Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mirror's Edge

DICE EA PS3 X360 PC iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
785 odpowiedzi na ten temat

#31 kamionek Napisany 10 marca 2008 - 21:54

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
Dodany obrazek

:ninja:

chcę już w to zagrać
  • 0

#32 Aras Napisany 10 marca 2008 - 22:12

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
metro jest fotorealistyczne *__*

uwielbiam gry które stawiają na barwy (vide okami, yoshi island) i budowanie onimi klimatu, szkoda że jest ich tak mało więc ME przyjmę z otwartymi ramionami. Będzie przynajmniej cichy hit.
  • 0

#33 Shinigami Napisany 10 marca 2008 - 22:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

uwielbiam gry które stawiają na barwy (vide okami, yoshi island) i budowanie onimi klimatu, szkoda że jest ich tak mało więc ME przyjmę z otwartymi ramionami. Będzie przynajmniej cichy hit

Te same odczucia :ninja: Wygląda świetnie.
  • 0

#34 kamionek Napisany 10 marca 2008 - 22:40

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
tak patrząc na tego skrina, co dałem zastanawiam się, czy będzie można się postrzelić w nogę spadając :hmmm:
  • 0

#35 Raikoh Napisany 11 marca 2008 - 20:13

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Bije Cyberpunkowym klimatem na kilometr. Wspaniale,na razie jeden z moich must have.
Jak dla mnie bomba,a screeny mnie rozgrzały maksymalnie. :zakochany: w Cyberpunk
  • 0

#36 Raikoh Napisany 18 marca 2008 - 21:15

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Poczytałem co nie co o grze i jestem pełen optymizmu i jeśli wszystko będzie ok,to grę
na pewno łyknę.
Cała akcja dziać się będzie w mieście i jego okolicach,to co mnie zdziwiło to to,że szef projektu
na każdym z możliwych pokazów mówi ,że to nie fantastyka,ani nie (co mnie zdziwiło i zasmuciło) cyberpunk!!! Nasza Faith nie będzie miała broni,ale to nie znaczy ,że nie będzie mogła jej zdobyć.
Gra ma od nas wymagać nie małego skilla,bo jak owi jeden z twórców gry ,ta jest napakowana
w jak to nazwał nie widoczne QTE. Chodzi oto,że gdy np. będziemy skakać z budynku będziemy widzieć swoje buty i musimy wyczuć moment w którym naciśniemy przycisk po to ,by nasza panna mogła jak najbardziej miękko wylądować.
Bardzo się zdziwiłem gdy przeczytałem,że to nie będzie cyberpunk. Nasza bohaterka przecież
wygląda jak żywcem wyjęta z gry o takim klimacie,ale jednak nie.
Myślę sobie co z tymi kolorami które tak pasowały mi do klimatu cyberpunk ,które mogliśmy podziwiać na screenach np. w metrze. Jaskrawe kolory które widzieliśmy to świat postrzegany przez naszą panienkę,wiem że czerwień to droga najkrótsza dla kurierów czyli nas.
Co oznaczają inne,tego nie wiem.
Wiem natomiast to,że gra starczy na około 12h (tak stwierdził jeden z producentów)
Gra ma pokazać nową definicję FPP.
Liczyłem na cyberpunowy klimat,ale ...... i tak kupię.
  • 0

#37 kamionek Napisany 18 marca 2008 - 21:58

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
przecież od początku wszyscy mówili, że to nie cyberpunk
  • 0

#38 AdamekPL Napisany 19 marca 2008 - 08:52

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Fajnie się zapowiada. Ciekawe, co wyjdzie z tego ja jestem na tak. W końcu jakaś strzelanina odbiegająca, od schematów.
  • 0

#39 Aras Napisany 19 marca 2008 - 09:33

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
własnie to jest najfajniejsze, że to nie jest strzelanina :D

btw fajną opcją byłoby oglądać replaye swoich najfajniejszych 'combosów' z różnych kamer, czy też coś w stylu time trial (poza głównym watkiem gry) - dostajemy plansze, i wytyczne gdzie mamy dotrzeć, i ofkoz ranking na live kto jest najszybszy na świecie :)
  • 0

#40 Shinigami Napisany 19 marca 2008 - 09:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Jeśli system walki będzie fajny, to chciałbym zobaczyć tryb znany z Maxa Payne'a 2. Lądujemy na arenie z wyznaczonym czasem i mamy zabić ludków ile się da za każdego dostając kilka sekund.
  • 0

#41 Raikoh Napisany 18 marca 2008 - 21:15

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Poczytałem co nie co o grze i jestem pełen optymizmu i jeśli wszystko będzie ok,to grę
na pewno łyknę.
Cała akcja dziać się będzie w mieście i jego okolicach,to co mnie zdziwiło to to,że szef projektu
na każdym z możliwych pokazów mówi ,że to nie fantastyka,ani nie (co mnie zdziwiło i zasmuciło) cyberpunk!!! Nasza Faith nie będzie miała broni,ale to nie znaczy ,że nie będzie mogła jej zdobyć.
Gra ma od nas wymagać nie małego skilla,bo jak owi jeden z twórców gry ,ta jest napakowana
w jak to nazwał nie widoczne QTE. Chodzi oto,że gdy np. będziemy skakać z budynku będziemy widzieć swoje buty i musimy wyczuć moment w którym naciśniemy przycisk po to ,by nasza panna mogła jak najbardziej miękko wylądować.
Bardzo się zdziwiłem gdy przeczytałem,że to nie będzie cyberpunk. Nasza bohaterka przecież
wygląda jak żywcem wyjęta z gry o takim klimacie,ale jednak nie.
Myślę sobie co z tymi kolorami które tak pasowały mi do klimatu cyberpunk ,które mogliśmy podziwiać na screenach np. w metrze. Jaskrawe kolory które widzieliśmy to świat postrzegany przez naszą panienkę,wiem że czerwień to droga najkrótsza dla kurierów czyli nas.
Co oznaczają inne,tego nie wiem.
Wiem natomiast to,że gra starczy na około 12h (tak stwierdził jeden z producentów)
Gra ma pokazać nową definicję FPP.
Liczyłem na cyberpunowy klimat,ale ...... i tak kupię.
  • 0

#42 kamionek Napisany 18 marca 2008 - 21:58

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
przecież od początku wszyscy mówili, że to nie cyberpunk
  • 0

#43 AdamekPL Napisany 19 marca 2008 - 08:52

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Fajnie się zapowiada. Ciekawe, co wyjdzie z tego ja jestem na tak. W końcu jakaś strzelanina odbiegająca, od schematów.
  • 0

#44 Aras Napisany 19 marca 2008 - 09:33

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
własnie to jest najfajniejsze, że to nie jest strzelanina :D

btw fajną opcją byłoby oglądać replaye swoich najfajniejszych 'combosów' z różnych kamer, czy też coś w stylu time trial (poza głównym watkiem gry) - dostajemy plansze, i wytyczne gdzie mamy dotrzeć, i ofkoz ranking na live kto jest najszybszy na świecie :)
  • 0

#45 Shinigami Napisany 19 marca 2008 - 09:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Jeśli system walki będzie fajny, to chciałbym zobaczyć tryb znany z Maxa Payne'a 2. Lądujemy na arenie z wyznaczonym czasem i mamy zabić ludków ile się da za każdego dostając kilka sekund.
  • 0

#46 Gość__* Napisany 23 marca 2008 - 19:22

Gość__*
  • Goście

No i potwierdzam co pisałem, podoba mi się strasznie, i intryguje coraz bardziej.

Mnie także. Bardzo liczę na ten tytuł ale zapał studzi trochę developer mimo to wierzę iż będzie to świetna gra bo pomysł i klimat lokacji trafia do mnie w stu procentach. I postać bardzo fajna :ninjadance:
  • 0

#47 Raikoh Napisany 23 marca 2008 - 19:31

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Co jest nie tak z developerem? Ja zastrzeżeń do DI nie mam rzadnych. Szwedzi potrafią robić świetne gry,goście odpowiedzialni za Batlefielda czy np: Starbreeze. Bardzo zdolni developerzy.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 24 marca 2008 - 09:41

Gość__*
  • Goście
Racja ale nie zaliczają się do najlepszych stąd zawsze jest szansa że coś spi***olą oczywiście życzę by gra wyszła im jak najlepiej :)
  • 0

#49 MonsieurWoland Napisany 24 marca 2008 - 15:53

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
:lol: Znowu jestem do tyłu. Wczoraj dopiero przeczytałem zapowiedź w PSXE. Jestem pod wrażeniem :ninja: Podoba mi się ten ascetyzm graficzny. Niebieski filtr jest śliczny. Mam jedynie nadzieję, że nie wrzucą achievementów/trophy za multiplayer'a.
  • 0

#50 luck1985 Napisany 24 marca 2008 - 21:41

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Mnie te zdj z nowego PE tez wgniotly ;> ?Tej gry raczej nie powinni spierd*****ic , wiec szykuje sie nowy wyznacznik bieganin po miescie :]
  • 0

#51 Gość__* Napisany 25 marca 2008 - 01:07

Gość__*
  • Goście
Nie wiem czy wcześniej ktoś już o tym pisał (pewnie tak, ale jestem leniwy i nie chce mi się czytać wszystkich waszych wypocin ;p), ale ta gra coraz bardziej mi się kojarzy z parkour'em (tylko w tej grze w formie extreme). :ninja: W sumie jak można wywnioskować ze screen'ów to gameplay tej gry chyba będzie garściami czerpał z tej dyscypliny. Chyba autorzy gry sporo naoglądali się filmów typu "Yamakasi - Współcześni Samurajowie". :gwizdek:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 25 marca 2008 - 10:37

Gość__*
  • Goście
Ja już widzę Parkour z widoku FPP (genialne) oby tylko animacja była jak najlepsza plus ten mistrzowski sterylny styl graficzny i klimat który uwielbiam (szklane budynki plus jasne niebo) Kocham nowe pomysły a jeszcze w takim wydaniu to już poezja. Od razu zaliczam ten tytuł do jednego z njabradziej oczekiwanych. Dawać trailery :ninjadance:
  • 0

#53 MonsieurWoland Napisany 25 marca 2008 - 11:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Obrazek

:ninja:

chcę już w to zagrać


Oglądając ten screen, tak się właśnie zastanawiam: czy przy ustalonej pozycji korpusu bedzie mozna podciagnac brode do tak zeby zobaczyc animowane piersi.
  • 0

#54 Raikoh Napisany 26 marca 2008 - 23:56

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Animowane piersi? :lol: :rotfl:
Dobre shinian. Mogli by taki bajer nam zapodać :cooo:
  • 0

#55 Gość__* Napisany 27 marca 2008 - 07:35

Gość__*
  • Goście
Jak next-gen to pełną piersią 8)
  • 0

#56 xell Napisany 06 maja 2008 - 18:21

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
http://www.gamevideo.../video/id/18706

Trailer (link do wersji HD pod filmikiem). Ściągnijcie bo WARTO! Świetnie to wygląda, taka platformówka z widoku pierwszej osoby
  • 0

#57 kamionek Napisany 06 maja 2008 - 18:27

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
no no elegancko to wygląda
teraz tylko pozostaje nam czekać na więcej :]
  • 0

#58 AdamekPL Napisany 06 maja 2008 - 18:28

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Wypas, świetnie to wygląda.
  • 0

#59 BeSOS Napisany 06 maja 2008 - 18:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gruby mode ON:

CHRYSTE, to wygląda BOSKO, serce rośnie do wielkości arbuza, Wiilot staje dęba :D Chcę mieć tą szpilę. JUŻ. TERAZ!

Gruby OFF

Dodam tylko, że najbardziej zniszczyła mnie muza, coś cudnego i takiego nie FPSowego - BOŁNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#60 Ney Napisany 06 maja 2008 - 18:50

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Muza, grafika i patenty gameplayowe wymiatają :)
No, ale czego innego można się spodziewać po ekipie od genialnego Ralli Sport 2??????
  • 0



Inne z tagami: