Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gears of War 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1188 odpowiedzi na ten temat

#61 PomezZ Napisany 21 lutego 2008 - 11:59

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Jedno jest pewne: będzie dobrze. Bardzo dobrze :jeee:
  • 0

#62 Texz Napisany 21 lutego 2008 - 13:37

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Podatne na zniszczenia środowisko daje radę. Jednak ta "czkawka" framerate każe przypuszczać, że Epic tylko w wybranych momentach zastosuje ten rewelacyjny patent. Na full demolkę nie ma co liczyć.
  • 0

#63 bad robo Napisany 21 lutego 2008 - 14:18

bad robo

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
Tłumy lokustow robią wrażenie, tak samo jak giętki kloc mięcha ciekawe jak to wykorzystają w grze? zniszczalne otoczenie będzie wymagało nowej strategi walki nie będzie już campowania za osłonką bo locusci będą ją mogli rozwalic :^^:
  • 0

#64 Gość__* Napisany 21 lutego 2008 - 15:10

Gość__*
  • Goście

tak samo jak giętki kloc mięcha ciekawe jak to wykorzystają w grze?


Moze na sciany w "siedzibach" Locustow? :ninja: Idziesz cienkim korytarzem, a sciany sie kleja i wydymaja w Twoja strone. Schiza :^^:
  • 0

#65 xell Napisany 21 lutego 2008 - 15:23

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

sciany sie (...) wydymaja w Twoja strone

Albo zaczną robić coś innego związanego z tym czasownikiem :spoko:
  • 0

#66 kmh Napisany 21 lutego 2008 - 16:03

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:

Ja mam tylko jedno życzenie odnośnie drugiej części: spójna i ciekawa fabuła. O resztę rzeczy się nie boje.


Dokładnie, grafika była w porządku, mechanika także, warto teraz ubrać to w jakąś sensowna historię.
  • 0

#67 Texz Napisany 21 lutego 2008 - 16:20

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Dokładnie, grafika była w porządku, mechanika także, warto teraz ubrać to w jakąś sensowna historię.

Właśnie nie. Mechanika ssie. Muszą ją dopracować.
  • 0

#68 PomezZ Napisany 21 lutego 2008 - 16:35

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Chyba Cię Bóg opuścił.
  • 0

#69 Texz Napisany 21 lutego 2008 - 16:38

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
W takim razie niech od razu zmienią nazwę na GOW: Mission Pack One.

Dwójka w tytule ma oznaczać nową jakość. Jeżeli wychodzą z innego założenia, dziewiątki nie będzie :P
  • 0

#70 Scorpio Napisany 21 lutego 2008 - 16:39

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Właśnie nie. Mechanika ssie. Muszą ją dopracować.

Niewierny!
  • 0

#71 kmh Napisany 21 lutego 2008 - 17:01

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:

Właśnie nie. Mechanika ssie. Muszą ją dopracować.


Jeżeli masz na myśli brak interakcji z otoczeniem i tak dalej, to owszem, muszą to rozwinąć. Ja miałem na myśli wyłącznie ukrywanie się za murkami, przeładowywanie i tego typu atrakcje.
  • 0

#72 fingus Napisany 21 lutego 2008 - 17:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

zniszczalne otoczenie będzie wymagało nowej strategi walki nie będzie już campowania za osłonką bo locusci będą ją mogli rozwalic :^^:

Nie sądzę, by to się zmieniło. W jedynce też miałeś czasem jakieś kanapy, ławki, czy skrzynki, które mogły się rozpaść. Teraz pewnie nie będzie ich wiecej, tylko rozpadać się będą bardziej efektownie. Zniszczenia "osłon trwałych" mogą się ograniczyć do dekoracyjnych dziur i odłupanego tynku, ale bez wpływu na funkcjonalność.

Idziesz cienkim korytarzem, a sciany sie kleja i wydymaja w Twoja strone. Schiza :^^:

Mogli to robić i na poprzednim silniku - do tego wystarczy animować ściany lokacji, a ten mięsisty glut to zabawa fizyką, która niekoniecznie musi się do czegoś mądrego przydać. Poza tym czym innym jest taki jeden glutek, a czym innym zbudowany na tym level. No ale zobaczymy. :hmmm:
  • 0

#73 phsx Napisany 21 lutego 2008 - 18:03

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Meat-dice pewnie mógłby się znaleźć już w jedynce nie wydaje mi się żeby to był jakiś przełom, ale podoba mi się kulka wodnista :)
  • 0

#74 Gość__* Napisany 21 lutego 2008 - 19:28

Gość__*
  • Goście
Rano przychodze z roboty wlanczam net zeby zobaczyc co nowego na GDC, i widze GoW2 zapowiedziane na listopad :klaszcze:
Powiem szczerze ze bardzo liczylem na oficjalne potwierdzenie prac nad GoW2.
Dobra filmiki jak to filmiki mialy narobic smaka.I go zrobily
prezentacja ulepszonej wersji silniczka zrobila na mnie spore wrazenie i utwierdzila w przekonaniu ze chlopaki z Epic programowanie Xa maja w malym palcu i tylko oni moga dostarczyc najładniejsza gre na 360 tke
Setka loctusow smigajacych na ekranie ,zniszczalne otoczenie w mniejszym lub wiekszym stopniu, pokazuja ze XO ma jeszcze zapas mocy
teraz czekam na jakis fragment gameplayu
  • 0

#75 phsx Napisany 21 lutego 2008 - 20:23

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Z tą setką to nie tak od razu, bo oni tylko biegną i nic nie robią, jeśli zrobią choćby grupki po 15 myślących ( -_- ) wrogów jednocześnie i zaimplementują resztę innowacji plus lepsza grafa to i tak będę pod wielkim wrażeniem. Ale na Epic można polegać, czyż nie? :ninja:
  • 0

#76 Gość__* Napisany 21 lutego 2008 - 20:41

Gość__*
  • Goście

Silnik musiałby więcej ciągnąć.....

Ty za to ciagnij mniej, bo Ci Kajtku na mózg pada :kocha:
  • 0

#77 Gość__* Napisany 21 lutego 2008 - 22:27

Gość__*
  • Goście
silnik zrobil wrazenie, z gluta moznaby bossa jakiegos zrobic , no nie wiem czy to by w gearsach byloby na miejscu boss w rodzaju bubu z dragonballa hehe , grafika wydaje sie byc podciagnieta ale nie jakos specjalnie , woda robi wrazenie , juz w pierwszej czesci zgredow wojny mi sie podobala, co do samej setki locustow to niestety ale one tylko biegna , moga sie przydac w jakiejs scence bo watpie,zeby konsola to uciagnela,w pierwszej czesci czesto byly zwolnienia, w koncu to podciagniety silnik,ale nic ponad gearsy jeszcze sie nie ukazalo na x360 i watpie,zebysmy doswiadczyli jakiegos ogromnego szoku graficznego ;) w kazdym badz razie ciekaw jestem jak bedzie sie miala premiera gearsow i sprzedaz ich do premiery halo . moze rekord bedzie pobity. watpie tez by sie uwineli w 2008 . moze data jest tak zapowiedziana aby w tym roku ukazala sie zapowiedz gry ktora moze konkurowac z mgs 4 i killzonem 2.
  • 0

#78 Texz Napisany 21 lutego 2008 - 23:21

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nie rozumiem czemu dla mnie coś jest oczywiste i jeszcze nikt na to nie wpadł :) O ile dobrze pamiętam w pierwszej części nawet nie dotarliśmy do miejsca, skąd rzekomo Locuści muszą wychodzić. Jedynie w akcie 3 napieraliśmy pod powierzchnią, lecz zbyt płytko jak się wydaje, żeby obczaić coś takiego jak wylęgarnia moi drodzy :-)
Wyczajam motyw walki w wylęgarniach, kiedy ściany i podłoga efektownie ugina się pod naszym ciężarem, a jakieś dziwne stwory Locusto-podobne pełzają po wszystkim co napotkają pod swoimi pazurami. Oczywiście na końcu czeka walka z Królową. Jej głos słyszeliśmy w Epilogu pierwszej części. Tak więc normalnym wydaje się sprawdzenie czy rozmiar buta Marcusa idealnie wpasowywuje się w jej dupsko buahahaha!
  • 0

#79 Ryan Napisany 22 lutego 2008 - 00:07

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Na walkę z Królową chyba będzie trzeba poczekać do GoW3. ;) Sądziłem jednak, że to oczywiste po co Epikom rigid body & fluid dynamics. :P
  • 0

#80 Gość__* Napisany 22 lutego 2008 - 11:24

Gość__*
  • Goście

ale nic ponad gearsy jeszcze sie nie ukazalo na x360


Gears of War to nie jedyna gra na konsole xbox 360, wiesz?
  • 0

#81 xell Napisany 22 lutego 2008 - 14:01

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Ryan :kocha:

ale nic ponad gearsy jeszcze sie nie ukazalo na x360

nieprawda
  • 0

#82 kmh Napisany 22 lutego 2008 - 17:29

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
I to duża.
  • 0

#83 Gość__* Napisany 22 lutego 2008 - 18:45

Gość__*
  • Goście
mowie ze nic ponad a nie mylcie czasem,ze nic na tym samym poziomie graficznym:) ludzie mowie tylko,ze na mnie najwieksze wrazenie zrobily gearsy , owszem bioshock na tym samym silniku byl wrecz piekny ale czy przedstawial wiecej niz gearsy ? w niektorych momentach woda byla idealna , wrecz az wylewala sie z telewizora,przestrzenie w halo byly ogromne i dawaly czadu,jednak tekstury juz nie ;) nie wiem co jeszcze porownywac. gearsy byly gra ktora robila w kazdym miejscu wrazenie,jednak pozostale gry zapieraly dech w piersiach od czasu do czasu i to nie tylko moje zdanie , nie chce zle wrozyc ixowi,ale taka prawda ;) mysle tez ze az tak duzo z niego juz nie wyciagna i nie ma co sie oszukiwac ;) tytul bedzie must have i do pozazdroszczenia przez posiadaczy innych konsol, ale drugiej rewolucji graficznej nie bedzie :^^: obstawiam,ze bedzie to skok porownywalny do tego jaki byl miedzy halo a halo 2 ;) czyli widoczny ale nie zapierajacy dech w piersiach
  • 0

#84 Gość__* Napisany 22 lutego 2008 - 20:05

Gość__*
  • Goście
Ekzakli.
Przez rok, każdy kto widział po raz pierwszy Markusa czuł szok/niepokój/złość/niedowierzanie, niezależnie od makiny na jakiej grał.
Przez dobre kilka miesięcy nikt nie śmiał pysknąć ani słowa, żaden producer nie śmiał przechwalać się swoimi bulskreenami, żaden Piter Mulinex ani inny prorok nie głosił nadchodzącej rewolucji i nowej ery grania.
Bo wszyscy patrzyli jak elektrićny bajonet wygryza ciało mutanta. "Tak to się, ku*wa robi" - rzecze (ostatnimi wywiadami też) Klifi.
Bioszok był, istotnie - na niezwykle wysokim poziomie, oprawy, dizajnu, historyji etc., nowy Koll of Duti podobnie - poszerza źrenice lepiej niż obserwacja wprawnie rozdziewającego się dziewczęcia, jest cholernie intensywny i znakomicie opowiada story. Chwała obu pierwszym produkcjom. (Kryzis to nieco inny temat, pominę go tutaj).

Ale to Gearsy wprowadziły nową jakość jako pierwsze. Kropka.
  • 0

#85 Gość__* Napisany 22 lutego 2008 - 20:12

Gość__*
  • Goście
Rtęciowaty blob to swietna sprawa :) Mam nadzieje, ze zostanie ta technologia jakos szerzej wykorzystana w Gearsach drugich, bo potencjal jest. Jakis boss, moze lokacja pelna polplynnych elementow? Cokolwiek, byleby to wykorzystano, bo bardzo mi przypadlo do gustu.

Na graficzny skok nie ma co liczyc - bedzie troche ladniej, wiecej, lepiej i efektowniej, ale nie oszukujmy sie. Szoku nie bedzie.
  • 0

#86 Raikoh Napisany 22 lutego 2008 - 20:17

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Mnie ta gra nie interesuje,ale miło widzieć tylu zadowolonych ludzi ,którzy czekają na GoW2 :pociesza:
  • 0

#87 Nexus Napisany 22 lutego 2008 - 22:24

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Rewolucji nie będzie.

Będzie jednak ciąg dalszy jednego z najbardziej odjechanych, odlotowych konsolowych doświadczeń tej generacji. Zapewne w lepszej oprawie, w nowymi patentami ale istotne jest to że najważniejsze zostanie zachowane - czysta radocha z grania w Gearsy...

Czego chcieć więcej? :^^:
  • 0

#88 fingus Napisany 22 lutego 2008 - 22:33

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Rtęciowaty blob to swietna sprawa :)

Technologia przyda się, gdy ktoś zechce stworzyć na tym silniku dedekowego dungeon crawla. ;-)
Ja w GoW2 liczę na większe zróżnicowanie scenerii. Pierwszy GoW to głównie ruiny, mam nadzieję, że dwójka zabierze nas w jakieś nowe środowisko. A może nawet kilka nowych środowisk - nawet jeśli miałoby to oznaczać kilka płytek. :^^:
  • 0

#89 Gość__* Napisany 23 lutego 2008 - 10:24

Gość__*
  • Goście
A tam... Ja chce tylko usłyszeć głośniejsze Whooo! po headshotcie od Cole Traina - wystarczy mi :ninjadance:
  • 0

#90 Nexus Napisany 23 lutego 2008 - 10:36

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Ciekawe czy i tym razem nażre się czegoś niedobrego i będzie cierpiał na klopie? :^^:
  • 0