Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forza Horizon 3

XONE PC Playground Games

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
236 odpowiedzi na ten temat

#181 Pawlik Napisany 23 sierpnia 2017 - 14:41

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ale Panie, ile padów jest zapowiedzianych! Będziesz miał na czym grać przez 100 lat :olo:


  • 0

#182 Rudolf Napisany 23 sierpnia 2017 - 15:57

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 742 Postów:
Człowieku, potrzebuję drugiego pada do kanapowego coopa w 10 częściach Gearsów i Halo. Nie wiem w co ręce włożyć, tyle kontrolerów do wyboru :olo:
  • 0

#183 Hellmans Napisany 15 stycznia 2018 - 21:16

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

 

Jebałbym 100% od nowa.


  • 0

#184 Godot Napisany 15 stycznia 2018 - 21:34

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O, dziś patch. Zasysam
  • 0

#185 Bzduras Napisany 16 stycznia 2018 - 06:41

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Na S bez różnicy, przynajmniej tak mi się wydaje. Ależ ta gra jest dobra, oeeeezuuu :banderas:
  • 1

#186 Marbel Napisany 16 stycznia 2018 - 07:11

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
A FH3 nie było już na eSce jako hdr i 4K od premiery? Przynajmniej udawane 4K?
  • 0

#187 Bzduras Napisany 16 stycznia 2018 - 07:21

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Jest możliwe, działam na 1080p. Brakuje tylko tych 60 klateczek, grałem wcześniej na piecu trochę i różnica jest ogromna... Ale już po dwóch minutach od rozpoczęcia gry zapominam o tym i skupiam się na tym, co najważniejsze, czyli frajdzie z gry ;) Hektolitry miodu wylewają się z tej giereczki - różnorodność miejscówek, aut, zadań, ogrom wszystkiego i to, jak pseudosimowy model jazdy pasuje do lekko arcade'owej otoczki, graficzka, muzyka... Tutaj po prostu wszystko do siebie pasuje i wszystko jest wykonane na najwyższym poziomie. Oprócz drivatarów, po cholerę tyle tego jeździ i przeszkadza to ja nie wiem.


  • 2

#188 Danteusz Napisany 16 stycznia 2018 - 08:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

A FH3 nie było już na eSce jako hdr i 4K od premiery? Przynajmniej udawane 4K?

Oczywiście że nie było 4k, co te reklamy robią z ludźmi...

Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 16 stycznia 2018 - 08:10

  • 0

#189 Marbel Napisany 16 stycznia 2018 - 08:14

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
No ja się już objeździłem po Horizon 3. Kupiłem EP dla Hot Wheels ale na razie nie zaskoczyło, za mało arcade imo. BM było dużo bardziej fun.
  • 0

#190 Bzduras Napisany 16 stycznia 2018 - 08:25

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Szkoda, że nie zdążyłem na promocję dodatków :( Może jeszcze będą zniżki w przyszłości, wypadałoby mieć.


  • 0

#191 Godot Napisany 16 stycznia 2018 - 08:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja kupiłem. Patch zassany, ale ta gra wygląda tak zjawiskowo, że nie wiem czy będzie różnica na 1080
  • 0

#192 Wezyr Napisany 16 stycznia 2018 - 09:07

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 413 Postów:

Najbardziej zjawiskowo wyglądają te rozpikselowana roślinność, jej cienie i ten obrzydliwy pop-up :banderas: Zakupiłem FH3, ale rzygać mi się chce jak na to patrze. Na szczęście w lwiej części przypadków jest bosko, ale i tak ogram dopiero po zakupie BeastBoxa.


  • 0

#193 bartezoo Napisany 16 stycznia 2018 - 14:11

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

A FH3 nie było już na eSce jako hdr i 4K od premiery? Przynajmniej udawane 4K?

Oczywiście że nie było 4k, co te reklamy robią z ludźmi...


No chodziło mu o skalowanie do 4K - tak zrozumiałem to "przynajmniej udawane 4k"

A już nawet w głupim skalingu gry wygladają wyraźnie lepiej.

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 16 stycznia 2018 - 14:11

  • 1

#194 Danteusz Napisany 16 stycznia 2018 - 19:49

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Skalowanie to robi telewizor w gratisie, raczej HDR poprawia wrażenia
  • 0

#195 BeSOS Napisany 16 stycznia 2018 - 20:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Xboty tak nie w temacie.
  • 0

#196 Sylvan Wielki Napisany 16 stycznia 2018 - 21:07

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:

Szkoda, że nie zdążyłem na promocję dodatków :( Może jeszcze będą zniżki w przyszłości, wypadałoby mieć.

 

Są rewelacyjne. W pierwszej kolejności kup wspaniałe Blizzard Mountain. :klaszcze:
Proszę kilka zdjęć na zachętę. Godrizon III.  :mog: 

rSCl74T.jpg

A4YWsir.jpg


L4hqPLt.jpg

qOL6x4p.jpg



 


  • 4

#197 Marbel Napisany 16 stycznia 2018 - 21:37

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Potwierdzam BM lepsze. A teraz jeszcze jest odpowiednia pora na granie w ten dodatek.
  • 0

#198 Wezyr Napisany 16 stycznia 2018 - 21:41

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 413 Postów:

Ten Godrizon to z piecyka odpalony, co? Na Facie nie wygląda to tak dobrze.


  • 0

#199 Bzduras Napisany 16 stycznia 2018 - 22:21

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
W Photo Mode wszystkie gry wyglądają lepiej na screenach.

No 160zł za dwa dodatki, przecież to cena pełnej gry :/
  • 0

#200 Marbel Napisany 16 stycznia 2018 - 22:24

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Zawaliłeś. Oba były po ok 40-48 zł. Brałem za dolary, ok 10,5$ dla samego Hot Wheels bo BM dawno moje.
  • 0

#201 funditto Napisany 16 stycznia 2018 - 22:35

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Całość jest fenomenalna, ale jak dla mnie:
HW > podstawka > BM

Swoją drogą to mocno gra zyskała na tym patchu. Ostrość obrazu jest teraz świetna.
  • 0

#202 Wezyr Napisany 16 stycznia 2018 - 22:47

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 413 Postów:
Bzdur, ja Fh3+hw kupiłem za 90zł, po 100zł latała cyfra z obiema dodatkami.
  • 0

#203 Bzduras Napisany 17 stycznia 2018 - 07:54

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Zawaliłeś. Oba były po ok 40-48 zł. Brałem za dolary, ok 10,5$ dla samego Hot Wheels bo BM dawno moje.

No wiem, że zepsułem. Okres przedświąteczny nie sprzyja zakupom giereczkowym, a potem była musztarda po obiedzie.

Bzdur, ja Fh3+hw kupiłem za 90zł, po 100zł latała cyfra z obiema dodatkami.

Właśnie widzę, że bardziej opłaca się kupić cyfrę z HW i key na BM, wyjdzie całościowo 175zł, a dodatkowo cyfrówka jest objęta Play Anywhere. Do końca miesiąca jednak i tak nic nie wymyślę.
  • 0

#204 vagrant3 Napisany 17 stycznia 2018 - 13:26

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Całość jest fenomenalna, ale jak dla mnie:
HW > podstawka > BM


akurat nie lubię ścigałek w klimatach hot wheels i tym podobnych dziwactw, ale to dlc okazało się po brzegi wypełnione miodem. kupiłem niechętnie dopiero niedawno jak pakiet obu kosztował na xbl poniżej 50 zł (bm już miałem) i powiem szczerze jest ogień.

a samo blizzard mountain jest cudne. tak zajebistego śniegu żadna inna gierka nie ma. nie wiem co jest najfajniejsze, ale jako całość jest to czysty ścigałkowy geniusz :zakochany:


  • 0

#205 Sylvan Wielki Napisany 18 stycznia 2018 - 14:58

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:

Ten Godrizon to z piecyka odpalony, co? Na Facie nie wygląda to tak dobrze.

 

Zdjęcia pochodzą z wersji na Xbox One S, która prezentuje się kapitalnie. Prawdę powiedziawszy w 2016r. na konsolach chyba tylko Uncharted 4, Doom, Raczet i Klank oraz Ori and the Blind Forest: Definitive Edition wywarły na mnie tak niesamowite ważnie w kwestii grafiki, jak Hori Trzecia właśnie.

Tryb foto coś tam oczywiście usprawnia, ale nie jest to znacząca różnica.

Dla przykładu zdjęcie z rozrywki oraz owego trybu. Podobna miejscówka, ten sam samochód.

dm5Up4y.jpg

A2nAuwg.jpg


Tutaj jeszcze kilka zrzutów z gry właściwej, by nie było.

r5mJFXs.jpg

fNd5UOd.jpg

9VzUCaP.jpg

uuBFDFP.jpg


Wg mnie prześliczna gra. Jasne, ma swoje mankamenty, ale biorąc pod uwagę rozmiar świata, jego szczegółowość oraz zróżnicowanie, jak i fakt, że na One to hula, to nie mam pytań.

Wersja na blachę oczywiście robi znacznie lepsze wrażenie, ale też porównywać ich nie mam specjalnie zamiaru, ponieważ sam procesor w moim PCMR kosztuje tyle co kilka modeli One.
Niemniej biorąc pod uwagę stosunek jakość-cena, wersja na One(S), to :hurra:
Ściągam teraz pacza pod X i zobaczę co oferuje, bowiem skok w FM7 był powalający. :mog:
 

(....)
No 160zł za dwa dodatki, przecież to cena pełnej gry :/

Dużo. Ja BM kupiłem w dniu premiery (boda ok 96zł) i nie żałuję. Wiele zmienia (nawet sama jazdę), oferuje na prawdę sporo, a całość to co najmniej 14-16 godzin zabawy (bez zaliczania go na 100%).

Osobiście uważam, że obok Far Harbor do Fallout4, Przebudzenie do pierwszego Dragon Age oraz Krew i Wino/Serca z Kamienia, to jeden z najlepszych dodatków jaki można kupić w cyfrowym sklepie.


  • 4

#206 Bzduras Napisany 18 stycznia 2018 - 19:53

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Kuszą te dodatki, kuszą... Co ciekawe, przy dobrej cebulce dwa DLC i cyfrowa wersja gry wychodzą jakieś 180zł, więc może przy matki boskiej pieniężnej skuszę się na taką opcję ;)
  • 0

#207 Pawlik Napisany 18 stycznia 2018 - 20:12

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

no właśnie Syl. Pytanie, czy serio wersja na pc pozbawiona hdr robi lepsze wrażenie? Bo chłopaki z hdtvpolska uparcie twierdzą, że to właśnie hdr robi efekt wow i żadne 4k i inne duperele tego nie zmieniają. Dla mnie hdr w tej grze to jakbym zaczął grać  w inną grę,  gdy wróciłem na próbę do sdr to gra naglę straciła kolory, wyglądała jak stara szmata. Ten nowy patch imo dużo nie zmienił, znaczy jest ładniej,ale to nie jest taki przeskok jaki dostałą w ryj przechodząc na nowy telewizor. 


  • 1

#208 funditto Napisany 18 stycznia 2018 - 23:16

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Oj trochę zmienił, przede wszystkim ostrość i pop up
  • 0

#209 Pawlik Napisany 19 stycznia 2018 - 03:13

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Nie no, zmienił, ale to nie jest taki przeskok jak z sdr na hdr.
  • 0

#210 Sylvan Wielki Napisany 22 stycznia 2018 - 13:40

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:

no właśnie Syl. Pytanie, czy serio wersja na pc pozbawiona hdr robi lepsze wrażenie? Bo chłopaki z hdtvpolska uparcie twierdzą, że to właśnie hdr robi efekt wow i żadne 4k i inne duperele tego nie zmieniają. Dla mnie hdr w tej grze to jakbym zaczął grać  w inną grę,  gdy wróciłem na próbę do sdr to gra naglę straciła kolory, wyglądała jak stara szmata. Ten nowy patch imo dużo nie zmienił, znaczy jest ładniej,ale to nie jest taki przeskok jaki dostałą w ryj przechodząc na nowy telewizor. 

 

Godrizon Trzecia na PCMR, to obok FM7 najlepiej prezentująca się gra wyścigowa tej generacji i żaden HDR tego nie zmieni.  :master: 

Zgodzę się z tym co napisał w 2016r Gmeru, że HDR w Hori III jest imponujący i faktycznie spora różnica jest dostrzegalna z miejsca (ale o tym sam wiesz przecieczcież). Prawdę powiedziawszy obok nowego Asasyna i może GTS, to najlepsze wykorzystanie szerokiego zakresu tonalnego, jaki istnieje w grach.

Oczywiście i bez tego gra robi niesamowite wrażenie, niemniej FH III z HDR > FH III bez HDR.

Blacha jednak zapewnia coś, co już lata temu powinno być na konsoli standardem, czyli 60 klatek, które jak zawsze robi kapitalną robotę i nie chodzi tu już nawet o 4k i detale, bo One X również to dostarczył, ale właśnie niesamowitą płynność, która wpływa na odbiór całości, ale o tym już kilka dni temu także Bzduras wspominał.

Niemniej nie ma co szlochać. Do wyciśnięcia z tej gry ostatnich soków na prawdę potrzebny jest bardzo mocny PC. To co oferują One(XS) w zupełności wystarcza i prezentuje się rewelacyjnie. :uff:


  • 0



Inne z tagami: