Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forza Horizon 3

XONE PC Playground Games

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
236 odpowiedzi na ten temat

#91 Spuczan Napisany 27 września 2016 - 21:47

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 056 Postów:

Spuczan hemoroid na pupce pękł?

Wyraziłem jeno swoje zdziwienie.

 

już przynajmniej dwa calaki są. jeden typ w 132h zrobił, drugi w 150h :peace:

 

u mnie to będą miesiące grania.

I tak szybko. Ja pewnie potrzebowałbym na to 3 miesięcy i to przy dobrych wiatrach.


  • 0

#92 bartezoo Napisany 27 września 2016 - 22:07

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Nie no to jest jakiś chory przekręt albo kilka osób grało na jednym koncie bo na TA widzę, że koleś zaczął 16 wrzesnia po czym wbił calaka 22 czyli 7*24=168h czyli wychodzi na to, że przez tydzień spał 18h co daje około 2,5h dziennie. Prawie jak Raikoh.
  • 0

#93 burnstein Napisany 28 września 2016 - 08:56

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

może wyrwę jakiegoś śmieciowego eksboksa starego pod koniec roku, zobaczymy, chciałem ograc kolekcje halo, conkera i teraz tą gierkę

Tę gierkę.


  • 0

#94 Starh Napisany 28 września 2016 - 11:26

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Nie no to jest jakiś chory przekręt albo kilka osób grało na jednym koncie bo na TA widzę, że koleś zaczął 16 wrzesnia po czym wbił calaka 22 czyli 7*24=168h czyli wychodzi na to, że przez tydzień spał 18h co daje około 2,5h dziennie. Prawie jak Raikoh.

Raikoh nawet jak śpi to gra w soulsy.
  • 0

#95 Spuczan Napisany 03 października 2016 - 16:05

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 056 Postów:

A dam jeszcze tu:

 

FORZA HORIZON 3 XBOX ONE za 125 zł z wysyłka kurierem za 0 zł

 

http://www.sferis.pl...1&utm_source=TD

 

  • 0

#96 Starh Napisany 03 października 2016 - 16:19

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

eh chyba kupię, a potem dokupię ske :)

 

Ceny i promocje z łoniakiem w Polsce to miazga w porównaniu do Sony.


  • 1

#97 Juras Napisany 03 października 2016 - 16:24

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Po "tygodniu" kupsko za półdarmo rozdają?


  • 0

#98 Spuczan Napisany 03 października 2016 - 16:25

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 056 Postów:

Chyba pomyliłeś tematy.


  • 0

#99 Marbel Napisany 03 października 2016 - 19:15

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Po "tygodniu" kupsko za półdarmo rozdają?

Przydałby się warn. Ja za blachostkę dostałem za wojny poza tematem...
  • 2

#100 Freeman Napisany 04 października 2016 - 17:28

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:


  • 1

#101 vagrant3 Napisany 05 października 2016 - 11:42

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

słabe dlc.

 

jakoś w ogóle mnie ta forza średnio jara. czemu nie ma w tej gierce nitro jak w każdej innej porządnej ścigałce (?), np need for speed :/

 

edit. kvrvva i jeszcze wszyscy pod prąd jeżdzą.


Ten post był edytowany przez vagrant3 dnia: 05 października 2016 - 11:45

  • 0

#102 Hellmans Napisany 05 października 2016 - 11:56

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Mnie bolą ludzie i kangury schowane za barierkami. Bym sobie porozjeżdżał jakieś krowy jak w GTA.


  • 0

#103 vagrant3 Napisany 05 października 2016 - 12:04

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

no właśnie albo dzieci jakieś, co za crap.


  • 0

#104 Marbel Napisany 05 października 2016 - 13:37

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Same patole :pac:
  • 0

#105 vagrant3 Napisany 05 października 2016 - 13:43

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

podoba mi się ten efekt, że jak się pojeździ po błocie, piachu itd i zacznie nam się stopniowo brudzić karoseria (głównie nadkola), a potem pojeździmy po wodzie, to bród zaczyna stopniowo znikać ^_^


  • 0

#106 Marbel Napisany 05 października 2016 - 14:04

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Wy to w ogóle chyba bezrobotni jesteście. W weekend już poziom powyżej 100??
  • 0

#107 vagrant3 Napisany 05 października 2016 - 14:18

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

jakie my? :P ja mam dopiero 22 poziom chyba

 

to hellmans docisnął śrubę, bo jak w sobotę zaczynałem to już miał 170 lvl czy coś w tym stylu.


  • 0

#108 Marbel Napisany 05 października 2016 - 14:25

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Wydawało mi się że masz już 100.mam Zeratula w zespole,ten miał ostatnio 99lvl jednak on długo prxed premierą miał grę ;)
  • 0

#109 vagrant3 Napisany 05 października 2016 - 14:28

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

delektuje się giereczką bardzo powoli, bez ciśnienia, bez pośpiechu.

 

jedna rzecz - co dają te drivatary w zespole? jakieś exp dodatkowy jeśli mają wysokie levele czy jak to działa?


  • 0

#110 Marbel Napisany 05 października 2016 - 14:36

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Dodatek do wygranej i kibiców do każdego zwycięstwa.

Ten post był edytowany przez marbel007 dnia: 05 października 2016 - 14:36

  • 0

#111 Hellmans Napisany 05 października 2016 - 14:44

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Te chłopki z zespołu startują z Tobą w każdym wyścigu i w zależności od ich pozycji wpada więcej 

Dodatek do wygranej i kibiców do każdego zwycięstwa.

 

Same drivatary u mnie czasem nieźle szaleją. W niektórych wyścigach, niezależnie od poziomu trudności, jadą idealną linią i choćbym się zesrał to nie mogę ich dogonić. Podobny problem był w F6 na poczatku, ale na większą skalę i szybko to spaczowali.


Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 05 października 2016 - 15:16

  • 0

#112 bartezoo Napisany 06 października 2016 - 09:00

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Ja mam koło 90 levelu w multi po jednym evencie leci 1,5 levela spokojnie. Jeszcze odnośnie gry to moja opinia, robię paste bo mi się nie chce ale może kogoś a może nie. Je.bać to

Jestem skończeniu finału do którego dotarcie zajęło mi 15h (ale trochę to przyspieszyłem grając z kolegami z live w co-pie więc trochę niemiarodajne) miałem około 25% ukończenia gry, potwór. Uwielbiam tę grę za różnorodność, chcesz buggy i dymanie po wydmach? Proszę cię bardzo. Lubisz deszczyk i nutke Drivecluba? Bierzesz uliczne wyścigi w deszczu, które są ku.rewsko trudne moim zdaniem w sensie skillowe, mam ustawione zero asyst i drivatary na Pro i to żeby wycisnąć pierwsze miejsce jest bardzo cięzkie ale w fajny sposób bo biorąc auto powyżej klasy A trzeba naprawdę powalczyć z nim na trasie nie jest to poziom DC w sensie takiego skupienia się na skillu i ułamku sekund na trasie, ale nadal jest bardzo wymagające i fajne. Chcesz sie pobujać po mapie i się bawić, szukać ukrytych aut, tablic i innego guwna dla zabawy? Można jeszcze jak. Jak przy okazji Burnouta Paradise nie odpowiadała mi forma free roamingu w wyscigach bo to jezdzenie od punktu do punktu było męczące tak tutaj (i zresztą w każdym Horizonie) bank rozbija lokacja. To co się odpie.rdala w różnych rejonach mapy to jest coś niesamowitego (jedynie miasto jest nudne i jakieś takie wyprane z detali) jest gęsty las równikowy, pola bawełny i bananów, pustynia i zatoczka z jeziorami (które w nocy wyglądają tak, że mi pitok staje), plaża i małe miasteczko oraz metropolia z wieżowcami damn pomysleli o wszystkim i dzięki temu jezdzenie od mistrzostw do mistrzostw kompletnie nie nudzi bo jest rożnorodność. Coś fantastycznego. Multiplayer z 12 wariatami na mapie też ma potencjał, ale faktycznie z randomami jest ku,rwa dramat i spychanie z trasy niestety.

Z tego co mi się trochę nie podoba to potwarzalne eventy i nudne jezdzenie w kółko na zwykłych circutach, loadinigi po między eventami a free roamem, wyścig trwa 2-3 minuty i zaraz mam loading troszke meczące są jak chcesz kilka wyscigów pod rząd zaliczyć (moim zdaniem powinna też być opcja odpalania wyscigów z jakiegoś quick menu chociażby tych, które kiedyś tam jeździlismy) no i to, że auto sie nam zmienia po wyscigu to jest bardzo irytujące.

A tak poza tym to najlepsza grafika w serii (jezu jak to wyglada momentami to jest 10/10 a nie widzialem w HDRrze), najlepszy soundtrack w serii, najlepszy model jazdy w serii, najlepsza lokacja na festiwal z tych trzech, które były.
Dawno nie było tak dobrej gry wyscigowej w sumie to patrząc przez pryzmat poprzedniej generacji to jest to najlepsza gra od czasów TDU oraz PGR 4.

Pozdrawiam posiadaczy innych konsol, żałujcie że nie gracie bo jest czego.

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr
  • 7

#113 Hellmans Napisany 06 października 2016 - 09:26

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ten HDR mnie boli, bo słońce, niebo i chmury to podobno inny poziom, a nawet na zwykłym TV wyglądają super. Oby technologia się przyjęła, zamiast ślepej pogoni za 4k, 8k i chuj wie ile k.


  • 0

#114 filip Napisany 06 października 2016 - 09:46

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Nie spodziewałbym się, że tak mogę zazdrościć ścigałki  :sadcf:

 

Bezspinowe śmiganie w arkejdowym modelu jazdy na dużym tiviku po długim dniu w pracy to mogło by być to :(


  • 0

#115 Hellmans Napisany 10 października 2016 - 01:03

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Tak sobie myślę, że dlc z dakarowymi ciężarówkami to by było to  :zakochany:

 

7lVB18i.jpgolgvOJW.jpg


  • 4

#116 Freeman Napisany 10 października 2016 - 16:45

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

Uff... już się bałem, że nie ma RX7 w FH co by troszkę bolało, ale jest do zdobycia w

Spoiler

 

MtnF2hy.jpg

 

Do tego dorwałem Testa Rosse, piękne auto.

 

b4fUK0j.jpg

 


  • 0

#117 vagrant3 Napisany 11 października 2016 - 13:28

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
wkurvvia mnie to, że nie można sobie driftów spokojnie porobić w wyznaczonych strefach tylko ciągle ktoś się tam wpierredala - jakieś drajwatary czy inne lamusy. te 3 gwiazdki chcę wszędzie poogarniać, a od driftów zacząć.
  • 0

#118 Freeman Napisany 11 października 2016 - 16:00

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

Drifty już wymęczyłem, ale fakt, idzie zajebisty drift, a tu jakiś janusz jedzie betą z przeciwka i jeb od nowa :D


  • 0

#119 Hellmans Napisany 15 października 2016 - 21:28

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

IipHecu.jpg

 

Mniej roboty niż w Horizon 2, ale nie narzekam, drugie tyle wpadnie w coopie   :uff:

 

 

 


  • 3

#120 Tawotnica Napisany 31 października 2016 - 10:20

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Też dojechałem do finałowego eventu i mam ok 50% gry ukończonej - mogę się podpisać pod postem bartezoo. Różnorodność miejscówek i wyzwań oraz otwarty świat z masą zbieractwa robią mi dużo bardziej niż mainlinowe Forzy, ba, bardziej niż jakiekolwiek inne ścigałki w jakie grałem.

 

Bardzo mi się też podobają elementy RPGowe, bo nagradza się gracza za każdą pierdołę - drifta, wyrwanie palmy, szybką jazdę etc. W połączeniu ze słonecznym klimatem i bardzo elastycznym poziomem trudności wychodzi z tego jedno z najbardziej relaksujących doświadczeń w tym roku. Pojeździć po robocie godzinkę czy dwie pozbierać tabliczki z bonus exp i fast travel, przy okazji uruchamiając kolejne speed trapy, drift challenge i bucket listy - takie casualowe jeżdżenie lubię najbardziej. O, i szukanie stajni z oldtimerami! Szkoda, że tylko 15 było, wspaniale się błądziło np. po dżungli w nocy Jeepem. :banderas: 

 

Szkoda, że kijowo rozwiązano custom soundtrack w tej części. Fajnie, że w ogóle jest taka opcja, ale trzeba się pieprzyć z przerzucaniem plików na One Drive i robieniem playlisty w Groove Music, uważając żeby nie przypadkiem subskrybować tego chłamu (trail trwa miesiąc), więc przez większość czasu leciało u mnie Block Party (DMX? Poważnie? :olo:)

 

Tak czy siak, Australia to wygryw od pierwszego trailera i przez miejsce akcji najlepszy Horizon imo i nawet kandydat na GOTY. 


  • 1



Inne z tagami: