2016 - 10:06

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
2011 obviously.
  • 0

#78 drAKul Napisany 11 stycznia 2016 - 10:28

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:

2005 >>>>>>> wszystko
 
 
 
Resident 4, Shadow of the Collosus, God of War, Splinter Cell: Chaos Theory, Burnout: Revenge, Devil May Cry 3, Ninja Gaiden: Black, Jade Empire, GT4, San Andreas, Half Life 2 oraz Doom3 na xboxie, Tekken 5, Time Splitters 3, Fahrenheit

 
 

jeśli nie ma 94 to lista jest do kosza


Duże było zacnych lat gameingu, i nie jedna gra cudna gra wyszła w latach chudszych bez zacnego towarzystwa przez co jej rok przepada w takim zestawieniu, ale 2011 to po prostu obiektywnie masakra:

Z samych kraszerów: Portal 2, L.A. Noire, Wiedźmin 2, Deus Ex: Human Revolution, Batman: Arkham City, To the Moon, Super Mario 3D Land, Rayman Origins, Dark Souls (nie dla mnie, ale wiadomo że powinien być na liście), The Legend of Zelda: Skyward Sword, The Elder Scrolls V: Skyrim, Xenoblade Chronicles, Uncharted 3: Drake's Deception

A do tego znakomite: Mario Kart 7, Limbo, inFamous 2, Ghost Trick: Phantom Detective, Dead Space 2, Stacking, Child of Eden, Bastion, Catherine, Resistance 3,


Ja bym spokojnie jeszcze dodał Tactics Ogre: Let Us Cling Together, bo to taki remake że praktycznie nowa gra (bo Oot3D to już przesada by było zaliczyć), ale jak ktoś nie uznaje to nie będę się spierał.

No I najważniesza gra wszechczasów: Duke Nukem Forever!!!

Ten post był edytowany przez Lalalilo dnia: 11 stycznia 2016 - 10:29

  • 2

#79 Shinigami Napisany 11 stycznia 2016 - 10:45

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Wut? To już tak dawno było? Uncharted 3 będzie niedługo miało 5 lat? This is waiting, Sony.


  • 0

#80 twilitekid Napisany 11 stycznia 2016 - 11:16

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Ja sie zgadzam z GT. 1998 krul! Do tego przykleilbym 1999 przy okazji.
  • 0

#81 Kradziej Napisany 11 stycznia 2016 - 11:25

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Ja mam wrażenie, że za każdym razem jak mamy ciut lepszy rok w grach to GT zapodaje taką listę, żeby go na nia wepchnąć :olo:

ed. Ha, ten zarzut odbijają już w pierwszej minucie - faktycznie ostatnia taka lista była w 2007/08 ;)

Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 11 stycznia 2016 - 11:26

  • 0

#82 Texz Napisany 11 stycznia 2016 - 11:58

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Nic nie pobije końcówki lat 90. Tyle dobrego softu wtedy wpadło... 


  • 0

#83 Starh Napisany 11 stycznia 2016 - 12:03

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Kiedys bylo lepiej, bo gry sie ciągle rozwijały. Teraz wszystko stoi w miejscu :(
  • 0

#84 Kradziej Napisany 11 stycznia 2016 - 12:22

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Kiedys bylo lepiej, bo gry sie ciągle rozwijały. Teraz wszystko stoi w miejscu :(

Smutne stwierdzenie i bardzo nieprawdziwe.

Jak komuś brak nowego to polecam zerknąć na Steama i potaplać się w unikatowych, oryginalnych, pomysłowych grach.

Nie chodzi mi tu o żaden pocisk "PC master rejs szmaty!" tylko o fakt, że większość twórców indie tworzy głównie na PC-ty, bo tam najłatwiej coś wypuścić. Jak komuś brak gier "z duszą" albo z nowym pomysłem, to strzela sobie w stopę ograniczając się do produkcji AAA od Ubisoftu i Activision.
  • 1

#85 Shinigami Napisany 11 stycznia 2016 - 12:37

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Indyki!

3303786.jpg


  • 2

#86 bartezoo Napisany 11 stycznia 2016 - 13:18

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Nie rozumiem tego, że 1999 się nie załapał 

 

unreal tournament, gran turismo 2, thps, soul calibur, system shock 2, age of empires 2, rayman 2, planscape torment, re 3, homeworld, soul reaver, driver, medal of honor, heroes 3, dk 64, syphon filter, spyro 2, slient hill, q3 

 

ehh piekne czasy 


  • 0

#87 Texz Napisany 11 stycznia 2016 - 13:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Lands Of Lore 3, Grand Theft Auto 2, Need For Speed Road Challenge, Heroes of Might and Magic III (!!!!), Alpha Centauri (!!!!), Civilization Call To Power (!!!), COUNTER STRIKE (!!!!!!!!!!!), Dungeon Keeper 2 (!!!), Mortal Kombat 4 (!!!), Sim City 3000... za dużo tego żeby pisać. 

 

1999 to był najlepszy rok dla gierek, ever


  • 0

#88 Starh Napisany 11 stycznia 2016 - 15:05

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Nie rozumiem tego, że 1999 się nie załapał 

 

unreal tournament, gran turismo 2, thps, soul calibur, system shock 2, age of empires 2, rayman 2, planscape torment, re 3, homeworld, soul reaver, driver, medal of honor, heroes 3, dk 64, syphon filter, spyro 2, slient hill, q3 

 

ehh piekne czasy 

Karny kutas dla Sony za to co zrobili z tą marką. Zresztą to samo za crasha :( 

(odsprzedali ACti)


  • 0

#89 Kradziej Napisany 11 stycznia 2016 - 20:49

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Nie sprzedali ich Activision, bo nigdy nie mieli do nich praw. Prawa do zarówno Crasha, jak i Spyro od początku miało Universal Interactive Studios.
  • 0

#90 Tawotnica Napisany 18 stycznia 2016 - 17:49

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Zbliża się deadline: http://nikogoforum.p...015-głosowanie/

 

Zostały jeszcze 3 dni na oddanie/poprawienie głosów. 


  • 0



Inne z tagami: