Skocz do zawartości

Zdjęcie

najlepsza gra wszechczasow


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
340 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 15 maja 2005 - 12:19

Gość__*
  • Goście
Jak dla mnie, to jest to:

1. seria Virtua Fighter
2. Super Mario Bros 2
3. seria WipEout
4. seria Tekken
5. Tetris ( geez, w to graja wciaz wszyscy )
6. Half-Life
7. Doom
8. GTA: San Andreas
9. Gran Turismo
10. seria Halo

A poza pierwsza 10: seria MGS, seria Panzer Dragoon, seria FF, Shenmue ( mimo iz wciaz niedokonczone i chyba tak zostanie ), Mario 64 ( za przelom ), seria ISS i PES, MediEvil i jeszcze kupa innych, piekielnie dobrych gier
  • 0

#122 Sotaku Napisany 17 maja 2005 - 10:18

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:

Jak dla mnie, to jest to:

1. seria Virtua Fighter
2. Super Mario Bros 2
3. seria WipEout
4. seria Tekken
5. Tetris ( geez, w to graja wciaz wszyscy )
6. Half-Life
7. Doom
8. GTA: San Andreas
9. Gran Turismo
10. seria Halo

A poza pierwsza 10: seria MGS, seria Panzer Dragoon, seria FF, Shenmue ( mimo iz wciaz niedokonczone i chyba tak zostanie ), Mario 64 ( za przelom ), seria ISS i PES, MediEvil i jeszcze kupa innych, piekielnie dobrych gier



Człowieku zobacz na jaki temat pisałeś i potem co napisałeś...prawda że napisałeś głupoty, które zakończyłeś stwierdzeniem "kupa innych, piekielnie dobrych gier" :?
  • 0

#123 Gość__* Napisany 17 maja 2005 - 16:51

Gość__*
  • Goście

Człowieku zobacz na jaki temat pisałeś i potem co napisałeś...prawda że napisałeś głupoty, które zakończyłeś stwierdzeniem "kupa innych, piekielnie dobrych gier" :?


Chlopczyku, napisalem to, co napisalem... I moge sobie napisac i setke najlepszych gier, jesli tylko mi sie zachce...Polowa ludzi tu piszacych wymienia wiecej niz jedna gre, wiec zrobilem to i ja.Zajmij sie lepiej czyms bardziej pozytecznym np stylistyka, bo niezbyt rozumiem o co sie tak zbulgotales indyczku...
  • 0

#124 Sotaku Napisany 21 maja 2005 - 14:50

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Pewnie mógłbym być twoim tatusiem więc to "chłopczyku" tu nie bardzo pasuje inni napisali po 2-3 gry ty wywaliłeś 10 i dodałeś parę innych, chodzi o to żeby pisać na temat, tym bardziej że jest on dosyć prosty do zrozumienia...chyba że cię to przerasta
  • 0

#125 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 17:47

Gość__*
  • Goście

Pewnie mógłbym być twoim tatusiem więc to "chłopczyku" tu nie bardzo pasuje inni napisali po 2-3 gry ty wywaliłeś 10 i dodałeś parę innych, chodzi o to żeby pisać na temat, tym bardziej że jest on dosyć prosty do zrozumienia...chyba że cię to przerasta


Taaak, z pewnoscia moglbys nim byc...Widac to od razu po Twoim avatarze...

Jedyne, co mnie przerasta, to klotnie z takimi ludzmi jak Ty.Nie zalozyles tego topicu, wiec siedz cicho na d...pie, tym bardziej, ze nikt oprocz Ciebie sie nie ciska i z pewnoscia nikt by nawet nie zwrocil na to uwagi...Zreszta kto mialby ja zwrocic, skoro ruch na tym topicu jak w ulu hehehe...

tank_t, uspokój się - Shinigami
  • 0

#126 Gość__* Napisany 23 maja 2005 - 08:40

Gość__*
  • Goście
Najlepsza gra wszechczasów to proste: TETRIS :) Powstała prawie 20 lat temu, a do dziś wszyscy w to grają w przeróżnych postać na przeróżnych platformach no i wszyscy wiedzą co to tetris :)
  • 0

#127 Gość__* Napisany 24 maja 2005 - 08:46

Gość__*
  • Goście
Moja ulubioną grą jest Tenchu SA z którą spędziłem wspaniałe chwile. Przy ostatnim filmiku łezka zakręciła mi się w oku, jak Rikimaru się poświęcił.
  • 0

#128 Gość__* Napisany 08 czerwca 2005 - 10:54

Gość__*
  • Goście
Zawsze i wciąz i tylko i wyłącznie Final Fantasy 7. Brakuje mi w PES-ie fryzurki Clouda..ech
  • 0

#129 Kasej Napisany 08 czerwca 2005 - 11:39

Kasej

    Mega Man

  • Narybek
  • 97 Postów:
Dla mnie nie ma lepszej gierki niż HM BTN na PSX'a, przy tej grze spędziłem niezapomniane chwile, nigdy więcej nie trafiłem na coś tak wciągającego.
  • 0

#130 Sotaku Napisany 08 czerwca 2005 - 17:35

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:

Pewnie mógłbym być twoim tatusiem więc to "chłopczyku" tu nie bardzo pasuje inni napisali po 2-3 gry ty wywaliłeś 10 i dodałeś parę innych, chodzi o to żeby pisać na temat, tym bardziej że jest on dosyć prosty do zrozumienia...chyba że cię to przerasta


Taaak, z pewnoscia moglbys nim byc...Widac to od razu po Twoim avatarze...

Jedyne, co mnie przerasta, to klotnie z takimi ludzmi jak Ty.Nie zalozyles tego topicu, wiec siedz cicho na d...pie, tym bardziej, ze nikt oprocz Ciebie sie nie ciska i z pewnoscia nikt by nawet nie zwrocil na to uwagi...Zreszta kto mialby ja zwrocic, skoro ruch na tym topicu jak w ulu hehehe...

tank_t, uspokój się - Shinigami


Misiu zobacz na 5 powyższych wypowiedzi ja widzę, że wszyscy napisali po jednej grze chyba po prostu do niektórych dochodzi, a do niektórych nie :twisted:
  • 0

#131 TREEpwooD G. Napisany 08 czerwca 2005 - 21:03

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
jak dla mnie zdecydowanie Zelda:OoT - moze zmieni sie to w ta zime wraz z nadejsciem Zelda:TP (mam taka nadzieje)
  • 0

#132 Shinigami Napisany 14 czerwca 2005 - 17:22

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Kolejna świetna gra - ISS Pro Delux na Snesa. Jak na tamte czasy gra świetna, nawet teraz się w to dobrze gra.
  • 0

#133 filip Napisany 14 czerwca 2005 - 18:50

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Saga Shenmue - powod ?? Niezwykly klimat Japonii/Chin, dopracowanie kazedego szczegolu ktore CZUĆ przez kazda sekunde spedzona z ta gra. I oczywscie wspaniala fabula. Chcemy tego czy nie, Shenmue zawsze pozostanie "nieskonczona legenda" i gracze zawsze beda wspominac ta gre z lezka w oku. Ta gra juz na zawsze stala sie przykladem jak wyglada swietna gra ktora nie ma szans sie dobrze sprzedac. Jest poprostu zbyt dojrzala dla szerokiej grupy odbiorcow :|
  • 0

#134 Danteusz Napisany 15 czerwca 2005 - 00:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Final Fantasy 7. Czemu? Z tych samych powodów które wypisali inni: dramatyczna fabuła, wspaniali bohaterowie, klimat, grafika, minigierki i system.
  • 0

#135 Nightmare Napisany 05 lipca 2005 - 08:38

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
Najlepsza gra wszechczasów... jeszcze nie nadeszła :P .Hmm... Raczej skonił bym się ku 2 tytułom Tekken3 i Final Fantasy X.jednak wskazać którąś z nich jednoznacznie jako najlepszą nie potrafię obie miały i mają coś w sobie :) :!:
  • 0

#136 Gość__* Napisany 05 lipca 2005 - 13:39

Gość__*
  • Goście
Gdyby mowa była o najlepszej serii gier zdecydowanie wskazałbym sage DIABLO :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

#137 Bruce Napisany 05 lipca 2005 - 21:12

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Najlepszą grą wszechczasów będzie ta o której tak powiem lub o niej pomyślę w dniu swojej śmierci.Gra którą zapamiętam na zawsze...
Jak na razie wśród kandydatów mam PES,ChronoCrossa,MGS.
Nie wiem która z nich na to zasłużyła najbardziej pokaże to czas.Może jedna z nich a może jakaś inna ,która zdetronizuje wszystkie powyższe...
  • 0

#138 Scorpio Napisany 05 lipca 2005 - 21:52

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Najlepszą grą wszechczasów będzie ta o której tak powiem lub o niej pomyślę w dniu swojej śmierci.Gra którą zapamiętam na zawsze...

Ja juz planuję w testamencie umieścić: "a do trumny sztukę Final Fantasy VII" :P
  • 0

#139 raf Napisany 06 lipca 2005 - 11:23

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:

Gra którą zapamiętam na zawsze...

W takim razie SPACE HULK-normalnie prawie sikałem w gacie ze strachu grając w to. Żaden Silent Hill mnie tak nie przerażał. Te ciemne korytarze i biegnący na moją postać potworek. No a jak mnie już dopadł to koniec, brak osłony dla reszty drużyny i panika....PANIKA. Wiem młody byłem. A FF7 to poezja. :)
  • 0

#140 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 16:01

Gość__*
  • Goście
Fury of the furries
nie było i nie bedzie lepszej gry od tej :)
  • 0

#141 Gość__* Napisany 13 lipca 2005 - 18:39

Gość__*
  • Goście
Najlepsza gra moim zdaniem to seria Medal of Honor począwszy od jej piewszej częsci na PlayStation. Istny klasyk będący prekursorem gatunku. :mrgreen:
  • 0

#142 Gość__* Napisany 13 lipca 2005 - 19:03

Gość__*
  • Goście
Serie Shenmue i Zelda są najlepsze. Tylko trudno mi się zdecydować która lepsza :mrgreen:
  • 0

#143 Gość__* Napisany 13 lipca 2005 - 20:04

Gość__*
  • Goście
Metal Gear Solid !
  • 0

#144 Gość__* Napisany 15 lipca 2005 - 00:41

Gość__*
  • Goście
Moim zdaniem najlepsza gra jest Alundra. Nie ma co ciekawy scenariusz, całkiem niezła grafika (jak na tamte czasy) i wiele godzin swietnej zabawy... :mrgreen:
  • 0

#145 Gość__* Napisany 15 lipca 2005 - 01:42

Gość__*
  • Goście
Powiem krótko: Super Frog ze starusieńkiej amigi. Ta gra użekła mnie ponad 10 lat temu i nawet po tylu latach fajnie w nią popykać.
  • 0

#146 Texz Napisany 15 lipca 2005 - 07:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Quake 1 (patrząc zupełnie obojętnie na to na co ta gra wyszła przez pryzmat wstrząsu jaki dokonała w umysłach młodych grafików komputerowych i całej reszty świata)
  • 0

#147 Gość__* Napisany 15 lipca 2005 - 09:57

Gość__*
  • Goście
Gatunkowo posegreguję:

Sportowa - Tony Hawk's Pro Skater 2 (bez komentarza)
Wyścigi - Outrun (to było coś)
Bijatyka - Soul Calibur (ver. arcade)
Przygodowa - Resident Evil (remake ofkoz)
RPG - Zelda: Link's Awakening (taa na GameBoya, zabija wszystko)
Platformowa - Marian64 (a jakże inaczej)
Inne - Rez (nie kumam tej gry, ale zaje*ista)
Strzelanka - Metroid Prime (cudo) lub rasowy fpp - Time Spliiters 2/3 (kosmos ku*wa!)

To chyba tyle.
  • 0

#148 Gość__* Napisany 02 października 2005 - 17:40

Gość__*
  • Goście
- Halo - bo Halo
- Gothic (proszę nie bić) :D - świetny RPG
- Resident Evil 4 - po prostu Capcom
- Need for Speed Underground- moja pierwsza gra na konsole, ma ten klimat
- Sim City 4 (proszę nie bić) :D - najlepszy ekonomik
- Tales of Symphonia- moim zdaniem świetny RPG
- F-zero GX - hardkorowy poziom trudności, piękna grafika, grywalność


Ponadto chciał bym zagrać w (chodzi mi tu o największe z największych gier): Perfect Dark, Ocarina of Time i Soul Calibur (oceny w Gamespot odpowiednio 9.9, 10, 10.) A wlasnie widzieliscie moze jakies inne gry na Gamespot z oceną 10??
  • 0

#149 Aras Napisany 03 października 2005 - 12:41

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Do miana najlepszej wyznaczyłbym Chrono Crossa,jednak głupio mi wogóle nie wspomnieć o Zeldzie OoT,MGSie i FF7 ale niestety żadne wybory nie są łatwe... tak się życie ułożyło że w CH gram do dzisiaj i jest mi z tym nad wyraz dobrze :D
  • 0

#150 nicun Napisany 03 października 2005 - 15:43

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 652 Postów:
Z łatwością mogę wymienić najlepszą grę, w którą zagrałem na PC (jest to Fallout 2), ale jeżeli miałbym podać jedną - tę najlepszą z wielu platform, to nie udała by mi się taka sztuka. Vagrant Story? Shenmue? FFVII? A może THPS2? Nie, nie dam rady. Poddaję się.
  • 0