Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil 4 [wersja GCN]


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
516 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 21 marca 2004 - 17:11

Gość__*
  • Goście
bo to zombi :D
  • 0

#32 Gość__* Napisany 21 marca 2004 - 17:21

Gość__*
  • Goście
No co ty , zombi to też człowiek , tylko troche...troche jakby ,...inny?
* Chciało by się powiedzieć : ...
* "Nie wygląd zewnętrzny lecz wnętrze świadczy o człowieku."*

wniosek: Nie stosuj powyższego poweidzenia w przypadku Re (4).*
  • 0

#33 gruby Napisany 24 marca 2004 - 10:08

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Hmm.. na IGN pojawił sięwywiad z producentem gry, z którego (wywiadu, nie producenta ;) ) wynika, że RE4 będzie nastawiony na walkę... Cóż po początkowych wątpliwościach pomyślałem, że Zelda też była nastawiona na walkę... Mam nadzieję, że ten element będzie wpasowany mądrze do gry. A tak w ogóle, to myślę, że RE4 będzie tak:
-lądujesz w tym miasteczku, ponieważ roi ię tam od "lwieśniaków" tutaj gra będzie nastawiona na walkę.
-z czasem, gdy słońce zachodzi będzie coraz mniej walki, a coraz więcej "przerażających" fazek... Klimat będzie się zmieniał w grze (tego jeszcze nie było!:)) zależnie od pory dnia
-w końcu w nocy wejdziemy do tajemniczej posiadłości (tej z dema- z kotarami, w końcu tam już była noc:)). I tam zacznie się prawdziwy horror. Okaże się że to europejski oddział umbrelli, czy coś.
- do posiadłości zaczną się jednak wdzierać wieśniacy- już na maksa zmutowani...
Tak bym to widział... i byłoby wow!
Aha! Ciekawe kto będzie drugą postacią!????? Grywalną? Capcom mówi, że jakiś "nowy". Maży mi się drugi Billi Cohen- niezwykle klimatyczna postać!

UPDATE.
Kaxi odnośnie FF:GW napisał: Fuck, przecież ja już chyba zamykałem ten temat. Proszę o niepowtarzanie z innych for tematów, topicy o jendym tytule nieprzechodzą, chyba że dotyczą naprawdę wielkeigo hitu albo gry nietypowe (potem pomyślę nad definicją ). W kązdym razie proponowałbym bardziej ogólny temat, na przykład o nieoficjalnych grach zmierzających na GC.

W takim razie proszę zamknąć i ten temat, i ten o MGS:TTS i Viewtiful Joe. Wszystkie były gdzie indziej. nie są nie typowe. A co do wielkiego hitu to FF:Guilty Wing ma chyba zadatki?
  • 0

#34 gruby Napisany 30 marca 2004 - 21:54

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Zapewne już wszyscy obejrzeli filmik (oficjalny) od chłopakó z Capcom. Jeżeli jesteście już wstanie zamknąć usta i przestać ślinić klawiaturę- powiedxcie, podobało się? Kaxi uprzedzę Twoje pytanie- wiem, że jest opcja edytuj, ale nie użyłem jej celowo, aby nabić sobie postów.
  • 0

#35 Gość__* Napisany 30 marca 2004 - 22:21

Gość__*
  • Goście
Filmik spowodowal u mnie opad szczeki. Nie moge wyjsc z podziwu dla grafiki RE4 - to jest po prostu szok. Jako milosnik horrorów musze jednak chyba bardziej zainteresowac sie ta seria (czyli pograc w Zero i jedynke), choc szczerze mowiac stare Residenty nigdy nie "pasily mi" tak jak np. Silent Hill. Jednak juz teraz widac ze RE4 nie bedzie mial za duzo wspolnego z poprzednimi czesciami gry jesli chodzi o gameplay i bardzo sie z tego powodu ciesze, bo ile mozna walkowac temat strzelania do zombiaków? Na RE 4 czekam odtad z ogromna niecierpliwoscia...tylko dlaczego musimy na to jeszcze tak dlugo czekac? :evil:
  • 0

#36 Gość__* Napisany 31 marca 2004 - 13:43

Gość__*
  • Goście
Nom, filmik robi spore wrazenie... grafika nie zawodzi, podobaja mi sie tez te wszystkie QTE, kiedy trzeba naciskac klawisz pokazany na ekranie (chociazby plywanie - swietny patent)... historia mam nadzieje, ze tez bedzie ok - dobrze, ze sa jakies zmiany, tej serii sa potrzebne... jedyne co bym zmienil to kwestie wiesniakow... na filmiku slychac jakies bliblablusrutututu a ja chcialbym normalne, wypowiadane przez aktorow gadki... przynajmniej Leon gada po ludzku :P ...poki co nie zawiodlem sie i jestem dobrej mysli - nowy Resident ma szanse i pewnie zarzadzi... ja zycze mu to z calego serca... cokolwiek to znaczy :roll:
  • 0

#37 Kaxi Napisany 31 marca 2004 - 14:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Wprawdzie tak jak powiedziałeś Leon mówi po ludzku, jednak miałemz jego głosu nieżła polewke :D Udziela się jak mały zastraszony chłopczyk bojący by nie zwrócić przypadkiem na siebie uwagi. Chyba to zmienią :?:
  • 0

#38 BeSOS Napisany 31 marca 2004 - 14:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
gruby, muszce cie zmartwic- capcom potwierdzil,że cała część z zamczyskiem poszła w odstawkę.

a filmik mi sie podobał, ale nie zrobiło to na mnie takiego wrazenia jak pierwsze filmiki z REmake'a zamieszczone na stronie Capcomu. Czekamy do E3 na jakies straszniejsze scenerie
  • 0

#39 Gość__* Napisany 31 marca 2004 - 15:42

Gość__*
  • Goście
Ech te glosy w Residnetach...jesli nawet nie brzmia jakos smiesznie, to prawie zawsze kwestie wyglaszane sa przez lektorow w sposob conajmniej anemiczny. Nawet Wesker w REmake'u mi nie podszedl, choc byl juz chyba najlpeszy IMO. Tak, jakby od niechcenia sobie z kartki czytali. Wiem, to stylizacja na horror klasy B, jednak skoro czworka ma byc przelomem w serii, to przydalby sie ktos dobry do roli Leona.
  • 0

#40 Kaxi Napisany 31 marca 2004 - 15:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

UPDATE.
Kaxi odnośnie FF:GW napisał: Fuck, przecież ja już chyba zamykałem ten temat. Proszę o niepowtarzanie z innych for tematów, topicy o jendym tytule nieprzechodzą, chyba że dotyczą naprawdę wielkeigo hitu albo gry nietypowe (potem pomyślę nad definicją ). W kązdym razie proponowałbym bardziej ogólny temat, na przykład o nieoficjalnych grach zmierzających na GC.

W takim razie proszę zamknąć i ten temat, i ten o MGS:TTS i Viewtiful Joe. Wszystkie były gdzie indziej. nie są nie typowe. A co do wielkiego hitu to FF:Guilty Wing ma chyba zadatki?

No jak już się pewnie wyjaśniło, nie ma zadatków.
A co do RE4 to ta gra zapowiada się dla mnie miażdżąco. Nie wypowiem się o grafice, klimacie i tym wszystkim, bo kazdy widzi jak to wyglada. Zaznacze jedna rzecz. Niesamowicie podoba mi się, że:
-można zepchnąć drabinę
-można rozwalac z shotguna okna i co najważniejsze drzwi
-można zestrzeliwać lecące do nas pzredmioty
-taki granat dziala nie tylko na oponenta ale rowniez na niewinna krowe
-mozna robic combosy przy zuyciu nog i broni palnej, a najlepsze jest to jak fajnie lataja uderzeni przeciwnicy

Ta interaktywność świata jets po prostu świetna!! Zobacyzmy jak to wyjdzie w prnaiu ale zapowiada się świetna. Zreszta jak wszytsko inne ze sztcuzna inteligencja na czele. Wrzucanie koktajli molotowa przez okno oraz uniki sa super! Rażą tylko miejscami brzydkie tetxury (np. textura drzewa gdy Leon patrzy przez lornetke).
[/b]
  • 0

#41 BeSOS Napisany 31 marca 2004 - 15:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja tam nie wiem co wy chcecie od głosów- jak dla mnie to wszytsko jest ok
  • 0

#42 Gość__* Napisany 31 marca 2004 - 19:19

Gość__*
  • Goście
1quaz1q porownaj sobie lektorow z MGSa z tymi z RE...roznica jest kolosalna...Choc przyznam, ze te bezplciowe dialogi sa czasem smieszne :)
  • 0

#43 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 12:29

Gość__*
  • Goście
http://www.swiatnint... ... =1&thold=0

Co sądzicie o tym?
Długo Capcom każe nam czekać...
  • 0

#44 gruby Napisany 08 kwietnia 2004 - 14:48

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Resident Evil 4 ma tak zasysający klimat... Dziwnie niepokojący zupełnie inny od dzisiejszych gier... NIby jest jasno (w survival horrorach to raczej rzadkie), ale cały czas czuć panoszące się po mieście zło i totalne zeschizowanie...
  • 0

#45 Gość__* Napisany 15 kwietnia 2004 - 14:07

Gość__*
  • Goście
Powiem krótko: dla takich gier warto mieć GaCka.
  • 0

#46 gruby Napisany 24 kwietnia 2004 - 16:52

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
CHyba masz rację... Tutaj klimat unosi się w powietrzu, którym oddycha miasteczko... zcuć że coś jest tam nietak... Trudno to wyjaśnić, ale efekt- kosmos!
  • 0

#47 Squall Napisany 09 maja 2004 - 10:04

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
BOŻE!!! Dawać mi to! Mamusiu!! Ja chce Residenta 4!!!! Ta gra mnie rozwala, jest nieprawdopodobna. Muszę ją mieć! Ale nie będę jej miał. Nie kupiłbym Gamecube'a nawet, gdyby kosztował 1,20 zł z VAT. Nie lubię tej konsoli, a poza tym obiecałem sobie ongiś, że nie nabędę kostki dla Residenta. A siebie nie mogę przecież oszukać.

Dobra, teraz słów kilka Wróbla Ćwirka o samej grze:

- popieram Kaxi'ego, jeśli chodzi o interakcję z otoczeniem - ludzie z Capcom są pod tym względem niesamowici i jeśli nie pokazali w oficjalnym trailerze wszystkiego, co gra zaoferuje (jak to miało miejsce np. z MGS2), to będzie to gra, która nie znudzi się aż do samego końca
- grafika rzeczywiście jest świetna, ale głównie ze względu na geniusz jej twórców, a nie, dlatego, że GCN to maszynka do obrabiania poligonów
- klimat jest niezły, ale także całkowicie zaskakujący, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż jest to gra japońska (miasto, gdzieś w Europie), zresztą pewnie o to chodziło chłopkom roztropkom z Capcom
- głosy lektorów są sztampowe - jak zawsze - i to trochę dziwi, ale nie zgadzam się z tym, że Leon ma głos małego chłopczyka, nawet, jeśli naprawdę tak jest, ponieważ potrafi przypie....., kiedy trzeba, a to mi wystarczy, by olać barwę jego głosu
- efekty dźwiękowe są fachowe (muzy w sumie jeszcze nie słyszałem, więc nie wiem, jaka jest), ale takiemu np. MGS3:SE RE4 nie ma na tym polu, czym się pochwalić
- wnerwia mnie to, że nie jest to dalszy ciąg przygód, które urwały się w RE:CV - chcę wiedzieć, co z tym Stevem i tak dalej (w końcu czekam już ładnych parę lat)
- beznadziejne (tak B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-E - zlinczujecie mnie później, o Wielcy Fani GCN'a) są projekty bossów (to chyba bossowie), czyli tych dużych istot i w sumie psują klimat
- pomysł z umieszczeniem pojazdów jest fajny, ale to samo można powiedzieć o setkach innych gier
- QTE to to, co lubię od czasów Shenmue i mam nadzieje, że będzie ich jak najwięcej

Ogólnie - fajne byłoby mieć tą grę, ale - jak już pisałem - nie kupie dla niej GCN'a, gdyż uważam, że to chore, by z takiego tytułu robić grę ekskluzywną dla Gamecube'a. Ja nie dołożę mojej cegiełki.
  • 0

#48 gruby Napisany 09 maja 2004 - 10:13

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

BOŻE!!! Dawać mi to! Mamusiu ja chce Residenta 4!!!! Ta gra mnie rozwala, jest nieprawdopodobna. Muszę ją mieć! Ale nie będę. Nie kupiłbym Gamecube'a nawet gdyby kosztował 1,20 zł z VAT. Nie lubię tej konsoli, a poza tym obiecałem sobie ongiś, że nie nabędę kostki dla Residenta. A siebie nie mogę przecież oszukać.

Kurcze... a podobno to posiadacze kostek są najzatrwardzialszym fanboyami ;)
  • 0

#49 Kaxi Napisany 09 maja 2004 - 11:37

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

- beznadziejne (tak B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-E - zlinczujecie mnie później, o Wielcy Fani GCN'a) są projekty bossów (to chyba bossowie), czyli tych dużych istot i w sumie psują klimat
-
Ogólnie - fajne byłoby mieć tą grę, ale - jak już pisałem - nie kupie dla niej GCN'a, gdyż uważam, że to chore, by z takiego tytułu robić grę ekskluzywną dla Gamecube'a. Ja nie dołożę mojej cegiełki.


Co do pierwszej kwestii: ten wielki krokodyl rzeczywiście oryginalnie nie wygląda, ale za to motyw z filmiku gdzie Leon chce dopłynąć do łodzi ale w ostatniej chwili zjada go to coś roxxuje!!! Za to ten wielki kolo to dla mnie bomba. Kojarzy mi się z The Haouse of the Dead i mi pasuje. Jeśli chodzi o twoją końcową wypowiedź to jest ona....lamerska. Bo ja to samo mogę powiedzieć o Metropolis Street/Project Gotham Racing na X-boxa i setce innych gier. Każdy rpoducent konsol chce mieć jak najlepsze gry an swojej platformie i to najlepiej na wyłączność. Jak czytam wypowiedzi podobne do twojej kwestie to mam wrażenie że taka osoba uważa że GC to takie gówno, "gorsza konsola" że nie zasługuje na dobre gry.
  • 0

#50 Mielu Napisany 09 maja 2004 - 12:12

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
A poza tym Gacek oferuje kilka naprawdę morderczych pozycji i warto się nim zainteresować teraz gdy jest bardzo tani. Heh, jestem pewien, że za zeta to byś łyknął nie tylko jednego Gacka, a spokojnie ze cztery. Nie doceniasz tej maszynki, ale spoko, to Twój wybór :)
  • 0

#51 Squall Napisany 09 maja 2004 - 12:37

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:

Jak czytam wypowiedzi podobne do twojej kwestie to mam wrażenie że taka osoba uważa że GC to takie gówno, "gorsza konsola" że nie zasługuje na dobre gry.


I masz świętą rację - GCN jest do kitu. Właśnie, dlatego szkoda, że otrzyma tak świetną grę, jaką bez wątpienia jest RE4.

Heh, jestem pewien, że za zeta to byś łyknął nie tylko jednego Gacka, a spokojnie ze cztery.


Zapewniam Cię, że nie. Nie jestem (już) maniakiem gier, co najwyżej fanem kilku serii, i nie popadłbym w ekstazę, gdyby GCN'a sprzedawali po zecie. Powiem więcej - jeśli dodawaliby go za darmo do chleba, musiałbym przerzucić się na bułki. Nie cierpię tej konsoli i mam nadzieję, że Nintendo zajmie się grami, bo ktoś tam zawsze będzie grał w ich "genialne dzieła".

Wiem, że liczą się gry, a nie platforma, ale G-kostki nie cierpię. Wygląda ona dla mnie, jak zabawka z kiosku cioci Krysi, kupiona małej Oli na 5 urodziny, by miała w co uderzać swym małym młoteczkiem, też od cioci Krysi zapewne...
  • 0

#52 martines Napisany 09 maja 2004 - 12:46

martines

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Wow, az sie wzruszylem, czytajac te slowa.
  • 0

#53 Kaxi Napisany 09 maja 2004 - 12:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Wiesz Squall...ja bym się wstydził pisać to co ty przed chwilą naskrobałeś. Już nawet nie chodiz o wygląd konsoli bo to kwestia gustu, ale nienawidzenie czegoś dla samego faktu nienawiści to zakrawa o...rasizm? Aże konsola est do kitu? O tym chyba stanowią gry, a sam mowisz że RE4 jest świetne (będzie). Więc ja czegoś nie rozumiem.

PS. Z ciekawości: nienawidzisz GCN czy Nintendo?
  • 0

#54 Squall Napisany 09 maja 2004 - 13:07

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Oczywiście, że GCN'a! Jak mógłbym nienawidzić ludzi tworzących firmę Nintendo? Bo widzisz, ja nie jestem żadnym rasistą - przeciwnie jestem tolerancyjny. Jednak to wszystko odnosi się do ludzi, a nie do przedmiotów martwych, dlatego nie wstydzę się pisać tego, co myślę o konsoli GCN. Wracając do Nintendo - podziwiam tą firmę za niezłomność w dążeniu do celu i tradycję jaką posiada. Z NES'em spędziłem piękne chwile... Przy Gacku (grałem u kumpla) już nie - powtórzę raz jeszcze: NIE CIERPIĘ TEJ KONSOLI.
  • 0

#55 Kaxi Napisany 09 maja 2004 - 13:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Za co? :lol: Co Ci zrobiła? :P I jakim prawem odmawiasz jej prawa do dobrych gier? 8) Albo lepiej już nic nie mów :D
  • 0

#56 Squall Napisany 09 maja 2004 - 13:11

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Nic już nie powiem, skoro tak chcesz. Wiedz jedynie jedno - RE4 to wypas, GCN to śmiech na sali.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 09 maja 2004 - 13:23

Gość__*
  • Goście
Sie ubawilem :lol:
A smiech na sali to twoje wypowiedzi sa swoja droga, ale o tym ciii bo nie chce jakiejs wojny rozpetac... :lol:
  • 0

#58 BeSOS Napisany 09 maja 2004 - 14:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja proponuje olać squall'a bo widać,ze chłopakowi sie nudzi i nie wie co picas- przeczytaj to co wypisujesz i zastanów się jaki to ma sens?zreszta nie ważne, to twoje bezsensowne poglądy, więc mysl jak chcesz.wróćmy do tematu bo szkoda czasu na jakieś koperkowe afery
  • 0

#59 gruby Napisany 12 maja 2004 - 18:17

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
A widzieliście juz nowy filmik z E3? Jest na IGN z masakryczną muzyką i nowymi elementami z gry. Powiadam, RE4 + Zelda2= combo które zmiata wszystkich Snake'ów Master Chiefów :) (tak to fanboyowski dowcipas, a co mi tam!)
  • 0

#60 Gość__* Napisany 12 maja 2004 - 18:22

Gość__*
  • Goście
A teraz jeszcze film w znacznie lepszej jakości i screeny! Ja to chcę!!! Tutaj
  • 0