Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nextgeny - PS5, XB2, SwitchPro


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
534 odpowiedzi na ten temat

#361 nole Napisany 16 czerwca 2019 - 22:51

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Ten sam Colin który twierdził że Xbox One X to nowa generacja i będzie dostawać ekskluzywne gry?

 

Teoretycznie mógł dostawać. To było chyba oficjalne stanowisko, że KoX miał wspierać Oculus Rifta, a co za tym idzie dostawać fajne eksy na niego, nieograniczone badziewiastością S. I widzisz Marbel jak Cię Ms oszukał  :cf:.


  • 0

#362 fingus Napisany 17 czerwca 2019 - 00:05

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
A sądzicie, że po wypróbowaniu modelu gdzie słabsza i mocniejsza wersja sprzętu są jednocześnie dostępne na rynku, MS i Sony nie zechcą wypuścić od razu dwóch wersji nowych konsol: budżetowej i nieco bardziej dopasionej (nie ośmielę się napisać "highendowej" aby nie budzić pi-si-żerców)?
  • 0

#363 krak2610 Napisany 17 czerwca 2019 - 00:45

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

A sądzicie, że po wypróbowaniu modelu gdzie słabsza i mocniejsza wersja sprzętu są jednocześnie dostępne na rynku, MS i Sony nie zechcą wypuścić od razu dwóch wersji nowych konsol: budżetowej i nieco bardziej dopasionej (nie ośmielę się napisać "highendowej" aby nie budzić pi-si-żerców)?

No przez miesiące wszystkie ploty wskazywały na to taką strategię MS. Teraz po E3 to ucichło i jakieś głosy, że ms z tego zrezygnował też się pojawiły. Obecne teorie spiskowe sugerują, że MS zakładał, że PS5 wyjdzie w 2019 roku (jakiś typ z Kotaku, któremu wszyscy na erze wierzą pisał, że w pewnym momencie rzeczywiście Sony tak planowało) i będzie celować w 400$. Wtedy Anaconda (tak nazywano dopasionego nextgena od MS) wydana rok później i zapewne w cenie 500$ byłaby dużo mocniejsza. ( Różnica na poziomie PRO a X). W związku z tym, że Sony opóźniło premierę nowej konsoli i prawdopodobnie planuje zrobić bardziej wypasiony sprzęt niż wszyscy się spodziewali to różnicę między PS5 a anacodną nie byłyby wystarczająco wyraźne. Ba, naczelny gameinformera napisał w trakcie E3 powołując się na info od devów że PS5 sprawuje się lepiej niż konsola MS. W tym wypadku to raczej średni PR dla M$ gdy ich premium SKU jest słabsze niż PS5. Ja też myślę, że możliwe jest, że ten słabszy SKU był na tyle słaby, że feedback od devsów zmusił ich do rezygnacji z tego pomysłu. Ja mam szczerą nadzieję, że nie wyjdzie jakiś ultra budżetowe sku, które będzie hamować całą generację.    

 

Ja myślę, że z punktu widzenia marketingu dwa sku to męczarnia. Na tyle ile czuję filozofię sony to spodziewałbym się od nich, że wyjadą z pro po tych 3-4 latach  od premiery PS5. 


  • 0

#364 Marbel Napisany 17 czerwca 2019 - 07:33

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:


Ten sam Colin który twierdził że Xbox One X to nowa generacja i będzie dostawać ekskluzywne gry?


Teoretycznie mógł dostawać. To było chyba oficjalne stanowisko, że KoX miał wspierać Oculus Rifta, a co za tym idzie dostawać fajne eksy na niego, nieograniczone badziewiastością S. I widzisz Marbel jak Cię Ms oszukał :cf:.
Mnie? Nie wiedziałem nic o tym. Był kiedyś pokaz na E3 rozszerzonej rzeczywistości, Hololens i inne ale nic mi jakoś nie obiecano bo mnie te sprawy nie grzały w ogóle. Fakt, zafiksowany jestem na PSVR teraz, jednak choćby MS teraz zapowiedział swoje rozwiązanie to bym raczej olał bo już fajne gogle mam, w które (oraz gry na nie+kontrolery Move, Aim) wpakowałem już kupę kasy.
  • 0

#365 Starh Napisany 17 czerwca 2019 - 10:51

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

 

A sądzicie, że po wypróbowaniu modelu gdzie słabsza i mocniejsza wersja sprzętu są jednocześnie dostępne na rynku, MS i Sony nie zechcą wypuścić od razu dwóch wersji nowych konsol: budżetowej i nieco bardziej dopasionej (nie ośmielę się napisać "highendowej" aby nie budzić pi-si-żerców)?

No przez miesiące wszystkie ploty wskazywały na to taką strategię MS. Teraz po E3 to ucichło i jakieś głosy, że ms z tego zrezygnował też się pojawiły. Obecne teorie spiskowe sugerują, że MS zakładał, że PS5 wyjdzie w 2019 roku (jakiś typ z Kotaku, któremu wszyscy na erze wierzą pisał, że w pewnym momencie rzeczywiście Sony tak planowało) i będzie celować w 400$. Wtedy Anaconda (tak nazywano dopasionego nextgena od MS) wydana rok później i zapewne w cenie 500$ byłaby dużo mocniejsza. ( Różnica na poziomie PRO a X). W związku z tym, że Sony opóźniło premierę nowej konsoli i prawdopodobnie planuje zrobić bardziej wypasiony sprzęt niż wszyscy się spodziewali to różnicę między PS5 a anacodną nie byłyby wystarczająco wyraźne. Ba, naczelny gameinformera napisał w trakcie E3 powołując się na info od devów że PS5 sprawuje się lepiej niż konsola MS. W tym wypadku to raczej średni PR dla M$ gdy ich premium SKU jest słabsze niż PS5. Ja też myślę, że możliwe jest, że ten słabszy SKU był na tyle słaby, że feedback od devsów zmusił ich do rezygnacji z tego pomysłu. Ja mam szczerą nadzieję, że nie wyjdzie jakiś ultra budżetowe sku, które będzie hamować całą generację.    

 

Ja myślę, że z punktu widzenia marketingu dwa sku to męczarnia. Na tyle ile czuję filozofię sony to spodziewałbym się od nich, że wyjadą z pro po tych 3-4 latach  od premiery PS5. 

 

Dokładnie

Już pojawiają się informację, że MS zrezygnował jednak z Lockhart i skupia się w 100% na Anacondzie. Ps5 faktycznie mogło wyjść już w 2019, ale Sony znowu utarło nosa MSowi (to samo zrobili przed premierą ps4 zmieniając jej specyfikację na lepszą).


  • 0

#366 Zois Napisany 18 czerwca 2019 - 14:41

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

 Sony znowu utarło nosa MSowi (to samo zrobili przed premierą ps4 zmieniając jej specyfikację na lepszą).

co ?

sony jakby nie miało wyjścia ; jakby nie zmienili specyfikacji to byłaby histeria, ale nazywanie tego ucieraniem nosa to chyba przesada


  • 0

#367 nole Napisany 18 czerwca 2019 - 16:56

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

co ?

 

 

sony jakby nie miało wyjścia ; jakby nie zmienili specyfikacji to byłaby histeria, ale nazywanie tego ucieraniem nosa to chyba przesada

 

 

To raczej chodziło o cały ciąg różnych niefortunnych zdarzeń dla Ms przy premierze Xone, a Sony tylko umiejętnie to podchwyciło i skorzystało. Np przypominam jedno z nich  :hihi::

 

 https://youtu.be/kWSIFh8ICaA

 

Never gets old. 


  • 1

#368 nole Napisany 29 czerwca 2019 - 14:12

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Raport Łolstritdżurnal:

 

https://www.wsj.com/...ers-11561800603

PS5 to niszowy produkt dla hardcorowców  :good:. 


  • 0

#369 burnstein Napisany 29 czerwca 2019 - 14:57

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Meh, to nie dla mnie :(


  • 0

#370 BeSOS Napisany 29 czerwca 2019 - 15:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Boner.
  • 0

#371 lukaszSA Napisany 06 lipca 2019 - 11:15

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Nintendo znowu kombinuje z kontrolerami do next gena

 

https://nintendoever...ext-generation/

 

At the same time, I also believe that we should quickly graduate from the current controller, and we are attempting all kinds of things. Our objective is to achieve an interface that surpasses the current controller, where what the player does is directly reflected on the screen, and the user can clearly feel the result. This has not been achieved yet. We have tried all kinds of motion controllers, but none seem to work for all people. As the company that knows the most about controllers, we have been striving to create a controller that can be used with ease, and that will become the standard for the next generation.

 


  • 0

#372 Kaxi Napisany 06 lipca 2019 - 13:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

"feel the result" brzmi jak wciąż eksperymentują z hapticami. Lub szerzej z kontrolerem, który daje feedback.


  • 0

#373 ACZ Napisany 06 lipca 2019 - 14:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Z kontrolerami ruchowymi to lepiej niech dadzą sobie spokój.


  • 0

#374 Mateo Napisany 06 lipca 2019 - 14:22

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Poproszę na nextgeny nowego Soul Reavera i kolejną część Chrono Crossa. Dobrze że chociaż nowy Metroid Prime powstaje. ps. Na dobrego Silent Hilla nawet nie liczę. R.I.P
  • 0

#375 nole Napisany 23 sierpnia 2019 - 11:45

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

A cóż to takiego? Devkit PS5  :doge:

https://www.thesixth...nch-date-games/

 

PS5_whut.jpg 


  • 0

#376 Sotaku Napisany 23 sierpnia 2019 - 11:47

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Widziałem, ale nie chce mi się wierzyć
  • 0

#377 lukaszSA Napisany 23 sierpnia 2019 - 11:51

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Z tyłu wygląda tak

 

qyWqEom.jpg


  • 1

#378 Cudak Napisany 23 sierpnia 2019 - 12:03

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Niby tylko dev kit, ale mam nadzieję, że ten design zostanie. Wygląda spektakularnie. :cf:


  • 0

#379 burnstein Napisany 23 sierpnia 2019 - 12:11

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Mi się podoba miejsce na penisa.


  • 0

#380 vagrant3 Napisany 23 sierpnia 2019 - 12:20

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

a jak kot miałby się na tym położyć? <_<


  • 0

#381 nole Napisany 23 sierpnia 2019 - 17:13

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Stronka, która pierwsza ujawniła devkita poszła za ciosem zrobiła własne renderki CZYDE. Mógłby być fajny stateczek do Wipeouta :olo::

 

https://nl.letsgodig...-playstation-5/

 

Spoiler

Ten post był edytowany przez nole dnia: 23 sierpnia 2019 - 17:15

  • 0

#382 Cudak Napisany 23 sierpnia 2019 - 20:47

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Nie oszukujmy się, to może być najpiękniejsza konsola w historii gejmingu.


  • 2

#383 Hellmans Napisany 23 sierpnia 2019 - 22:39

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Wygląda jak przekrój nowej fabryki Foxconna, małe kitajce składając będą się czuły jak w domu :cf:


  • 1

#384 kostek Napisany 24 sierpnia 2019 - 13:46

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:

Wygląda jak budynek biurowy. Na górze jest miejsce na headset VR.


  • 0

#385 Tawotnica Napisany 25 sierpnia 2019 - 08:48

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Na pewno lepsze to niż devkit PS4:

EEo0474.jpg

https://www.reddit.c...t_is_mega_ugly/
  • 0

#386 lukaszSA Napisany 25 sierpnia 2019 - 10:15

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Wszystko jest ładniejsze od pierwszego publicznego devkita Wii U

 

j4uttdV.jpg


  • 1

#387 lukaszSA Napisany 08 września 2019 - 10:19

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Nowy patent? Nowy patent :tak: https://ipforce.jp/p...p-A-2019-146737

l0vhzwh.jpg

pYO8CSe.jpg1WINqSA.jpg

DNKdzKt.jpg

mzk5qXZ.jpg


  • 0

#388 Kaxi Napisany 08 września 2019 - 11:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Analogowe joy cony do wyścigów i Vr?
  • 0

#389 lukaszSA Napisany 08 września 2019 - 12:13

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Może mieć to sens, jeśli w Switchu 2 pójdą w VR.

 

Ale biorąc pod uwagę to, że najlepiej zarabiającą grą VR (w USA) w tym roku jest Labo, to nie wiem czy ktokolwiek normalny będzie się VR zajmował


  • 0

#390 oranje Napisany 08 września 2019 - 14:10

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Ja liczę na mocny nacisk na vr przy nowej generacji. Nowy wymiar grania tylko tytułów dobrych brak :(
  • 1