Skocz do zawartości

Zdjęcie

Need For Speed: Shift

Slightly Mad Studios EA PS3 X360 PC PSP iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
155 odpowiedzi na ten temat

#31 Gnato Napisany 28 kwietnia 2009 - 14:07

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
Czy ja widzę tam efekt zawężania głebi ostrości przy szybkiej jeździe i tym samym rozmycie kabiny? To gubienie ostrości przy zderzeniach też jest spoko. Nie mam zielonego pojęcia, czy to będzie crap.
  • 0

#32 Gość__* Napisany 11 maja 2009 - 12:37

Gość__*
  • Goście
Obrazki (9 maj)
http://www.cdaction.pl/galeria/2075
  • 0

#33 MonsieurWoland Napisany 01 czerwca 2009 - 15:27

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Nowe screeny http://e3.gamespot.c... ... s;screen;1
  • 0

#34 MonsieurWoland Napisany 01 czerwca 2009 - 17:27

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Trailer http://e3.gamespot.c... ... s;title;13
  • 0

#35 piterekd Napisany 01 czerwca 2009 - 22:28

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Kiepsko przędzie seria NFS skoro robią kopię Forzy :lol:
  • 0

#36 oranje Napisany 01 czerwca 2009 - 22:37

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Chyba raczej GRIDa.
  • 0

#37 MonsieurWoland Napisany 02 czerwca 2009 - 11:30

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Live demo http://e3.gamespot.c... ... es;title;6
  • 0

#38 Godot Napisany 02 czerwca 2009 - 11:33

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Kogo obchodzi ta gra? Po prezentacji Forzy tematy pozostałych gier wyścigowych (poza Wipeoutem) powinny byc pozamykane :^^:
  • 0

#39 MonsieurWoland Napisany 02 czerwca 2009 - 11:41

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ja akurat :!: wierze :!: ze ta gra moze zaskoczyc nas.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 02 czerwca 2009 - 11:43

Gość__*
  • Goście

Kogo obchodzi ta gra? Po prezentacji Forzy tematy pozostałych gier wyścigowych (poza Wipeoutem) powinny byc pozamykane :^^:


Poczekajmy do premiery mistrzu :wink:
  • 0

#41 MonsieurWoland Napisany 02 czerwca 2009 - 11:45

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Właśnie Danonek jestem z Toba :!: Greg pomyślałeś wogóle o użytkownikach PS3? Przecież to ich jedyna szansa na porzadna scigałkę która wyjdzie przed 2k12. :^^:
  • 0

#42 Ryan Napisany 05 czerwca 2009 - 04:00

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wywiad o immersji, doświadczeniu zbieranym w grze i nagrodach. 18 furek, pełne uszkodzenia (można wyłączyć). 18 tras.
HD:
SD:
  • 0

#43 piterekd Napisany 05 czerwca 2009 - 12:45

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
18 furek to mało (jak na dzisiejsze standardy).
  • 0

#44 wrog Napisany 05 czerwca 2009 - 13:17

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Będzie 65 fur... http://www.onlinecen... ... hodow.html
  • 0

#45 Gość__* Napisany 05 czerwca 2009 - 14:53

Gość__*
  • Goście
To i tak mało. Może powalczy z GT5(może kiedyś wyjdzie).
  • 0

#46 MonsieurWoland Napisany 05 czerwca 2009 - 19:29

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
stage demo gamespotu http://e3.gamespot.c... ... s;title;10
  • 0

#47 Texz Napisany 19 czerwca 2009 - 22:08

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
http://www.ultima.pl... ... ko_/i7156/
W Ultimie będą sprzedawać grę z pewnym przedmiotem użytkowym gratis, po którego użyciu w czasie prawdziwej jazdy spędzimy w miejscu odosobnienia dość długi czas. Ciekawa promocja.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 20 czerwca 2009 - 08:35

Gość__*
  • Goście
Kit z grą, lepiej kupić dla gratisa :-D
  • 0

#49 Gość__* Napisany 21 lipca 2009 - 08:47

Gość__*
  • Goście
Trailer przedstawiający drfting:
HD: http://www.gametrail... ... 2?type=flv
  • 0

#50 Gość_jachu2_* Napisany 21 lipca 2009 - 15:37

Gość_jachu2_*
  • Goście
Wg mnie nie podskoczy Forzy 3 (co jest raczej oczywiste), ani nawet GRIDowi, ale i tak będzie lepszą grą niż wszystkie NFSy bazujące na ulicznych wyścigach i klimatach rodem z Fast & Furious, bo jednak czysto sportowe podejście do wyścigów jest IMO jedynym słusznym podejściem. Może być dobrą odskocznią i odmianą od wyżej wymienionych tytułów, ale obawiam się, że zgraja gimbusów, którzy są głównymi odbiorcami serii NFS, tego tematu nie podchwyci i z następną odsłoną EA wróci do ścigania się po mieście.
  • 0

#51 Godot Napisany 22 lipca 2009 - 18:54

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie zgadzam się. NFS ma byc ściganiem się po ulicach niekoniecznie miejskich. Nad brzegiem oceanu, w górach, w lesie. Z punktu A do punktu B. Dla mnie duchowym spadkobiercą NFS jest Test Drive Unlimited. Gra wymiata po prostu
  • 0

#52 Gość__* Napisany 22 lipca 2009 - 19:41

Gość__*
  • Goście
Pomimo tego, że nie oczekuję od shifta gry pokroju Forzy, ale zagram chociażby dla driftu, który może być dobry :-D

Off: Bo w TDU czuję się radość z jazdy, piękne widoki wyspy i dresiarze puszczający muzę przez mikrofon, żeby każdy słyszał że jedzie :-D
  • 0

#53 Gość_jachu2_* Napisany 22 lipca 2009 - 20:04

Gość_jachu2_*
  • Goście

Nie zgadzam się. NFS ma byc ściganiem się po ulicach niekoniecznie miejskich. Nad brzegiem oceanu, w górach, w lesie. Z punktu A do punktu B. Dla mnie duchowym spadkobiercą NFS jest Test Drive Unlimited. Gra wymiata po prostu


Po mieście jeździmy 50 ;)

Sport motorowy to tory zamknięte, tylko i wyłącznie.
  • 0

#54 Texz Napisany 22 lipca 2009 - 20:18

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Nie zgadzam się. NFS ma byc ściganiem się po ulicach niekoniecznie miejskich. Nad brzegiem oceanu, w górach, w lesie. Z punktu A do punktu B. Dla mnie duchowym spadkobiercą NFS jest Test Drive Unlimited. Gra wymiata po prostu


Po mieście jeździmy 50 ;)

Sport motorowy to tory zamknięte, tylko i wyłącznie.

Nie w Danii czy Białorusi.
NFS U3: Streets of Belarus. Ścigamy się Smartami z zablokowanymi licznikami do 130km/h.

btw. dziś jechałem przez miasto 160km/h. Które? Katowice :P
  • 0

#55 pawel_k Napisany 05 sierpnia 2009 - 00:43

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
po przeczytaniu relacji z wersji preview w nowym N+ już wiem że nie kupię tej gry. miałem jeszcze nadzieję że gra zbliży się do GTR - w końcu to twórcy tej wspaniałej gry tworzą nową odsłonę serii n4s, w dodatku pierwsze screeny wskazywały, że kierunek jaki obrali został obrany na bliskiego krewnego GTR. a tu lipa. każdy element którym zachwyca się (o ile dobrze pamiętam) Marcellus - czyli efekciarstwo, jakieś efekty graficzne i inne fireballe strzelane z wydechów, dla mnie przekreśla tą grę. dostaniemy kolejnego grid'a, tyle że może trochę bardziej rozbudowanego. żal po prostu.

czyli wyścigowa jesień w moim przypadku skończy się na genialnym Ferrari Challenge (niedługo będzie platyna), potem zapewne jej następca - Supercar Challenge (oby tylko gra wyglądała jak przeciętny tytuł z ps3 a nie z ps2). Need For Speed: Shit zostawię pozerom którzy ponad zajebisty model jazdy przekładają efekciarstwo.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 05 sierpnia 2009 - 07:47

Gość__*
  • Goście

po przeczytaniu relacji z wersji preview w nowym N+ już wiem że nie kupię tej gry. miałem jeszcze nadzieję że gra zbliży się do GTR - w końcu to twórcy tej wspaniałej gry tworzą nową odsłonę serii n4s, w dodatku pierwsze screeny wskazywały, że kierunek jaki obrali został obrany na bliskiego krewnego GTR. a tu lipa. każdy element którym zachwyca się (o ile dobrze pamiętam) Marcellus - czyli efekciarstwo, jakieś efekty graficzne i inne fireballe strzelane z wydechów, dla mnie przekreśla tą grę. dostaniemy kolejnego grid'a, tyle że może trochę bardziej rozbudowanego. żal po prostu.

czyli wyścigowa jesień w moim przypadku skończy się na genialnym Ferrari Challenge (niedługo będzie platyna), potem zapewne jej następca - Supercar Challenge (oby tylko gra wyglądała jak przeciętny tytuł z ps3 a nie z ps2). Need For Speed: Shit zostawię pozerom którzy ponad zajebisty model jazdy przekładają efekciarstwo.


Może wyjdzie w końcu GT5. Ostatnio jest sporo szumu wokół tej gry :) Co do NFS to dla mnie ta seria umarła wraz NFS Hot Pursuit 2.
  • 0

#57 Texz Napisany 05 sierpnia 2009 - 08:27

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Gracze śmigający jedynie na PS3 nie mają dużego wyboru. Trzeba im będzie przełknąć gorzką pigułkę w postaci Forza Motorsport 3 na konkurencyjną platformę ( o ile albo jeżeli cokolwiek w tej kwestii ciekawego pokaże Gran Turismo 5 ). A co do Shifta, od początku można było przystawać przy tym, że gra będzie bardziej przypominać właśnie GRID-a niż pro symulację pokroju Enthusia. Z drugiej strony patrząc na chyba najbardziej udaną część gry: Porsche Unleashed, tam też nie mieliśmy w 100% symulacji, a jedynie jej namiastkę z dość dużą ilością bardzo klasycznej czysto arcadeowej konwencji NFS. Jeżeli Shift choć na trochę przybliży się do tego co tam zaserwowano, będę bardzo usatysfakcjonowany. Ale grę pewnie i tak kupię, bo tak dobrze wyglądającej i robiącej miło w ruchu gry z serii NFS już chyba dawno nie było. Dam jej szansę.
  • 0

#58 pawel_k Napisany 05 sierpnia 2009 - 08:56

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

Gracze śmigający jedynie na PS3 nie mają dużego wyboru. Trzeba im będzie przełknąć gorzką pigułkę w postaci Forza Motorsport 3 na konkurencyjną platformę ( o ile albo jeżeli cokolwiek w tej kwestii ciekawego pokaże Gran Turismo 5 ).

nie przesadzajmy, z Ferrari Challenge i zbliżającym się Supercar Challenge jakoś łatwiej mi przełknąć brak Forzy, którą bym mimo wszystko chętnie przywitał u siebie ;)
  • 0

#59 Gość_jachu2_* Napisany 06 sierpnia 2009 - 18:31

Gość_jachu2_*
  • Goście
Tak jak piszecie to będzie GRID 2. Filmy z gameplayu tylko to potwierdzają, wszystko już było, tylko tym razem pojawi się pod szyldem NFS. IMO i tak będzie to najlepszy NFS, ale co z tego, jeśli nie oferuje absolutnie żadnych innowacji w temacie racer'ów. Nigdy nie napalałem się specjalnie na tę grę mając do wyboru konkurencyjne tytuły i w moim przypadku jesień będzie należała do Forzy. Co gorsza obawiam się, że gra zostanie zjebana przez zagorzałych fanów serii EA i będzie to typowe trafienie kulą w płot, czyli mimo przyzwoitego wykonania nie zadowoli nikogo.
  • 0

#60 Gość__* Napisany 03 września 2009 - 23:16

Gość__*
  • Goście
Jutro jade na jakiś przed premierowy pokaz NFSa Marki Warszawa M1 jak tylko oblukam i ogram napisze na forum ktoś z forum może sie wybiera ??
  • 0



Inne z tagami: