Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co robicie gdy ......... ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
95 odpowiedzi na ten temat

#1 luck1985 Napisany 01 czerwca 2004 - 12:07

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Co robicie gdy gracie w gre i nagle nie mozecie przejsc misji , levala jakiegos czy np bossa , gracie iles razy z rzedu i za kazdym razem widzicie napis RESTART MISSION albo CONTINUE PRESS START , co wtedy robicie ???? Gracie tak dlugo az dacie rade ?czy dajecie na pokoj slowa #$#%$^%$#&^ , a moze padam rzucacie ?hehehe Nie ma mocnych te momenty dla kazdego gracza sa fustrujace 8)
  • 0

#2 Shinigami Napisany 01 czerwca 2004 - 12:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Właśnie skończyłem grać poraz enty w DMC na hardzie. Jestem po pierwszymn pokonaniu Vergila, idę z tą duszczką do drzwi. Zanim jednak wejdę do środka, musze pokonać 2 Shadowów! CHolery są trudne. Mam 10 yellow orbów. Pokonałem ich mając 4, skończyłem misję i wyłączyłem. Frustrujące.
  • 0

#3 luck1985 Napisany 01 czerwca 2004 - 12:40

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Ja tak mam 3 gry ........... True Crime ostani koles to przegiecie , gra mi robi walek , max to energia mu do polowy a on mnie rzuci kilka razy i K.O ale gorsze jest to ze na poczatku moge mu sie wyrwac jak mnie chwyci ale jak mu energia zejdzie do polowy albo do 1/3 to wciskam guzik i nic i tak mna rzuci :/ Dolina , kolejna gra to Rise of Honour wyjezdza ekipa i ciagle dochodza nowi , i na wszytkie sposob ich rozwalam ale pozniej cos dac rady nie moge :/ I 007 eon ostani misja dochodze do 4 lokacji i pod koniec zawsze rozwala mnie koles z rakiety :/ Ocipiec mozna , dobre to ze sony robi dobre pady , bo mial bym teraz juz chyba z 5 pada , ale narazie wszytkie wyrzuty w powietrze koncza sie dobrze dla pada hehe 8)
  • 0

#4 TomisH Napisany 01 czerwca 2004 - 13:07

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Ostatnio to chyba takie przeżycia mam przechodząc ponownie Ortę na Xboxie. Pół godziny trzaskasz do wszystkiego przez level aby potem na połowie życia zacząć walczyć z bossem. Tak circa 45 minut. Boss ma dwie formy (co najmniej). Na szczęście można zrobić RESTART at Boss ale po czterdziestopięciominutowej młócce (x 3 albo 4) i głupiej śmierci ("OzeszQ! Laserem? We mnie?" ;)) nie tyle, że wymiękam, co łapa mnie boli od wciskania A ;)

Wyłączam wiec konsolę i przy następnym podejściu znowu przelatuję przez cały poziom by na jego końcu zmierzyć się z nieuniknionym... 8)

Co robię? Uśmiecham się szeroko.
I o to chodzi.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 01 czerwca 2004 - 19:18

Gość__*
  • Goście
jak nie potrafię przejść jakiejś misji albo czegoś, idę do dziewczyny i mówię, że mam ochotę na sex, a potem jestem zrelaksowany na tyle aby przysiąść i przebrnąć przez problem :) [just kidding]


tak naprawdę to odkładam daną pozycję idę na browara, a potem odziwo wszystko idzie jak po maśle :)
  • 0

#6 Gość__* Napisany 01 czerwca 2004 - 21:14

Gość__*
  • Goście
Wszystko zalezy od gry - jeśli nie moge przejśc pewnego momentu ze względu na własne błędy to szlifuje umiejetnosci i w końcu przełamuje ta bariere. Gorzej jest natomiast, gdy konsola (w mojej opini) oszukuje - wtedy odkładam tytuł na półke i próbuje po jakimś czasie. Czasem sie denerwuje, nawet bardzo ale nigdy nie rzucam padem o ściane czy cos w tym stylu - trzeba umiec przegrywac z klasą :D.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 02 czerwca 2004 - 10:28

Gość__*
  • Goście
Jak nie mogę przejść gry to płytę wyrzucam za okno, a ta rykoszetem odbija się od bloku obok, wpada do mnie przez okno i tak w kółko. A tak na serio to biegnę do kompa i się relaksuję. Po miesiącu zasiadam do tej gry, którą przejść nie mogłem i przechodzę.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 02 czerwca 2004 - 15:26

Gość__*
  • Goście
Jezeli nie moge czegoś przejsc po raz "enty", to poprostu zmieniam gre. Albo ide odpoczac. Probuje za pare godzin i wszytsko wychodzi mi praktycznie za 1 razem. Czasami trzeba sobie zrobic mala przerwe - to naprawde pomaga! Granie do oporu nic nie daje. Tylko bardziej sie denerwujesz.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 02 czerwca 2004 - 17:23

Gość__*
  • Goście
hehe ja miałem raz taki moment...hmm I teraz jak sobie to przypominam to smiać mi się chce....Grałem sobie w Vice City misje"the driver" czyli ścigałem sie do mieście z jakimś kolesiem,który ma kuloodpoornego sabre turbo,a że kolekconuje zadkie autka...Postanowiłem,że zdobęde to cudo:)...Przugowałem sie na niego zasadzić w różnych miejscach...próbowłem dopaść dziada 7godzin..Bezskutecznie....na końcu,gdy po raz kolejny facio mi uciekł...nie wytrzymałem....Pad zrobił dziure w ścianie,telewizor dostał z buta(mocno),a konsola z piąchy(też mocno)..taki był bilans...Na szczęście wszystko działa poprawnie...Co ciekawe...następnego dnia zdobyłem upragnione autko za pierwszym podejściem.....
  • 0

#10 syon Napisany 04 czerwca 2004 - 10:06

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

...Grałem sobie w Vice City misje"the driver" czyli ścigałem sie do mieście z jakimś kolesiem,który ma kuloodpoornego sabre turbo,a że kolekconuje zadkie autka...Postanowiłem,że zdobęde to cudo:)


no to było trudne, ale ja teraz utknąłem w 2 misji w Afryce (poziom - Lt. Junior Grade) w Socom I i to jest dopiero wyzwanie, kolesie mają cela jak diabli a mnie zabijają jednym celnym strzalem ;) ,ale będe grał do końca :D aż przejdę!! ^^"

trzeba sobie powiedzieć: "qwa myślisz, że możesz mnie pokonać??" "ARGGHHHHH"!!! :D
  • 0

#11 Gość__* Napisany 04 czerwca 2004 - 18:24

Gość__*
  • Goście
Sklinam na cały dom,kopie z lozko ale nie rzucam padem kiedys rzucałem ale cos lata w środku i dałem sobie na wstrzymanie najlepszy sposob to po porażce ktorejs z rzędu zrobić sobie przerwe zagrac w cos innego a pozniej zapodac znowu wkurzająca szpile 8)
  • 0

#12 Texz Napisany 04 czerwca 2004 - 21:48

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
dzwonię do LOLitki z bloku obok na małą sesję w karty :)
  • 0

#13 Gość__* Napisany 06 czerwca 2004 - 08:47

Gość__*
  • Goście
Ja robię tak jak ten z Master Chiefem w avatarku:D Ostatnio się wkurzam na VJ, jestem w ostatnim etapie i nie mogę pokonać rekina. Robię sobie 3 dniową przerwę, która aktualnie trwa. To mój ulubiony sposób.

Kiedyś jak miałem 5 lat i nie mogłem przejść czegoś w Crashu to kopałem siostrę:D
  • 0

#14 Gość__* Napisany 07 czerwca 2004 - 11:59

Gość__*
  • Goście

Kiedyś jak miałem 5 lat i nie mogłem przejść czegoś w Crashu to kopałem siostrę:D


hehe...nie ma to jak przemoc w rodzinie:)ja wole kopnąć coś,co nie odda i nie będzie krzyczało....hyhyhy
  • 0

#15 luck1985 Napisany 07 czerwca 2004 - 12:01

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
hahahaha siostra miala noge w gipsie kiedykolwiek ????? hehehe Nowa Idea na bilbordy , poprzednie motywy byly z zupa , a teraz co bedzie ? Bo nie mogl ukonczyc gry ? he Nie to nie jest smieszne ale w tym przypadku troche tak he
  • 0

#16 Gość__* Napisany 07 czerwca 2004 - 12:16

Gość__*
  • Goście
jak teraz było hasło"bo zupa była za słona"...Można je przerobić na "bo boss był za trudny.."hyhy
Cała rodzinka rozmazana na ścianach mieszkania,a w śrogku taki mału chłopczyk zamazany krwią,ze wściekłą miną,dzierżący pada w łapkach...hyhy
  • 0

#17 luck1985 Napisany 07 czerwca 2004 - 12:20

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
A to reklama do kolejnej czesci gry Manhut :D z pod tytulem RETURN hahaha
  • 0

#18 hacker Napisany 07 czerwca 2004 - 14:54

hacker

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:
Wiect tak od kąd Przeszedłem Tenchu 3 : Wrath of Heven(I LOVE THIS GAMEEE :oops: ) to staram się aż do skutku :)!

Ps.Nie poddawajcie sie!!!I jak wam ne wyjdze ze 100 razy próbujcie i 101!Bo przcież gry niemogę być zbyt łatwe:)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 22 czerwca 2004 - 22:30

Gość__*
  • Goście
Jak mi coś nie idzie, to z całej siły kopię w telewizor. Oczywiście tylko wtedy, gdy konsola oszukuje.
  • 0

#20 Blizzard Beast Napisany 22 czerwca 2004 - 23:14

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
To dlaczego jak konsola oszukuje obrywa sie telewizorowi? :)
  • 0

#21 Gość__* Napisany 22 czerwca 2004 - 23:22

Gość__*
  • Goście
Konsolite (moze ktos go pamieta, pisal recki Anime w SS) w glebokiej frustracji powodowanej systematycznym kopaniem mu w tylka w VF4 przeze mnie a potem przez moja panne :wink: rzucal DS2 az plastik latal :D osobiscie jedynie molestowalem poczciwego GB :( na szczescie zmadrzalem gdy poszedl LCD, od tej pory jestm grzeczny :wink:
  • 0

#22 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 00:53

Gość__*
  • Goście

"Bo Cortex znowu był szybszy."
noniemoge, taki billboardzik zrobiłby furorę :)

  • 0

#23 syon Napisany 23 czerwca 2004 - 10:16

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

To dlaczego jak konsola oszukuje obrywa sie telewizorowi? :)


Bo nigdy nie oddaje ;) buahaha! :D
  • 0

#24 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 13:06

Gość__*
  • Goście
Ja zazwyczaj gram aż przejde.Jak nie po trzech godzinach jeszcze nie idzie to robie sobie przerwe a potem znowu prubuję i znowu... :shock:
  • 0

#25 Mauro Napisany 23 czerwca 2004 - 15:04

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:

sony robi dobre pady , bo mial bym teraz juz chyba z 5 pada , ale narazie wszytkie wyrzuty w powietrze koncza sie dobrze dla pada hehe 8)


hehe mój pad juz nie wytrzymał i poszedł jeden analog :D naszczęście mniej ważna gałeczka :D wdusiła sie i nie chce wyjsc :)
  • 0

#26 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 15:42

Gość__*
  • Goście
ja to mam tak ze jak nie moge przejsc juz po kilku(nastu) probach to wtedy wylaczam i daje sobie spokoj... nastepny dzien nastepna czesc walki, jak sie uda to idziemy dalej jak nie to next day.. czasem tak miesiacami :D bywa ze do jakiejs starej gry w krytycznym momencie wracam po miesiacu.. i wtedy przechodze i sie smieje jaki to cienki bylem

luck dojdziesz w rise 2 honor do balkonu z bossem wtedy bedziesz sie meczyl, chyba ze odrazu wpadniesz na sposob jak to przejsc.. ja jeszcze nie wpadlem :) a te momenty co jest duzo ludzi i wciaz przybiegaja to jest ich duzo.. szczegolnie pod koniec gry, przygotuj sie hehe

jesli chodzi o true crime to tam prawie usnalem na planszy z ognikami i smokiem.. no przesadzili producenci trzeba strzelac i strzelac i strzelac i strzelac a i przy okazji uwazac zeby cie nie uszkodzili ... hyy

  • 0

#27 luck1985 Napisany 23 czerwca 2004 - 17:02

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
LOL to rozkrec pada i sobie napraw ;) Ja tam czyscze sprzet wiec rozkrece z zamknietymi oczami , a co do Rise fo honor , pad wlasnie latal na prawie koncu , gdzie sie idzie kanalmi w pewnym momencie wpada 5 kolesi i coraz to nowi wchodza , a wsrod nich 2 ma palki ? czaisz oco chodzi :P hehhe Tam pad latal ;)
  • 0

#28 Gość__* Napisany 23 czerwca 2004 - 17:22

Gość__*
  • Goście

LOL to rozkrec pada i sobie napraw ;) Ja tam czyscze sprzet wiec rozkrece z zamknietymi oczami , a co do Rise fo honor , pad wlasnie latal na prawie koncu , gdzie sie idzie kanalmi w pewnym momencie wpada 5 kolesi i coraz to nowi wchodza , a wsrod nich 2 ma palki ? czaisz oco chodzi :P hehhe Tam pad latal ;)


no jesli chodzi o ten moment co walczysz z tymi co maja te "elektryczne" palki to wystarczy przejac obie i wtedy z gorki jest..
  • 0

#29 Gość__* Napisany 24 czerwca 2004 - 10:12

Gość__*
  • Goście
JAK SIĘ NA CZYMŚ ZATNĘ I SIĘ WKURW...,DENERWUJE TO ROBIĘ PRZERWĘ ,ZARZUCAM SZLUGA NA WARĘ :) USPOKAJAM SIĘ ,A POTEM IDE GRAĆ I PRUBUJĘ DO SKUTKU!
  • 0

#30 simian raticus Napisany 24 czerwca 2004 - 10:52

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Najbardziej męczył mnie Lucca Blight w Suikodenie 2!
Zrobiłem save z za słabo napakowaną drużyną i walczyłem z 2 dni!!!
  • 0