Skocz do zawartości

WipEout HD Fury


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
718 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 28 marca 2007 - 19:12

Gość__*
  • Goście


I oby wrócił FIRESTARTER! Całe W2097 na tym grałem :D

Czy chodzi o Firestarter prodigy?? Jesli tak to... musialo wgniatac w fotel. Idealny kawalek do tej gry.
  • 0

#32 Gość__* Napisany 28 marca 2007 - 19:14

Gość__*
  • Goście

Czy chodzi o Firestarter prodigy??

Znasz jakieś inne ;-) pewnie że Prodigy.
  • 0

#33 Scorpio Napisany 28 marca 2007 - 19:24

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

pewnie że Prodigy.

I pewnie, że w fotel wgniatało :D
  • 0

#34 Gość__* Napisany 28 marca 2007 - 20:40

Gość__*
  • Goście
Teraz pracuja nad nowa plyta wiec moze ;) :ninja:
  • 0

#35 ACZ Napisany 28 marca 2007 - 21:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Firestarter nie musi wracać.
Niech po prostu dadzą możliwość podkładu również własnych kawałków i pozamiatane będzie w kwestii muzycznej. A biorąc pod uwagę to, że w wersji na PSP będzie można dodawać własne kawałki to... :twisted:
  • 0

#36 Gość__* Napisany 28 marca 2007 - 21:24

Gość__*
  • Goście

Niech po prostu dadzą możliwość podkładu również własnych kawałków i pozamiatane będzie w kwestii muzycznej

Na next-genach taka opcja powinna być w większości gier w końcu na Xa dało się tak zrobić. Firestarter w next-genowym Wipeoucie... :^^:
  • 0

#37 Nexus Napisany 28 marca 2007 - 21:29

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

I oby wrócił FIRESTARTER! Całe W2097 na tym grałem

Marzenia... byłaby rewelka! Czy można na PS3 włączać w trakcie gry dowolny podkład muzyczny tak jak w Xboxie?
  • 0

#38 ACZ Napisany 28 marca 2007 - 21:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Leenk, czytasz wszystkie posty?
To zależy czy taką możliwość zaaplikują twórcy gry. W wersji na PSP ma być własny podkład, więc oby na PS3 też tak było.
  • 0

#39 Nexus Napisany 28 marca 2007 - 22:01

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
To zależy od twórców gier? Ech... No, nic rzeczywiście masz rację że całkiem możliwe że będzie można włączać własną muzę w WP. A wtedy Firestarter i jazda.... :-)
  • 0

#40 QOORA Napisany 29 marca 2007 - 00:04

QOORA

    Link

  • Narybek
  • 293 Postów:
Firestarter w W2097 rzadzil!! Ale byl tam... przepraszam - jest tam jeszcze jeden lepszy kawalek:P

A tak btw, co byscie najchetniej uslyszeli w nowym Wipie na PS3 w oficjalnym soundtracku??:)
Moj typ nr 1 to Polynomial by Aphex Twin:)
  • 0

#41 keogh Napisany 29 marca 2007 - 12:37

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
OST zależy oczywiście od klimatu w jakim będzie osadzona kolejna część. Moim zdaniem seria pójdzie śladem jaki zostawił po sobie Pure... i dobrze, bo mimo wszystko był to dobry klimat. Może nie każdemu pasowała tytułowa "czystość", no ale ja, jako wielki od kolebki fan serii i autorytet :] powtarzam - industrialny cyperpunk nie musi być mroczny i przede wszystkim NIE MOŻE być "zniszczony" (zresztą nigdy taki nie był), bo mijałoby się to z fabułą jaką zapodaje seria. Boże jakie głupie wynurzenia wypisuje... wracam do maina. :]
Soundtrack marzeń to: (kolejność przypadkowa, bardziej alfabetyczna)

1. Vitro - Mentally Dull (Empirion MIX)
2. Chemical Bros. - Prescription Beats ---- MISTRZ !!!!
3. Crystal Method - Blow Out (aż dziw bierze, że Crystal jeszcze nigdy nie supportował do WE)
4. J Majik feat Kathy Brown - Tell Me
5. Slyde - Vibrate to This (Drummatic Twisn mix)
6. Nitro - Violence (the Rogue Element mix)
7. Drummatic Twins - Dominate
8. Dub Pistols - Kill the DJ
9. Dylan Rhymes - Allright on the Night
10. Leftfield - Open Up
11. Fatboy Slim - Star 69 (wiem FBS średnio podchodzi pod WE, ale przy instrumentalu tego kawałka nieźle by się latało)
12. Underworld - King of Snake (FBS mix)
13. Goldie - Macu
14. Henry Cullen - Tactics
15. Fear Factory - Cyberdyne
16. Praga Khan - Injected with a Poison
17. Junkie XL - Dealing with teh Roster
18. Juno Reactor - Masters of the Uniwerse
19. Lunatic Calm - Neverstop
20. Meat Beat Manifesto - Mindstream
21. Mount Sims - Hate Fuck
22. Ratatat - Seventeen Years
23. Anne Savage - Real Freaks
24. Stratus - You Must Follow (Evol Intent Vip)
25. New Order - Confusion
26. Orbital - Tension
27. Orbital - One Perfect Sunshine
28. Orbital - Tunnel Vison
29. Orbital - I Don`t Know You People
30. Overseer - Insectocutor Dub
31. Plump DJs - Big Groovy Foker
32. Primal Scream - Swastika Eyes
33. Prodigy - Get Up Get Off
34. Prodigy - Hyperspeed
35. Prodigy - Funky Shit
36. Prodigy - Fuel My Fire
37. Radiohead - Idioteque
38. Roni Size - Electriks
39. Sonic Animation - I`m Afraid I Think I`m Human
40. Utah Saints - Techknowledgy
I jeszcze historycznie życzyłbym sobie kilka klasyków z poprzednich, przede wszystkim: FSOL - We Have Explosive, Chemical Bros. - Loops of Fury, Plump DJs - Black Jack.

Przy takiej track liście spuszczałbym się 24h na dobe i zgwałcił wszystkich za nią odpowiedzialnych :] Największy szacun eva.
Bardzo nie chciałbym żeby w nowy WE była możliwść wrzucania własnych kawałków, bo Wipeout musi być klasą samą dla siebie. No, ewentualnie możliwość ściagania tracków z oficjalnej stronki, tak jak to było z Purem.

Jeżeli, ktoś nie kuma kawałków z mojej da best listy, bedzie mógł sobie ich posłuchać. Tzn jak będzie mi się chciało wrzucać je na net :]. Na pewno wrzucę te "wytłuszczone", no ale to potem. Na razie tylko link do "Tunnel Vision" braci Orbital, do którego ostatnio zrobiłem klipa. Njoy

EDIT 1: Dostępny kawałek nr 2
EDIT 2: Dostępny kawałek nr 6, 12 i 23
EDIT 3: Dostępny kawałek nr 18, 26 i 38
  • 0

#42 QOORA Napisany 29 marca 2007 - 12:47

QOORA

    Link

  • Narybek
  • 293 Postów:
Kurcze, nie mialem na mysli calych OST, tylko pojedyncze propozycje, ale skoro juz tyle wrzuciles, to.... tym lepiej;P Hehehe, chetnie przeslucham proponowane kawalki, ktorych nie znam, bo Tunnel Vision faktycznie jest niezly:) Wrzucaj do siecie co mozesz - najlepiej w jedno konkretne miejsce:)

Btw, marzy mi sie reaktywacja Xpandera z Wip3out. Przeciez to mialo TAKA MOC!!!!!!!! Na tym kawalku bilem wszystkie rekordy czasowe w time trialu!!!! Geeeeez!!!! :)
  • 0

#43 keogh Napisany 29 marca 2007 - 13:35

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Spoko. Nie będę spamował za każdym razem jak coś dodam, więc zerkaj na track listę i szukaj aktywnych linków. No żeby się połapać to bede na dole jeszcze wrzucał kolejne "edity" z numerkiem nowo dodanego kawałka.
Na początek mój faworyt, kawałek numer 2 :]]] MIAAAAAAZGAAAAAAAAA !!!!!!!! Wyobraź sobie jak lecisz, masz Zone 44 na Coridon12, trzaskasz kolejnego perfecta i w tle za przeproszeniem napier*ala Ci ten kawałek. Zresztą ja wiem jak to jest. Robię sobie winampowskie playlisty, wrzucam płytkę mojego 2097 (lasna - nie platyna !!!) w emulator i jazda :]]]

Kilka nowych obrazków, bo chyba jeszcze nie było (oczywiście psp):
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Jak dla mnie, GIGA !!!!
  • 0

#44 ACZ Napisany 29 marca 2007 - 13:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Bardzo nie chciałbym żeby w nowy WE była możliwść wrzucania własnych kawałków, bo Wipeout musi być klasą samą dla siebie.

Chyba nie mówisz poważnie ??? o_____O
LOOOL
Przecież przez taką opcję ewentualną bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową (ale nie idealną) będziesz mógł wymienić na swoją ścieżkę marzeń.
  • 0

#45 Gonzo Napisany 29 marca 2007 - 13:50

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
No GIGA :klaszcze:

Wrzucaj, wrzucaj :D Ja mam spaczony gust, bo mi z Pure`a wszystko pasuje :P No generalnie wszystko, uogólniając tylko troszkę. ;)
  • 0

#46 keogh Napisany 29 marca 2007 - 14:03

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Chyba nie mówisz poważnie ??? o_____O
LOOOL
Przecież przez taką opcję ewentualną bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową (ale nie idealną) będziesz mógł wymienić na swoją ścieżkę marzeń.

Poważnie. Taka możliwość hmmmm (żeby za bardzo nie urazić) leciuteńko ZESZMACI nowy tytuł, i może spowodować, że OST będzie potraktowany zlewozmywakiem. Chcę się cieszyć produktem, pełnym produktem i uzupełniać oficjalnymi nowymi trackami, teamami i kawałkami. Tylko wtedy kupię PS3, a za nowego Wipeouta naprawdę mógłbym wyłożyć nawet z pięc stów.

bo mi z Pure`a wszystko pasuje :P No generalnie wszystko, uogólniając tylko troszkę. ;)

Mi też, mi też :]]

acha i

Btw, marzy mi sie reaktywacja Xpandera z Wip3out. Przeciez to mialo TAKA MOC!!!!!!!! Na tym kawalku bilem wszystkie rekordy czasowe w time trialu!!!!

Eeeee wyjdź :] Ten kawałek dla mnie ssie - podczas lotu, no ale ogólnie to nie przepadam za soft elektryką. Moc to miał "We Have Explosive" FOSLa, a z trójki to np. "Lethal Cut" Propellerheadsów .Ogólnie wbrew opinii trójka miała naprawdę dobrego OSTa i Sasha wg mnie odwalił dobrze swą robotę.
  • 0

#47 Franek Napisany 08 kwietnia 2007 - 13:28

Franek

    Mega Man

  • Narybek
  • 102 Postów:
Ja dorzuciłbym Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix) i moze Juno Reactor - Master of Universe oraz stareńki Overseer - Supermoves :P
  • 0

#48 Gość__* Napisany 19 czerwca 2007 - 19:24

Gość__*
  • Goście
Wipeout PS3 coming : Announcement set for August
http://games.kikizo....peout_iv_p1.asp

:ninjadance:
  • 0

#49 Gość__* Napisany 19 czerwca 2007 - 19:49

Gość__*
  • Goście
Świetna wiadomość. Oby tylko nie zwalniał tak jak Fusion który z tego powodu był kompletnie skopany.
  • 0

#50 leon Napisany 19 czerwca 2007 - 20:02

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Czekam na jakiś trailer na E3
  • 0

#51 ACZ Napisany 13 lipca 2007 - 09:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Mamy trailer !!!
Wersja HD:
http://www.gametrail...ayer/21882.html
  • 0

#52 Danteusz Napisany 13 lipca 2007 - 10:15

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Wiemy już że póki co dostaniemy Wipeout HD, czyli grę zrobioną na szybko na potrzeby PSN. O pełnoprawnej kontynuacji nic nie wiemy więc zmieniam tytuł tematu na W:HD.
  • 0

#53 ACZ Napisany 13 lipca 2007 - 10:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
No właśnie też tak pomyślałem, bo grafa wydawała mi się zbyt lipna, aby to był pełnoprawna kontynuacja.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 13 lipca 2007 - 16:49

Gość__*
  • Goście
Ale w oczekiwaniu na tego prawdziwego next-genowego Wipeouta, chetnie zagram w HD (mozliwosc kupna tylko i wyłacznie poprzez PS Store)
  • 0

#55 keogh Napisany 14 lipca 2007 - 17:25

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! Ja pierdziu !!! KOSMOS !!!! Qirex wygląda cudownie !!! Ok, oficialnie zbieram na PS3
  • 0

#56 Blizzard Beast Napisany 15 lipca 2007 - 10:31

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Oby tylko nie zwalniał tak jak Fusion który z tego powodu był kompletnie skopany.


:cojest:
Fusion był genialny. Muszę to sobie chyba sprawić na Allegro.

A co to Wipeouta, to gdyby w końcu pojawiła się nowa pudełkowa wersja byłby to już trzeci powód do kupna PS3 dla mnie.

Swoją drogą to jakiś skandal, że PS2 miało tylko po jednej części Wipeouta czy Twisteda. Brawo Sony.
  • 0

#57 keogh Napisany 16 lipca 2007 - 11:49

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Supersonic napisał/a:
Oby tylko nie zwalniał tak jak Fusion który z tego powodu był kompletnie skopany.

Z tego co było widać w trailerze, to tylko albo i aż Pure po extremalnym liftingu, a najlepsziej wyszedł im mój ukochany Qirex :** Wiec z Fusionem raczej to nic nie bedzie miało wspólnego, no :]
  • 0

#58 Sylvan Wielki Napisany 18 lipca 2007 - 11:41

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:

Fusion był genialny.

Dokladnie, z tym że bardzo niedoceniany niestety.


Co do samej gry , to prezentuje sie ona znakomicie ( jak każdy WO w sumie - pamiętacie jakie wrażenie 3ka zrobiła na PSX ).

Oby tylko popracowano nad wyważeniem poziomu trudności , tak subiektywnie to dobrze iż gra jest wymagająca - satysfakcja z jej pokonania , ale obiektywnie wiem iz od WO 2097 masa osób narzeka na zbyt wygórowany właśnie poziom trudności.
  • 0

#59 Nexus Napisany 18 lipca 2007 - 11:56

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Tak czy inaczej seria chyba raczej nigdy nie była jakimś wielkim hitem - skierowana głównie
do maniaków future racerów i w związku z tym poziom trudności powinien być porządnie wyśrubowany także i teraz.
  • 0

#60 Sylvan Wielki Napisany 18 lipca 2007 - 12:02

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
No niby tak Leenek , ale zauważ iż od lat istnieje taki patent jak wybór słupka trudności, nikt nie jest na tyle bogaty i szalony by grę robić dla garstki a wypadała by casual player mógł się z nowym WO bawić tak jak przykładowo z serią Burnout - wszak jest barwnie , mało skomplikowanie i .... i niedzielny gracz nie przejdzie 4tego etapu a i wytrawni WipeOut playerzy nie raz maja nie mały kłopot. BTW HD jak żywo 3ke mi przypomina :niepewny:
  • 0