Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
24580 odpowiedzi na ten temat

#22711 burnstein Napisany 28 czerwca 2021 - 09:09

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 143 Postów:

Zacząłem ostatnio Mafię i wczoraj już prawie wypierdoliłem padem w telewizor :pf:

 

Jest taki moment, trzeba sklepać lamusów, a potem jest walka z jakimś tłuściochem z kijem baseballowym. I typ mnie leje jak ostatnią pizdę. System walki wręcz jest ogólnie raczej czerstwy, ale z tym typem to już w ogóle nic nie czaję, gościa trzeba 'kontrować' trójkątem i o ile normalnie mi to w miarę dobrze wchodzi to z nim wcale, zero, null, weszło raz czy dwa na kilka podejść do walki, to jest tak pojebane, że Sekiro przy tym to Animal Crossing.


Ten post był edytowany przez burnstein dnia: 28 czerwca 2021 - 09:10

  • 0

#22712 Spuczan Napisany 28 czerwca 2021 - 09:52

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 076 Postów:
A pamiętam ten moment. Dałem pada mojemu 3 letniemu synowi i zrobił to za pierwszym razem.
  • 0

#22713 Schrodinger Napisany 28 czerwca 2021 - 09:52

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 982 Postów:

Pykam sobie Tsushimę powoli, mam z 10h, głównego wątku nie ruszyłem specjalnie, ciągle akt 1 i zrobione tam chyba dwa zadania, chodzę sobie, zwiedzam, tu coś znajdę, tam coś zrobię, bardzo przyjemna i relaksująca gra, oczywiście na EASY 

 

próbowałem też tą Yakuzę JRPG ale to kurwa jak zaczęło mi tłumaczyć jak wciskać X żeby zaatakować to wyjebałem w kosmos


  • 0

#22714 Cudak Napisany 28 czerwca 2021 - 10:02

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 982 Postów:

Ja właśnie się wkręciłem w Yakuzę jak szatan, jestem w szóstym akcie, odblokowałem w końcu zarządzanie firmą i god damn, coś czuję, że spędzę przy tym tytule dużo czasu. Nie mam nic złego do powiedzenia na jego temat, lubię wszystko. W ogóle odpaliłem grę z angielskim dubbingiem i zostawiam, naprawdę daje radę, szczególnie aktor który wciela się w Ichibana. :tak:


  • 0

#22715 burnstein Napisany 28 czerwca 2021 - 10:08

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 143 Postów:

A pamiętam ten moment. Dałem pada mojemu 3 letniemu synowi i zrobił to za pierwszym razem.

 

Podeślij go paczkomatem, odeślę tego samego dnia.


  • 1

#22716 Hellmans Napisany 28 czerwca 2021 - 10:22

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ja właśnie się wkręciłem w Yakuzę jak szatan, jestem w szóstym akcie, odblokowałem w końcu zarządzanie firmą i god damn, coś czuję, że spędzę przy tym tytule dużo czasu. Nie mam nic złego do powiedzenia na jego temat, lubię wszystko. W ogóle odpaliłem grę z angielskim dubbingiem i zostawiam, naprawdę daje radę, szczególnie aktor który wciela się w Ichibana. :tak:

 

Też właśnie gram, jestem chapter wcześniej, ale z jap dubem cisnę. Również bardzo mi się podoba, chociaż na początku marudziłem że to nie Zero, gdzie dużo skuteczniej udawało mi się omijać poboczne bzdury i skupić na poważnej fabule, a tutaj jednak stężenie absurdu w głównym wątku jest dużo wyższe, a jeszcze durniejsze questy poboczne jakoś tak zawsze są po drodze do fabuły i i tak na nie wpadam. Podoba mi się przebudowany system walki i patent z drużyną, bo to ciekawe postacie i jakoś tak z tym teamem debili ciekawiej się gra. Nie podoba mi się to co już się chyba nigdy w yakuzach nie zmieni - niektóre dialogi są przegadane, do tego bez nagranego audio, animacja i poruszanie się po mieście ssie, nie wymagam żeby to było The Division, ale kurde czasem trafić w drzwi w zamkniętych lokacjach to katorga. No i żeby dupa piekła klapków to należy podkreślić że gierkę ogrywam oczywiście w gejpasie za złote cztery.


  • 0

#22717 Kazuo Napisany 28 czerwca 2021 - 10:28

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

A pamiętam ten moment. Dałem pada mojemu 3 letniemu synowi i zrobił to za pierwszym razem.

Polecam wyścig albo ucieczkę przed opancerzonym wozem na Classicu :cf: mój pad zwiedził cały pokój wzdłuż i wszerz, a raz prawie by zawędrował na trawnik sąsiada.
  • 0

#22718 torq314 Napisany 28 czerwca 2021 - 10:56

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 513 Postów:

Pykam sobie Tsushimę powoli, mam z 10h, głównego wątku nie ruszyłem specjalnie, ciągle akt 1 i zrobione tam chyba dwa zadania, chodzę sobie, zwiedzam, tu coś znajdę, tam coś zrobię, bardzo przyjemna i relaksująca gra, oczywiście na EASY 

 

 

ja gdzieś po odbiciu zamku na dolnej połowie wyspy nie mogę grać dalej. to jest przyjemne i relaksujące i ciągle takie samo. 

 

brakuje mi jakiegoś poczucia progresu albo ewentualnie ciekawszych questów, które by jakoś trzymały przy fabule.


  • 0

#22719 Schrodinger Napisany 28 czerwca 2021 - 10:58

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 982 Postów:

No ja to sobie odpalam, a w tle jakiś hejtpark czy inny podcast :cf: 


  • 0

#22720 Spuczan Napisany 28 czerwca 2021 - 22:19

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 076 Postów:

A pamiętam ten moment. Dałem pada mojemu 3 letniemu synowi i zrobił to za pierwszym razem.

 
Podeślij go paczkomatem, odeślę tego samego dnia.
Nie zmieści się do paczkomatu. Podaj login, hasło do PSN, nr karty, kod CCV na wszelki wypadek i koniecznie przeslij mi skan dowodu. Zapytam czy ktoś w Credi Agricole też miał z tym problem.
  • 0

#22721 burnstein Napisany 28 czerwca 2021 - 22:33

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 143 Postów:

:leo:

 

 

Spoiler


  • 0

#22722 xell Napisany 29 czerwca 2021 - 09:51

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 370 Postów:

Miałem więcej nie grać w Yakuzę po Kiwami 2, niemniej jako że ubiraki (gry z otwartą strukturą, gdzie się robi bezmyślne rzeczy i można się odstresować słuchając podcastów) w sumie mi leżą, to zainstalowałem trójkę i jednak odpadam, archaiczny silnik i niańczenie dzieciaków sprawiają, że odpadam. :pf: Może obejrzę jakieś dobrze zedytowane filmiki na youtube przedstawiające fabułę części 3-5 i pociągnę za jakiś czas szóstkę.

 

Więc zastępczym ubirakiem stała się Forza Horizon 3, póki co pozytywnie, lokacja bardziej egzotyczna niż w czwórce


  • 0

#22723 Pico Napisany 07 lipca 2021 - 09:16

Pico

  • Forumowicze
  • 10 689 Postów:

*
POPULARNY POST!

W niedzielny wieczór rozpocząłem Grę gier...

4279a9d9ef5df.jpg
  • 10

#22724 Schrodinger Napisany 07 lipca 2021 - 10:21

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 982 Postów:

daje plusa za najlepsze meble ever :cf: 


  • 1

#22725 torq314 Napisany 07 lipca 2021 - 12:00

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 513 Postów:

żałuję że Zeldy nie można "odzobaczyć", pograłbym jeszcze raz kasując sobie pamięć o tym ze już gralem


  • 0

#22726 burnstein Napisany 07 lipca 2021 - 12:15

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 143 Postów:

Są sposoby.


  • 1

#22727 Schrodinger Napisany 07 lipca 2021 - 12:25

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 982 Postów:

zapytajcie mateo, on zna sposoby 


  • 0

#22728 Spuczan Napisany 07 lipca 2021 - 13:01

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 076 Postów:
Pierwszy seks też pewnie chcielibyście zapomnieć? A nie niektórzy tu jeszcze czekają. Przepraszam.
  • 0

#22729 Tynio Napisany 07 lipca 2021 - 13:25

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Pierwszy seks też pewnie chcielibyście zapomnieć? A nie niektórzy tu jeszcze czekają. Przepraszam.

 

Pamiętam ten pierwszy raz pod prysznicem, tego nawet mi Niemiec nie zabierze .... eeee jak on się nazywał Alzheimer :lol:

 

Gram w czarnego pająka oraz Mario Maker 2 oraz Króla Szamanów. 


  • 0

#22730 Mateo Napisany 12 lipca 2021 - 12:56

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 135 Postów:
Suikoden 2 - jestem po szkieletowym bossie, mam około 60 godzin na liczniku i gierka jak na retro to kawał pięknej historii. Nie wiem ile mi zostało ale jestem ciekawy finału. Mam nadzieję na solidne bomby i plot twisty. :)
  • 0

#22731 Spuczan Napisany 12 lipca 2021 - 13:25

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 076 Postów:
Super Mauro. Tym razem nie oflagowane więc będzie śmiesznie.
  • 0

#22732 Kazuo Napisany 12 lipca 2021 - 21:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

FY2AIna.jpg

 

+ Vice City, Sand Andreas, DMC1-3, RE4-6 

 

 

Uwielbiam stare crapy  :good:


  • 5

#22733 Mateo Napisany 14 lipca 2021 - 12:06

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 135 Postów:
Silent Hill 2-3.. :banderas:

ps. Final Boss w Suikodenie 2 - pierd*lony demon jest twardy.
  • 0

#22734 burnstein Napisany 14 lipca 2021 - 12:24

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 143 Postów:

Pro tip: jest tak duży, że postaci z tylnego rzędu mogą go bić nawet jeśli mają zasieg S, więc możesz na przykład wziąć Flika i Victora, ustawić ich z tyłu, mobki po drodze kosić Unitem, a bossa walić normalnie.


  • 1

#22735 Mateo Napisany 14 lipca 2021 - 12:33

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 135 Postów:
Tak właśnie mam ustawionego Flika i Viktora z tyłu. Myślę że parę prób i boss pęknie. ps. Dzięki burn :)
  • 0

#22736 torq314 Napisany 14 lipca 2021 - 19:22

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 513 Postów:
Kentucky Route Zero

Rozgrzewam zwoje mózgowe przed disco elysium
  • 0

#22737 Spuczan Napisany 14 lipca 2021 - 20:48

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 076 Postów:

Yes, Your Grace

 

Screenshot-20210706-221019-Game-Pass.jpg

Kolejna giereczka z gejpassa. W skrócie: jesteś Królem i rozwiązujesz problemy. Sprzedasz córkę za armię, obraz czy weźmiesz pożyczkę z banku? Zetniesz schwytanych żołnierzy, ugotujesz zwierzaczka córki a może rozprowadzisz po królestwie narkotyki? Ty decydujesz a konsekwencje poznasz niedługo. Gierka polega na spełnianiu zachcianek poddanych, zawieraniu sojuszy, radzenia sobie ze sprawami bieżącymi przy zachowaniu płynności finansowej, odpowiedniego poziomu żarcia, armii i zadowolenia ludu. Możemy "chodzić" po królestwie, gadać ze npc i wysyłać agentów na misje.

 

Może mam jakieś uszkodzone płyty główne po zalaniu, a ktoś potem wyłożył je w ryż. 
 
W ile gierkę skończyłeś? 
Długa czy na dwa weekendowe wieczory?
 
Aktualnie promka jest na znicza za 27 zł
Mam 10 godzin na liczniku ale ten czas "nabija się sam" bo bardzo często robię coś w między czasie. Jestem blisko końca.

 

 

Slay the Spire

 

Screenshot-20210629-235843-Game-Pass.jpg

Ło matko jakie to dobre. Nie wytłumaczę wam tego bo nie wie nikt jakie to uczucie jak karta idzie. Zaczynamy bohaterem, wybieramy ścieżkę i lecimy przez 4 akty aż wyrżniemy wszystkich w pień. Wybierając drogę kierujemy się trudnością napotykanych potworów (zwykły cze mocniejszy?), czy jest sklepik, odpoczynek czy skrzynia z reliktem. Relikty można zbierać a ich działanie zapewnia dodatkowe bonusy lub klątwy. Gemaplay to czysty geniusz. Karty stwarzają wiele możliwości a jak wszystko kliknie bo użyjecie główki to z przeciwników nie ma co zbierać.  Kombinacji jest mnóstwo i mordka się cieszy jak wam coś "wejdzie".

 

Shin Megami Tensei IV: Apocalypse

 

20210713-213001.jpg

45 godzin na liczniku, 6/8 Moon. Powoli zbliżam się do końca. Nadal fuzjuję na potęgę, gadam z demonami zamiast ich zabijać i znowu je mieszam. Zdecydowanie jest to najlepszy element gry. Teraz postawiłem na taką drużynę jak widać. Pallas Athena potrafi zablokować fizyczne i magiczne ciosy przeciwnika, Loki dopierdzieli magią, Vivian pacnie mieczykiem i dorzuci wyciszenie a ja uderzę z pieści bo dodałem sobie 255 do siły i olewam inne staty :olo:

 

NieR: Automata Game of the Yorha Edition

 

10-06-2021-20-32-29-qbmghws2.png

Ile tu się dzieje!? Gameplay się zmienia co chwilę a fabułka zaskakuje na każdym kroku. Raz lecimy samolocikiem, raz biegniemy jak w Mariu a innym razem patrzymy na tyłek głównej bohaterki. Oczywiście nie wiem nic bo za mną dopiero 9 godzin. Czy skoczę? Nie wiem.

 

Mario Kart 7

 

20210601-065413.jpg

Szybciutki wyścig, lub dwa i wpada kolejny pucharek. Wiele się tu nie dzieje choć czasem gra potrafi ci dopieprzyć przed samą metą. Raczej wpadają złote pucharki choć nie umiem driftować i nie chcę się narażać forumowym wymiataczom pisząc, że to prosta gierka. Oczywiście widok zza samochodu jak typowy lamus.

 

Baldur's Gate EE

 

Siege-Of-Dragonspear-2021-07-14-20-57-08

Ależ piękne portrety znalazłem. Ciekawe czy ktoś rozpozna wszystkie postacie. Powolutku małymi kroczkami zmierzam do końca Wieży Durlaga. Każdy poziom to milion pułapek i zdradzieckich winkli za którymi czyha pewna śmierć. Nie poddaj się i jak typowy bohater klepie potworki po gębach. Czasem korzystam ze sprawdzonych czizów bo ta drużyna jest słaba jak... polska reprezentacja.

Poniżej wszystkie portrety.

 

all.png


  • 5

#22738 Kazuo Napisany 16 lipca 2021 - 00:24

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

335740890.jpg

 

Kiedyś to były Tomb Raidery, a teraz to nie ma Tomb Raiderów

 

4Qk2iFT.jpg

 

wjechał też speedrunik w Headhunterze. Widzę, że konkurencja na speedrun.com praktycznie zerowa, więc może ogarnę jakąś nagrywarkę i powalczę o 1 miejsce :burn: 

 

 

ECmLTJM.jpg

 

Ah shit, here we go again. Kocham tę giereczkę


  • 3

#22739 Sotaku Napisany 17 lipca 2021 - 09:36

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 697 Postów:
Chcąc w pełni wykorzystać moc ps5 zakupiłem grę na której straciłem garście żetonów. Time Pilot jest prostą strzelanką stworzoną w 1982 roku przez Konami. Nasz samolot jest w centrum ekranu, i z każdej strony atakują nas statki powietrzne odpowiadające czasowi w którym aktualnie jesteśmy, bo jak sama nazwa wskazuje, będziemy podróżować w czasie. Najpierw są dwupłatowce w 1910 roku ???? potem przerabiamy okres drugiej wojny światowej, następnie lata 70 i helikoptery, potem czasy wtedy współczesne gdzie walczymy ze stateczkami jak my i na koniec lvl UFO w kosmicznej batalii z 2001 roku ????. Na automatach udało mi się dojść do ostatniego lvl, ale nigdy go nie przeszedłem tu na razie dochodzę do lat 70, ale grałem krótko. Wspomnień czar ????
  • 1

#22740 Kazuo Napisany 17 lipca 2021 - 09:56

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

LGTHJby.jpg

 

Tak sobie śmigam od giereczki do giereczki, a że na PSS przyświeciłem kilka fajnych promek, to postanowiłem zasilić swój katalog crapów o kilka kolejnych pozycji. Póki co pyknąłem zaledwie parę godzin, ale podoba mi się bardzo ta gra: Lovecraftowski klimat uderza już od samego intra, nadmorskie miasto jest pięknie zasyfione, wali rybą tak, że aż czuję u siebie w pokoju (a może to po prostu moje pierdy :hmmm: ) i wręcz tonie w mroku, postacie są dokładnie tak creepy jak tylko powinny być i aż chce się w tym wszystkim zanurkować i odkrywać kolejne tajemnice. Jest w tym trochę Silent Hilla (zwłaszcza Downpour - duża, otwarta miejscówa, którą można zwiedzać i odkrywać questy), nieco Alone in The Dark, jeszcze więcej Sherlocka Holmesa czy Murdered: Soul Suspect (baraszkowanie po miejscach zbrodni i łączenie faktów). co daje całkiem zróżnicowany gameplay. Technicznie trochę potworek, czuć od razu, że to gra AA, tekstury straszą niską rozdzielczością, niektóre animacje kuleją, czasem zaatakuje jakiś bug, same starcia z potworami wydają się drętwe, ale już samo zarządzanie zasobami i przede wszystkim oszczędne korzystanie z ammo sprawia frajdę (tym bardziej, że w tej grze pociski robią też za walutę, więc trzeba naprawdę uważać, żeby nie wypstrykać się ze wszystkiego). Dla fanów twórczości Howarda soczysty kąsek. 

 

Oq1RaAc.jpg

 

GgcDUik.jpg

 

 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 17 lipca 2021 - 09:59

  • 5