Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Last of Us Part II

GOTY2020 Naughty Dog SIE PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
832 odpowiedzi na ten temat

#91 lukaszSA Napisany 12 czerwca 2018 - 07:52

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Co za czasy. Sarenki się miziają a ci narzekajo


  • 4

#92 Shinigami Napisany 12 czerwca 2018 - 08:07

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Zastanawiam się, kiedy gry przekroczą pewną dziwną granicę brutalności. Aż mi się trochę nieprzyjemnie oglądało tę prezentację, bo grafika jest mocno realistyczna, a poziom brutalności bardzo (hehe) na poziomie.


  • 0

#93 SosaiKyo Napisany 12 czerwca 2018 - 08:13

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

To graj w cuphead a innym daj się cieszyć grą.

Proste.


  • 0

#94 Shinigami Napisany 12 czerwca 2018 - 08:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Jaki oburzony :hihi:


  • 1

#95 Starh Napisany 12 czerwca 2018 - 08:16

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Ok raz jeszcze na chłodno zobaczyłem materiał i coż jestem mega rozczarowany wciskaniem na siłę Homo-lesb, brakiem zwykłego białego mężczyzny w trailerze. Postaci to albo niezależne, silne kobiety albo jacyś murzyni czy Azjaci. Rozumiem ubogacenie kulturowe, ale ta propaganda jest już wrzucana na siłę i to widać. Ja z tego cyrku wysiadam i na pewno nie kupię gry w sklepie, nie zamierzam wspierać tego podprogowego przekazu. Nawet w Gersach 5 i pokazie tej gry nie zauważyłem czegoś takiego.  Gra wygląda fajnie, postaci ruszają się kapitalnie, ale wmuszanie graczom na siłę oglądania takich rzeczy - ja szczerze przewijałem ten trailer, był dla mnie trochę odpychający i zapewne nie tylko dla mnie. To nawet nowe gry od Japońców rozwiązują b.dobrze tę kwestię. Sorry, ale nie uwierzę, że nawet po postkapitalistycznej przemianie nie został w USA żaden biały mężczyzna czy też kobieta....

 

Dobra gra :uff: ale...

Wrzucanie na siłę murzynów, Azjatów, lesb z pominięciem normalnego archetypu postaci :olo:


Ten post był edytowany przez Starh dnia: 12 czerwca 2018 - 08:16

  • 3

#96 lukaszSA Napisany 12 czerwca 2018 - 08:16

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Raczej nie prędko. Amerykańskie społeczeństwo gloryfikuje wojnę i nie ma problemu z przemocą.

 

Co innego kawałek cycka, to już może oburzyć :hihi: 

 

W razie czego, to ESA wymusi na ESRB zmiany guidelienów jeśli chodzi o ratingi M i AO


  • 0

#97 gruby Napisany 12 czerwca 2018 - 08:18

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wyglada mega.
  • 0

#98 Shinigami Napisany 12 czerwca 2018 - 08:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Starh: negatywny foruming


  • 8

#99 lukaszSA Napisany 12 czerwca 2018 - 08:25

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Co ten Starh  :doge:


  • 1

#100 Starh Napisany 12 czerwca 2018 - 08:30

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

W te akcje i skrypty również nie wierzę w przypadku ND. Tak samo było przy pokazie jedynki i miejscówki w hotelu gdzie leciał skrypt za skryptem, pełno interakcji, a w finalnej grze nie zobaczyłem ani jednego takiego skryptu :olo: ND umie wciskać kit lepiej niż CDRed.


  • 0

#101 Pawlik Napisany 12 czerwca 2018 - 08:44

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Jaram się jak pochodnia, brutalnie, lizanie się sarenek, zabijanie murzynów i Azjatów, to jest to co zdrowy, biały, heteroseksualny mężczyzna kocha :tak:
  • 0

#102 Razel Napisany 12 czerwca 2018 - 08:47

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

W te akcje i skrypty również nie wierzę w przypadku ND. Tak samo było przy pokazie jedynki i miejscówki w hotelu gdzie leciał skrypt za skryptem, pełno interakcji, a w finalnej grze nie zobaczyłem ani jednego takiego skryptu :olo: ND umie wciskać kit lepiej niż CDRed.

 

Wiadomo.

Wszyscy do tej pory jesteśmy wkurwieni jakim gównem okazała się finalna gra w porównaniu do pokazów :hihi:

 

Ledwo ponad 240 nagród.

Naciągane praktycznie wszędzie Game of the Year.

No i kończąc na tragicznych ocenach:

 

caCuWpg.png

 

0OKKv5F.png


  • 4

#103 Woroq Napisany 12 czerwca 2018 - 08:49

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 792 Postów:
Starh, to nie Wiedźmin. TLoU2 to Ameryka, tam biali są w mniejszości. W jedynce też było kolorowo, też były wątki homoseksualne, jakoś nie narzekałeś :hmmm:
Znając ND, wątek romansu Ellie będzie dobrze uzasadniony, zresztą jest to dobra kontynuacja Ellie z pierwszej części.

Dla mnie sztos

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 12 czerwca 2018 - 08:49

  • 1

#104 Starh Napisany 12 czerwca 2018 - 08:53

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

 

W te akcje i skrypty również nie wierzę w przypadku ND. Tak samo było przy pokazie jedynki i miejscówki w hotelu gdzie leciał skrypt za skryptem, pełno interakcji, a w finalnej grze nie zobaczyłem ani jednego takiego skryptu :olo: ND umie wciskać kit lepiej niż CDRed.

 

Wiadomo.

Wszyscy do tej pory jesteśmy wkurwieni jakim gównem okazała się finalna gra w porównaniu do pokazów :hihi:

 

Ledwo ponad 240 nagród.

Naciągane praktycznie wszędzie Game of the Year.

No i kończąc na tragicznych ocenach:

 

 

 

 

 

 

Ja nie napisałem, że jedynka była słaba. Była to jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji (o ile nie najlepsza). Problem w tym, że jedynka nie propagowała czegoś takiego, a krótki epizod z Left Behinde o niczym nie świadczył i nie był przede wszystkim wciśnięty na siłę.

 

A co do samej gry to piłem iż ND lubi w prezentacjach wiele rzeczy pokazywać, a później je kastrować jak np. epizod w Hotelu z części pierwszej. Dwójka widzę to będzie pokazanie silnych, niezależnych kobiet walczących ramie w ramie z Azjatą i murzynem.
 


  • 0

#105 lukaszSA Napisany 12 czerwca 2018 - 09:00

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Bleh.

 

Murzyn zginie (telewizory OLED mają nawet opcję ich usuwania z obrazu :cf: ), azjata też. Dwie niezależne kobiety zwiększają szanse na to, że w grze będą cycki.

 

Co za różnica czy grasz babą, chłopem, psem, robotem czy innym badziewiem? Homo wątki słabe i propagandowe były w Mass Effect, po Last of Us spodziewam się raczej poważnego podejścia do tematu


  • 0

#106 Razel Napisany 12 czerwca 2018 - 09:02

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Nie no fakt, nie liczy się jaki będzie gejmplej tej szpili.

 

Zaiste powiada Ci, że jak wyjdzie The Last of Us Part 2 to nie graj w niego, bo jeszcze podprogowo Ci w głowie namieszają, a Ty w to uwierzysz, że jesteś niezależną kobietą lub co gorsza murzynem lub azjatą :bue:


  • 3

#107 krak2610 Napisany 12 czerwca 2018 - 09:36

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

 

 

W te akcje i skrypty również nie wierzę w przypadku ND. Tak samo było przy pokazie jedynki i miejscówki w hotelu gdzie leciał skrypt za skryptem, pełno interakcji, a w finalnej grze nie zobaczyłem ani jednego takiego skryptu :olo: ND umie wciskać kit lepiej niż CDRed.

 

Wiadomo.

Wszyscy do tej pory jesteśmy wkurwieni jakim gównem okazała się finalna gra w porównaniu do pokazów :hihi:

 

Ledwo ponad 240 nagród.

Naciągane praktycznie wszędzie Game of the Year.

No i kończąc na tragicznych ocenach:

 

 

 

 

 

 

Ja nie napisałem, że jedynka była słaba. Była to jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji (o ile nie najlepsza). Problem w tym, że jedynka nie propagowała czegoś takiego, a krótki epizod z Left Behinde o niczym nie świadczył i nie był przede wszystkim wciśnięty na siłę.

 

A co do samej gry to piłem iż ND lubi w prezentacjach wiele rzeczy pokazywać, a później je kastrować jak np. epizod w Hotelu z części pierwszej. Dwójka widzę to będzie pokazanie silnych, niezależnych kobiet walczących ramie w ramie z Azjatą i murzynem.
 

 

całe szczęście, że już wiesz dokładnie czym będzie dwójka po 10 minutach traileru.

A tak w ogóle to jakim prawem Ci lewacy zdecydowali, że jakaś kobieta będzie głównym bohaterem zamiast białego mężczyzny. Gdzie zmierza świat? Dlaczego nasze dzieci muszą na to patrzeć? Czy Bóg ześle na nas plagi za dwie kobiety całujące się w grze? Usa, Europo obudźcie się!


  • 0

#108 lukaszSA Napisany 12 czerwca 2018 - 09:44

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Uuuuu

 


  • 0

#109 GrzesiekMB Napisany 12 czerwca 2018 - 09:58

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Zamiast jarac sie materialem prima sort to strasznie 3,14erdolicie. Az zal czytac
  • 1

#110 Iras Napisany 12 czerwca 2018 - 10:00

Iras

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 150 Postów:

Dobra gra :uff: ale...
Wrzucanie na siłę murzynów, Azjatów, lesb z pominięciem normalnego archetypu postaci :olo:


Niestety po amerykańskim żydzie z Kalifornii można się było tego spodziewać... 
 

Starh, to nie Wiedźmin. TLoU2 to Ameryka, tam biali są w mniejszości.

 

:lol2:

 

A tu mamy piękny przykład tego, jak taka przesycona lewackim „diversity” i „inclusion” popkultura robi wam sieczkę z mózgu. Biali w USA to 73%, murzyni 13, a Azjaci około 5. W Kanadzie białych tyle samo, murzynów mniej i więcej Azjatów. Biali w mniejszości :lol:


  • 0

#111 Shinigami Napisany 12 czerwca 2018 - 10:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Biednym was tak trudno zrozumieć, że kolorowi i kobiety w tej grze robią to, do czego stworzyła ich natura, czyli są mięsem armatnim na usługach białych heteroseksualnych, łysych mężczyzn :lol: Ładna sieczka z mózgu jak nie potraficie dojść do takich wniosków :lol2:


  • 0

#112 fingus Napisany 12 czerwca 2018 - 10:04

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:
Pomijając wszystko inne, widzę że warto wrzucać do giereczek wątki homo, feministyczne i kolorowych, aby potem móc oglądać ten piękny ból tyłka young adultów z kryzysem męskości, których piecze bo dwie laski się całują i nie mają z kim się utożsamiać. :banderas:
  • 4

#113 burnstein Napisany 12 czerwca 2018 - 10:22

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Ha ha , Starh jaki biały frustrat :lol:


  • 2

#114 Hellmans Napisany 12 czerwca 2018 - 10:30

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ja z tego cyrku wysiadam i na pewno nie kupię gry w sklepie, nie zamierzam wspierać tego podprogowego przekazu. 

 


  • 0

#115 Starh Napisany 12 czerwca 2018 - 10:32

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

A wspierajcie homo, jestem ciekawy co byście zrobili gdyby wasza córka powiedziała, ze jest lesba albo syn gejem. Burn by spalił, Fingus się wyrzekł.

 

Szrot edit. ostrzegam słownie że przekraczasz poziom full retarded, albo skończ tę wojenkę, albo będziesz zaraz narzekał na forum PSXE na tutejszą moderację 


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 12 czerwca 2018 - 10:34

  • 0

#116 Schrodinger Napisany 12 czerwca 2018 - 10:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Starh kreuje się na jebake alfa male ale drażnią go całujące się kobiety no cóż mam smutną informację 

 


  • 2

#117 lukaszSA Napisany 12 czerwca 2018 - 10:37

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Kurwa, to gra o zabijaniu. Gdyby moja córka lub syn powiedział mi, że zabił dzisiaj 10 randomów to też byłbym zaniepokojony.

 

Córka lesbijka by sprowadzała do domu koleżanki lesbijki :hmmm: 


  • 1

#118 Hellmans Napisany 12 czerwca 2018 - 10:44

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Uff, dobrze że w Uncharted gramy białym, heteroseksualnym mężczyzną i nic nie odciąga naszej uwagi od mordowania +/- 800 postaci na część oraz napawania się świetnym wykonaniem technicznym.


  • 1

#119 Schrodinger Napisany 12 czerwca 2018 - 10:45

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Dobra koniec pierdolenia o homoseksualiźmie i wylewania żalów Starha, ładnie się przez te lata kamuflował, ale prawactwo zawsze wychodzi. EOT i nie odpowiadać, tylko pisać o gierce.

 

A córka/syn homo to najlepsze co może być bo nikt im bachora nie zrobi / nie naciągnię. EOT, za następne posty w tym stylu będą warny 


  • 0

#120 BeSOS Napisany 12 czerwca 2018 - 10:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Joela pokażą pewnie na PS Experience.
  • 0



Inne z tagami: