Skocz do zawartości

Wasza pierwsza przenośna konsolka


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
153 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 11:00

Gość__*
  • Goście
gbc, przy tej konsoli spedzilem najwiecej czasu...
  • 0

#62 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 21:11

Gość__*
  • Goście
JA DOPIERO ZACZĄŁEM KUPOWAĆ KIESZONSOLKI ...
WIĘC MOJĄ PIERWSZĄ KIESZONSOLKĄ JEST NDS I JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONY.
JAK WYJDZIE MASTĘPCA GAMEBOY'A TO MOŻE SOBIE GO KUPIE...
CHOĆ NIE WIEM TERAZ BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁA KONSOLA NDS I POMYSŁ Z DOTYKOWYM EKRANEM . POMYSŁ TAK MNIE ZAJARAŁ , ŻE W PRZYSZŁOŚCI Z CHĘCIĄ KUPIĘ SOBIE NDS 2 , KTÓRY BĘDZIE MIAŁ LEPSZĄ GRAFE I INNE BAJERY

TYLKO BŁAGAM NINTENDO
NIGDY NIE WMONTOWUJCIE TELEFONU KOMÓRKOWEGO DO WASZYCH PRZYSZŁYCH KIESZONSOLEK :!: NIE ZNIÓSŁ BYM TEGO I NIE DOŚĆ , ŻE NIE KUPIŁBYM TEJ KONSOLI TO FIRMA NINTENDO PRZESTAŁABY BYĆ MOJĄ ULUBIONĄ ...

Proszę mi tu nie krzyczeć. Przepisz ten post z wyłączonym Caps Lockiem.-dante2003
  • 0

#63 Gość__* Napisany 08 maja 2005 - 20:57

Gość__*
  • Goście
Stary Game Boy. Pierwsza gra - Mega Man 3. Doprawdy po tylu latach nie pamiętam nawet co się z nim stało. Pewnie już nie żyje i jest w niebie dla gembojów :wink:
  • 0

#64 Kozio Napisany 08 maja 2005 - 22:56

Kozio

    Chocobo

  • Narybek
  • 14 Postów:
Game Boy Color razem z Pokemonami... A jak :wink: ?
  • 0

#65 Gość__* Napisany 12 maja 2005 - 13:15

Gość__*
  • Goście
Mój pierwszy to był Game Boy Color.Zaczeła sie era gejmbojów, potem PC, potem xboxa....
Dziwna ewolucja....
  • 0

#66 Gość__* Napisany 15 września 2005 - 14:30

Gość__*
  • Goście

Game Boy Color razem z Pokemonami... A jak ?


Dokładnie tak jak ja :D
  • 0

#67 Gość__* Napisany 15 września 2005 - 14:55

Gość__*
  • Goście
Pierwsze to ruskie heandheldy z różnymi grami ( kucharz , ośmiornica , jajeczka ) a z Nintendo to pierwszy był DK z podwójnym ekranem ( strasznie podobny jest do niego DS :lol: ) . Ostatnim był SP a teraz...Poczekam na obniżkę PSP :wink:
  • 0

#68 Godot Napisany 15 września 2005 - 15:05

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
moim pierwszym takim powaznym handheldem (czyli nie liczac podrobek nintendo g&w, farmulek czy innych tetrisow) jest Dual Screen, GBA mialem ale przez pare godzin, pozyczonego mialem przez 4 czy 5 dni wiec tego nie licze :twisted:
  • 0

#69 Danteusz Napisany 15 września 2005 - 15:17

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Greg, skoro DS to twój pierwszy handheld nie dziwię się że tak bardzo ci się spodobał :)
Ja zaczełem od GBMono, potem GBA a teraz NDS.
  • 0

#70 Gruby01 Napisany 15 września 2005 - 16:49

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:
Pamiętam jeszcze za starych dobrych czasów jak pogrywałem na Game Boy jeszcze tym z żółtym wyświetlaczem, pamiętam jak się cieszyłem jak lazłem z nim do chałupy, aby włączyć hehe prawdziwy oldschool, ale po jakimś czasie się go wyzbyłem i kupiłem sobie jakąś stacjonarkę z tego, co pamiętam był to Saturn.

Pozdro Szacun.
  • 0

#71 mleko2099 Napisany 01 listopada 2005 - 08:41

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
ech stare dzieje....pierwszą konsolką przenośną był stary GB w w raz z grą Super Mario Land....aż łezka się kręci w oku jak sobie przypomne ile czasu spedziłem z tym cackiem ( teraz trzymam go ze względów kolekcjonerskich)
  • 0

#72 Gość__* Napisany 14 listopada 2005 - 20:27

Gość__*
  • Goście
Moją pierwszą był dopiero GB advance i bardzo mnie rozczarował!!! Grafika w grach była w porządku i samych gier też pełno świetnych tytułów, ale jedna wada po prostu sprawiała że nie dało się grać.... mianowicie brak podświetlenia. Prawie nic nie było widać, chyba że pod swiatło. Sprawiało to że najlepszym miejscem do grania było moje biurko z lampką obok!!! Tragedia jak na "przenośną" konsole. Teraz mam PSP i jestem bardziej niż zadowolony (tylko troche duże jest). Ogólnie miałem zamiar kupić wcześniej GB Sp ale zapłacenie za to co powinno być od razu w wersji na advance kasy jak za nopwą konsole to świństwo.
  • 0

#73 Gość__* Napisany 14 listopada 2005 - 21:02

Gość__*
  • Goście
Pierwsza konsolka przenosna był GB(szary) i 2 gry...Super Mario Land i Tetris :) Ale to były czasy...taki sprzecik... 8) Potem GBPocket...no i oczywiscie GBC z Pokemon Red :P Na tym sie skonczyło...no mialem tez GBA przez 2 tygodnie... :D DS fajna sprawa...ale narazie kasy nie mam... :( A PSP...za drogie...poczekam moze na jakies obnizki :)
  • 0

#74 AVErsiv Napisany 15 listopada 2005 - 12:43

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
moja pierwsza przenosna konsolka byla ruska podruba Game and Watch nintendo w ktorej sie myszka miki lapalo jajka :D

druga konsolka z tej seri to byly samochodziki w ktore gralem i gralem i gralem kochalem ta gre :P

potem GB i GBC szykuje sie na PSP ale narazie czeka PS3 i wogole mam malo czasu grac :(
  • 0

#75 Gość__* Napisany 15 listopada 2005 - 13:11

Gość__*
  • Goście
moja pierwsza przenosna konsola bylo wspomniane wczesniej ruskie lapanie jajek. Nawet mam to gdzies w domu, ale popsute (na Allegro za niezle pieniadze to schodzi :/). pozniej dluuuuga przerwa i dopiero GameBoy Advance od ciotki z Hameryki. Sprzedalem go na rzecz PS2, a w moim sercu zostala jakas pustka, ktora musialem wypelnic.

I oto w drodze jest moj drugi GBA 8) . Wiem, ze to frajerstwo, ale nie mialem kasy na lepszy sprzecik , a przenosna konsolke musialem miec od zaraz. Czasami jak mam jakas zachcianke, to musze ja spelnic :P.
  • 0

#76 Pico Napisany 15 listopada 2005 - 13:17

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:
GameBoy - cegła, szarak, czy jak go tam zwano... :)
Lubiałem klepać tam w Pokemony Red 8) , no i w WarioLand'a :lol:
  • 0

#77 Gość__* Napisany 15 listopada 2005 - 15:31

Gość__*
  • Goście
Pierwsza i ostatnia - GBA, którego niestety po roku sprzedałem (do dziś biję głową w ścianę i zadaję sobie pytanie dlaczego to zrobiłem x_X ).
  • 0

#78 Snoodgrass Napisany 15 listopada 2005 - 15:44

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Moją pierwszą kieszonsolką było tamagochi a potem GBC jak narazie góruje :mrgreen:
  • 0

#79 Aras Napisany 01 maja 2006 - 23:22

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
GBA w kolorze milky blue... ehh sam na niego uzbierałem (a raczej na wypasiony zestaw: nówka konsola,Advance Wars i akumulator) 500 zeta
niestety wszystko się tak ułozyło ż emusiałem mojego pierwszego i ostatniego handhelda się pozbyć- brakuje mi go czasami, ale nie stać mnie po prostu na kupowanie jednocześnie gier na ps2 i gba
  • 0

#80 Gość__* Napisany 02 maja 2006 - 07:48

Gość__*
  • Goście
Moim pierwszym handheldem (o ile można to tak nazwać) były rosyjskie "jajka" kupione gdzieś na bazarze :^^: Następnie kupiłem sobie GB Pocket'a i w ten sposób skończyłem przygodę z tymi wynalazkami ( jednak myślę o zakupie PSP - do ktoś kasę ??)
  • 0

#81 Aras Napisany 02 maja 2006 - 10:25

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
eeeee tam, NDSa kołuj!
tam sa gry w które jeszcze nie grałeś! a nie konwersje z dużych konsol+ lumines+ Dexter. Zwłaszcza że niedługo dostępny będzie śliczniutki NDSlite (ja chcę zielonego kuna!), i cała klasyka z Advance'a która jest do kupienia za grosze tez jest na wyciągnięcie ręki. Z chęcią bym stylusem sie pobawił, ale nadrabianie zaległości z PS2 zbyt wiele czasu i pieniędzy mi bierze :D (ale i tak jestem man of the match bo na mojej półce stoją m.in ukończone 3 gry które mało kto przygarnął a sa świetne! chodzi o ICO,Mark of Kri i BG&E hehehe to jest kolekcja!)
  • 0

#82 Gość__* Napisany 02 maja 2006 - 10:41

Gość__*
  • Goście
GBA + F-ZERO (maximum velocity). GBA w kolorze.... Trasparentalno-Różowym :ninja: 8)
A teraz chyba kupie PSP base pack bo kase mam tylko kusi mnie żeby na nową wersje zaczekac :/
  • 0

#83 Gość__* Napisany 02 maja 2006 - 11:53

Gość__*
  • Goście
moja pierwsza przenosna to psp z ridge racerem
jako ze serie RR uwielbiam to byl to strzal znakomity

zabawa miodna i jarajaca :)
do konca zycia wspomnienia mile beda :P
  • 0

#84 Gość__* Napisany 23 czerwca 2006 - 14:17

Gość__*
  • Goście
GBA...do dzis pamiętam nieprzespane noce pod kołuderką z lampką i konsolą rypiąc nałogowo w mario i pokemoony...ehhh to byly czasy.....
  • 0

#85 Marbel Napisany 29 czerwca 2006 - 14:57

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Nie licząc jakiegoś tam zwykłego "Tetrisa" sprzedawanego na targu przez Koreańczyków ;) moją pierwszą i niestety jak na razie jedyną konsolą przenośną był (i jest nadal użytkowany - obecnie przez moją dziewczynę :D ) Game Boy Pocket! Super zabawka, na którą się napaliłem (hoho, wiele wiele lat temu) grając u kumpla na pierwszym GB. Wraz z konsolką udało mi się kupić tanio używane Super Mario Bros. i Tennis... Gierki przy których spędziłem wiele godzin dobrze się bawiąc. Później jeszcze wpadło V-Rally - fajne ale nie porywające tak bardzo.

Teraz się przyglądam rywalizacji między NDS i PSP i chyba jednak bardziej mi się podoba NDS, choć chyba nie prędko uda mi się go nabyć... ale może kiedyś - szczególnie dla nowego Mariana. :cojest:
  • 0

#86 Gość__* Napisany 29 czerwca 2006 - 16:03

Gość__*
  • Goście
Jutro dostanę moją pierwszą przenośną kosnolką.Jakieś trzy lata temu miałem kupić sobie GBA , ale zrezygnowałem ( sam nie wiem dlaczego ).Ale teraz już się udało zebrać na zakup PSP , jednak musiałem tym samym pozbyć się PS2 , na którym i tak dużo już nie grałem.
  • 0

#87 Insane_Girl Napisany 11 września 2006 - 07:33

Insane_Girl

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
moj pierwszy handheld to Sega Game Gear :D z Sonic'iem i innymi takimi :D
  • 0

#88 majed Napisany 26 kwietnia 2007 - 13:49

majed

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:
Moim pierwszym handheldem (nie licząc ruskich "Jajek" i jakiejś przenośnej wersji Tetrisa, które dziś dołączają do komiksu Kaczor Donald - sam widziałem!) to był GameBoy z szaro - zielonym ekranikiem.
Oj, grałem na nim sporo, grałem. Przeszedłem chyba wszystkie posiadane przeze mnie gry, a ładne parę ich miałem.

Minęło dużo lat, przeszedłem sporo różnych etapów i teraz jestem szczęśliwym posiadaczem DSa z - już - kilkoma grami na DSa i kilkoma z GBA. Była to świetna decyzja. Wiem, że PSP zamiata graficznie i dźwiękowo, ale dla mnie to już nie jest takie ważne. Grafika na poziomie N64 jak najbardziej mi odpowiada.
A najważniejsze dla mnie były zerowe loadingi (właściwie to dla mnie oczywiste, żebym nie musiał czekać na handheldzie, aż się wczyta).
Nio i te wszystkie gry wykorzystujące touchscreen!

Dobra, kończę, bo to offtop.

Pozdrawiam!
  • 0

#89 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2007 - 14:54

Gość__*
  • Goście
No to ja tak GB>GBA>>DS I PSP
  • 0

#90 Gość__* Napisany 03 maja 2007 - 11:26

Gość__*
  • Goście
Mój pierwszy handheld to Watara Supervision, miałem na to dwie gry, strasznie biedne to było...
  • 0