Skocz do zawartości

Wasza pierwsza przenośna konsolka


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
153 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 13 maja 2004 - 09:50

Gość__*
  • Goście
hmm jeszce nie miałem przenośnej konsoli...
Choć jak sie zastanowie czaami przenosze moją PS2 do kolegi hehe..ale to nie to samo...
co sie tyczy przenośnych konsol...mam nadzieje,ze moją pierwszą będzie PSP własnie:)
Dlaczego? To chyba oczywiste:)
  • 0

#32 Gość__* Napisany 01 czerwca 2004 - 17:53

Gość__*
  • Goście
eeeeeee tam ....... ja tam nigdy nie miałem żadnego handlerka ale już zbieram na PSP :D tylko szkoda że co miesiac trzeba 25 zł na neta bulić :cry: ale cóż poradzić życie jest ciężkie i pewnie bedzie to tak samo jak z cyklopem wielki skandal że to "tylko gierka pograsz i zostawisz a komputer to jest super rzecz " ile ja sie tego nasluchalem ale z bratem skladka byla i xbox juz stoi w pokoju a na psp to poprostu se kupie i postawie iich przed faktem dokonanym heheheh :twisted: :twisted:
  • 0

#33 Gotenks Napisany 05 czerwca 2004 - 14:17

Gotenks

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:
Moją pierwszą przenośną konsolą był Game Boy pocket :)
Dostałem ją po długich namowach od ojca,który mieszka w Stanach. Do tego dostałem dwie gry NBA (nie pamiętam podtytułu, a sama gra była raczej średnia) i Donkey Kong Land 3. Spędziłem długie chwile grając w tą drugą grę. Nie przeszkadzał mi nawet ekranik, który musiał być w dobrze nasłonecznionym miejscu...
Teraz mam GBA Sp. Do tego kilka oryginalnych gier i flash, więc jest w co grać :)
  • 0

#34 Gość__* Napisany 23 sierpnia 2004 - 19:03

Gość__*
  • Goście
Moja pierwsza przenosna konsolka byl .................................................


to cos co mozna kupic u ruskich na targu. BYlo w nim az 999999 GIER !!!

A taka moja pierwsza prawdziwa konsola byl GAME BOY ADVENCE, ktorego przywiozla mi ciocia mieszkajaca w USA. JAk przynioslem do szkoly to kolega koopara opadla :D

Do dzis ja mam (ma 4 lata)
  • 0

#35 Gość__* Napisany 23 sierpnia 2004 - 19:27

Gość__*
  • Goście
poza tymi boskimi tetriami od ruskich? :P
GBC, którego mam do teraz, ale niestety gram na nim coraz mniej. w chwili obecnej pożyczyłem go kumplowi. mam nadzieję, że go nie zniszczy :twisted:
  • 0

#36 luck1985 Napisany 23 sierpnia 2004 - 20:20

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Mnie te male konsole nudzily , ale Colora przyjal bym z Zelda Dx ;)
  • 0

#37 Gość__* Napisany 23 sierpnia 2004 - 21:16

Gość__*
  • Goście
mogę ci sprzedać za sześć baniek GBC z Zelda: Oracle Of Seasons :wink:
  • 0

#38 Gość__* Napisany 05 października 2004 - 15:53

Gość__*
  • Goście
Moją pierwszą kieszonsolką nie był, o dziwo, GBA, tylko GBP, którego zakupiłem u naszych zachodnich sąsiadów - Niemców ;).

mogę ci sprzedać za sześć baniek GBC z Zelda: Oracle Of Seasons

LOL! Wymiękam...
  • 0

#39 Gość__* Napisany 06 października 2004 - 10:15

Gość__*
  • Goście
a co tym dziwnego? :lol: Aha! Ahhh! Sambady, zdradziles Polske, twoja ojczyzne! W dojczlandzie towar zakupiles!!! Zdrajca!!! Dredd, do roboty! :twisted:
......................................................................................................................................................................................................................
A jak juz wspominalem wczesniej, zaczalem od GBA zaqpionego nad POLSKIM morzem za 500. Teraz zaczynam z Java, a co pozniej (maybe PS 2-3?) to sie zobaczy :D

  • 0

#40 Gość__* Napisany 13 października 2004 - 20:42

Gość__*
  • Goście
Moja pierwsza kieszonsolka tak naprawdę nie byłą moja tylko mojego brata, ale i tak przeważnie to ja ją okupowałem. Jak u większości był to GB mono z Mega Manem trzecim. Mam go do dziś i nie zamierzam się wcale pozbywac - pokaże (ewentualnym)dzieciom czym się kiedyś bawił ich tatko:)
  • 0

#41 Gość__* Napisany 13 października 2004 - 21:42

Gość__*
  • Goście
to masz szczescie, obecnie niektore "konsole" sprzed kilkudziesieciu lat sa warte do 8.000 :P Starosc tez radosc :twisted:
  • 0

#42 Gość__* Napisany 19 listopada 2004 - 11:00

Gość__*
  • Goście
Pierwsza i jak na razie jedyna kieszonsolka to NGPC.
  • 0

#43 Gość__* Napisany 19 listopada 2004 - 14:50

Gość__*
  • Goście
mój pierwszy handheld to GB pocket (granatowy) ... dużo zapłaciłem a rok potem na rynek wlazł GB color i byłem zły, że nie poczekałem, ale to było piękne przejść sobie wszystkie mariany i wariany chronologicznie, każdą na 100% :) potem sprzedałem Pockecika za 100 zł by kupić sobie jakąś gierkę na PSX :x
  • 0

#44 Gość__* Napisany 19 listopada 2004 - 14:54

Gość__*
  • Goście
Moim pierwszym (a zarazem ostatnim :P) handheldem byl Gameboy Color. Niestety czasy kiedy jaralaly mnie pokemony sie skonczyly, i nie mam zamiaru wiecej inwestowac w przenosne konsolki... Chociaz moze PSP to zmieni.
  • 0

#45 cwany-lis Napisany 19 listopada 2004 - 15:59

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
najpeiw było takie siwe z targu, 10000 w 1, czołgi, tetris, kumacie ? tysiąc gier za jedyne 20 zł. ;) co prawda wszystkie sie powtarzały i było i razem 5 ale to nie wazne :roll: potem był gbsp ktorego kupiłem za pół darmo, 200 zł. niestety go sprzedałem i teraz sie zastanawiam nad jakas nowa przenosna konsolka ale tak szybko nowej nie kupie
  • 0

#46 Gość__* Napisany 19 listopada 2004 - 20:00

Gość__*
  • Goście
moja piewrsza przenosna konsolka to był zwykły czarno-biały gameboy a teraz przerzuciłem sie na gba :D
  • 0

#47 GenzoChan Napisany 28 listopada 2004 - 12:54

GenzoChan

    Pikachu

  • Narybek
  • 57 Postów:
Oczywiście czrano biały GameBoy :D A jaki szpan był jak się miało Pokemony 8) Ta ultra realistyczna grafa, dźwięk to był po prostu miód dla uszu :P A teraz mam GBA i może NDS w przyszłości..........
  • 0

#48 Kosama Napisany 28 listopada 2004 - 13:15

Kosama

    Toad

  • Narybek
  • 10 Postów:
moja pierwsha przenośna konsolka to GBC którą posiadam do dziś(!) niestety chyba ją sprzedam... (chce ktoś kupić?)
  • 0

#49 kubicz Napisany 07 grudnia 2004 - 09:58

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Moją pierwszą "konsolką" była ruska gra w której jeśli dobrze pamiętam trza było wilkiem zbierać spadające z 4 stron jajka. A drugą była kolejna ruska giera tym razem z serii 999 in 1 czyli różne wersje tetrisa i strzelanki (gdzie sterowałeś kwadracikiem) a teraz marzę tylko o tym żęby uzbierać kasę na SEGĘ Nomad ( giery już mam tylko konsoli brak).
  • 0

#50 simian raticus Napisany 07 grudnia 2004 - 10:42

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Wok end zajec...potem Pegasus Game Boy (podrobka orginalnego)...zepsul sie zreszta jak wszystkie moje konsolki... :shock:
  • 0

#51 Uuk Napisany 07 grudnia 2004 - 16:31

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Pierwszy, stary GB wymieniony z kolegą za Amigę 500 (chyba z 8 lat miałem...)
  • 0

#52 Gość__* Napisany 04 stycznia 2005 - 17:01

Gość__*
  • Goście
heh z pewnością wcześniejsze były ruskie jajeczka, czyli podróbki pierwszych handheldów Nintendo. Potem zielono-ekranowy GB Mono i tak się zaczęła moja zajawka.
  • 0

#53 Gość__* Napisany 05 stycznia 2005 - 16:05

Gość__*
  • Goście
najpierw miałem taką śmieszną konsolkę z bazaru. Taką z tetrisem, jakieś tam samochodziki, robaczek i inne. śmieszna konsolka hehe.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 14 stycznia 2005 - 18:23

Gość__*
  • Goście
Pierwej był fioletowy GameBoy Color. Oj ile to godzin zeszło na tych pokemonach ;)).
  • 0

#55 Ganon Napisany 14 stycznia 2005 - 18:32

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja dopiero zacząłem kupować przenośne konsolki od Gba.I jest to doprawdy wspaniała konsolka!!! Nie zapomnę żadnej chwili z nią spędzonych~!!!
  • 0

#56 Gość__* Napisany 06 maja 2005 - 22:22

Gość__*
  • Goście
A ja swą przygodę z handheldami rozpoczęłam od GBmono. Potem zaopatrywałam się we wszytskie następne generecje GameBoyów ( pamiętam jak kiedys w TV puścili reklamę GBcolor. Achhh, jaki to był szok. Szczęka na podłodze. Mój brat biegał jak kot z pęcherzem i ochrzcił Colora mianem „przenośnego PSX" :D), a teraz pogrywam sobie na eNDieSie.
  • 0

#57 Danteusz Napisany 07 maja 2005 - 09:22

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Moją pierwszą konsola przenośną był GBmono. Potem miałem GBA a teraz mam NDS.
  • 0

#58 ACZ Napisany 07 maja 2005 - 09:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
.
  • 0

#59 Kleksandra Napisany 07 maja 2005 - 10:46

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
U mnie najpierw były "ruskie jajeczka" z Myszką Miki w roli głównej. Potem grałam na GB - Mario RLZ :lol:
Teraz jestem wierna PS2 i przenośne konsolki jakoś mnie już nie bawią.
  • 0

#60 LapTop Napisany 07 maja 2005 - 10:47

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:
Gjem błoj kłolor zielony.
  • 0