Skocz do zawartości

Zdjęcie

Afro Samurai

Bandai Namco PS3 X360

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
40 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 17 kwietnia 2008 - 15:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Gra od Namco Bandai. Fajnie postacie wyglądają.
Nowy trailer;
http://www.gametrail...ayer/32921.html

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 12:06

  • 0

#2 Matrox Napisany 17 kwietnia 2008 - 15:23

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
Czarny samuraj z afro w rytmie gangsta muzyki... :lol: Szykuje sie smieszny crap lub najwyzej mierny sredniak.
  • 0

#3 egonszef Napisany 17 kwietnia 2008 - 15:32

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Gra może i będzie średnia ale same anime daje rady!! Szczególnie walka Afro ze starym kumplem ze szkoły, melodia gdy Afro ucieka i okrzyki paniki jeszcze jednego kolesia, któremu głosu użyczył Samuel L. Jackson
Zobaczymy co z tego wyniknie
  • 0

#4 AdamekPL Napisany 17 kwietnia 2008 - 16:28

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
LOL design miejscami powala na łopatki. Fajnie główny bohater wygląda ;]
Zapewne wyjdzie z tego typowy średnia, nie robił bym sobie większych nadziei.
  • 0

#5 Raikoh Napisany 17 kwietnia 2008 - 19:17

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Anime widziałem raz-jeden odcinek. Nie podobało mi się,a gra nie będzie niczym więcej niż średniakiem IMO. Chyba,że ...... cud
  • 0

#6 Gość__* Napisany 19 stycznia 2009 - 20:47

Gość__*
  • Goście
No i ciekaw jestem ocenek gra wychodzi juz na dniach bo przecież 27 stycznia za gramanicą , europejska premiera datowana coś koło końca marca .......a teraz pytanie może ktoś z redakcyiii wie czy ta gra ma szanse ukazać się w Polsce czy nie ma sensu żebym się ślinił ?? :) bo gdzieś tam coś tam czytałem że jeszcze nie ma polskiego dystrybutora .......
  • 0

#7 Krill Napisany 19 stycznia 2009 - 20:59

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Gra wygląda na ciekawy slasher. Design głównego koleżki mi się podoba, koleś ma w sobie coś z madafaki. Zapowiedź w Neo Plus też nastroiła mnie pozytywnie- zobaczymy, jakie będą recenzje. Nie liczę raczej na drugie No More Heroes, niemniej mimo wszystko może to być dobry produkt.
  • 0

#8 Ryan Napisany 19 stycznia 2009 - 21:05

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Po obadaniu na PAX mogę powiedzieć, że gra jest śliczna i przyjemna (chociaż mniej taktyczna niż NG). Jedynym problemem jest to, że zabijanie w slo-mo jest lekko przepakerzone, co na dłuższą metę może się nudzić (ale nie musi).
  • 0

#9 Gość__* Napisany 19 stycznia 2009 - 21:21

Gość__*
  • Goście
Ja uważam że na pewno giera sie znudzi po jakimś dłuższym czasie nawalania w nią bo wątpie żeby ją jakoś drastycznie zróżnicowali, co nie zmienia faktu że bardzo na nią czekam tym bardziej że niedawno obejrzałem anime ( dla tych którzy nie mieli jeszcze przyjemności polecam coś ala kill bill ;) tylko z głębszą fabułą) co do wykonania gierki uważam że będzie to swego rodzaju NG w grafice nowego księcia persyi :) najchętniej już bym kupił... niby afro już jest ozłocony a nic o nim nie wiadomo nawet czy trofea dostanie ....... coś niby Sony zapowiadało że od 2009 niby wszystki gry mają dostawać ale i tak w to oczywiście nie wierze
  • 0

#10 Godot Napisany 28 stycznia 2009 - 13:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
6.6 od IGN. Dziękuję, proszę się rozejśc. Ostatnia osoba niech zgasi światło
  • 0

#11 Mani Napisany 28 stycznia 2009 - 13:59

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Ja tam poczekam na recke GT.
  • 0

#12 Gość__* Napisany 28 stycznia 2009 - 17:09

Gość__*
  • Goście
No to w takim razie ja mam zamiar być tym ostatnim bo pomimo tego że zanosi się na średniaka ja z tej gry nie zrezygnuje
  • 0

#13 Gość__* Napisany 06 lutego 2009 - 22:47

Gość__*
  • Goście
Recenzja na game trailers:
http://www.gametrail...ayer/45128.html

nawet gra się już pojawiła na allegro a teraz pytanie ma ktoś do niej dostęp ??
  • 0

#14 Gość__* Napisany 17 lutego 2009 - 13:48

Gość__*
  • Goście
Pojawiło się demko na XBL. Niewiele waży, ponad 400Mb
  • 0

#15 Gość__* Napisany 17 lutego 2009 - 15:09

Gość__*
  • Goście
A dla jakiego kraju bo na Uk nie widzę ?
  • 0

#16 Gość__* Napisany 17 lutego 2009 - 15:40

Gość__*
  • Goście
Aaa zapomniałem napisać USA.
Konta UK są ubogie :)
  • 0

#17 Gość__* Napisany 18 lutego 2009 - 00:11

Gość__*
  • Goście
Szkoda ze nie na ps3 :(
  • 0

#18 pawel_k Napisany 18 lutego 2009 - 00:32

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

Szkoda ze nie na ps3 :(

właśnie wiadomo coś czy może będzie demo na pss?
  • 0

#19 Gość_Zero_* Napisany 20 lutego 2009 - 01:31

Gość_Zero_*
  • Goście
Demo już jest na US PSS :)

http://www.ps3site.p... ... more-14908
  • 0

#20 Gość__* Napisany 20 lutego 2009 - 10:10

Gość__*
  • Goście
ochhhhhhh taak bede gral
  • 0

#21 Shinigami Napisany 20 lutego 2009 - 12:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No, niezła giera. Fajna graficznie, sporo kombinacji ciosów i innych takich tam. No i bardzo podoba mi się namierzanie części ciała przeciwników w focus mode :D
  • 0

#22 Gość__* Napisany 20 lutego 2009 - 22:55

Gość__*
  • Goście
A ja nie czaje tylko jednej akcji skąd mam wiedzieć czy mogę już wykonać zbiorowy fokus ?? Bo huda zadnego nie ma
  • 0

#23 Shinigami Napisany 21 lutego 2009 - 00:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Na wyczucie raczej.
  • 0

#24 Gość__* Napisany 21 lutego 2009 - 11:12

Gość__*
  • Goście
To lipa myslalem ze jakos jest to sygnalizowane, swoją drogą trzeba przyznać że powinni jednak wydać jakiś patch który poskromiłby non stop złą orientację kamery. Poprostu gubi się ona niesamowcie i muszę przyznać że dosyć często nie widać poprostu tych najlepszych akcji. Szkoda, że gra nie obsluguje trophies bo miło by było dostać za obcięcie np 3 głów naraz (niczym w ogniem i mieczem :lol: :)
  • 0

#25 Şichărescu Napisany 21 lutego 2009 - 19:58

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:

A ja nie czaje tylko jednej akcji skąd mam wiedzieć czy mogę już wykonać zbiorowy fokus ?? Bo huda zadnego nie ma

Jakiś pendant się świeci wufczas.

1. Dubbing roku już chyba mamy :-D
2. Jak ta gra nie dostanie dyshki za design, to robie zamach na redakcję :mrgreen: Wszystko jest przechłodne; "Lookin' for options?" przy wchodzeniu w opcje? Poproszę. No i "motherfucker" w feudalnej Japonii jest mistrzowskie po prostu.
3. Jak zobaczyłem "Music inspired by RZA", to wiedziałem, że nie może być źle, ale nie słyszałem nic lepszego w slasherach; miks funku i orientu jest doskonały
4. Sprawdziło się w soundtracku, ale w grze nie czuje klimatu żadnego
5. Brutalność- Shadow of Rome to to nie jest
6. Grywalność- Ninja Gaiden to to nie jest :P
7. Nie lubie tego stylu, który łączy pseudo-cellshading z normalnymi teksturami.

Po lekturze dema mam uczucie przerostu chłodnej i kozackiej fomy nad średnią w sumie treścią. Po Bioshocku miałem podobnie, tylko tam chciałbym ambitniejszego gatunku.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 22 lutego 2009 - 13:30

Gość__*
  • Goście

A ja nie czaje tylko jednej akcji skąd mam wiedzieć czy mogę już wykonać zbiorowy fokus ?? Bo huda zadnego nie ma

Jakiś pendant się świeci wufczas.

1. Dubbing roku już chyba mamy :-D
2. Jak ta gra nie dostanie dyshki za design, to robie zamach na redakcję :mrgreen: Wszystko jest przechłodne; "Lookin' for options?" przy wchodzeniu w opcje? Poproszę. No i "motherfucker" w feudalnej Japonii jest mistrzowskie po prostu.
3. Jak zobaczyłem "Music inspired by RZA", to wiedziałem, że nie może być źle, ale nie słyszałem nic lepszego w slasherach; miks funku i orientu jest doskonały
4. Sprawdziło się w soundtracku, ale w grze nie czuje klimatu żadnego
5. Brutalność- Shadow of Rome to to nie jest
6. Grywalność- Ninja Gaiden to to nie jest :P
7. Nie lubie tego stylu, który łączy pseudo-cellshading z normalnymi teksturami.

Po lekturze dema mam uczucie przerostu chłodnej i kozackiej fomy nad średnią w sumie treścią. Po Bioshocku miałem podobnie, tylko tam chciałbym ambitniejszego gatunku.


WTF?? nie wiem co to pendant :?:
Co do reszty wypowiedzi:
Mnie rozwaliło odrazu na początku "Yo afro you motherfucker" no diz is insejnnnnn ent madnessss :twisted:
Skoro muza podobała Ci się w OST to nie czaję dlaczego w grze ci nie lezy.
Shadow of Rome powiadasz ... z tego co pamiętam bo grałem w to na ps2 to latały tam głowy i ręce ale jakoś to słabiutko wygląda w porównaniu z Afro tym bardziej że zdazyło mi się przeciąć głowę na pół wzdłóż a nie pamiętam żeby takie efekty były w Sadow of Rome
Ninja Gaiden to nie jest i jeśli się nastawiałeś, żę będzie to gra podobna to widać że z anime nie miałeś za wiele wspólnego a i chyba filmików z gameplayu nie oglądałeś.
  • 0

#27 MahDee Napisany 22 lutego 2009 - 13:32

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
ma ktos info czy wyjdzie demko na europejski lajw?
  • 0

#28 Shinigami Napisany 22 lutego 2009 - 13:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Pendant, to wisiorek. Afro nosi bodaj przy pasku taką kulkę, która świeci kiedy możesz użyć Focus.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 22 lutego 2009 - 13:46

Gość__*
  • Goście
No to owszem świeci ale jak sie błyszczy to moge tylko zwykły fokus a nie ten zbiorowy
  • 0

#30 Shinigami Napisany 22 lutego 2009 - 13:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No to dlatego napisałem wcześniej, że zbiorowy trzeba na wyczucie.
  • 0



Inne z tagami: