Skocz do zawartości

Zdjęcie

RPGamer w Neo+ (propozycje)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
173 odpowiedzi na ten temat

#61 Lady Luck Napisany 18 stycznia 2008 - 14:52

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:

no chyba ze RPGamer nadal ma miec pól strony...


Nic nie zapowiada na to, żeby miał dostac więcej.

Och, jest całe mnóstwo alternatyw

I tak Ci sie nie spodoba...

Nie wiem, zestawienie i ocena OST'ów z opisem jak je zdobyc xD Pierwsze co mi przyszło na mysl...



To jest ich mnóstwo, czy nie jest? :P
Oj, Ryku, Ryku ;)


Ja chcę poczytać w eRPeGeju o Suikodenach, które mają "najlepsze męskie dupy" :skacze: Trzeba wykorzystać moment, o którym pisał Shad (minęło FFXII, a FFXIII jeszcze się nie zaczęło). :klaszcze:
  • 0

#62 rikku100 Napisany 18 stycznia 2008 - 15:19

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

To jest ich mnóstwo, czy nie jest?


No o co chodzi? Jest pełno ciekawych tematów o których mozna napisac, ja napisałam pierwsze co mi przyszło na mysl...

Nic nie zapowiada na to, żeby miał dostac więcej.


Kto tak powiedział? :cojest:
  • 0

#63 Gość__* Napisany 18 stycznia 2008 - 15:25

Gość__*
  • Goście

Kto tak powiedział? :cojest:

Scorpio bodaj napisał że jak chcemy wybiedzić wiecej to trzeba pomolestować Miela/Gulasha (prędzej tego drugiego), bo on tam cos będzioe próbował, ale nie wie czy da radę czy jakos tak. Zreszta niech Scorpio sam napisze jak to dokładnie wyglada.
  • 0

#64 rikku100 Napisany 18 stycznia 2008 - 15:33

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Skoro Gangsta Paradise moze miec nawet 3 strony to RPGamer ma miec dwie i uj!
Gdzie ten Miel/Gulash :twisted:
  • 0

#65 Scorpio Napisany 18 stycznia 2008 - 15:44

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Wygląda tak - za kącik i miejsce na niego z Mielem zwykle toczę spory ... to PMkujcie Miela, że chcecie więcej. Serio. Może jak zobaczy, że jest poparcie, to powiększy na uczciwe dwie strony ^__^
  • 0

#66 Danteusz Napisany 18 stycznia 2008 - 23:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Jak nie zapomnę to się go spytam przy następnej rozmowie na gg. Jak wiadomo mam wtyki :ninja:
  • 0

#67 Scorpio Napisany 19 stycznia 2008 - 00:05

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
To ma być masowa akcja :P Od zwykłych userów także ^___^

Popsyjcie misia ... eee, kącik RPG XD
  • 0

#68 Gość__* Napisany 19 stycznia 2008 - 07:15

Gość__*
  • Goście
od mnie PMka poszła juz wczoraj.
  • 0

#69 Balth Napisany 19 stycznia 2008 - 09:28

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
też wysłałem. Trzeba namawiać innych i czekać na reakcję Miela
  • 0

#70 Scorpio Napisany 25 stycznia 2008 - 15:43

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Chciałem powiedzieć, że do RPGamera najbliższego trafi materiał, dotyczący największego rozczarowania roku 2007 :)
  • 0

#71 Sylvan Wielki Napisany 09 lutego 2008 - 15:10

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:
Właśnie czytałem RPGamera dot. rozczarowań.... "Pogratulować" obiektywnego spojrzenia .
  • 0

#72 Scorpio Napisany 09 lutego 2008 - 17:47

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

"Pogratulować" obiektywnego spojrzenia .

Ale to miało być subiektywne :) Nie czytałem jeszcze N+, ale pamiętam, że to nawet we wstępie zaznaczyłem ostro i wyraźnie :)
  • 0

#73 Gość__* Napisany 09 lutego 2008 - 17:53

Gość__*
  • Goście

"Pogratulować" obiektywnego spojrzenia .

Ale to miało być subiektywne :) Nie czytałem jeszcze N+, ale pamiętam, że to nawet we wstępie zaznaczyłem ostro i wyraźnie :)


spoko zaraz jak się kapnie, że Ty a nie ja jestem odpowiedzialny za listę to znów się będzie podlizywał Ci ;) :pociesza:
  • 0

#74 Balth Napisany 09 lutego 2008 - 19:38

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:

"Pogratulować" obiektywnego spojrzenia .


...a przede wszystkim - bardzo subiektywne


Zostali zacytowanie prawie wszyscy których wypowiedź w temacie była warta zacytowania moim zdaniem.
Czyżby uderzyło to w twoje Wilkie ego?
BTW: 'Pogratulować' umiejętności czytania - idź pograj na pożyczonym PS3
  • 0

#75 Godot Napisany 11 lutego 2008 - 08:38

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
wychodzi na to ze tylko na PS2 wychodza jakiekolwiek RPGi...

co chcialbym poczytac w takim kaciku oprocz newsow? hmm, moze najpierw czego bym NIE chcial przeczytac :) nie chcialbym czytac biografii tworcow (ilez mozna), porad do konkretnych gier (za bardzo waski temat a i dzial za krotki)
poczytalbym natomiast o ciekawych postaciach z roznych gier, niekoniecznie tych glownych (wszak wiadomo o nich wszystko) tylko tych pobocznych, niejednokrotnie ciekawszych niz glowne
  • 0

#76 Scorpio Napisany 11 lutego 2008 - 09:17

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

nie chcialbym czytac biografii tworcow (ilez mozna)

Jakoś ostatnio nawet się nie pojawiają ...

poczytalbym natomiast o ciekawych postaciach z roznych gier, niekoniecznie tych glownych (wszak wiadomo o nich wszystko) tylko tych pobocznych, niejednokrotnie ciekawszych niz glowne

Ciekawy pomysł, faktycznie bohaterowie poboczni są tematem (nomen omen) drugoplanowym. Bądź gorzej. A swój czar i swoje znaczenie mają.

wychodzi na to ze tylko na PS2 wychodza jakiekolwiek RPGi...

Nie, jeszcze na DS oraz PSP :P
  • 0

#77 rikku100 Napisany 11 lutego 2008 - 23:46

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Ciekawy pomysł, faktycznie bohaterowie poboczni są tematem (nomen omen) drugoplanowym. Bądź gorzej. A swój czar i swoje znaczenie mają.


:tak:

Hm...troche dziwnie wyszło z tym "najwiekszym rozczarowaniem" w sumie....wszystkie głosy na FFXII, dobra wiem ze przewazały, ale pare innych gier tez wymieniano.

Dobra nie czepiam sie :cicho:
  • 0

#78 Kyo Napisany 12 lutego 2008 - 00:07

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Cooo!? Tego pięknego i super grywalnego crapa, czyli Valkyrie Profile : Silmeria nie ma tam wymienionego? Scorpio -> a byłem pierwszą osobą, która napisała coś w tamtym Twoim lamerskim topicu! :cry: :foch:

:P

Kyo ależ jesteś wymieniony, nie martw się.


Ah, ok :P

Kyo lama XD


Pfee :P !
  • 0

#79 Balth Napisany 12 lutego 2008 - 08:51

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Kyo ależ jesteś wymieniony, nie martw się.
  • 0

#80 Lady Luck Napisany 12 lutego 2008 - 11:14

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Kyo lama XD

wszystkie głosy na FFXII, dobra wiem ze przewazały, ale pare innych gier tez wymieniano.


Ale FFXII miała taki hype i tyle razy przekładano premierę, że spodziewano się czegoś naprawdę wielkiego.
A wyszła.. gierka :niepewny:
  • 0

#81 rikku100 Napisany 12 lutego 2008 - 14:10

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
No nie wiem... "gierką" to mozna nazwać FF: Agito czy FF: Before Crisis, a nie grę na 50+ godzin, zwłaszcza że nie ma wiekszych wad poza tym ze nie spełniła wymagan (głównie fabularnych) oczekujących. A poza tym co to ma wspolnego z faktem że niektórzy na inne gry tez głosowali, a ich głosów nie uwzgledniono? Na Blue Dragon'a tez był hype, bo to miała byc pierwsza samodzielna gra ojca FF z wkładem paru innych znanych osobistosci a wyszło niepewnie....
  • 0

#82 Scorpio Napisany 12 lutego 2008 - 14:20

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Słowo wyjaśnienia - obrobiłem CAŁY materiał, jaki był w temacie. Ale już po jego obrobieniu (czyli powycinaniu z wszystkich postów treści odnoszących się do samego tematu - słowa nie zmieniałem!) i po odesłaniu tekst został "przycięty" do rozmiarów kącika. Sam żałuję, bo akurat faktycznie kilka ciekawych wypowiedzi nie o FFXII umkło. I znów wina w wielkości kącika i ograniczeniach, jakie to narzuca.

Następnym razem będę starał się lepiej oddać myśli, przepraszam poszkodowanych (całusek dla Kyo :* )
  • 0

#83 rikku100 Napisany 12 lutego 2008 - 14:36

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
No własnie, nie da sie cos zrobic zeby miał te dwie strony? :( czasami bywało ze miał... poza tym w Neo są kąciki które mają/miało stałe dwie strony :(
  • 0

#84 Balth Napisany 12 lutego 2008 - 14:58

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Pisaliśmy już PMki i wyglada na to, że nie da rady.
  • 0

#85 Scorpio Napisany 12 lutego 2008 - 15:28

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Obaczym, obaczym ... z Pitą męczyć Miela nie przestajemy (nie tak jak myślicie świntuchy) :)
  • 0

#86 Scorpio Napisany 09 marca 2008 - 09:55

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W najnowszym N+ ukazała się dyskusja między Pitą a mną o S-E. Pytanie: jak taka forma tekstu (oraz treść) Wam się podoba?

Plus - za miesiąc koniec artykułów o historii jRPG. Dobrniemy bowiem do roku 1997, a od tego czasu zaczyna się era, gdy gracze w Polsce już na swobodnie mogli śledzić rozwój tej gałęzi rynku.
  • 0

#87 Danteusz Napisany 09 marca 2008 - 12:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

W najnowszym N+ ukazała się dyskusja między Pitą a mną o S-E. Pytanie: jak taka forma tekstu (oraz treść) Wam się podoba?

Formę to chyba sami narzuciliście :)
  • 0

#88 Gość__* Napisany 09 marca 2008 - 15:05

Gość__*
  • Goście

W najnowszym N+ ukazała się dyskusja między Pitą a mną o S-E. Pytanie: jak taka forma tekstu (oraz treść) Wam się podoba?

Forma rozmowy jest OK, tutaj plus. Treść jest niezła, ale mam jedno zastrzeżenie: czasami w tym natłoku i nagonce na SE można zamiast dwóch sceptyków postawić naprzeciwko siebie sceptyka i optymistę. Czasami mam serdecznie dość czytania, że FFy stały się złem (nawet jeśli się stały), a Nomura to wcielenie szatana mieszkającego na Śląsku. Po prostu przejadło mi się to całe narzekanie. Następnym razem z chęcią poczytałbym o mniej znanych RPGach wartych uwagi. W bieżącym RPGamerze dużo mówi się o tych niedocenionych pozycjach, nie wymieniając konkretów (ale rozumiem, że tutaj nie pasowałoby to do tematyki dyskusji).
  • 0

#89 Scorpio Napisany 09 marca 2008 - 16:04

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
No ... z tym sceptycyzmem - chyba wydawało mi się, że ja jestem za grami z serii FF, a co najwyżej przeciw stylowi Nomury czy polityce S-E. ;)

Następnym razem z chęcią poczytałbym o mniej znanych RPGach wartych uwagi. W bieżącym RPGamerze dużo mówi się o tych niedocenionych pozycjach, nie wymieniając konkretów (ale rozumiem, że tutaj nie pasowałoby to do tematyki dyskusji).

No właśnie te mało znane serie teraz chcemy razem z Pitą jakoś poobracać, pomodelować, zrobić z tematem coś ciekawego :)

PS. Mielu napisał, że w nowym numerze będzie mały RPGamer ... w dodatku teksty do niego już są przygotowane, zatem opis mało znanych serii trafiłby się za jakieś 2 mieszki ...

I macie jakieś serie na oku? Wiadomo: MegaTen (a raczej rozbitka na jakieś linie, typu Persona, zamiast całości - bo to za dużo informacji do przekazania, gdyby chcieć przekazać informacje w formie czytelnej, przystępnej, ciekawej i niezagmatwanej) :)
  • 0

#90 rikku100 Napisany 09 marca 2008 - 19:53

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

W najnowszym N+ ukazała się dyskusja między Pitą a mną o S-E. Pytanie: jak taka forma tekstu (oraz treść) Wam się podoba?


Bożeeeeee....jakie to jest juz nudne. W tym numerze lzycie na Square, w zeszłym tez było lżenie, Pita juz pisał sam co sądzi o Square, to się robi denerwujące :/
Czy to jest kącik do wylewania żalów dwóch czy trzech osób którym się coś nie podoba? Myslałam ze RPGamer powiniem przekazywac jakies informacje, porady, newsy, cokolwiek. Jeszcze żeby mogła sie wypowiedziec druga strona, ktoś kto, niesłychane, nie jest nastawiony anty-Square. Wiem, ze komus moze sie styl Nomury nie podobac, ale to nie znaczy ze on jest zły. Moze sie nie podobac ze Square wydaje tony remake'ów ale moze akurat zainteresowanym, posiadaczom PSP, czy GBA pasuje ze moga sobie pograc na swoich konsolkach. Nie mówiąc juz o DS'ie na który napisano np. FFIV i FFIII od podstaw i nie ma mowy o zwykłym wyciaganiu kasy. Popatrzcie na Gamerankings. Wszyscy są negatywnie nastawieni do spin off'ów i remake'ów od serii FF, ale nie zwracacie uwagi na to, że oprócz Dirge of Cerberus wszystkie te gry są swietne, wiekszosc pomiedzy 70-90%
Naprawde ta nagonka juz sie staje nudna...

I macie jakieś serie na oku? Wiadomo: MegaTen (a raczej rozbitka na jakieś linie, typu Persona, zamiast całości - bo to za dużo informacji do przekazania, gdyby chcieć przekazać informacje w formie czytelnej, przystępnej, ciekawej i niezagmatwanej)


Phantasy Star, Tales of cośtam, moze byc Zelda, duzo duzo
  • 0