Skocz do zawartości

Zdjęcie

Demon's Souls Remake

Bluepoint Games SIE Japan PS5

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
194 odpowiedzi na ten temat

#121 Hellmans Napisany 17 listopada 2020 - 19:00

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:


  • 0

#122 oranje Napisany 17 listopada 2020 - 19:02

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
W końcu dobra recenzja.
  • 0

#123 logan Napisany 17 listopada 2020 - 19:53

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:


  • 0

#124 BeSOS Napisany 17 listopada 2020 - 20:47

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jak tam boty, co tam w game passie? A raczej HARD PASSie :cf:
  • 0

#125 Hellmans Napisany 17 listopada 2020 - 21:47

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Aktualnie Wasteland 3 i F1 2019


  • 1

#126 Kazuo Napisany 17 listopada 2020 - 22:14

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Cóż za powiew next-genowości. Aż sobie jutro odpalę na pleju 4. 


  • 0

#127 Hellmans Napisany 17 listopada 2020 - 22:16

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Kto by tyle czekał na loadingi?


  • 0

#128 Sylvan Wielki Napisany 03 lutego 2021 - 14:47

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Umbasa.

8YiTJwL.jpg

Demon's Souls zaliczone na 100%. Dzięki temu jestem już w posiadaniu 4ech platyn w tym kapitalnym tytule. :hurra: :szau:

iDADN3y.png

Jeżeli chodzi o sama grę, cóż, ta jest znakomita. Nie mogło być zresztą inaczej. To fenomenalny rimejk genialnej pozycji. Demon's Souls z trzeciego PlayStation, to jedna z moich ulubionych gier, więc jestem oczarowany tym w jaki sposób ją odrestaurowano.

Graficznie całość prezentuje się olśniewająco. To jedna z najlepiej prezentujących się obecnie gier - zdecydowanie. Tutaj mięso armatnie (żołnierze Boletarii) prezentuje się lepiej niż postacie poboczne w niejednej grze. Oczywiście bawiąc się ustawieniami kamery można odszukać słabsze tekstury, nie zmienia to jednak faktu, że gra godnie prezentuje obecną generację. Ilość detali, efekty cząsteczkowe, ostry obraz, a do tego glorius 60 k/s. Zachwyt. :o :pc:

Sprawdziłem tryb kinowy. Faktycznie, rozdzielczość jest wyższa, ale nie ma opcji, by dlań poświecić ten niesamowity komfort gry, szczególnie, że w trybie wydajności 1440p robi robotę aż miło.

Udźwiękowienie - pierwsza klasa. Nocą z założonymi słuchawkami, gdy przemierza się Latrię, można pomylić tę grę z horrorem.

Wybornie mi się grało. Jetem absolutnie zachwycony tym odświeżeniem. Bluepoin Games spisało się na medal. Oby otrzymali możliwość pracy nad kolejnymi projektami.

Garść zrzutów:

9fruzKx.jpg
Z1QVbkO.jpg
1vHlTiO.jpg
TLuMqqS.jpg
FHTVxz3.jpg
xy7GP9q.jpg
rPNEBkv.jpg
tJqxhqW.jpg
uJdo1RX.jpg

 


  • 7

#129 Starh Napisany 20 lutego 2021 - 21:44

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Ależ ta gra jest dobra! Aż myśle, ze dam druga sztandze BB po ukończeniu demonów.
  • 0

#130 Mateo Napisany 21 lutego 2021 - 12:24

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Ile godzin masz Starh? ????
  • 0

#131 burnstein Napisany 21 lutego 2021 - 12:34

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Teoretyczne jeszcze ok 402 960, ale tylko Buk wie jak to wyjdzie w praktyce.


  • 0

#132 Mateo Napisany 21 lutego 2021 - 12:35

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Ty Burn grałeś w Demonsy z PS3? Ok głupie pytanie, pewnie grałeś. xD

Ten post był edytowany przez Mateo dnia: 21 lutego 2021 - 16:03

  • 0

#133 Starh Napisany 21 lutego 2021 - 17:33

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Kupiłem ze względu na sentyment do DSa z ps3 (wersje amerykańską miałem). 

(screeny zapożyczone, ale ta gra w ruchu wygląda jeszcze lepiej).

6NrZodU.jpg

 

Gra odświeżona została na dyche! Graficznie to jest orgazm w wielu sytuacjach i działa w płynniutkich 60 klatkach :D Dźwięki tam samo - wszystko pięknie wybrzmiewa.

Sam "core" gry nie został w ogóle zmieniony (jedyne co dodali, to schowek na itemy, który jest bardzo przydatny). Umierałem, umierłem i umierałem dalej - JEBANE BAGNA.... reszta poszła raczej lajtowo (bosy padały zazwyczaj za 1-2 razem, wyjątkiem był Lurker). Ogólnie po zdobyciu blueblood sword z połączenia złamanego miecza i duszy lurkera gra stała się Easy Mode :olo: Do tego momentu umierałem sporo - JEBANE BAGNA!

Dla początkujących polecam znalezienie w 4-1 pierścienia regenarcji i tarczy. Ułatwi to bardzo dalsze granie - w szczególnośći na JEBANYCH BAGNACH!!!!

ft6OVAn.jpg

Powtórzę raz jeszcze - jebać BAGNA...

 

 

Sama gra uff bardzo satysfakcjonująca 9+/10 - tylko dlatego, że sama mechanika już trochę odstaje od takiego Sekrio/BB, ale nadal daje mase frajdy. Polecam każdemu:)! Gra chodzi i wygląda jak dzieło sztuki. Nie wiem jak oni to zrobili, ale co chwile można się zatrzymywać i podziwiać detale. REMAKE DOSKONAŁY!

wTGXDpl.jpg

A na Oledzie, słodki jezu, na oledzie to wygląda  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown: POZIOM DETALI, HDR, Praca cieni/światła W TEJ GRZE JEST ABSURDALNY nawet jak na obecne standardy. Każdy posiadacz PS5 powinien przynajmniej raz przejść tę grę. Jest tak dobra!

sTWWpZb.jpg


Ten post był edytowany przez Starh dnia: 21 lutego 2021 - 17:35

  • 2

#134 Mateo Napisany 21 lutego 2021 - 18:27

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Mam nadzieję że gra mnie sponiewiera na Oledzie. XD
  • 1

#135 Mateo Napisany 28 marca 2021 - 15:00

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Nie myliłem się, ta gra to złoto.
  • 0

#136 J3rzman Napisany 07 kwietnia 2021 - 12:58

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

Nie myliłem się, ta gra to złoto.

 

Dwa przejścia za mną i tak bardzo jak chciałbym się z Tobą nie zgodzić tak niestety nie mogę.

Podejrzewam, iż jeszcze nie raz tą gierke przejdę, chyba że wypuszczą ulepszonego bloodborne 


  • 0

#137 Mateo Napisany 07 kwietnia 2021 - 20:38

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Dzisiaj trzy bossy pękły. Gram sobie na spokojnie i cieszę się niemiłosiernie z tej gry. Graficzny sztos, 60 FPS, brak loadingów i genialny klimat powoduje u mnie tylko uśmiech na twarzy. Na chwilę obecną daje z czystym sumieniem 9+ na 10.
  • 3

#138 J3rzman Napisany 08 kwietnia 2021 - 07:53

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

Dodam tylko świetnie wykorzystanego pada, z którego dzwięki zajebiście podnoszą klimat gierki.


  • 0

#139 Mateo Napisany 08 kwietnia 2021 - 22:11

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Kolejne cztery bossy ubite dzisiejszego dnia. Chciałbym aby ta gra się w ogóle nie kończyła ale pewnikiem zbliżam się do finału. To co mi się ciśnie na usta to wypowiedzenie jednego słowa na temat tego rimejku - "Majstersztyk"

Ten post był edytowany przez Mateo dnia: 08 kwietnia 2021 - 22:34

  • 0

#140 Woroq Napisany 07 maja 2021 - 11:53

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Odblokowałem DLC z nowym światem w DS ;)
https://youtu.be/e_UQAuWn_D0
  • 4

#141 Woroq Napisany 25 maja 2021 - 08:31

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
W grach From Software raczej nie korzystam z tarcz, jakoś bardziej preferuje turlanie i uniki. W DS podobnie, ale czasami tarcza włączała easy mode, jak z Flamelurker
https://youtu.be/_WZtrYXusLQ

Cała gra niestety, mechanicznie, to zabytek. Bardzo ładna, z całym geniuszem Miyazakiego ale bardzo archaiczna jeśli chodzi o ślamazarny system walki i słabe SI bossów. Skończyłem jako pierwszą grę na PS5, nie żałuje ale wracać i grać drugi raz nie mam ochoty.

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 25 maja 2021 - 08:49

  • 5

#142 Schrodinger Napisany 02 lipca 2021 - 09:45

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Wczoraj odpaliłem, początek dobrze pamiętam i to identyczna gra pod względem gameplayu ale wizualnie cudo. No i teraz, skoro w BB i Sekiro mam platyniaka to tu też bym chciał, chociaż w sumie już mam w oryginale :cf: #pdk

 

Na coś trzeba jakoś uważać? Czytałem żeby grać ciągle jako duch, jak się odzyska ciało to wywalić się w Nexusie bo nie zalicza tego jako zgon do tej ... nie pamietam jak się nazywa ten system zjebany :olo: coś jeszcze? 


  • 1

#143 burnstein Napisany 02 lipca 2021 - 09:49

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Tendencji. A co jeszcze? Oczywiście zaprosić Jeremiasza do znajomych.


  • 1

#144 Woroq Napisany 02 lipca 2021 - 09:53

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:

Wczoraj odpaliłem, początek dobrze pamiętam i to identyczna gra pod względem gameplayu ale wizualnie cudo. No i teraz, skoro w BB i Sekiro mam platyniaka to tu też bym chciał, chociaż w sumie już mam w oryginale :cf: #pdk

Na coś trzeba jakoś uważać? Czytałem żeby grać ciągle jako duch, jak się odzyska ciało to wywalić się w Nexusie bo nie zalicza tego jako zgon do tej ... nie pamietam jak się nazywa ten system zjebany :olo: coś jeszcze?

Szczerze, olej platynę, ta gra to wizualne cudo ale nie warto przechodzić pare razy, uważając na te wszystkie tendencje. Od samego czytania na ten temat rozbolała mnie głowa ;)

Dla mnie to gra na jedno przejście, naciesz się jej next genowym wyglądem. I graj w słuchawkach, 3D audio daje radę
  • 0

#145 Schrodinger Napisany 02 lipca 2021 - 09:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

No właśnie, jak to czytam to się odechciewa żyć :D 

 

ale ogólnie to gierka prosta się wydaje póki co, gram na tym zamku, doszedłem do jakiegoś typa z czerwonymi oczami chyba (tego z niebieskimi zajebalem) i mnie zdjal na jednego strzała :olo: ale do niego to spacerek 


  • 0

#146 oranje Napisany 02 lipca 2021 - 10:38

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Napiszcie lepiej czy błąd z kopiowaniem dusz dalej działa.
  • 0

#147 Woroq Napisany 02 lipca 2021 - 10:57

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Gra jak na grę FS nie jest trudna, trochę zaciąłem się na Maneater’rze i tych ostatnich Bagnach. Po tych wszystkich Soulsach/Sekiro/BB nie ma tutaj potrzeby jakiegoś mocnego levelowania,.
To było moje pierwsze przejście wiec dobrze bawiłem się rozkminiając Arcydemony czy bossów, na których trzeba znaleźć konkretny sposób. Nie były to rzeczy bardzo trudne ale podobały mi się :-)
  • 0

#148 Nyjacz Napisany 02 lipca 2021 - 20:09

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Szrot, jak chcesz platynę, to polecam pierwsze przejście normalnie, a potem drugie z takim poradnikiem, który step by step pozwala zrobić wszystko w jednym przejściu (no, może coś trzeba zrobić w drugim, ale na pewno nie trzeba kończyć) na speedzie.

 

Ale ogółem chora akcja z tendencjami, nie wspominając już o Pure Bladestone XD


  • 0

#149 nole Napisany 02 lipca 2021 - 20:18

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Drop rate % Pure Bladestone na pewno zwiększyli.


  • 0

#150 ACZ Napisany 02 lipca 2021 - 20:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Szrot nie skończy tej gry. Z tego co pamiętam, to przy bossach pomagał mu Raikoh. Rai walczył, a Szrot stał daleko i strzelał z łuku. :cf:


  • 0



Inne z tagami: