Skocz do zawartości

Zdjęcie

inFamous


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
669 odpowiedzi na ten temat

#151 Shinigami Napisany 14 maja 2009 - 20:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 402 Postów:
A wie ktoś w ogóle czyje głosy usłyszymy w grze?
  • 0

#152 pawel_k Napisany 14 maja 2009 - 21:21

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
zaraz zaraz, w polskim wydaniu gry ma być tylko polska wersja językowa? fuck :(
nie chodzi mi o to że w tej grze tak będzie - bo to mogę przeżyć, i tak jej nie kupię (przynajmniej nie na premierę), ale jeśli ma to się stać normą w przypadku SCEP to ja mam ogromne obawy odnośnie Uncharted - nie wyobrażam sobie grania Nathanem w głosem jakiegoś Polaka, i nie ważne czy by głos podłożył nawet dobrze :/
  • 0

#153 ACZ Napisany 14 maja 2009 - 21:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:

A wie ktoś w ogóle czyje głosy usłyszymy w grze?

Pewnie znowu Boberka :sciana:
  • 0

#154 Gość__* Napisany 14 maja 2009 - 23:06

Gość__*
  • Goście
Przeszedłem demko. Trochę ciężko się przyzwyczaić do gościa który przebiera nogami jak mały samochodzik i przy wspinaczce z widokiem z boku nogi jakby nienaturalnie mu się uginają. Ale gra niezła muszę przyznać.
  • 0

#155 ACZ Napisany 15 maja 2009 - 01:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Skończyłem demko.
Gra ma kapitalny, sugestywny klimat i design. Nie ma muzyki, są tylko różne dźwięki budujące nastrój, np. jak się spotyka mocniejszego przeciwnika to w tło dźwiękowe wchodzi takie jakby elektroniczne brzdąkanie, które przyspiesza. Dochodzące dźwięki z otoczenia przypominają mi Nomad Soul. Postać biega z szybkością zbliżoną do bohatera z Crackdowna. Świetnie się łazi po budynkach, postać dobrze się "klei" do powierzchni. Fajnie się ślizga po drutach z wysokim napięciem. Intuicyjne sterowanie, świetnie obłożone wszystko na padzie (np. naciskając gałkę widzimy gdzie możemy się podładować). Można naparzać prądem z każdej pozycji, obojętnie czy trzymamy się latarni czy jakiegoś gzymsu. Fajna fizyka, jest pałer jak się rozwala całe kłębowiska samochodów. Grafika ładna, brudna, sugestywna, super dopasowana do całej otoczki gry. Może tylko ciut za mocny aliasing. Gra jest płynna, ale oczywiście zdarzają się delikatne szarpnięcia animacji, ale to norma w sandboxach. Widoczność mogłaby być ciut większa, ale ogólnie jest dobrze. Świetne efekty świetlne. Kiczowata mimika ust postaci (wspomniane to było też w najnowszym Neo+), które zlecają nam misje, ale kogo to obchodzi, postać coś tam pobredzi i tyle, lecimy na misję. Ogółem to cała oprawa gry nie ma szans dostawać not poniżej 8/10.
Mapa całej metropolii jest duża, w demie jesteśmy tylko na małym skrawku terenu, więc gra krótka to nie będzie. Demo standardowo ma ustawiony poziom easy. Ja zwiększyłem na normal i nawet sporo razy ginąłem. Ogólnie trzeba się nastawić na ostre napindalanie prądem, gdy wychodzą zakapiory w kapturach do ubicia. Jak uleczysz ofiare to przeważnie pstryknie ci fotkę, lol. Raz zrobiłem się zły (naparzanie czerwonym prądem) i energetyczny granat zmienił właściwości. Jak jesteśmy pozytywni to energetyczny granat po prostu wybucha po chwili jak dotknie powierzchni. Jak jesteśmy negatywni to granat od powierzchni się odbije i rozpryśnie na mniejsze cząstki, które wybuchają. Taką różnicą zauważyłem.
Na końcu dema załącza się ten wpytę trailer ze świetną muzą. Należy jednak zaznaczyć, że mimo tego, że trailer bazuje na real time z gry to jest podrasowany lepszym AA, w grze tak dobrego AA nie ma.
Ogólnie po demie widać, że gra okazała się lepsza niż można się było tego spodziewać i myślę, że to będzie mocna, sandboxowa marka, jeśli gra się sprzeda.
  • 0

#156 MonsieurWoland Napisany 15 maja 2009 - 12:09

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
preview http://www.gamespot.... ... e=previews
urywkowy gameplay z 4 misji http://www.gamespot.... ... eo/6209733
  • 0

#157 ACZ Napisany 15 maja 2009 - 12:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
A zapomniałem dodać. Fajnie komiksowe wprowadzenie w grę. Czasami widoczny pop up małych obiektów, np. jak siedzimy na jakimś wysokim budynku to w trakcie poruszania się (gdy się oddalamy) widać czasami, że na dole np. beczki znikają. Ale to też wszystko w sandboxowej normie.
  • 0

#158 Chestitty Napisany 15 maja 2009 - 12:40

Chestitty

    krulestwo moje nie jest z tego świata

  • Forumowicze
  • 1 193 Postów:

A wie ktoś w ogóle czyje głosy usłyszymy w grze?


Cole - Krzysztof Banaszyk
Zeke - January Brunow
Kessler - Mirosław Zbrojewicz
Sasha - Elżbieta Jędrzejewska
Moya - Katarzyna Ankudowicz
Trish - Brygida Turowska
Alden - Cezary Morawski
John - Robert Tondera
Dallas - Paweł Ciołkosz
USTV - Anna Sztejner


  • 0

#159 ACZ Napisany 15 maja 2009 - 13:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Cole ma zajebisty głos, nie wyobrażam sobie polskiego dubbingu.
  • 0

#160 Shinigami Napisany 15 maja 2009 - 14:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 402 Postów:
Może dać radę, bo większość tej grupy (mam obiekcje co do trzech osób tylko) w animacjach spisuje się na poziomie.
  • 0

#161 Hanz Napisany 15 maja 2009 - 21:43

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 099 Postów:

Ja mam po polsku Fife (idealna lokalizacja)


Byłaby idealna gdyby nie ciągłe błędy hiperpoprawności (synchronicznego wymawiania samogłosek "ą" i "ę" - wina Darka i Włodka), błędy składniowe i liczne kalki językowe (wina tłumaczy).

A BTW. Podzieli się ktoś kodem?
  • 0

#162 ACZ Napisany 16 maja 2009 - 16:38

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Kolejna nota:
Game Informer - 90%

Hanzik, Texowi nie udostępniłem, więc Tobie też nie. Po prostu jestem tak leniwy, że nie chce mi się nic w hasłach mieszać, bo mam na takie zabawy alergię. Mnie to frustruje tak samo jak wpisywanie numeru konta, gdy robię komus przelew, lol. Za kilka dni będzie demo dla wszystkich.
  • 0

#163 Texz Napisany 16 maja 2009 - 18:15

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Czysiu, ty kłamczuszku :lol: Demko wypas, co mogę powiedzieć. Poczekajcie sobie do czwartku, naprawdę warto.
  • 0

#164 Shinigami Napisany 16 maja 2009 - 20:36

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 402 Postów:
Czesław, mnie też obstaw, skoro taki jesteś hojny :^^:
  • 0

#165 ACZ Napisany 16 maja 2009 - 21:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Przecież Tex se jaja robi, demka ode mnie nie dostał, skołowal widocznie od kogos innego ;]
  • 0

#166 Texz Napisany 16 maja 2009 - 21:52

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Spoko, jak reszta czekam na czwartek.
  • 0

#167 Ney Napisany 19 maja 2009 - 11:01

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
http://www.suckerpun... ... =1789#1797
Na forach ludzie protestują ponieważ nie tylko Polacy nie będą mogli skorzystać z angielskiej wersji...Widać na zachodzie sporo graczy też nienawidzi dubbingu :)
Oby na allegro dało się wyrwać angielską lub chociaż portugalską (ma angielski do wyboru) wersje Infamous o_O

"I'm from The Netherlands, and I play all my games in English. I don't care about Dutch dubs, as a matter of fact I can't stand them. I'm sure there are players out there who prefer native language, but forcing me to play a game in a language I don't want to play in [and thus removing the OPTION] is just blowing my mind" - się zgadzam w 100% i liczę, że Sony czegoś takiego więcej nie odwali...
  • 0

#168 ACZ Napisany 19 maja 2009 - 14:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
http://www.ps3site.p...-wroclaw/17550/

Wszyscy fanatycy inFAMOUS powinni już teraz zarezerwować sobie wolny wieczór na 22 maja br. Tego dnia bowiem, o godzinie 17:00 w salonie empiku w Centrum Handlowym Renoma we Wrocławiu zawitają:
Nate Fox (Game Director) i Ken Schramm (Marketing/Community Director) z Sucker Punch. Panowie odpowiedzialni za serię Sly Cooper, opowiedzą nam o swoim najnowszym dziecku - inFAMOUS. Jeśli zamieszkujesz Wrocław to nie pozostaje Ci nic innego jak obowiązkowo stawić się w empiku o wyznaczonym czasie.


  • 0

#169 wrog Napisany 19 maja 2009 - 17:38

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
http://www.vg247.com... ... age-patch/

Oczywiście nasza wersja będzie na tyle ekskluzywna, że na pacza pewnie nie ma co liczyć. Niech ktoś do Sony napisze i wyjaśni sprawę :)
  • 0

#170 olfeusz Napisany 19 maja 2009 - 20:34

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Wątpię. Ja wydadzą patcha to wszędzie. Nie pamiętam aby jakaś część Europy dostała, a druga nie. Po prostu na vg247 nikogo nie obchodzą Polacy bo pewnie nawet nie wiedzą o takiej wersji. :)
  • 0

#171 Shinigami Napisany 19 maja 2009 - 20:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 402 Postów:
Najwyżej ktoś w piątek zapyta o to chłopaków i będziemy wiedzieli :P
  • 0

#172 ACZ Napisany 19 maja 2009 - 21:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
No cóż, zarobią ci co ściągną ileś tam kopii ze stanów i będą opychać je na allegro.
  • 0

#173 AdamekPL Napisany 20 maja 2009 - 13:09

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Jutro ma być demo, tak?
  • 0

#174 Shinigami Napisany 20 maja 2009 - 13:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 402 Postów:
Tak.
  • 0

#175 olfeusz Napisany 20 maja 2009 - 18:26

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
A jednak, patch u nas nie zawita.
http://www.ps3team.pl/?p=5243
  • 0

#176 ACZ Napisany 20 maja 2009 - 18:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Pojawiła się niższa nota.
Eurogamer ocenił na 7/10
  • 0

#177 Shinigami Napisany 20 maja 2009 - 18:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 402 Postów:
No dobra, a gdzie tam jest napisane, że patcha dla nas nie będzie? Oprócz tego podsumowania newsa.
  • 0

#178 Gość__* Napisany 20 maja 2009 - 22:44

Gość__*
  • Goście
Jeden wielki burdel z tym j.ang.... w czym on im ku..... przeszkadzał.... :x
  • 0

#179 Ryan Napisany 21 maja 2009 - 07:09

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Recka na GT TV.
HD: http://www.gametrail... ... mous/49517
SD: http://www.gametrail... ... mous/49518
  • 0

#180 ACZ Napisany 21 maja 2009 - 11:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Gametrailers daje 9/10, za gameplay aż 9.6
  • 0