Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii Fit


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
78 odpowiedzi na ten temat

#61 Nexus Napisany 22 maja 2008 - 22:18

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Dodany obrazek

Heh, nie wiedzialem ze Wii Fit powstal bo Miyamoto chcial stracic na wadze... 8)
http://kotaku.com/50... ... -forgotten
  • 0

#62 Ryan Napisany 02 czerwca 2008 - 23:14

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dlaczego NALEŻY kupować dziewczynom Wii Fit. :lol:

  • 0

#63 xell Napisany 25 czerwca 2008 - 09:55

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 348 Postów:
http://www.giantbomb... ... a-balance/

Tutaj opinia faktycznego grubasa na temat Wii Fit. Gerstmann, były redaktor Gamespotu napisał recenzję i dał 3/5. Jest rozczarowany, że po 4 dniach "wyrósł" z proponowanych przez Wii Fit ćwiczeń i że zaczął rozglądać się za czymś bardziej intensywnym.

Co jest dziwne, bo ja myślałem, że Wii Fit to aplikacja w założeniu do monitorowania progresu osób ćwiczących a nie samowystarczalny program treningowy. Również dziwne jest to, że koleś przy takiej sylwetce potrzebował Wii Fit, żeby sobie uświadomić, że musi o siebie zadbać...
  • 0

#64 Nexus Napisany 25 czerwca 2008 - 10:44

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Gerstmann chce schudnąć? Chudy Gerstmann to nie Gerstmann... :x
  • 0

#65 ACZ Napisany 25 czerwca 2008 - 12:14

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:

Co jest dziwne, bo ja myślałem, że Wii Fit to aplikacja w założeniu do monitorowania progresu osób ćwiczących a nie samowystarczalny program treningowy.

No właśnie Wii Fit tego nie ma. Grabarz w review territory też o tym gadał. To już takie do fitness Eye Toy: Kinetic takie coś ma, bo tam jest osobisty trener, progres i w miarę postępów zwiększana jest intensywnośc ćwiczeń. Nintendo lekko mówiąc pojechało po bandzie.
  • 0

#66 Kaxi Napisany 25 czerwca 2008 - 14:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Nie wiem o co chodzi bo w Wii Fit też jest trener, monitorowanie progresu i zmiana intensywności ćwiczeń.
  • 0

#67 Nexus Napisany 25 czerwca 2008 - 14:45

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Kaxi i można w ogóle na tym np. stracić jakies kilogramy gdyby wziąć się do tego na serio?
  • 0

#68 ACZ Napisany 25 czerwca 2008 - 14:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:

Nie wiem o co chodzi bo w Wii Fit też jest trener, monitorowanie progresu i zmiana intensywności ćwiczeń.

Ale samemu sobie zmieniasz intensywność ćwiczeń, czy masz to narzucone z postępami (tak powinno być)?
  • 0

#69 Kaxi Napisany 25 czerwca 2008 - 15:13

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Sam zmieniasz.

Leenk: wydaje mi się, że można, ponieważ zdarzało mi się zmęczyć. Ale ja mam raczej problem z niedowagą niż nadwagą, więc osobiście nie zrzuciłem nic ;)
Pamiętaj jednak że Wii Fit to nie gra typowo odchudzająca, nie ma żadnego licznika spalonych kalorii, ale raczej do ogólnej poprawy sprawności. Zresztą na 2 stronach recenzji dość jasno to zaznaczyłem.
  • 0

#70 Gość__* Napisany 19 października 2008 - 00:05

Gość__*
  • Goście
Witam wszystkich,
Dzisiaj kupiłem Wii specjalnie dla tej deseczki i śmiało mogę napisać, że dawno tak dobrze nie bawiłem się przed telewizorem :-D
  • 0

#71 Pious Napisany 19 października 2008 - 00:07

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
To dobrze, że się nie zawiodłeś i nie czujesz, że zmarnowałeś kasę.
  • 0

#72 Gość__* Napisany 19 października 2008 - 00:19

Gość__*
  • Goście
Majątek to nie jest ale cieszę się bardzo. Tym bardziej, że ostatnią konsolę sprzedałem jakieś 2 lata temu. Wcześniej grałem przez jakieś 17 lat na różnych pudełeczkach i w pewnym momencie mnie to znudziło. Kupowałem nowe hity, a one kurzyły się na półce. Nintedno miło mnie zaskoczyło to naprawdę "świeża sprawa" i ja to kupuję :)
  • 0

#73 Kaxi Napisany 19 października 2008 - 12:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Kasy nie zmarnował, kilka nieźle zapowiadających się tytułów skorzysta z deski. Mnie interesuje szczególnie Skate it, ale Raving Rabbids 3 i Shaun White też raczej porachą nie będą. Ja ciągle się zastanawiam czy zainwestować w ten sprzęt. Szkoda, że przez spory popyt cena nie spada nawet na Allegro.
  • 0

#74 gruby Napisany 20 października 2008 - 08:55

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mam to samo. Już kilka razy byłem bliski zakupu, ale cena trochę mnie odstrasza.
  • 0

#75 Gość__* Napisany 22 października 2008 - 11:13

Gość__*
  • Goście
Podobno tydzień temu w wybranych media marktach była promocja po 220 PLN.
  • 0

#76 gruby Napisany 22 października 2008 - 11:29

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Podobno tydzień temu w wybranych media marktach była promocja po 220 PLN.

Too little, too late. ;) Jeżeli wyjdzie więcej gierek fajnie wykorzystującą dechę, będę myślał. A na razie schudnę tradycyjnie. :D
  • 0

#77 Gość__* Napisany 22 października 2008 - 13:23

Gość__*
  • Goście
Sam wczoraj grzebiąc w sieci na komórce znalazłem tę informację. Jak przypomnę sobie gdzie to było to dam link. Ja chudnąć nie mam z czego ale trochę ruchu nie zaszkodzi (auć... moje zakwasy ;)) Masz rację kilka dobrych gier nie zaszkodzi. Na razie wkręciłem się w Wii Fit jednak po kilku dniach czuję niedosyt, a gram niewiele. Moim zdaniem jest stanowczo za mało, minigierek i ćwiczeń. Tym bardziej (jak zauważyliście) że zestaw wii kontrolerów daje teraz olbrzymie możliwości :D
  • 0

#78 raf Napisany 03 stycznia 2009 - 13:55

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:

Kaxi i można w ogóle na tym np. stracić jakies kilogramy gdyby wziąć się do tego na serio?

Pytanie w sumie nie do mnie i trochę późno, ale co mi tam. Jeżeli w Wii Fit jest ćwiczenie, które możesz wykonywać z średnią intensywnością przez 30 min, to schudniesz. Oczywiście ćwiczysz codziennie przez kilka tygodni ;). Jeśli nie to sorry, ale żadne minigierki nie pomogą. Wysiłek musi być ciągły, czyli jeśli przez minutę skaczesz, a później odpoczywasz to efekty są nikłe. Wtedy lepiej iść na spacer.
  • 0

#79 117 Napisany 02 kwietnia 2009 - 21:38

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Moja mam cwiczy od stycznia i mowi, ze nie chudnie...
  • 0