Skocz do zawartości

Zdjęcie

najlepsza gra wszechczasow


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
340 odpowiedzi na ten temat

#91 syon Napisany 06 grudnia 2004 - 17:49

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Metal Gear Solid
  • 0

#92 Gość__* Napisany 06 grudnia 2004 - 17:58

Gość__*
  • Goście
Chrono Cross -najpiękniejsza gra, najpiękniejsza muzyka, no i najpiękniejsza postać w historii gier... (Kid jakby kto nie wiedział... i nie mówie tu o wyglądzie ale o całokrztałcie)

a zaraz za nim albo nawet na równi Legend of Zelda The Ocarina of Time ale jej przedstawiać chyba nie musze nikomu...

Franko pamiętam na amige i się troche w to grało... ale na pewno bym nie powiedziałże to piękna gra... ot tak można było się pośmiać z polskih realiów i tekstów... teraz to już wiem jaka ta gra była uboga.. ale malaczem się i tak fajnie pomykało po osiedlu^^
  • 0

#93 kubicz Napisany 07 grudnia 2004 - 09:53

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Tylko i wyłącznie Metal Slug i Sonic.
  • 0

#94 Gość__* Napisany 10 grudnia 2004 - 22:31

Gość__*
  • Goście
Dla mnie najlepszymi grami były i nadal są seria Mortal Kombat ta digitalizowana grafika i ogromna brutalność to był wtedy szok!a także cudowneFinal Fantasy 7 z którym spędziłem wieleeee godzin i póżniej Chrono Cross,Silent Hill 1i2 :cry:
  • 0

#95 Gość__* Napisany 13 stycznia 2005 - 22:00

Gość__*
  • Goście
nie wiem, czy ktoś juz wymienił ale jak dla mnie to Scorchet Tanks(czy jakoś tak) i Contra rządzi :mrgreen:
jak sobie przypomne to aż łezka się w oku kręci
no, a później to już była cała reszta.
  • 0

#96 Ganon Napisany 13 stycznia 2005 - 22:04

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Oczywiście The Legend of Zelda: Ocarina of Time!!! Da best ever!! :mrgreen:
Chromatopelma-Uchhh...Tak, Contra zajebista! Szczególnie we dwóch.No i Tanks też były xtra we 2! ...ach Złote czasy!
  • 0

#97 Krystian Napisany 14 stycznia 2005 - 22:36

Krystian

    Mokujin

  • Narybek
  • 47 Postów:
Teenagent, Sołtys, Sfinx, !!!Another World!!!
MORTAL KOMBAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRAND THEFT AUTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#98 Gość_jachu2_* Napisany 18 stycznia 2005 - 00:41

Gość_jachu2_*
  • Goście
Moje typy może nie są w większości jakimiś super wypasionymi cudeńkami (biorąc pod uwagę czas ich ukazania się i platformę), ale to właśnie je wspominam najlepiej:
Teenage Mutant Ninja Turtles 3 i chyba 4 na NESa (przechodziliśmy z kumplem po kilkanaście razy i m.in. przez tą grę mam wadę wzroku bo pad od NESa miał krótki kabel ;) )
Chip and Dale Rescue Rangers też na NESa czyli słynna "Brygada RR", bardzo przyjemny platformer
Indiana Jones And The Fate Of Atlantis na PC - super przygodówka z Harrisonem w roli głównej
Mortal Kombat 2 - PC/Amiga - pierwsza w mym życiu bijatyka i to jaka :twisted:
Screamer - PC - arcade'owe wyścigi z zajebistą wówczas grafą, gra dzięki której doceniłem tą branżę gier
NBA Hangtime - szybki kosz bez zasad
Seria ISS/PES na PSX i PS2 - każda część była w swoim czasie najlepsza
Gran Turismo 1,2,3 i niebawem 4 pewnie też mnie nie zawiedzie 8)
poza tymi klasykami było i jest wiele gier w które tnę, ale za 10 lat okaże się czy będę darzył je takim sentymentem jak wymienione. Pozdrawiam.
  • 0

#99 Gość__* Napisany 18 stycznia 2005 - 01:41

Gość__*
  • Goście
Jak ktoś pisze, że najlepsza gra wszechczaszów to nie pierwszy Metal to jest nienormalny :) Dla mnie PSXowy Metal Gear Solid to najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała 8)
  • 0

#100 Scorpio Napisany 18 stycznia 2005 - 08:39

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Jak ktoś pisze, że najlepsza gra wszechczaszów to nie pierwszy Metal to jest nienormalny :)


Nie obrażajmy się :P Szczególnie, że gadasz z pozycji najwspanialszego pomnika (MGS) wśród wszelkich pomników (gry). Ale tak sie na niego zapatrzyłeś, że nie zauważasz kilkanaście razy wiekszego monumentu jakim jest Final Fantasy 7.
Bo o ile nawet MGS może się przejeść, to z FF nie jest to mozliwe.
  • 0

#101 Gość__* Napisany 18 stycznia 2005 - 12:42

Gość__*
  • Goście

Jak ktoś pisze, że najlepsza gra wszechczaszów to nie pierwszy Metal to jest nienormalny :)


Nie obrażajmy się :P Szczególnie, że gadasz z pozycji najwspanialszego pomnika (MGS) wśród wszelkich pomników (gry). Ale tak sie na niego zapatrzyłeś, że nie zauważasz kilkanaście razy wiekszego monumentu jakim jest Final Fantasy 7.
Bo o ile nawet MGS może się przejeść, to z FF nie jest to mozliwe.

Żartowałem, hehe :D A z FF się nie zgodze, nie lubie tej serii, a Tidus i Yuna jak dla mnie mogą co najwyżej Snake'owi kombinezon przeczyścić swoimi wszystkimi czarami :) Także wiesz, dla mnie FF to pękniętego figurka, a MGS monument :D Ale podkreślam, że to moje zdanie :wink: Peace to ya all...
  • 0

#102 Gość__* Napisany 20 stycznia 2005 - 20:17

Gość__*
  • Goście
dla mnie MGS na psx, pro evo soccer, ico i devil may cry :D
  • 0

#103 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 11:03

Gość__*
  • Goście
Metal Gear Solid 3, Metal Gear Solid 2, Final Fantasy X, UFO: Enemy Unkown, Shadow Fighter, Metal Gear Solid., ale i tak najlepszy jest Metal Gear Solid 3 :). Nolster to ty się wypowiadałeś na temat Soul Questa? :wink:
  • 0

#104 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 11:04

Gość__*
  • Goście
na gry.wp.pl zapomnialem dodać 8)
  • 0

#105 BeSOS Napisany 24 stycznia 2005 - 15:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
nie pamietam czy sie wpisywałem, ale chyba nie. Dla mnie taka gra jest The Legend of Zelda:Ocarina of Time. Poprostu cudo- od tamtej pory, żadna gra nie zawładnęła mną jak legenda o Zeldzie 8)
  • 0

#106 Gość__* Napisany 05 lutego 2005 - 21:30

Gość__*
  • Goście
Dla mnie chyba najlepsza gra jest Super Mario 64... Tuz za nim jest Ocarina of Time. W dalszej kolejnosci FFVII... Z multiplayerowych na pierwszym miejscu jest Goldeneye (sentyment).
  • 0

#107 Ganon Napisany 05 lutego 2005 - 21:40

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
The Legend of Zelda: Ocarina of Time, bez wątpienia. Najlepsza gra wszech czasów, piękna historia, fantastyczna muzyka, mocarny klimat, długi czas gry, i ten feeling, który nie pojawia sie w żadnej innej grze...Jestem w niej zakochany...mimo, że przeszedłem ją kilka lat temu...Moje życie, jako gracza, może się wydawać przez to smutne, bo gra mojego żywota ukazała się i nie czekam na "Game of my life"...chyba, że nowa Zelda...ale to niemożliwe.
  • 0

#108 Gość__* Napisany 06 lutego 2005 - 00:30

Gość__*
  • Goście
Oto cztery najlepsze gy video wszechczasów
:arrow: Metal Gear Solid
:arrow: ICO
:arrow: Mario 64
:arrow: Zelda oot
  • 0

#109 mleko2099 Napisany 16 lutego 2005 - 18:09

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
:arrow: seria MGS
:arrow: seria Silent Hill
:arrow: FF7
:arrow: Mario64
:arrow: Halo (seria)
:arrow: Vargant Story
:arrow: seria Tekken
:arrow: Seria Virtua Fighter
:arrow: seria Crono.....
:arrow: Zelda : OOT

Nie wliczam w to gier na PCta bo liczba gier drastycznie by wzrosła
  • 0

#110 Sotaku Napisany 25 lutego 2005 - 11:06

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Trudne pytanie, ale dla mnie najlepsza gra to taka w którą można grać latami i upływ czasu nie ma dla samej gry znaczenie dlatego najlepszą grą wszechczasów jestSENSIBLE WORLD OF SOCCER :!: :!: :!:
  • 0

#111 Gość__* Napisany 25 lutego 2005 - 15:10

Gość__*
  • Goście
jest tylko jedna taka seria gier o których myślę w kategoriach dzieła sztuki: Shenmue ofkors...
Bez odbioru
  • 0

#112 Gość__* Napisany 25 lutego 2005 - 15:33

Gość__*
  • Goście
SILENT HILL
  • 0

#113 Gość__* Napisany 07 marca 2005 - 13:48

Gość__*
  • Goście
:arrow: Fury of the Furries
  • 0

#114 Gość__* Napisany 07 marca 2005 - 14:54

Gość__*
  • Goście
panzer dragoon 2
  • 0

#115 Gość__* Napisany 07 marca 2005 - 15:15

Gość__*
  • Goście
jak słysze słowo "konsola'" to mam przed oczami:
tekkena/MGSa/Finala
  • 0

#116 Sotaku Napisany 08 marca 2005 - 16:09

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:

:arrow: Fury of the Furries

fajna gierka ale znałem na amigę dużo lepszych
  • 0

#117 Gość__* Napisany 29 kwietnia 2005 - 17:20

Gość__*
  • Goście
1)civilization 2
2)ff 7
3)dungeon keeper
4)curse of monkey island ew.grim fandango
  • 0

#118 Gość__* Napisany 14 maja 2005 - 19:36

Gość__*
  • Goście
Legend of Zelda - Ocarina of Time
  • 0

#119 Gość__* Napisany 15 maja 2005 - 10:03

Gość__*
  • Goście
Najlepsza gra wszechczasów może być tylko jedna, a wy tu po kilka tytułów trzaskacie :) FF7 - bezapelacyjnie!
  • 0

#120 zdemen Napisany 15 maja 2005 - 10:21

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Tyko Zelda OOT
  • 0