Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza gra na GCN


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
148 odpowiedzi na ten temat

#91 burnstein Napisany 21 listopada 2010 - 00:18

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
RE4.
Żadna gra wcześniej, ani żadna później nie zapewniła mi takiej dzikiej frajdy z grania. Karva, nawet świetnie mi się oglądało jak brat grał.
  • 0

#92 Spuczan Napisany 13 grudnia 2011 - 02:22

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:
A ja mam problem bo nie wiem co zakupić żeby sprawdzić GC. Zastanawiałem się na Zeldą i MGS ale drogie to strasznie i rzadkie. Przejrzałem listy z GR ale nie za bardzo mi pomogły a raczej utwierdziły w przekonaniu, że będzie ciężko coś dorwać na GC. Poszukam jeszcze na Allegro bo trzeba coś uruchomić na świeżo zakupionych konsolach.
  • 0

#93 fingus Napisany 13 grudnia 2011 - 11:58

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Metroid Prime, Wind Waker, Eternal Darkness. Ta ostatnia była chyba mało popularna, ale jest naprawdę znakomitą grą, o niebanalnie prowadzonej fabule, dotykającej lovecraftowskich Mitów. Moim zdaniem zdecydowanie warto się z nią zapoznać. Przypuszczam, że jest do wyrwania na Allegro. Polecam też Paper Mario (znakomite, lekkie RPG). Mario Sunshine też był ok - mi się podobał, choć wiem, że był krytykowany przez fanów. I, jeśli nie masz możliwości zagrać na innej platformie, Resident Evil 4. Chyba nie muszę pisać dlaczego? :-)
  • 0

#94 ACZ Napisany 13 grudnia 2011 - 13:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
bezapelacyjnie Chameleon Twist.
  • 0

#95 Wezyr Napisany 13 grudnia 2011 - 13:37

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
Eternal Darkness za swietna fabule, klimat, budowanie napiecia oraz system czarow.
  • 0

#96 Zwyrol Napisany 13 grudnia 2011 - 14:04

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

RE4.
Żadna gra wcześniej, ani żadna później nie zapewniła mi takiej dzikiej frajdy z grania. Karva, nawet świetnie mi się oglądało jak brat grał.


Podpisuję się, dla mnie to najlepszy gameplay w grach w ogóle.

Na Gacka może wiele gier nie było, ale liczy się jakość, najlepsze to:

1. Resident Evil 4
2. Metroid Prime
3. Resident Evil Remake i Zero
4. Zelda Wind Waker
5. Metroid Prime Echoes
6. Zelda Twilight Princess
7. MGS The Twin Snakes
8. Mario Kart Double Dash
9. Mario Sunshine
10. Eternal Darkness
  • 0

#97 Spuczan Napisany 13 grudnia 2011 - 15:14

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:
Za RE4 już dziękuję. Wole zagrać w to co mnie ominęło a nie po raz kolejny bić rekordy Leonem. Zastanowię się jeszcze nad ED. Skoro tak wszyscy polecają to coś w tym musi być. Dzięki.
  • 0

#98 Zwyrol Napisany 13 grudnia 2011 - 19:03

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Tylko ta gra na dziś dzień wygląda słabo i w dniu premiery wrażenia nie robiła, ale oprawa to nie wszystko.
  • 0

#99 Razel Napisany 13 grudnia 2011 - 19:42

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
fffffffffff


USUNĄć
  • 0

#100 Gość_Taikun_* Napisany 13 grudnia 2011 - 19:43

Gość_Taikun_*
  • Goście
k***a mamy 2012 rok juz prawie, gacek nikogo :clown:
  • 0

#101 Wezyr Napisany 13 grudnia 2011 - 19:55

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
Bierz z miejsca kabel SCART. Uwierz mi, ze odpalanie czegokolwiek z GC na HDTV moze nieodwracalnie uszkodzic Twoja psychike.
  • 0

#102 Zwyrol Napisany 13 grudnia 2011 - 19:58

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

k***a mamy 2012 rok juz prawie, gacek nikogo :clown:


Nikogo pocięte szroty z tej generacji i sprzedawane w kawałkach. :cf:
  • 1

#103 Kradziej Napisany 13 grudnia 2011 - 21:34

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Super Smash Bros. Melee!
  • 0

#104 BeSOS Napisany 13 grudnia 2011 - 23:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Re4 to raczej kazdy normalny gracz ma za soba a takiego WW czy Metroidow Prime nie wiec te grry to obowiazek, Metroidy tomnajlepsza seria poprzedniej generacji i kropka.
  • 0

#105 MonsieurWoland Napisany 14 grudnia 2011 - 00:20

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Najlepsza seria poprzedniej generacji to ace combat. Deal with it olo.
  • 0

#106 fingus Napisany 14 grudnia 2011 - 00:26

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Jakieś latanie samolocikami dla dzieci? Pewnie wielka frajda dla dwunastolatków, ale w pewnym wieku szuka się prawdziwych gier, a nie elektronicznych wersji zabawek czy innych klocków, OLO. Samolociki, samochodziki, piłkarzyki - jeden pies. Każualowy szit i tyle. :cf:
  • 0

#107 Likensmart Napisany 14 grudnia 2011 - 01:17

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:
Do tego:

- Obydwa Pikminy
- Soul Calibur 2 wersja z Linkiem na kostkę
- Luigi's Mansion
- Wario World.
  • 0

#108 Spuczan Napisany 14 grudnia 2011 - 01:50

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:

Tylko ta gra na dziś dzień wygląda słabo i w dniu premiery wrażenia nie robiła, ale oprawa to nie wszystko.

Nie mam problemów z grafiką z poprzedniej generacji. W zasadzie grafika dla mnie to najmniej istotny element gry.

k***a mamy 2012 rok juz prawie, gacek nikogo :clown:

Nawet nie wiesz jak się mylisz. Nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem na PS3. Za to na PS2 gram regularnie a do tego zakupiłem GC właśnie po to żeby na nim grać.

Bierz z miejsca kabel SCART. Uwierz mi, ze odpalanie czegokolwiek z GC na HDTV moze nieodwracalnie uszkodzic Twoja psychike.

Nie mam HDTV.

Super Smash Bros. Melee!

Widziałem tą grę na YT i nie zamierzam w nią zagrać.

Re4 to raczej kazdy normalny gracz ma za soba a takiego WW czy Metroidow Prime nie wiec te grry to obowiazek, Metroidy tomnajlepsza seria poprzedniej generacji i kropka.

Metroid coraz bardziej kusi. Więc może wybiorę Samus.



Najlepsza seria poprzedniej generacji to ace combat. Deal with it olo.

:hihi:

Do tego:

- Obydwa Pikminy
- Soul Calibur 2 wersja z Linkiem na kostkę
- Luigi's Mansion
- Wario World.

LM i WW tak. Pikiminy i SC nie. Pikiminy mnie nie kręcą a w SC grałem.
  • 0

#109 Pious Napisany 14 grudnia 2011 - 07:28

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Pikminy są świetne. Sam pamiętam jak nieśmiało je kupiłem i przepadłem. Szczególnie dwójka jest świetna.
  • 0

#110 me&myself Napisany 14 grudnia 2011 - 09:47

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Mi tam dwójka wbrew powszechnej opinii podobała się o wiele mniej, praktycznie 3/4 czasu spędzało się w podziemiach, eksploracja w jedynce była o wiele ciekawsza.

Gacek wiecznie żywy! Do tej pory odkrywam kolejne perełki a w czytniku mojego Wii częściej goszczą małe płytki GCN niż gry dedykowane Wii. Niedawno kupiłem F-zero GX i odpadłem (a generalnie wyścigów nie trawię). W tak wymagającą grę to nie grałem od czasu VJ. Pomyśleć, że są na świecie lidzie którzy zrobili calaka :spoko:
  • 0

#111 Pious Napisany 14 grudnia 2011 - 11:31

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Mi tam dwójka wbrew powszechnej opinii podobała się o wiele mniej, praktycznie 3/4 czasu spędzało się w podziemiach, eksploracja w jedynce była o wiele ciekawsza.

Gacek wiecznie żywy! Do tej pory odkrywam kolejne perełki a w czytniku mojego Wii częściej goszczą małe płytki GCN niż gry dedykowane Wii. Niedawno kupiłem F-zero GX i odpadłem (a generalnie wyścigów nie trawię). W tak wymagającą grę to nie grałem od czasu VJ. Pomyśleć, że są na świecie lidzie którzy zrobili calaka :spoko:

Sam ją wymaksowałem, poza jedną planszą na very hard w misjach i pobiciem wszystkich duchów. Gra jest rzeźnicko trudna, ale samo grand prix jest dość proste.
  • 0

#112 Texz Napisany 14 grudnia 2011 - 12:02

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Co za problem, Wind Waker i po zakupach.
  • 0

#113 Gość_Kazuo_* Napisany 14 grudnia 2011 - 17:53

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Planuję sobie za jakiś czas kupić Gacka, głównie dla Residenta 0 i zremejkowanej jedynki (czwórkę przeszedłem z 50 razy na ps2, więc odpuszczam) oraz Eternal Darkness. Metroidy, Mario, Pikminy i Zeldy kompletnie mnie nie jarają.

Wii nie jest czasem wstecznie kompatybilne z GC?
  • 0

#114 Razel Napisany 14 grudnia 2011 - 18:01

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Wii nie jest czasem wstecznie kompatybilne z GC?


Jest nie tylko czasem, ale i zawsze wstecznie kompatybilne. Tylko pad i memorka od NGC jest potrzebna.

Co do Metroida, to absolutny must have, i zaraz po RE4 najlepsza gra na NGC. 10/10
  • 0

#115 Gość_Kazuo_* Napisany 14 grudnia 2011 - 18:12

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Super, no to w takim razie od razu przeskakuję na Wii. Nad Metroidem w sumie jeszcze się zastanowię, bo widzę, że nieźle się nad tym spuszczacie.
  • 0

#116 me&myself Napisany 14 grudnia 2011 - 18:13

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:

Sam ją wymaksowałem, poza jedną planszą na very hard w misjach i pobiciem wszystkich duchów. Gra jest rzeźnicko trudna, ale samo grand prix jest dość proste.


Czyli nie wymaksowałeś, a PRAWIE wymaksowałeś ;) W każdym razie szacun! Dla mnie już grand prix na master to hardcore przez wielkie H.


Super, no to w takim razie od razu przeskakuję na Wii.


Uważaj tylko na najnowszą wersje (Wii familii) bo nie jest wstecznie kompatybilna.
  • 0

#117 Tawotnica Napisany 14 grudnia 2011 - 20:40

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#118 Gość_Kazuo_* Napisany 14 grudnia 2011 - 20:44

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Uważaj tylko na najnowszą wersje (Wii familii) bo nie jest wstecznie kompatybilna.

Dzięki za info.

Z tego co mi wiadomo GCN nie miażdży ilością jRPGów, więc Fire Emblem wezmę pod uwagę.
  • 0

#119 Spuczan Napisany 15 grudnia 2011 - 12:03

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:
Obecnie na szczycie listy jest Metroid Prime&ED ze względu na cenę.
  • 0

#120 funditto Napisany 15 grudnia 2011 - 23:33

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Co za problem, Wind Waker i po zakupach.


Popieram, gdybym miał do wyboru wszystkie moje gry na Gacka (mma ich ponad 20) lub Wind Wakera to wybrałbym Zeldę :mrgreen:
  • 0