Skocz do zawartości

Zdjęcie

BloodSoulsowe igrzyska śmierci - ustawki PVP


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
630 odpowiedzi na ten temat

#511 Pico Napisany 31 maja 2017 - 23:25

Pico

  • Forumowicze
  • 10 689 Postów:

No ale kto tutaj grywał PvP? Ja, amatorsko, w znaczeniu, że mało. Ty, sporo, choć bardziej inwejdy robisz niż pojedynki. A ktoś jeszcze coś PvP? Raczej naliczysz tu z 10 osób, które grywało w soulsy praktycznie tylko PvE.


  • 0

#512 Schrodinger Napisany 31 maja 2017 - 23:25

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 985 Postów:

Pico przestraszył się LEGENDY? Szok, czy można już ogłosić oficjalnie Raikoha Mistrzem Świata w Dark Souls 3!?


  • 0

#513 Pico Napisany 31 maja 2017 - 23:26

Pico

  • Forumowicze
  • 10 689 Postów:

Pico przestraszył się LEGENDY? Szok, czy można już ogłosić oficjalnie Raikoha Mistrzem Świata w Dark Souls 3!?

Cały czas pisałem o rewanżu, a że Rajkosze nie chce, to wielka szkoda. No w kółko dzień w dzień powtarzać się nie będę.


  • 0

#514 Raikoh Napisany 31 maja 2017 - 23:27

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Myslalem o DkS3 :) W BB ciezko zrobic Fight Club na streamie. Soulsy zdecydowanie ciekawsze do streamowania i FC. W BB gralo sie bez hosta, bo nie dalo sie wziac czerwonego na haslo, a cos w stylu kamieni nie bylo. W DkS3 kilku moze czekac na walke i ogladac obok hosta itd


  • 0

#515 Pico Napisany 31 maja 2017 - 23:30

Pico

  • Forumowicze
  • 10 689 Postów:

No pisałem powyżej o DkS3 ;). Ja tam jestem za, znajdź tu ludzi chętnych tylko.


  • 0

#516 Kurzy Napisany 01 czerwca 2017 - 08:19

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

Jak zrobię ten 145 level w bb to chętnie

A co Ty opiekunkę do dzieci zatrudniłeś, że tyle czasu masz???!!!


  • 0

#517 burnstein Napisany 01 czerwca 2017 - 08:21

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 143 Postów:

Może znów uciekł z domu.


  • 0

#518 filip Napisany 01 czerwca 2017 - 08:44

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Reprezentuje UK co widzisz patrzac w moj PSN.

 

 

Całe UK, czy tylko Anglię?

 

Jeśli Szkoci powtórzyliby referendum i opuścili Królestwo, to przestałbyś ich reprezentować? Za kim jesteś podczas igrzysk wszelkiego rodzaju (piłka nożna, olimpiada, eurowizja, whatever) i dochodzi do starć wewnątrz UK?

 

Aha, i jak podoba Ci się Wasza pani Premier? Rozumiem, że byleś za brexitem (głosowałeś?), jak Twoim zdaniem May radzi sobie z całym procesem? Jesteś za pełną izolacją czy za zachowaniem wybranych zapisów? Swoboda przepływu kapitału ludzkiego wolisz żeby została, czy dość już emigrantów zabierających Brytyjczykom pracę?

 

Dawno nie miałem okazji rozmawiać z żadnym Brytyjczykiem, jakoś niechętnie przyjeżdzaliście do nas wymiany w moich czasach studenckich


Ten post był edytowany przez Filipeniek dnia: 01 czerwca 2017 - 11:55

  • 2

#519 Godot Napisany 01 czerwca 2017 - 10:16

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:


Jak zrobię ten 145 level w bb to chętnie

A co Ty opiekunkę do dzieci zatrudniłeś, że tyle czasu masz???!!!

Narkotyki zamiast snu i daję radę
  • 0

#520 Raikoh Napisany 01 czerwca 2017 - 18:24

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Filipieniek ale to nie w tym temacie :cf:

Ja polityka sie nie interesuje za bardzo. 


  • 0

#521 Mordeks Napisany 01 czerwca 2017 - 18:54

Mordeks

    Toad

  • Narybek
  • 6 Postów:

"Mordeks w kolko te same zdania od kilku lat, byle by doj**ac. Co i tak nigdy mu sie nie udaje, bo oprocz tych kilku jego ziomali kazdy wie jak jest." W kółko,to samo,bo i ty po staremu to samo-dopasowuję się do poziomu rozmówcy,chociaż przyznaję,że ciężko zejść tak nisko :)
No i oczywiście standardowe dodawanie sobie otuchy "każdymi"...których nikt nigdy nigdzie nie widział. :gwizdek:
"Ja proponuje turniej dla funu."...rób.
"Fighter mial zrobic turniej, pytalem go i pisal wszystkim ze zorganizuje. Oczywiscie wiadomym bylo, ze nie zorganizuje. Kumaci wiedza dlaczego." Też mogłeś zrobić turniej,ale jakoś nie zrobiłeś...kumaci wiedzą dlaczego,yo :u2:
Więc rób turniej,to może nawet emeryci odkurzą grę i wpadną w odwiedziny. Endar może nawet w końcu w nią zagra po raz pierwszy. Pamiętasz Endara? To ten,który na grupie fejsbukowej w czasach dks2 namawiał cie chyba ze dwa miesiące,byś wpadł się sprawdzić na fc i jakoś ciągle miałeś "nie po drodze"...a jak już wpadłeś,to akurat nie był twój dzień ;)
"Jak mi kogos dadza z najwyzszej polki to jasne","Kazdego wyjasnie tylko wole czolowke swiatowa"...fakt,warto uczyć się od dużo lepszych.
"Fajtera bym rozmarowal, ze zaczely by mu suby znikac na YT - zreszta chlopak po moich wpisach konczy kariere" :mog:
"Forrescik to zwykly leszczyk scrub ktory brak skilla nadrabia znajomoscia serii i jesli moja postac po walce by mogla to by sie na niego wylala."...wieeem,marzysz o tym,by w grze zrobić to,na co nie miałeś odwagi irl :seal:
"a oni beda uzywac broni z tieru A - tzw broni dla noobow"...rzekł Jaś,znany miłośnik katan,czy spamowania evelynem,który brzydzi się a-tierowym pospólstwem :dude:

Aaaa...co do "leszczyka" Forreścika,to w archiwach znalazło się kolejne nagranie,gdzie ten "słabeusz" zabija cię w dks2 samą tarczą,gdy ty dziabiesz na dwie garści totalnie a-tierowym na ów czas rapierkiem... :reggie:


  • 0

#522 Kurzy Napisany 01 czerwca 2017 - 19:01

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

Karwa, znajdzcie wojownika dla Raia i róbcie stream.

 

Jak dla mnie to Wy z tej szajki DS/BB wszyscy jesteście bajkopisarze i pojeby :uff: W grze nie ma rankingu PvP i to powoduje takie sytuacje i pitu pitu xD


Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 01 czerwca 2017 - 19:01

  • 0

#523 Raikoh Napisany 01 czerwca 2017 - 19:12

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Ranking byl w BB i wiadomo kto byl i jest na pierwszym miejscu. Teraz czwarte, ale dla kazdego z 4chana i reddita na zawsze bede pierwszy, bo cheaterzy nikogo.

 

Takie pisanie, ze cos kiedys... karva to jest tak slabe, ze nawet nie smieszne. Bo ktos tam gdzies ze mna kiedys wygral - jasne, to normalna kolej rzeczy, bo niepokonanego nie ma. 

Fajterowi mowilem, ze moge zorganizowac to pisal wtedy, ze zaraz wraca z PL za tydzien bla bla bla i na 100% zrobi duzy itd nawet z nagrodami. Wiec czekalem, bo jako, ze w grupie jest duzo bardziej lubiany to pomyslalem, ze zbierze wiecej ludzi.

Tez moglbym wrzucic filmiki gdybym juz kiedys mogl nagrywac jak zabijam was pazurami bez poise w DkS1 itd.

Kiedy mi sie chcialo to sie pojawilem, a jak sie pojawilem w DkS2 to mucilem, ze Fajter zaczal mnie wypytywac o build na Chaos Rapier. 

Takie pierdolenie nie ma sensu o czym pisalem, bo Mordeks przez lata pisze o TYM SAMYM, te 2 czy 3 nagrane na krzyz walki - oczywiscie po np mojej porazce, czy jakies nie po drodze na FC...

Ja jestem invaderem i to mi sprawia frajde. Ja gram, zabijam itd i tym buduje sobie pozycje co pokazal ranking w BB. Potem FC reddit/4chan. 

Tego sie nie da obalic i oszukac, bo to sie wydarzylo i jest albo w rankingu, albo organizatorzy BB FC moga potwierdzic jak Kobra itd.

Nikogo wywody grupy i ich placze, bo nie lubimy sie, zatem o miarodajnosci wypowiedzi nikomu tlumaczyc nie trzeba. 

 


  • 0

#524 Bzduras Napisany 01 czerwca 2017 - 20:05

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że ta gra ryje głowy gorzej niż koks i należy wpisać ją na listę substancji zakazanych i potencjalnie niebezpiecznych?
  • 0

#525 Raikoh Napisany 01 czerwca 2017 - 20:14

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Ta seria dotyka duszy i pokazuje nastepnie nasze prawdziwe Ja :cf:

Spinki, spinki, bo chlopakow boli juz kilka lat. Nie ma mnie dawno w grupie, ale widac Mordka teskni - jak zawsze. 

W sumie jak to pisal Onizuka, PL community powinno sie trzymac razem, ale my widac nie moglismy. Ja sie usunalem, wiec i Ty Mordko zniknij i graj sobie zamiast pisac glupoty.

Ja gram, ktos chce to zapraszam co pisalem wczesniej. Chcecie turniej, organizujcie. Chetnie bym zagral.


  • 0

#526 Raikoh Napisany 01 czerwca 2017 - 20:26

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Tak jak pisalem. 1 czerwiec, poczatek miesiaca. Awans o 2 miejsca. Ale skubancy potrafia wrocic, zaraz po usunieciu. 

Swiat wie ktos jest Krolem i zawsze tam bedzie.

jDFwJqm.jpg


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 01 czerwca 2017 - 20:27

  • 0

#527 Kazuo Napisany 01 czerwca 2017 - 20:28

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Tak, wie. nematahmadi554 naszym Królem :bowdown:


  • 0

#528 Raikoh Napisany 01 czerwca 2017 - 20:29

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Raczej cheaterem ktory jest usuwany. ^^


  • 0

#529 Kazuo Napisany 01 czerwca 2017 - 20:30

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

w takim razie highchampion naszym Królem :bowdown: 


  • 1

#530 Raikoh Napisany 01 czerwca 2017 - 20:32

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

:lol: 

3 cheaterow jest przede mna ktorzy pojawili sie znikad, nie walczyli. Ja jestem nr1 i to swiat wie :cf: oh yeaa


  • 0

#531 Kazuo Napisany 01 czerwca 2017 - 20:33

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Akunomeshitsukai naszym Królem :bowdown: :bowdown:


  • 1

#532 Raikoh Napisany 01 czerwca 2017 - 20:37

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Tylko Stalker :bowdown:

 

 


  • 0

#533 Woroq Napisany 01 czerwca 2017 - 22:50

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 800 Postów:
Jak się czituje w BB lub DS3?

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 01 czerwca 2017 - 22:50

  • 0

#534 Cudak Napisany 01 czerwca 2017 - 22:53

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 982 Postów:

Musisz stanąć za kolumną w klimatycznej lokacji, przeturlać się dwa razy do tyłu, raz do przodu, a potem pojawia się mroczny duch DeathStalkerRai, robi ci ręką bakstaba w dupsko i jesteś nieśmiertelny przez 3 minuty.


  • 0

#535 Raikoh Napisany 01 czerwca 2017 - 23:06

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Jak się czituje w BB lub DS3?

Nie wiem, bo ja sie tym nie interesuje, nawet swojego mule nigdy nie mialem. W BB dalo sie do pierwszego patcha duplicowac itemy. Takie cos mi sie kiedys obilo o uszy. W DkS3 sie nie da. 


  • 0

#536 Bzduras Napisany 02 czerwca 2017 - 04:38

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
To co ma duplikacja itemów do pozycji w rankingu? Serio pytam, bo nie wiem
  • 0

#537 nole Napisany 02 czerwca 2017 - 05:09

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 734 Postów:

No właśnie, troszkę się już Janusz zaczynasz plątać :hihi:. Skoro nie wiesz jak się czituje, to czego się obawiałeś ze strony Pico i co chciałeś sprawdzać w walce :hmmm:.


  • 0

#538 Raikoh Napisany 02 czerwca 2017 - 05:14

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Jak to co ma? LOL. Przedmiot ktory dostajesz po wygranej walce duplikujesz i robisz ich coraz wiecej i wiecej. Zanosisz i wskakujesz do rankingu. Wiec jakie platac :fp: skad taki wniosek.

A u Pica obawialem sie, ze udostepni komus konto i ktos za niego zagra. 


  • 0

#539 Bzduras Napisany 02 czerwca 2017 - 05:19

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
A, to pozycja w rankingu nie zależy od ilości wygranych/rozegranych starć tylko zanoszenia jakiegoś itemu w jakieś miejsce? Rozumiem, że ten item wpada po wygranej? Jeśli dobrze kleję wątki to nie mam więcej pytań
  • 0

#540 Raikoh Napisany 02 czerwca 2017 - 05:22

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Dobrze kleisz. Zabijasz goscia i za niego masz item. Je zanosisz do Annalyse i dolicza Ci wygrane.


  • 0