Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monster Hunter Rise

Capcom Switch

• Zaloguj się by odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#31 Tynio Napisany 30 marzec 2021 - 06:44

Tynio

Big Boss

• Forumowicze
  • 3714 Postów:

Dam znać, jednak jestem takim noobem, że szkoda pisać o tym i muszę na liczniku nabić przynajmniej 60-70h bym mógł się pokazać. 

a nie przejmuj sie, uczę się nowej broni, więc też nie grzeszę skillem. Na jakiegoś Barrotha czy dwa powinno wystarczyć. :ftopa:

Porób sobie arenę różnym eq, może któraś broń ci bardziej przypasi niż Dual Sword. Kulu-Ya-Ku to placek i można sobie na nim dobrze poćwiczyć. Nauczyłem się tam nie zapominać używania kablobakowych umiejętności broni. :tak:

Ja wczoraj przetestowałem następną broń i jest dużo lepsza niż longsword , byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jak się pięknie zabija "trąbą" 

Co do areny to już wcześniej byłem tam dwa razy, wczoraj rekord w ubijaniu potworka, zszedłem poniżej 8 minut  :pijak:

kusicie panowie... (chociaż ja chyba najpierw będę starał się skończyć Bravely zanim utonę w kolejnym MoHunie)

jak tłumaczenie? ogrywacie to po polsku czy jednak angielskie napisy?

oraz pytanie techniczne: gra ktoś lancą? wrócili do starego dobrego raz-dwa-trzy, czy dalej udziwniają jak w Generations?

Ja chyba bardziej na MHR czekałem niż na BD2 wiec ta gra przynamniej przez 100h będzie godzić przez najbliższy tydzień.

Gram po polsku i ja bardzo zadowolony, jedna zdarzy się jakaś literówka, co do samego tłumaczenia niestety nie powiem Ci jak to wygląda.

Lancą nie gram i jakoś na dziś nie przekonuje mnie ten rodzaj broni. 

Wczoraj pękło następne 5h i weszły questy z 3 gwiazdkami, skończyłem wszystkie z 1 gwiazdą i zostały tylko 2 z 2 gwiazdkami.

Rozwinąłem dwa rodzaje zbroi i jestem w trakcie tworzenia trzeciej, 3 rodzaje broni też już na 3 poziomie i muszę zmierzyć się z mocniejszymi wrogami i popchać rozwój oręża bo brak mi odpowiednich materiałów. 

Wczoraj nawet udało się dosyć szybko załatwić Aknosoma i zostało sporo fiolek w sakwie więc jest progres.

Z tego co zauważyłem to jak rozwija się postać i broń to przeciwnicy nie skalują się do mojej postaci, wiec postanowiłem więcej ćwiczyć na monsterach którzy są bardziej ruchliwi. 

Ten post był edytowany przez Tynio dnia: 30 marzec 2021 - 06:52

• 0

#32 Tawotnica Napisany 31 marzec 2021 - 22:31

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 13465 Postów:

Rampage questy mi się nie podobają. Takie niby tower defense, ale bardzo chaotyczne. Niby w pierwszych dwóch miałem rank A, ale zupełnie nie czułem żebym sobie jakoś dobrze radził.

• 0

#33 Tawotnica Napisany 03 kwiecień 2021 - 23:15

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 13465 Postów:

Based CAPGOD :bowdown: Magnamalo zsolowany, VR5 osiągnięty i teraz dopiero się zaczyna zabawa. 

Ależ to jest uzależniające gówno. Już MH World był przezajebisty, ale możliwość grania przenośnie sprawia, że to jeszcze większy pożeracz czasu. Może w Personę pyknę? Lodoss dokończę? Spoko, tylko najpierw jednego potwora ubiję i nagle nabite 5 godzin w ciągu dnia, nie wiadomo kiedy. :yao:  

Uwielbiam wszystkich w tej malutkiej osadzie, od sklepikarza który mi daje nieprzydatne śmieci za amiibo, przez bliżniaczki Minoto i Hinoa, po Kekashi Utsushi i wesołą Yomogi. 

Poza tym, że ta gra nie ma prawa tak dobrze wyglądać na Switchu to jeszcze brzmi jak złoto! Intra potworów to :banderas:

Pierwszy mocny wykrzyknik w 2021, a myślałem że po Bravely będę długo czekał na drugą tak absorbującą giereczkę. 

• 2

#34 Tynio Napisany 08 kwiecień 2021 - 01:12

Tynio

Big Boss

• Forumowicze
  • 3714 Postów:

Ja dopiero 40h na liczniku i zbieram na lepsze zbroje oraz bronie, jednak widzę że mój poziom skila podniósł się od 1, a może i nawet 2 levele.

Wcześniej musiałem kontrolować ilość życia w trakcie walki, dziś jak walczyłem z Ludroth Królewski to zapomniałem uzupełniać życie i tylko uniki i udało się bez żadnej flaszki zabić :lol: 

Tak wiem to poziom trudności 3/10 , ale mój ekwipunek jest słaby i za pierwszym razem jak źle dobrałem broń to zostałem wywieziony na taczce do obozu. 

• 0

#35 Tawotnica Napisany 10 kwiecień 2021 - 11:21

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 13465 Postów:

zacząłem HR5 wczoraj. Czuć różnicę na high rank - bez zeżarcia Dango już nie wyruszam na wyprawy, no i o dziwo hajsu mi zaczyna brakować. Może powinienem przestać wesoło craftować każdą broń z wishlisty jak zaczynają kosztować po 18030z, skoro większość używam raz czy dwa :ftopa: 

Przejrzystość tego co się da zrobić i jakie w ogóle ma się surowce cały czas pozostawia wiele do życzenia. Niewygodne i zawiłe do sprawdzenia. Podobnie online lobby z którym na początku się chwilę męczyłem zanim olałem i wszelkie questy z randomami zaczynam/akceptuję poprzez Hub Quest Board.

A propos online, to nie ma już (albo nie mogę znaleźć :yao:) flary sygnałowej z World. Działało to tak, że jak dostawało się wpierdol od potwora w sesji offline można było wysłać SOS i skorzystać z pomocy graczy online bez potrzeby tworzenia sesji.

Na Switchu nie ma takiej opcji albo zaczyna się w sesji online i w każdej chwili ktoś może dołączyć albo solujesz potwora i giniesz w samotności. Pewnie ma to związek z kaszaniastym online Switcha albo tym, że sleep mode wywala z sieci.

• 0

Inne z tagami: