Skocz do zawartości

Zdjęcie

Street Fighter IV

Dimps Capcom PS4 PS3 XONE X360 iOS AND PC Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
714 odpowiedzi na ten temat

#661 Sylvan Wielki Napisany 01 października 2010 - 13:19

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:
Efektowne UC mają.

Ja tu tak opisywałem ogrom walk z Scorpio, a nic nie wspomniałem o kolejnym, całkiem niezłym graczu - Shinigami, mianowicie.

Grałem z nim jeszcze za czasów SF IV. Lekko ponad dwadzieścia walk. Shini ogarnął całkiem nieźle system, skill także jest z nim za pan brat. Ma całkiem przyzwoitego Masters'a (JUtrzen, to nazwisko Kena, jakby co).

Kuleje (bardzo) w segmencie customów. Nie ma także ogrania na wiele postaci. Ale wszytko jest do nadrobienia.

Z moimi głównymi postaciami (Blanka, Sagat, Vega) nie miał oczywiście najmniejszych szans, i właściwie to nie wygrał z nimi rundy, ale z drugą ligą radził sobie niczego sobie.
Ogólnie mam tak, że nie przepadam za schematem typu: wybrać najpotężniejszą postać i grać nią non stop. Nudzi mnie to, stąd często gram różnymi postaciami. Walcząc z nim niemal ca walkę wybierałem kogoś innego, ot tak, dla różnorodności. Shinigami skupił się tylko praktycznie na Kenie (gdy wybierał innych -jak Abel- bity był okrutnie, nawet postaciami, którymi grałem kilka razy). Może to nawet i dobrze, ponieważ podobała mi się zawziętość z jaką grał. Widać, że ta gra bardzo mu pasuje.

Grało się na tyle przyjemnie, że aż nie sposób było nie docenić jego starań, co też uczyniłem, nie kończąc na "GG mate". On też mój poziom uznał słowami "grasz na niezłym wypasie".
Doradziłem także zakup stosownego AS. Powinien to uczynić.

A, mój Ken oczywiście jest lepszy.
  • 0

#662 Shinigami Napisany 01 października 2010 - 13:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
No, fajnie też było, jak rozwaliłem Twojego Setha Danem. Choć nie, dziwnym trafem przed końcem walki zerwało się połączenie.

Masters(JUtrzen, to nazwisko Kena, jakby co).

Bo to jest oficjalne nazwisko Kena. Sagat nazywa się Victor tylko w filmie. A jeśli również w amerykańskim serialu, to on tak samo :nikogo:
  • 0

#663 Sylvan Wielki Napisany 01 października 2010 - 13:41

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:
Być może. Niemniej, dopóki mam przewagę punktową, i po wypuszczeniu takich zawodników, jak Sagat, Blanka, Vega i Guile (ten ostatni od SSFIV), widzę co się z przeciwnikiem dzieje, to mogę sobie pofolgować.
Uwierz, nie jeden zbił mego Setha, Sakurę, Zangiefa, czy Guya, lub resztę postaci z drugiego rzutu, ale Abe na paluchach jednej dłoni może zliczyć tych, którym się udało się wyjść cało po spotkaniu z kolanami Victora.
  • 0

#664 Shinigami Napisany 01 października 2010 - 13:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Super.
  • 0

#665 Scorpio Napisany 10 listopada 2010 - 09:27

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Socal Regionals 2010 - SSF4 Top 8 - Losers - Tokido vs Daigo Umehara

Dlaczego z wszystkich walk akurat ta? Bo strasznie miło oglądać, jak Akuma wpędza Daigo w niemałą zagwozdkę :D




Jeszcze jedna walka Tokido z tego turnieju. W tym replayu ważne ostatnie pół minuty, którego nie odda czysty plik replayu ... po prostu musowo trzeba zobaczyć i docenić w tym momencie jak wielką postacią jest Akuma :D :D
  • 0

#666 Sylvan Wielki Napisany 16 grudnia 2010 - 16:59

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:


Jak dla mnie - rewelacja. Chyba znowu powrócę do SSF4.

Dodany obrazek

Below you will see a new trailer for the arcade edition of Super Street Fighter 4 which introduces new characters like Yun, Yang, Evil Ryu and Akuma Oni.


Dodany obrazek
  • 0

#667 Shinigami Napisany 28 marca 2011 - 22:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
24. czerwca AE na konsolach. Jeszcze nie wiadomo czy na płycie, czy do ściągnięcia.
  • 0

#668 Shinigami Napisany 12 kwietnia 2011 - 16:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Już oficjalnie:


  • 0

#669 ACZ Napisany 12 kwietnia 2011 - 16:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
Czyli to będzie dopasiony Super czy jak?
  • 0

#670 Godot Napisany 12 kwietnia 2011 - 16:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

24. czerwca AE na konsolach. Jeszcze nie wiadomo czy na płycie, czy do ściągnięcia.


Rozumiem, że Twoja wiara w Capcom ma jakieś podstawy? :lol:
  • 0

#671 bluebox Napisany 12 kwietnia 2011 - 16:29

bluebox

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
Capcom mówi że gra jest do ściągnięcia
  • 0

#672 Shinigami Napisany 12 kwietnia 2011 - 16:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:

Rozumiem, że Twoja wiara w Capcom ma jakieś podstawy? :lol:

Nie cytuj starych postów, wszyscy wiemy już od pewnego czasu, że to ma być DLC :kratos:
  • 0

#673 Godot Napisany 12 kwietnia 2011 - 16:48

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie wszyscy. Ci, których to nie obchodzi nie wiedzą OLO
  • 0

#674 Shinigami Napisany 12 kwietnia 2011 - 16:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#675 ACZ Napisany 13 lipca 2011 - 00:07

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
jak sie odpala supery (jak ten pasek na dole sie naladuje)? jest jakas ogolna kombinacja dla wszystkich postaci czy kazda ma inną?
  • 0

#676 Shinigami Napisany 13 lipca 2011 - 00:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Włącz sobie listę ciosów. Ryjkiem super masz na dwa razy ćwierć kółka do przodu i ręka, pierwsze ultra dwa razy ćwierć i trzy ręce (czyli L1), drugie dwa razy kierunki na shoryuken i L1.
  • 0

#677 ACZ Napisany 13 lipca 2011 - 19:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
wyprowadzenie supera jednak przekracza moje możliwosci, mimo ze gram na tym padzie do bitek, gdzie dpad chodzi mięciutko i plynniutko.

podsumowanie 2 dni mojej gry.
rozegralem kilkadziesiat pojedynkow online i żadnego nie wygralem.
w singlu nie daje rady przejsc trybu arcade na najłatwiejszym poziomie trudnosci, konkretnie to Seth mnie powstrzymuje.
to tylko mnie utwierdzilo wprzekonaniu, że jestem leszczykiem w bijatyki. poza tym nie lubię bitek, w ktorych blok jest pod "tyłem", wole jak jest od tego oddzielny przycisk. w kazdym SF tak bylo? bo nie pamietam, a gralem w SFIII na DC.

no nic, pewnie jeszcze troche pogram w tego strita i potem sprawdze blaze blu, bo tez czeka na półce. moze tam mi pojdzie lepiej.
  • 0

#678 Shinigami Napisany 13 lipca 2011 - 19:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
W każdym. W BB też tak jest.
  • 0

#679 ACZ Napisany 13 lipca 2011 - 19:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
oj to slabiutko. dlatego tak kocham serie VF, tam są tylko 3 przyciski: reka, noga i blok. ;]
  • 0

#680 Shinigami Napisany 13 lipca 2011 - 19:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
I pewnie i tak jej nie ogarniasz, skoro nawet super kombo nie umiesz zrobić.
  • 0

#681 ACZ Napisany 13 lipca 2011 - 19:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
mysle, że ogarniam najlepiej z wszystich bijatyk w jakie gralem, bo z seria VF mialem najwiecej stycznosci.

a jak jest z blokiem w kofXII i marvelvscapcom3, bo widzialem, że w nie pykales?
  • 0

#682 Shinigami Napisany 13 lipca 2011 - 19:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Tak samo. Ze znanych mi szanowanych bijatyk (czyli nie biorę pod uwagę sportówek, Dragon Balli i innych Naruto) chyba tylko VF, SC i MK mają blok pod przyciskiem.
  • 0

#683 Sylvan Wielki Napisany 01 sierpnia 2011 - 11:00

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:
Czychu, w T6 wymigałeś się dyplomatycznie (100% i sprzedaż). Ale jak w (S)SFIV ze mną nie pograsz przed końcem wakacji, autentycznie się obrażę. :foch:
Czekam zatem na zaproszenie na listę znajomych, a później do binarnych walk. :leonidas:

SF IV uważam za jedną z najlepszych pozycji tej generacji i przy tym za jedno z najwspanialszych mordobić jakie się kiedykolwiek ukazało.
SSF IV jest z oczywistych względów jeszcze lepsze. Wygrałem się w nie łącznie kilkadziesiąt godzin po czym udały się na leżaczki na półkę.
Przy okazji AE zebraliśmy się się w większym gronie aby obadać co i jak.

Mój Blanka nie oddał żadnej walki trzymając, pomimo kilkumiesięcznej przerwy, formę. Guile, Ryu, Sagat, Vega trochę zdrętwieli, ale i tak idą w odstawkę przy Oni.

Z przyjemnością powracam do świata SF. Gra się bowiem wybornie.

Evil Ryu, jak i Oni to strzał w dziesiątkę. Yun notabene najlepsza postać, jak i jego brat także są niczego sobie.
Z chęcią wydałbym pieniądze na Super Street Fighter IV Turbo w wersji pudełkowej.
  • 0

#684 ACZ Napisany 01 sierpnia 2011 - 11:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
W drodze jest łatka, która ma poprawić balans postaci Yun i Yanga (ponoć te postacie są przepakowane).
http://www.ps3site.p...-w-drodze/80587

Sylvan, ty mi wyslij zapro, ja mam krótszy nick ;]
Ale w SF4 nie bede gral, bo to nie ma sensu, nie wygram ani rundy, nie podpasila mi ta bitka. W blazblue: continuum shift mozemy pograc, jak masz.
  • 0

#685 Sylvan Wielki Napisany 01 sierpnia 2011 - 11:19

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:
Wysyłam zatem (w tej chwili), a spróbuj nie przyjąć :ban:
Mam BlazBlue. Też możemy pograć, ale skąd to przekonanie, że w (S)SF 4 przegrasz, a nawet jeśli, to przecież nie gramy o 400$.
Nie można go rozrywki podchodzić w taki sposób: z tym w to nie pogram, bo nie mam szans, z tamtym nie postrzelam on line w tamto, bo pewnie fraga nie zdobędę.

Wypucuj gałkę (arcade sticka) i gramy wieczorem, na pół gwizdka, byś się nie zniechęcił w razie czego :wink:
  • 0

#686 ACZ Napisany 01 sierpnia 2011 - 13:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
ok, mozmey pyknac w tego strita.
to ustawisz gre i mnie zaprosisz, bo ja nie wiem jak. jak nie wygram żadnej rundy to przejdziemy na blazblue.
tylko jak bedziesz przegrywal to sie nie rozłaczaj. :rolleyes:
  • 0

#687 Sylvan Wielki Napisany 04 sierpnia 2011 - 08:07

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:


Daigo niestety nie podołał. Evo wygrał Japończyk. Umehara poza pierwszą trójką.
  • 0

#688 Shinigami Napisany 12 sierpnia 2011 - 16:05

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Ma być jakieś ulepszenie, jeszcze w tym roku, mówią, że za darmo.
  • 0

#689 Sylvan Wielki Napisany 18 lipca 2012 - 12:37

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:


Ten Akuma to coś niebywałego. Finał Evo 2k12.
  • 0

#690 ACZ Napisany 15 lipca 2013 - 17:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:

Capcom przechodzi sam siebie. zapowiedzieli Ultra Street Fighter 4. niech ktos w tytule tematu doda jeszcze na poczatku w nawiasie ultra, olo.

z nowosci 5 nowych postaci, nowe areny, jeszcze lepszy balans itp.

wyjdzie w przyszlym roku w wersji pudelkowej (nizsza cena) i jako DLC (59 zl).

 

trailer i okladka:

 

1373629319_usfiv_ps3_eu-norating.jpg


  • 0



Inne z tagami: