Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rage

id Software Bethesda PS3 X360 PC iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
585 odpowiedzi na ten temat

#511 Nyjacz Napisany 06 maja 2012 - 10:13

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 018 Postów:
Na niektórych konsolach działa bez zarzutu, na innych doczytywanie tekstur jest o wiele częstsze i gęstsze. Da się temu zaradzić, ale... nie pamiętam jak :olo:. Już rzucę okiem w internety i powiem.

EDIT:
Trzeba zrobić rebuilda, czyli defragmentację dysku. Piszą, że praktycznie całkowicie eliminuje to problem.
  • 0

#512 Psycho-Mantis Napisany 06 maja 2012 - 11:17

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
olo, ja tam po prostu wrzuciłem płytę i wszystko działa samo :D
  • 0

#513 ACZ Napisany 06 maja 2012 - 11:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 182 Postów:
no ja tez jestem szczesciarzem i doczytywania w demie nie mialem, wiec w pełniaku bede pewnie mial też cacy. ;]
  • 0

#514 Sylvan Wielki Napisany 06 maja 2012 - 12:11

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:
Szczęście co nie miara. Je chyba nawet jej nie ukończę. Ba, mało tego. Prawdopodobnie nawet 1/4 gry nie zaliczę. Tak się dłuży i nuży. Choć efekt po postrzale - miodzio.
  • 0

#515 Nyjacz Napisany 06 maja 2012 - 20:30

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 018 Postów:
Ale to łatwa platynka jest, można za jednym razem machnąć :olo:.
  • 0

#516 Druciak Napisany 06 maja 2012 - 20:33

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Ale trzeba poświęcić z 15h, a to prawie jak 4 Hanki! :olo:
  • 0

#517 Cudak Napisany 06 maja 2012 - 20:41

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Rage po jakiś 7 godzinkach bardzo fajna gra. Wygląda ślicznie, choć akurat u mnie doczytywanie występuje. Zadania rzeczywiście ograniczają się praktycznie do pójścia z punktu A do B i z powrotem, ale na razie mnie gra nie znudziła. Szkoda, że opiera się praktycznie tylko na strzelaniu, brakuje bardziej rozbudowanych opcji dialogowych, użycia charyzmy czy perswazji, więcej statystyk i inwentarza. W skróci - szkoda, że to nie nowy Fallout, a tak to przejdę i pewnie zapomnę, bo na razie fabularnie również bez szału.
  • 0

#518 Nyjacz Napisany 06 maja 2012 - 20:42

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 018 Postów:

Ale trzeba poświęcić z 15h, a to prawie jak 4 Hanki! :olo:

Myślę, że Hanką bawiłbym się 5 minut i byłoby po sprawie :cf:.
  • 0

#519 Sylvan Wielki Napisany 06 maja 2012 - 21:11

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:
Jesteś bardzo młody, zatem ja również zakładam, że po kilku minutach z Hanką byłoby po sprawie :cf: sai cosa voglio dire :na:

Rage po jakiś 7 godzinkach bardzo fajna gra. Wygląda ślicznie, choć akurat u mnie doczytywanie występuje. Zadania rzeczywiście ograniczają się praktycznie do pójścia z punktu A do B i z powrotem, ale na razie mnie gra nie znudziła. Szkoda, że opiera się praktycznie tylko na strzelaniu, brakuje bardziej rozbudowanych opcji dialogowych, użycia charyzmy czy perswazji, więcej statystyk i inwentarza. W skróci - szkoda, że to nie nowy Fallout, a tak to przejdę i pewnie zapomnę, bo na razie fabularnie również bez szału.


Masz rację. Taki wyraźny romans z RPG wpłynąłby na grę korzystnie.
  • 0

#520 Danteusz Napisany 06 maja 2012 - 21:28

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Trzeba zrobić rebuilda, czyli defragmentację dysku. Piszą, że praktycznie całkowicie eliminuje to problem.

Dzięki że o tym wspomniałeś. Konsola mi od jakiegoś czasu mocno zamulała, zrobiłem rebuilda, śmiga jak nowa :)
  • 0

#521 Nyjacz Napisany 06 maja 2012 - 22:10

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 018 Postów:

Dzięki że o tym wspomniałeś. Konsola mi od jakiegoś czasu mocno zamulała, zrobiłem rebuilda, śmiga jak nowa :)

Nie ma sprawy, też sobie chyba to walnę.

Jesteś bardzo młody, zatem ja również zakładam, że po kilku minutach z Hanką byłoby po sprawie :cf: sai cosa voglio dire :na:

Wiesz, prowo w zasadzie wyszło, bo mi od początku chodziło o to, że byłoby króciutko... ale to dlatego, że z taką !@#$%^& bym się nie cackał :olo:.
  • 0

#522 Sylvan Wielki Napisany 06 maja 2012 - 22:18

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:
Nanana, na, na, lajf is lajf. :^^:

Dobrze piszesz. Sog.
Może dam jeszcze jedną szanse tej grze.

Mowa o Rage. :olo:
  • 0

#523 Ryan Napisany 09 maja 2012 - 17:58

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Mocno rejdżowe, więc wrzucam tutaj. ;)
http://www.awesome-r...i-by-bhead.html
  • 0

#524 Zeus-Nelson Napisany 04 czerwca 2012 - 17:17

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Jednak się skusiłem za dobrą cenę i dzisiaj pograłem ze 2h :) Póki co jestem zadowolony - design i klimat idealnie trafia w moje gusta.

EDIT:
Trzeba zrobić rebuilda, czyli defragmentację dysku. Piszą, że praktycznie całkowicie eliminuje to problem.


Chyba niestety będę zmuszony to zrobić bo doczytywanie tekstur mam straszne - w demie nie zauważyłem takich problemów, a w pełnej wersji wręcz wali po oczach.
  • 0

#525 Psycho-Mantis Napisany 04 czerwca 2012 - 19:29

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
A gdzie się robi defragmentację? Szukałem ostatnio w opcjach i ni groma nie mogłem znaleźć...
  • 0

#526 Danteusz Napisany 04 czerwca 2012 - 19:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
W recovery menu. Po jej zrobieniu tracisz sortowanie na albumy w grach, jeśli je robiłeś, oraz wiadomości
http://www.ps3blog.n...-recovery-menu/
  • 0

#527 Psycho-Mantis Napisany 04 czerwca 2012 - 19:39

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Dzięki.
  • 0

#528 Zeus-Nelson Napisany 05 czerwca 2012 - 20:49

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
U mnie defragmentacja nie za bardzo pomogła, nadal tekstury wyskakują i straszą bardziej niż przyczajeni przeciwnicy.
Po jakiś 3h gry nadal jestem wkręcony w klimat, mam nadzieje że jak dojdą jakieś "zabawy" z pojazdem to nie będę się męczył :)
Design jak najbardziej na + (zarówno miejscówek jak i postaci).

Póki co chętnie strzelam sobie w Rage w ramach odpoczynku od Skyrim.
  • 0

#529 gruby Napisany 27 czerwca 2012 - 10:01

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Pomyślałem, że odkopię te zwłoki, bo Rage właśnie zakręciło się w czytniku PS3. O co chodzi z tą defragmentację w celu zmniejszenia popupu? Gdyby nie to Rage ma wszystkie cechy killera jak dla mnie. Dante napisałeś, że zniknie jakies sortowanie albumów w grach, o co chodzi? Mam nadzieję, że kontakty sejwy etc itd nie znikają? Daj znać trochę głupi w tym jestem. Można sie potem odfragmentować? :)

Ktoś tu porównał Rage do Bulletstorma, ale chyba nie dało się gorzej strzelić.

EDIT: przeczytałem z linka wszystko, thx. Chyba pora się zdefragmentować... :)
  • 0

#530 Godot Napisany 28 czerwca 2012 - 22:24

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zassałem demko i trochę pograłem. Gra jest oldskulowa, czyli nie wiadomo gdzie iść, nie ma mapki. Do tego postacie są denne, a design mi się nie spodobał. Za krótkie jest życie żebym je marnował na takie gierki. Jedyne co mi się podobało to płynność. Gra chodzi jak masełko
  • 0

#531 Raikoh Napisany 29 czerwca 2012 - 08:08

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Jest mapa i wiadomo gdzie isc.
  • 0

#532 Nyjacz Napisany 29 czerwca 2012 - 08:14

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 018 Postów:

Jest mapa i wiadomo gdzie isc.

W demie jest poziom "in", nie "out", a w takowych mapki nie ma, w dodatku rozgrywa się ono w mieście, więc questów trzeba szukać samemu.
  • 0

#533 Druciak Napisany 29 czerwca 2012 - 10:15

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
W pełniaku też trzeba szukać questów na własną rękę o ile dobrze pamiętam, ma sie tylko napisane co zrobić, a dalej to szukaj sam. Mi tam giereczka się podobała, szczególnie miodne było strzelanie.
  • 0

#534 Nyjacz Napisany 29 czerwca 2012 - 10:37

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 018 Postów:
Questy z miasta do miasta są na mapce, jeśli się już jest w mieście, to albo quest trzeba znaleźć, albo było napisane "idź do Majora". No to szukaj sobie Majora.
  • 0

#535 Druciak Napisany 29 czerwca 2012 - 10:41

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
No właśnie, o to mi chodzi. ;P Z miasta do miasta jest ścieżka, w samym mieście to już radź sobie sam. ;]
  • 0

#536 Nyjacz Napisany 29 czerwca 2012 - 10:46

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 018 Postów:
W grze jest też jeden mocarny moment - Dead City. Klimat jest niesamowity, poza tym podobają mi się same pojedynki z wrogami. Są oldchoolowe i emocjonujące. Gra ma fajny feeling, wyścigi są arcade'owe, ale całkiem OK. Bardzo dobra gra, choć archaiczna.
  • 0

#537 gruby Napisany 29 czerwca 2012 - 14:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Dead city daje radę, klimacik fantastyczny. Gra może i archaiczna, ale ja doceniam brak wielkich strzałek, migającego syfu i miliarda skryptów. Wyścigi też potrafią być emocjonujące, podobnie jak walka a la Twisted Metal.
  • 0

#538 ACZ Napisany 29 czerwca 2012 - 15:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 182 Postów:
od kilku miesiecy wciaz czekam na odpowiedź czy w pełniaku mozna przestawic w opcjach galki tak, aby celowac galką lewą, a chodzic prawą. w demie nie mozna, wiec jak jest w pelniaku?
  • 0

#539 gruby Napisany 02 lipca 2012 - 14:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Acz, dzisiaj postaram się udzielić ci rzeczowej odpowiedzi. :)

EDIT: nie można.
  • 0

#540 gruby Napisany 09 lipca 2012 - 08:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Cóż, niestety po około 6 godzinach, gra traci swój czar. Nadal jest fajnie, ale faktycznie, potencjał zostaje niewykorzystany. Zaczynają się powtórki z rozgrywki, sztampowe misje, nuda wkradła sie niezauważenie. Trudno, dokończę gierkę, bo strzelanie w wakacje jest fajne, ale niestety GOTY z Rage nie będzie.
  • 0



Inne z tagami: